Hoşgeldiniz!

uçan tekme

Uçan Tekme 00:06
Uçan Tekme 54.741 izlenme - 2 yıl önce Uçan Tekme
Canlı Yayında Milletvekiline Uçan Tekme Atmak 01:31
Canlı Yayında Milletvekiline Uçan Tekme Atmak 3.149 izlenme - 3 gün önce Ukrayna Meclisi'nde yolsuzlukla mücadeleyle ilgili görüşmeler sırasında milletvekili Vladimir Parasyuk bir anda yerinden kalkıp Ukrayna Güvenlik Servisi başkan yardımcısı ve aynı zamanda milletvekili olan Vasyl Hrytsak'ın tekmeyle yüzüne vuruyor. Tekme atarken tam uçmamış olsada yarım uçan tekme diyebiliriz en azından
Uçan Tekme 00:24
Uçan Tekme 37.950 izlenme - 9 yıl önce Nakavt!
Uçan Tekme 00:48
Uçan Tekme 269 izlenme - 1 yıl önce Sınıf Kavgasında Uçan Tekme
Komutan Uçan Tekme - Vecihi 03:09
Komutan Uçan Tekme - Vecihi 77 izlenme - 3 ay önce Koskoca boeingi Ankara Asfaltı'na indiren Yeşil Çam'ın yeri doldurulmaz karakteri Vecihi, Komutan Uçan Tekme ile ittifak kuruyor sonra da ortaya işte böyle dadından yinmeyen güzel bir çalışma çıkıyor, mutlulukla sunarım, gururumla kaçarım.
Komutan Uçan Tekme - Ziya 03:03
Komutan Uçan Tekme - Ziya 18 izlenme - 3 ay önce Şener Şen'in canladırdığı ''inanılmaz'' karakter Ziya'nın konuşmalarından oluşan bir metal icrası efendiler. Komutan Uçan Tekme yine konuşturmuş. Hem gitarı hem Ziya'yı.
Kaleciye Uçan Tekme 00:15
Kaleciye Uçan Tekme 9 izlenme - 4 ay önce Kaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan TekmeKaleciye Uçan Tekme
Felç Bırakan Uçan Tekme 00:25
Felç Bırakan Uçan Tekme 6.500 izlenme - 11 ay önce MMA Dövüş mücadelesinde uçan tekme atan dövüşçü rakibini bayıltarak nakavt etti. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Zanlıdan Muhabire Uçan Tekme 01:15
Zanlıdan Muhabire Uçan Tekme 73 izlenme - 2 yıl önce Yalova'da esnafı haraca bağladığı iddia edilen 9 kişilik şantaj çetesi, adliyeye sevk edilirken gazeteciye tekme atarak fotoğraf makinesini kırdı. Yalova'da esnafları tehdit ve şantajla haraca bağladıkları iddia edilen 9 kişilik suç şebekesi, 8 ayrı noktaya yapılan eş zamanlı operasyonla çökertildi. Adliyeye sevk edilen örgüt elemanları, gazetecilere saldırarak, bir basın mensubunun fotoğraf makinesini kırdı. 70 EKİPLE BASKIN Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 3 ay süren bir çalışma neticesinde Yalova merkez ve ilçelerde esnaflara musallat olarak tehdit ve şantajla haraç toplayan bir şebekeye operasyon düzenledi. İldeki 8 ayrı noktaya 70 kişilik bir ekiple baskınlar düzenleyen KOM Şube 9 kişiyi gözaltına aldı. ŞANTAJ FOTOĞRAFLARI ÇIKTI Baskın yapılan noktalarda yapılan aramalarda, bu suçlarda kullanılan 3 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet pompalı tüfek, şantaj amaçlı fotoğraf ve belgeler ele geçirildi. Operasyonda şebekenin lideri olduğu belirtilen M.Ç (35) ile şebeke elemanları AA (30), C.K (23), FB (29), S.Ç (30), FB (37), RK (39) ve Ü.B (32), sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. GAZETECİYE TEKME Emniyetten çıkarıldıkları esnada kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına saldıran şebeke elemanları, bir basın mensubuna tekme atarak makinesinin kırılmasına sebep oldu.
