Hoşgeldiniz!

uçakları

Savaş Uçakları 00:37
Savaş Uçakları 22.062 izlenme - 9 yıl önce Savaş uçaklarının gösteri tatbikatından görüntüler.
En Harikası Savaş Uçakları 46:57
En Harikası Savaş Uçakları 1.119 izlenme - 10 ay önce En iyi savaş uçaklarını anlatan güzel bir belgesel olmuş günün birinde bizim savaş uçaklarımızı tanıtıcaklar
Savaş Uçakları Mali Operasyonunda 01:02
Savaş Uçakları Mali Operasyonunda 2.990 izlenme - 3 yıl önce Fransa, Mali'de muhalif militanların ilerleyişinin durdurulduğunu açıkladı.
Yolcu Uçakları Yarışırsa 00:13
Yolcu Uçakları Yarışırsa 958 izlenme - 2 yıl önce Uçaktaki yolcu iki iki yolcu uçağının yarışını görüntülemiş. 18.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Yolcu Uçakları Yarışırsa' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
IŞİD'in Uçakları Havalandı 00:14
IŞİD'in Uçakları Havalandı 78 izlenme - 11 ay önce İşid'in elinde 3 savaş uçağı olduğu ileri sürülüyordu. İşid'in söz konusu uçakları Halep'in kuzeyinde bulunan bir askeri havalimanında kullandığı iddia edildimişti,işte o jetlerden birisinin Suriye'nin Aleppo şehrinde tekbirler eşliğinde havalanma anının izliyoruz
Balikesir'de Ufo Uçakları 02:12
Balikesir'de Ufo Uçakları 157 izlenme - 3 yıl önce Balikesir'de ufo uçakları
Elvis Presleyin Uçakları Satılıyor 00:43
Elvis Presleyin Uçakları Satılıyor 6 izlenme - 11 ay önce Elvis Presley'in uçaklarının 15 milyon dolara satılması bekleniyor.
Otoyola İnen Savaş Uçakları 01:49
Otoyola İnen Savaş Uçakları 3.220 izlenme - 10 ay önce 1991 yılında savaş egzersizleri, otoyolları da kullanan İsviçreli avcı pilotları.
Gösteri Uçakları Havada Çarpıştı 03:17
Gösteri Uçakları Havada Çarpıştı 5.570 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Wisconsin eyaletinde yaşanan feci kaza kameralara böyle yansıdı.
Savaş Uçakları Havada Çarpıştı 01:20
Savaş Uçakları Havada Çarpıştı 1.070 izlenme - 1 yıl önce İtalyan Jetleri Havada Çarpıştı! italya'da Hava Kuvvetlerine Ait 2 Jet, Eğitim Uçuşu Sırasında Çarpıştı. italya Hava Kuvvetleri'nden Yapılan Açıklamada, Toplam Dört Mürettebat Taşıyan Jetlerin, Ülkenin Doğusunda Eğitim Uçuşu Sırasında Havada Çarpıştığı, Ormanlık Ve Dağlık Bir Bölgeye Düştüğü Bildirildi. pilotlarla Kılavuzların Çarpışmadan Önce Kendilerini Jetlerden Fırlatıp Fırlatmadıkları Henüz Bilinmiyor. Sivil Savunma Yetkilisi Susanna Balducci De Sky Tg24 Tv'ye Yaptığı Açıklamada, Ascoli Yakınında Meydana Gelen Kazada Yerde Ölen Ya Da Yaralanan Olmadığını Söyledi. Balducci, Bir İtfaiye Helikopterinin, Jetlerin Düştüğü Bölgede Çıkan Yangını Söndürmeye Çalıştığını İfade Etti.
Sırbistan'da Uçakları Şahinler Koruyor 00:33
Sırbistan'da Uçakları Şahinler Koruyor 30 izlenme - 9 ay önce Pilotların en büyük korkularından biri olan kuş sürüleri için Sırp yetkililer ilginç bir yöntem geliştirdi.
Dünyanın En Pahalı Savaş Uçakları 02:40
Dünyanın En Pahalı Savaş Uçakları 1.140 izlenme - 6 ay önce DÜNYANIN EN PAHALI 9 SAVAŞ UÇAĞI İZLEYİN HAYRAN KALACAKSINIZ........ ilginç adetler ile ilgili aramalar ilginç evlilik gelenekleri ilginç adetler video ilginç evlilik adetleri dünyada ilginç adetler ilginç adetler hayatı ilginç gelenekler eski ilginç adetler ilginç evlenme adetleri güldürüyor ilginç gelenekler ile ilgili aramalar evlilik gelenekleri eski ilginç gelenekler garip gelenekler komik gelenekler erkek ilginç gelenekler ilginç gelenekler mynet ilginç gelenekler garip ilginç gelenekler video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Savaş Uçakları Vur Emriyle Havalandı 00:48
Savaş Uçakları Vur Emriyle Havalandı 847 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Suriye’ye yapacağı hava operasyonu için geri sayım başlarken, Diyarbakır 2. Hava Kuvvet Komutanlığı, 8. Ana Jet Üssü’nden havalanan 4 adet F 16 savaş uçağı sınır boyunda keşif uçuşu yaptı. Hava harekatı öncesinde Diyarbakır’dan havalanan Türk jetleri Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi ile Suriye sınırı boyunda 2 saat süreyle keşif uçuşu yaptı. Savaş uçaklarının keşif uçuşuna mühimmatlı çıktığı ve olası olumsuzluklara karşı ‘Vur’ emriyle havalandıkları belirtildi. Dün akşam havalanan ve yaklaşık 2 saat boyunca keşif uçuşu yapan Türk jetlerinin sorunsuz bir şekilde üslerine geri döndükleri belirtildi.
