Hoşgeldiniz!

uçakta

Uçakta Navigasyon Açmak 00:15
Uçakta Navigasyon Açmak 2.368.227 izlenme - 12 ay önce Navigasyon cihazını uçakta kullanırsanız sorusunun çok net cevabı Navigasyon gerçek hızına kavuşuyor. İzleyelim.
Uçakta WC 00:39
Uçakta WC 177.823 izlenme - 9 yıl önce Uçakta tuvalete gidenler aman dikkat!
Uçakta Kavga 01:11
Uçakta Kavga 495 izlenme - 2 yıl önce Uçakta Kavga
Uçakta Komiklik 00:33
Uçakta Komiklik 263 izlenme - 2 yıl önce Uçakta Komiklik
Uçakta Kavga 01:11
Uçakta Kavga 93 izlenme - 2 yıl önce Uçakta Kavga
Uçakta Coştular 02:45
Uçakta Coştular 57 izlenme - 3 yıl önce Uçakta Coştular
uçakta 01:21
uçakta 316 izlenme - 8 yıl önce askeri uçaklar
Hayrettin Ve Sevgilisi Uçakta 01:43
Hayrettin Ve Sevgilisi Uçakta 61.692 izlenme - 1 yıl önce Hayrettin , sevgilisi ile uçakta sohbet ediyor... Hayrettin'in maceraları asla bitmez.... Daha fazlası www.izlesene.com/hayrettin kanalında...
Uçakta Bülent Ersoy Krizi 01:37
Uçakta Bülent Ersoy Krizi 2.295 izlenme - 11 ay önce Bülent Ersoy, Antalya-İstanbul seferini yapan THY uçağında tüm uyarılara rağmen kemer takmak istemeyince kriz çıktı. Ersoy, kendisine tepki gösteren yolcuların yanısıra kabin memurlarıyla da tartışınca uçak pist başına döndü. Antalya ’dan İstanbul ’a gitmek için THY uçağına binen Bülent Ersoy, kabin memurlarının uyarılarına aldırmayınca kriz çıktı. Uçağın ön tarafındaki 1A numaralı koltuğu oturan Bülent Ersoy, hosteslerin uyarılarına rağmen emniyet kemerini takmadı. Airporthaber'deki habere göre, kabin memurları, Bülent Ersoy’a kemerini bağlaması konusunda uyarılarda bulunmaya başladı. Kabin ekibi, Ersoy’un ısrarla kemer takmak istememesi nedeniyle durumu kaptan pilota bildirdi. Bu sırada pist başına ilerleyen uçak, terminale geri döndü. AMELİYAT GEÇİRDİĞİ İÇİN... Uçağın geri dönmesiyle yolcular da Ersoy ile tartışmaya başladı. Yolcularla da tartışan Ersoy bir yolcuya bağırarak üstüne yürüdü. Yaklaşık bir saat süren tartışmaların ardından yer personelinin de araya girmesiyle ünlü sanatçı kemerini taktı ve Antalya-İstanbul seferi gecikmeli olarak gerçekleşti. Öte yandan Ersoy’un yakın zamanda ameliyat geçirdiği için kemer takmak istemediği öğrenildi. GECİKMELİ SEFER TK2933 sefer sayılı uçağın yolcuları ise imza toplayarak Ersoy’dan şikayetçi oldular.
Uçakta Şaka 00:48
Uçakta Şaka 15.029 izlenme - 9 yıl önce Uçakta kendine göre eğleniyordu ama sonu facia oldu.
Uçakta Cinnet Geçiren Kadın 01:21
Uçakta Cinnet Geçiren Kadın 3.708 izlenme - 2 yıl önce Uçakta Cinnet Geçiren Kadın 12.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Uçakta Cinnet Geçiren Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavru Fil Uçakta Sıkıldı 00:58
Yavru Fil Uçakta Sıkıldı 1.804 izlenme - 1 yıl önce Orta Afrika'da avcıların elinden kurtarılan yavru fil tedavi için uçakla veteriner hekim Gary Roberts'ın muayanehanesine götürüldü Uçak yolculuğundan sıkılan yavru fil yolculuk boyunca hiç rahat durmadıİşte yavru filin uçak serüveni
Uçakta Navigasyon Açmak 00:15
Uçakta Navigasyon Açmak 912 izlenme - 12 ay önce Navigasyon cihazını uçakta kullanırsanız sorusunun çok net cevabı. Uçakta navigasyon cihazını açınca neler oluyormuş izliyoruz....