Aldatan Kıza Uçan Tekme 00:40
Aldatan Kıza Uçan Tekme 48 izlenme - 3 ay önce Aldatan Kıza Uçan Tekme Aldatan kız arkadaşına uçan tekme atan maço delikanlı aldatma , kız , erkek , uçan tekme , maço , delikanlıAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan TekmeAldatan Kıza Uçan Tekme
Zanlıdan Muhabire Uçan Tekme 01:38
Zanlıdan Muhabire Uçan Tekme 29 izlenme - 2 yıl önce Yalova'da esnafları tehdit ve şantajla haraca bağladıkları iddia edilen 9 kişilik suç şebekesi, 8 ayrı noktaya yapılan eş zamanlı operasyonla çökertildi. Adliyeye sevk edilen örgüt elemanları, gazetecilere saldırarak, bir basın mensubunun fotoğraf makinesini kırdı.Yalova Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 3 ay süren bir çalışma neticesinde Yalova merkez ve ilçelerde esnaflara musallat olarak tehdit ve şantajla haraç toplayan bir şebekeye operasyon düzenledi. İldeki 8 ayrı noktaya 70 kişilik bir ekiple baskınlar düzenleyen KOM Şube 9 kişiyi gözaltına aldı. Baskın yapılan noktalarda yapılan aramalarda, bu suçlarda kullanılan 3 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet pompalı tüfek, şantaj amaçlı fotoğraf ve belgeler ele geçirildi.Operasyonda şebekenin lideri olduğu belirtilen M.Ç (35) ile şebeke elemanları AA (30), C.K (23), FB (29), S.Ç (30), FB (37), RK (39) ve Ü.B (32), sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.Emniyetten çıkarıldıkları esnada kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına saldıran şebeke elemanları, bir basın mensubuna tekme atarak makinesinin kırılmasına sebep oldu.
Felç Bırakan Uçan Tekme 00:25
Felç Bırakan Uçan Tekme 230 izlenme - 9 ay önce Dövüş mücadelesinde uçan tekme atan dövüşçü rakibini bayıltarak nakavt ediyor
Aldatan Kıza Uçan Tekme 00:40
Aldatan Kıza Uçan Tekme 102 izlenme - 4 ay önce aldatan sevgilisine uçan tekme atan adam
Kaleciye Uçan Tekme Atmak 00:40
Kaleciye Uçan Tekme Atmak 108 izlenme - 6 ay önce Şili'de Santiago Wanderers'ın Union La Calera'yı konuk ettiği maçın 90. dakikasında kırmızı kartla oyundan atılan Gaston Cellerino, üstüne doğru gelen kaleci Viana'yı karate tekniklerini aratmayacak bir tekme ile yere serdi.
Mecliste Uçan Tekme 01:23
Mecliste Uçan Tekme 413 izlenme - 2 yıl önce Meclis'te Zeyit Aslan'dan uçan tekme Yargı Sen Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu’nun HSYK yasası görüşmeleri için Adalet Komisyonu’na gelmesi kavgaya neden oldu. AKP'li Zeyit Aslan ise uçan tekme attı.
Tacizciye Uçan Tekme 00:59
Tacizciye Uçan Tekme 733 izlenme - 3 yıl önce Tacizciye Uçan Tekme
Meclis'te Uçan Tekme 02:19
Meclis'te Uçan Tekme 120 izlenme - 2 yıl önce HSYK düzenlemesinin görüşüldüğü Adalet Komisyonu'nda CHP'li ve AKP'li vekiller birbirine girdi. iPad'ler, tekme ve yumruklar havada uçuştu! HSYK düzenlemesinin görüşüldüğü Adalet Komisyonu'nda kavga çıktı. CHP'li ve AKP'li vekiller birbirine girdi. Kavga öyle bir hale geldi ki yumruklar tekmeler havalarda uçuştu. Hatta bazı vekillerin kafasına iPad geldiği söyleniyor. 'KAFAMIZA iPAD'LER GELİYOR' Yargıçlar Sendikası Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'nun üzerine, "Provokatör, milletin kürsüsüne gidemezsin" diye yürüyen AK Partili vekillerle Eminağaoğlu ve CHP'li vekiller arasında itiş kakış yaşanırken, AK Partili Zeyid Aslan Eminağaoğlu'na tekme atmaya çalıştı.