Taliban Noktalarını Bombalayan Amerikan Uçakları 01:20
Taliban Noktalarını Bombalayan Amerikan Uçakları 36 izlenme - 1 yıl önce Hedefteki Taliban noktalarını bombalayan Amerikan askerleri adeta dosta güven düşmana korku salmış. Sonunda bu lafı kullandım.
Mitsubishi Uçakları (Mitsubishi Regional Jet) 02:47
Mitsubishi Uçakları (Mitsubishi Regional Jet) 3.577 izlenme - 3 ay önce Mitsubishi Aircraft Company, 2008'de uçak yapımı için çalışmalara başlamış olup şimdilerde deneme uçuşu için hazırlanıyormuş. 2017'de ilk siparişleri teslime etmeyi planlayan Mitsubishi MRJ70(3değişik model) ve MRJ90(3 değişik model) ile piyasaya girmeyi hedefliyor.78 ile 90 arasında yolcu taşıyacak bu uçaklar kısa mesafeli(1500-3000 km) uçuşlarda kullanılacakmış. Uçaklarda Pratt&Whitney motorları kullanılacakmış. İlk bakışta Airbus A318,A319'ların bir tık küçüğü gibi olsada ileride daha büyük yolcu uçağı yapımı için önemli bir adım atılmış. Hafiflik, yakıt verimliliği ve birçok güncel teknolojiyi karşılayan uçakta fly-by-wire sistem kullanılacakmış. 4 adet 15inç lik ekranın olduğu kokpitte, Boeing yolcu uçaklarındakine benzer kontrol levyeleri mevcut. Benzerlerinden daha ucuz işletme maliyetine sahip uçak (sitesinde bknz) Paris'ten havalandığında Türkiye ya rahatça gelebileceği uçuş menziline sahip. MRJ70'e 34 milyon dolar, MRJ90'a ise 42 milyon dolar fiyat biçilmiş. *Mitsubishi firmasının ilk etapta bu iş için altyapısı var mı diye bir soru geldi aklıma fakat bugün Boeing 737'den 787 ye kadar birçok güncel modelde örnek vermek gerekirse 787nin yapısal malzemelerinin 5'ini üretmekte olup, Airbus A380e kargo kapısı,Bombardier'e kanat ve gövde kısımları ürettiği, Rolls Royce ve Pratt Whitney gibi motor üreticilerinin ürettiği motorlarda ise önemli parçaları üretim ve tasarlama işini üstlenmiş vaziyetteler. Her anlamda hazır olup üretmedikleri nerdeyse hiçbişey kalmamış firmanın bu alanda başarılı olması çok yüksek gözüküyor. Uçağın son zamanlarda sadece düşük hızda taxiing denemeleri yapılmış olup yakın zmanda deneme uçuşları yapılacakmış. Bu denli tecrübeli bir firmanın 2008den bu yana böyle yol alması uçak üretimi işinin ciddiyetini, zorluğunu ne derecede emek istediğini gösteriyor. Şirkette Toyota'da yüzde 10 luk pay sahibiymiş. Adamlar Heavy Industries in hakkını vermiş amk. Hakkaten güzel uçak olucak gibi. Ne diyelim, Hayırlısı olsun. Ülkemizde bir günü öteki gününü tutmayan gündem sağlayıcılarının, billboard'larda milleti gaza getirmesi ne kadar acı, ne kadar balon olduğumuzun göstergesi adeta. Bizde ultimate başarıyı, anca tv dizilerinde ne iş yaptığı belirsiz holdingler yakalıyor. Sonuç elimize dayadılar tabletleri, kendileri kitapları okumaya devam ediyor. Zorla değil tabi :) İnsan üzülüyor bi yerde. Adamlar hakkaten çok yol almışlar. Bizim işinde gücünde, dürüst çalışan, çalışkan insanlara ihtiyacımız çok var. Başarısızlığın sırrını dış kaynaklarda aramak yerine önce kendimize baksak daha iyi gibi. artık zırvalara kulaklarımızı tıkamanın vakti gelmeli. ama kime diyorum. (eleştiriler kendim içinde geçerli.) nrll, esenyurt'tan bildiriyor.