Uçakta GTA San Andreas 01:27
Uçakta GTA San Andreas 179 izlenme - 4 ay önce Ekibimiz İzmir Gediz Üniversitesi'ne giderken uçak havalanmadan az önce Tolga kendisini oyuna nasıl kaptırdığını ve Hakkı'nın konuyla ilgili kaygısını izliyoruz. Berkin'in sonu ise dramatik. :) http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Uçakta Sorulmaması Gereken Sorular 00:05
Uçakta Sorulmaması Gereken Sorular 574 izlenme - 1 yıl önce Uçakta Sorulmaması Gereken Sorular - Yeni Vine
Uçakta Uyuyan Kedi 00:06
Uçakta Uyuyan Kedi 124 izlenme - 4 ay önce Uçakta Uyuyan Kedi Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Alkollü Yolcuyu Uçakta Bantladılar 00:24
Alkollü Yolcuyu Uçakta Bantladılar 30 izlenme - 4 ay önce Alkollü yolcuyu uçakta bantladılar Uçağa binen alkollü yolcu, etrafına rahatsızlık verince seyahat eden diğer yolcular tarafından bantlandı.
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 03:34
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 186 izlenme - 12 ay önce Efenim Havayolu şirketlerinde unutulan eşyalar, büyük bir markete dönüşüyor. Sahiplerinin unuttuğu binlerce bavul önce ihale yöntemiyle satışa çıkarılıyor, içinden çıkan eşyalarsa piyasa değerinden çok düşük miktarlara alıcı buluyor. Havayolu marketindeki ürün çeşitliliği görenleri şaşırtıyor.
Uçakta Navigasyon Açmak 00:15
Uçakta Navigasyon Açmak 32 izlenme - 3 ay önce Navigasyon cihazını uçakta kullanırsanız sorusunun çok net cevabı.
Durex'in Uçakta Yaptığı Reklam 01:39
Durex'in Uçakta Yaptığı Reklam 13 izlenme - 3 ay önce Durex, Polonya'da yaptığı son kampanyada, uçak kuralları anlatılırken sıkılan insanları hedefleyerek, bu anlatım sırasında hostesin nasıl prezervatif kullanılacağını anlatması yoluyla dikkati üzerine çekmeyi planladı. Esas hedef, dinlenmeye ve eğlenmeye giden insanlara Durex'i ve güvenli olmayı hatırlatmaktı.
Uçakta Pilotun Evlenme Teklifi 03:09
Uçakta Pilotun Evlenme Teklifi 92 izlenme - 1 yıl önce Van İstanbul Seferinde Pilot Arkadaş Evlenme Teklif Ettmiş Bence Yanlış Sefer Seçmiş, İzleyelim."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçakta Bomba Alarmı 00:50
Uçakta Bomba Alarmı 5 izlenme - 10 ay önce Film kuşakları, yabancı dizileri, belgeselleri, ülkesinin tarihi ve sosyal gerçekliğiyle barışık, onu daha fazla anlamaya ve anlatmaya çalışan kültür-sanat programları, değişen ve gelişen Anadolu'yu çok daha yakından izleyip ekrana taşıyan yapımları, Türkiye'nin siyasal gerçeklerini dünyadan ve çağın dilinden kopmayan bir anlayışla aktaran haber-tartışma programları, Türkiye’nin yeni televizyonu 360’ta! http://www.tv360.com.tr/ Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360kanalına abone olabilirsiniz...
Uçakta Dehşet Anları 01:09
Uçakta Dehşet Anları 73 izlenme - 11 ay önce ABD’den Güney Kore’ye gitmek üzere kalkış yapan yolcu uçağı türbülansa girdi. Olayda 10 yolcu ve 4 havayolu çalışanı yaralandı. Olay anıysa yolcular tarafından saniye saniye kaydedildi.
Uçakta Düğün Yapmak 06:34
Uçakta Düğün Yapmak 42 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cumhurbaşkanı Tarifeli Uçakta 00:47
Cumhurbaşkanı Tarifeli Uçakta 39 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oğlu Mehmet Emre Gül’ün Harvard Üniversitesi’nden mezuniyet törenine katılmak üzere ABD’nin Boston şehrine gitti.
Uçakta Komik Video 01:35
Uçakta Komik Video 80 izlenme - 2 yıl önce komik yolculuk anları
Başbakan Erdoğan Uçakta Konuştu 01:15
Başbakan Erdoğan Uçakta Konuştu 18 izlenme - 10 ay önce Başbakan Erdoğan, dünkü Gaziantep ve Batman mitinglerinin dönüşünde, uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Uçakta Pilotun Evlenme Teklifi 03:09
Uçakta Pilotun Evlenme Teklifi 3 izlenme - 3 ay önce Van İstanbul seferinde pilot arkadaş evlenme teklif ettmiş bence yanlış sefer seçmiş, izleyelim.
Kılıçdaroğlu Depreme Uçakta Yakalandı 01:34
Kılıçdaroğlu Depreme Uçakta Yakalandı 23 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu depreme uçakta yakalandı.
Uçakta Navigasyon Açmak 00:15
Uçakta Navigasyon Açmak 9 izlenme - 7 ay önce http://www.smartucak.com sitesi için hazırlanmıştır. Haberin devamını sitemizden izleyebilirsiniz.