Hoşgeldiniz!

uğur dündar

Uğur Dündar'ın Star Tv'den İstifası 02:20
Uğur Dündar'ın Star Tv'den İstifası 4.625 izlenme - 3 hafta önce Hafızalarımızdan silinen (!) Uğur Dündar'ın istifa ettiği canlı yayın görüntüleri. Celal Şengör'ün tespiti ibretlik olsa gerek.
Uğur dündar 10:54
Uğur dündar 5.578 izlenme - 3 yıl önce Soruşturmacı televizyon gazeteciliğinin öncü ve duayen ismi Uğur Dündar, Marmaris TV Genel Yayın Yönetmeni Gökmen Ulunun hazırlayıp sunduğu programda önemli açıklamalar yaptı. Prof. Dr. Haluk Şahinin yanı sıra, usta tiyatro sanatçıları Müjdat Gezen ve Levent Kırcanın da katıldığı söyleşide keyifli anlar yaşandı. İşte Uğur Dündar, işte o dakikalar
Uğur dündar 02:38
Uğur dündar 707 izlenme - 9 yıl önce
Uğur Dündar - Erdoğan Fıkrası 01:34
Uğur Dündar - Erdoğan Fıkrası 307 izlenme - 11 ay önce Uğur dündar katıldığı bir panelde erdoğan ile ilgili bir fıkra anlatmış bize de izlemek düşer.
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 05:12
Uğur Dündar Mehmet Baransu Kapışması 1.343 izlenme - 3 yıl önce Uğur Dündar Mehmet Baransu Canlı yayında kavga ettiler
Mehmet Baransu Uğur Dündar Kavgası 17:00
Mehmet Baransu Uğur Dündar Kavgası 447 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Baransu ve Uğur Dündar Canlı Yayında Birbirine Girdi Son zamanların en dikkat çekici canlı yayın kavgası kuşkusuz dün gece yaşandı.
Uğur Dündar Taksım Gezi Parkı'nda 04:41
Uğur Dündar Taksım Gezi Parkı'nda 363 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar Gezi Parkı'nda Uğur Dündar,uğur Dündar Gezi Parkı,uğur Dündar Taksim,taksim Direnişi,gezi Park,gezi Parkı,gezi Parkı Olayları,gezi Parkı Direnişi...
Uğur Dündar'ı Soma'dan Kovdular 00:23
Uğur Dündar'ı Soma'dan Kovdular 613 izlenme - 2 yıl önce Somalılar Uğur Dündar'ı Rezil Etti: Düğüne Gider Gibi Gelmişsin ..
Uğur Dündar Soma'da Şok Protesto 00:50
Uğur Dündar Soma'da Şok Protesto 518 izlenme - 2 yıl önce TGF Başkanı Atilla Sertel ve gazeteci-yazar Uğur Dündar, Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı'nı ziyaret ettiği sırada protesto edildi.
Uğur Dündar Böyle Yayın Olmaz Dedi Programı Bitirdi 02:35
Uğur Dündar Böyle Yayın Olmaz Dedi Programı Bitirdi 255 izlenme - 6 ay önce Uğur Dündar Böyle Yayın Olmaz Dedi Programı BitirdiUğur Dündar Halk Arenası programında yaşanan ses sorununa isyan etti ve programı bitirdi.
Uğur Dündar'dan Tayyip Erdoğan Fıkrası 01:35
Uğur Dündar'dan Tayyip Erdoğan Fıkrası 2.732 izlenme - 3 yıl önce Uğur Dündar'dan Tayyip Erdoğan Fıkrası
Uğur Dündar Arena Halk Tv Tanıtımı 02:53
Uğur Dündar Arena Halk Tv Tanıtımı 708 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar'ın Yeni Kanalı Halk Tv.
Uğur Dündar Mehmet Baransu'ya Verdiği Ayar 14:54
Uğur Dündar Mehmet Baransu'ya Verdiği Ayar 28 izlenme - 6 ay önce Uğur Dündar Mehmet Baransu'ya, Mehmet Baransu'nun ortaya attığı iddaalar nedeniyle canlı yayında fena ayar veriyor.