İsrail Uçakları Gazze'yi Böyle Bombaladı 00:38
İsrail Uçakları Gazze'yi Böyle Bombaladı 58 izlenme - 1 yıl önce İsrail Uçakları Gazze'yi Böyle Bombaladı
Arap Uçakları Sana'yı Böyle Vurdu  00:30
Arap Uçakları Sana'yı Böyle Vurdu 35 izlenme - 8 ay önce Arap uçakları Sana'yı böyle vurdu Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyona bağlı savaş uçakları, Yemen’in başkenti Sana çevresindeki Scud füze mevzilerini vurdu.
İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vuruyor! 02:39
İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vuruyor! 372 izlenme - 1 yıl önce İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vuruyor!
savaş uçakları 01:29
savaş uçakları 11.192 izlenme - 7 yıl önce
Fransa Uçakları IŞİD'in Kalesi Rakka'yı Bombaladı 01:28
Fransa Uçakları IŞİD'in Kalesi Rakka'yı Bombaladı 2 izlenme - 1 hafta önce Fransa Uçakları IŞİD'in Kalesi Rakka'yı Bombaladı
Virgin America’nın Uçakları Android Tabletlerle Donatılıyor 02:50
Virgin America’nın Uçakları Android Tabletlerle Donatılıyor 26 izlenme - 5 ay önce Sık sık ve uzun süreli uçak yolculukları yapanların en büyük sorunu bu durumun belli bir zaman sonra sıkıcı hale gelmeye başlaması. Uçuş sırasında telefonla uğraşamamak ve uçakta da zaman geçirecek bir şeylerin olmaması. Amerika merkezli Virgin America, bu soruna basit ama eğlenceli bir çözüm bulmuş durumda. Koltukların arkasına yerleştirilen çoklu dokunmatik destekli Android tabletler ile uçuşla alakalı olarak detaylı bilgiler edinilebiliyor veya istenen oyunları oynamak mümkün oluyor. Ayrıca Netflix üzerinden sevilen dizi ve filmler de 720p çözünürlüğünde izlenebiliyor. Kulaklıklarda surround ses sunan tabletler, seslere önem veren kişileri de tatmin edecek gibi görünüyor. Bu ay yalnızca 3 adet Virgin America uçağında yer alacak olan tabletlerin 2016 yılında şirketin tüm uçaklarında yer alacağı belirtiliyor.
Fırtına uçakları savurdu 00:49
Fırtına uçakları savurdu 141 izlenme - 4 yıl önce İspanya'nın Bilbao kentinde çıkan şiddetli fırtına inişe geçen uçakları bile savurdu. Bazı uçaklar pisti pas geçti.Bilbao'nun Loiu Havaalanı'na inmekte zorlanan pilotlar adeta uçak indirmekle ilgili tüm bildiklerini uygulamak zorunda kaldı.
Paraşütçülerin uçakları çarpışırsa 02:07
Paraşütçülerin uçakları çarpışırsa 15 izlenme - 2 yıl önce Paraşütçülerin uçakları çarpışırsa..
Japon Uçakları Best! World Of Warplanes 08:51
Japon Uçakları Best! World Of Warplanes 3 izlenme - 6 gün önce Oynamak İçin http://a2g-secure.com/?E=7e1gtHU25CkFI7thXen7lmLxA83F90Qc&s1= --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags:
Türk Uçaklarının Vurduğu Suriye Helikopterinin Düşme Anı! 00:44
Türk Uçaklarının Vurduğu Suriye Helikopterinin Düşme Anı! 49 izlenme - 2 yıl önce Türk Uçaklarının Vurduğu Suriye Helikopterinin Düşme Anı!
Özel Kuvvetler Metina'ya Sızdı Savaş Uçakları Bombaladı 01:13
Özel Kuvvetler Metina'ya Sızdı Savaş Uçakları Bombaladı 63 izlenme - 1 ay önce Özel Kuvvetler Metina'ya Sızdı, Savaş Uçakları Bombaladı
Türk Savaş Uçakları Sınırda İHA Düşürdü 02:29
Türk Savaş Uçakları Sınırda İHA Düşürdü 15 izlenme - 1 ay önce Türk Savaş Uçakları, Sınırda İHA Düşürdü
İsrail uçakları Gazzeyi vurdu 00:17
İsrail uçakları Gazzeyi vurdu 9 izlenme - 10 ay önce İsrail ordusu, Gazze’de 29 noktayı havadan vurduğunu duyurdu. Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz...
İsrail Uçakları Gazze'ye Ölüm Yağdırdı! 00:38
İsrail Uçakları Gazze'ye Ölüm Yağdırdı! 31 izlenme - 1 yıl önce İsrail Uçakları Gazze'ye Ölüm Yağdırdı!_xclas____
İsrail Uçakları Seyir Halindeki Aracı Vurdu 00:38
İsrail Uçakları Seyir Halindeki Aracı Vurdu 31 izlenme - 1 yıl önce İsrail Uçakları Seyir Halindeki Aracı Vurdu