Uçan Tekme Sevgi Ninjası 00:55
Uçan Tekme Sevgi Ninjası 671 izlenme - 3 yıl önce Uçan TekmeSevgi Ninjası
Sevgiliye Uçan Tekme 00:09
Sevgiliye Uçan Tekme 419 izlenme - 2 yıl önce Valentine Flying Kick ( Sevgiliye Uçan Tekme )
Hakeme Uçan Tekme 00:30
Hakeme Uçan Tekme 283 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Paulista A3 Liginde Bulunan Independente Takımının Marilia'ya 1 - 0 Yenildiği Maçta Hakemin Verdiği 4 Dakika Uzatmaya Sinirlenen Johnny Dos Santos, Bitiriş Düdüğünü Çalmak İçin Hazırlanan Hakeme Uçan Tekme Attı.
Sağdıçtan Nedimeye Uçan Tekme 00:30
Sağdıçtan Nedimeye Uçan Tekme 38 izlenme - 4 ay önce Sağdıç ve nedime, konukları karşılamak ve düğüne hazırlamak için piste çıktı. Ancak dans gösterisini abartan sağdıçın bu hareketi geceyi kabusa dönüştürdü.
Polise Uçan Tekme Atmak 00:51
Polise Uçan Tekme Atmak 215 izlenme - 2 yıl önce Trabzon 1. Amatör Kümede Oynanan Maç Sonrası Ortalık Karıştı. Futbolcularla Polisler Birbirine Girdi. Bir Futbolcunun Polise Uçan Tekme Atması Dikkatlerden Kaçmadı.
Motosiklet Hırsızına Uçan Tekme 00:46
Motosiklet Hırsızına Uçan Tekme 90 izlenme - 1 yıl önce Motosikletiniz çalınırsa tepkiniz ne olur? Görüntülerdeki şahıs, bu soruya uçan tekme ile yanıt veriyor. Kapı önünde bulunan motosikleti çalma girişiminde bulunan hırsızı fark eden şahıs, harekete geçiyor. Motosikletin üzerindeki zanlıyı uçan tekmeyle yere seren genç adam, arkadaşlarıyla birlikte şahsı öldüresiye dövüyor.
Ronaldinho'dan Rakibine Uçan Tekme 00:21
Ronaldinho'dan Rakibine Uçan Tekme 87 izlenme - 1 yıl önce Meksika'da Queretaro forması giyen Ronaldinho 3-2 galip geldikleri America maçında Jesus Antonio ile girdiği mücadelede rakibinin yüzüne tekme attı.
Nedimeye Uçan Tekme 00:30
Nedimeye Uçan Tekme 19 izlenme - 4 ay önce Sağdıç ve nedime, konukları karşılamak ve düğüne hazırlamak için piste çıktı. Ancak dans gösterisini abartan sağdıçın bu hareketi geceyi kabusa dönüştürdü.
Kaleciden Hakeme Uçan Tekme 00:47
Kaleciden Hakeme Uçan Tekme 23 izlenme - 6 ay önce Peru'da Union Perene ile Pichanaki takımları arasında oynanan maçta hakem yapılan faul sonrasında sarı kart gösterince kendisine öfkelenen kalecinin hışmına uğradı.
Rakibinin Kafasına Uçan Tekme 00:39
Rakibinin Kafasına Uçan Tekme 3 izlenme - 6 ay önce Leon de Huanuco'nun orta saha oyuncusu Johan Sotil, Juan Aurichli rakibine attığı tekmenin ardından kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
Süper Uçan Tekme 00:06
Süper Uçan Tekme 59 izlenme - 2 yıl önce Süper Ama Çok Tehlikeli
Uçan tekme 00:10
Uçan tekme 47 izlenme - 2 yıl önce Uçan tekme
Rakibe Uçan Tekme! 00:34
Rakibe Uçan Tekme! 71 izlenme - 1 ay önce Takım arkadaşına saldıran futbolcuya öyle bir uçan tekme attı ki görenler hayrete düştü. Hindistan’da oynanan bir maçta forvet oyuncusuna yapılan faullü markaj sonrası ortalık karıştı. Öfkelenen forvet, kendisine faul yapan defans oyuncusuna saldırırken, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. O tepki bir uçan tekmeydi. Bu hareket şans eseri tehlikeli bir yaralanmaya yol açmazken, araya girenler kavganın daha da büyümesini engelledi.