Soma'da Uğur Dündar'a Protesto 01:00
Soma'da Uğur Dündar'a Protesto 134 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci-yazar Uğur Dündar, Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı'nı ziyareti sırasında protesto edildi.
Arena Jenerik - Uğur Dündar (1997) 01:01
Arena Jenerik - Uğur Dündar (1997) 182 izlenme - 6 ay önce Arena, 1992 yılından beri Uğur Dündar tarafından sunulan haber programı. Program Uğur Dündar ve Ece Zereycan tarafından hazırlanmaktadır. Kanalları: Show TV (1992-1995) Cine5 (1993-1995) Kanal D (1995-2000) (2002-2008) atv (2002) CNN Türk (2004-2008) (2011) Star TV (2008-2011) Halk TV (2013-günümüz)
Uğur Dündar Eski Kanalını Çok Fena Sattı 02:43
Uğur Dündar Eski Kanalını Çok Fena Sattı 171 izlenme - 2 yıl önce İstifasının ayrıntılarını açıkladı. Dündar, bizler ayakta kalırız ama bu televizyonların sahibini kimse hatırlamaz, açıklamasıyla Artı 1 Televizyonu sahibine mesaj yolladı.
Ekmeğinden Hamam Böceği Çıkan Teyze 02:35
Ekmeğinden Hamam Böceği Çıkan Teyze 383 izlenme - 3 yıl önce Ekmeğinden Hamam Böceği Çıkan Teyze
Uğur Dündar AK Parti Ankara'da Ölenler İçin Kur'an Okutacak 00:27
Uğur Dündar AK Parti Ankara'da Ölenler İçin Kur'an Okutacak 139 izlenme - 1 ay önce Uğur Dündar Kılıçdaroğlu'nu ağırladı Uğur Dündar, konuğu olan Kılıçdaroğlu'na, Ak Parti mitinginde Ankara'da ölenler için Kur'an okutulacağı şikayetinde bulundu. Cuma gününe kadar miting yapmama kararı alan AK Parti, cuma gününden sonra ilk miting olan Bursa mitinginde Ankara'da hayatını kaybedenler için Kur'an okutulacağını açıklamıştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV’ Uğur Dündar’ın gündeme dair sorularını yanıtladı. "ANKARA'DA ÖLENLER İÇİN KUR'AN OKUNACAKMIŞ" Uğur Dündar, Kılıçdaroğlu'nun "ibadet Allah için yapılır siyaset için yapılmaz" dediği sırada, AK Parti'nin Ankara'da hayatını kaybedenler için Bursa'da Kur'an okutma kararını Kılıçdaroğlu'na örnek olarak gösterdi. Kılıçdaroğlu, Dündar'ın sözlerini "bilmiyorum, bilmiyorum" diyerek geçiştirdi ve sözlerine devam etti.
Uğur Dündar'ın Napolyon Fıkrası 2 01:15
Uğur Dündar'ın Napolyon Fıkrası 2 54 izlenme - 9 ay önce Uğur Dündar halka karşı yaptığı söyleşisi sırasında aynı fıkrasını bir daha anlatıyor ve aldığı tepki inanılmaz. Not: fıkranın başını kaçırsamda siz zaten biliyonuz... aynı fıkranın öncekisi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81367/ugur-dundarin-tayyip-erdogan-fikrasi
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 01:02
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 213 izlenme - 3 hafta önce Halk TV'de konuşan Uğur Dündar seçimi hazmedemedi ve tuhaf açıklamalarda bulundu. CHP'nin kanalı Halk TV'de AK Parti'nin yüzde 50'ye yakın oy aldığı seçim sonuçlarını değerlendiren Uğur Dündar tuhaf açıklamalarda bulundu. AK Parti'nin milletin büyük teveccühüne mazhar olan politikalarını aynı şekilde devam etmesi halinde 2 sene sonra erken seçime gideceğini iddia eden Dündar,az sayıda kalan dinleyicilerinin de 'inandırıcılık' konusunda gözünden düştü.
Uğur Dündar : Aziz Yıldırım Bana Dedi Ki 03:28
Uğur Dündar : Aziz Yıldırım Bana Dedi Ki 52 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar: Aziz Yıldırım Bana Dedi Ki... Uğur Dündar, Fenerbahçe'deki Kaos Ortamıyla İlgili İlginç Detaylar Paylaştı.
Uğur Dündar - Başörtülü Bacıya Saldırı Yorumu 13:38
Uğur Dündar - Başörtülü Bacıya Saldırı Yorumu 40 izlenme - 3 ay önce Şu sıralar gündemi meşgul eden ''başörtülü bacıma saldırdılar'' lafıyla ilgili bir başka video; bahsi geçen olay için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174086/basortulu-bacilarima-saldirdilar-yalani-ve-guvenlik-kamerasi-goruntuleri Yorumsuz...
Uğur DÜNDAR Halk TV'de Başlıyor | 03 Ekim 2013 02:53
Uğur DÜNDAR Halk TV'de Başlıyor | 03 Ekim 2013 200 izlenme - 2 yıl önce Uğur DÜNDAR efsane programı Arena ile 3 Ekim'den itibaren Halk TV'de
Uğur Dündar'dan İlber Ortaylı'ya Tarihi Ayar 07:05
Uğur Dündar'dan İlber Ortaylı'ya Tarihi Ayar 28 izlenme - 6 ay önce Duayen Gazeteci Uğur Dündar, geçtiğimiz hafta, kendisi hakkında hakaret içeren bazı ifadeler kullanan İlber Ortaylı'ya canlı yayında tarihi ayar verdi.
İlber Ortaylı - Uğur Dündar Salak Bir Herif 01:29
İlber Ortaylı - Uğur Dündar Salak Bir Herif 936 izlenme - 10 ay önce Tarih konusunda Türkiye'de en büyük otoritelerden olan İlber Ortaylı'nın kendine has üslubuyla Uğur Dündar'a giydirdiği anları izliyoruz. Başka bir adam söylese çok ağır gelebilirdi ama İlber Ortaylı'da niyeyse bi oturuyor.
Uğur Dündar - Zeki | Metin Bayram Skeci 01:46
Uğur Dündar - Zeki | Metin Bayram Skeci 81 izlenme - 7 ay önce 70li yıllar siyah beyaz televizyonlardan yayınladığı bayram skeçlerinden olsa gerek Betamax kasetten aktarım. Efenim ben İşte Hayat filminden Uğur Dündar'ın o dönemler skeç hazırladığı öğrenmiştim ancak asla bunları görme fırsatı bulamamıştım. Herneyse şimdi bu görüntüleri sizlerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.
Uğur Dündar'a Soma'da Şok Protesto 01:01
Uğur Dündar'a Soma'da Şok Protesto 123 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Atilla Sertel ve gazeteci-yazar Uğur Dündar, Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı'nı ziyaret etti. Sertel, Dündar ile geldiği Eynez bölgesindeki maden ocağında yürütülen çalışmaları inceledi, mahsur kalan işçilerin yakınları ve vatandaşlarla sohbet etti. DÜĞÜNE GİDER GİBİ GELMİŞSİN! GİT BURADAN! SİYASET YAPMA! İncelemelerinin ardından etrafında toplananlara konuşma yapmaya başlayan Dündar, bir grup işçi yakınınca "burası siyaset yapma yeri değil, git burdan. Düğüne gider gibi gelmişsin, git buradan..." denilerek protesto edildi. Tepkiler üzerine konuşmasını yarıda kesen Dündar, maden sahasından ayrıldı.
Uğur Dündar'dan Muharrem Hanım Gafı 01:08
Uğur Dündar'dan Muharrem Hanım Gafı 71 izlenme - 6 ay önce Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programında Uğur Dündar söze girerken CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'ye "Muharrem Hanım" deyince izleyiciler ve Uğur Dündar gülme krizine girdi.
Uğur Dündar'dan Muharrem Hanım Gafı 01:08
Uğur Dündar'dan Muharrem Hanım Gafı 197 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programında Uğur Dündar söze girerken CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'ye "Muharrem Hanım" deyince izleyiciler ve Uğur Dündar gülme krizine girdi.
uğur dündar isyan 07:11
uğur dündar isyan 1.904 izlenme - 6 yıl önce uğur dündar isyan