Hoşgeldiniz!

Ümit Erdim

Ümit Besen - Muradıma Erdim 03:24
Ümit Besen - Muradıma Erdim 225 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Hadi Git Çıkış Tarihi: 21.03.1997 Arabesk Şarkı Sözleri (lyrics): Kanadı kırılmış kuş gibiydi gönlüm Herşeyden habersiz oldum bir anda Aşkın olu verdim avuçlarında Gelişin değiştirdi dünyamı Gerçeğe dönüştürdü rüyamı Seni bana tanrım yazdı sonunda Yüreğimde aşkın çiçeği burnumda Kollarıma geldin sende beni sevdin Muradıma erdin
Ümit Besen - Muradıma Erdim 03:24
Ümit Besen - Muradıma Erdim 419 izlenme - 4 yıl önce
Ümit Besen - Muradıma Erdim 03:16
Ümit Besen - Muradıma Erdim 9 izlenme - 3 ay önce Kendisinin Hadi Gitadlı albümünün 5. parçasıdır, iyi dinlemeler hoş vakitler
Ümit Erdim Acemiler Extreme 01:20
Ümit Erdim Acemiler Extreme 18 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Ümit Erdim Doksanlar Dizisinde 01:58
Ümit Erdim Doksanlar Dizisinde 270 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın Hazırlayıp Sunduğu Burada Laf Çok'a Katılan Oyuncu Ümit Erdim, 'doksanlar' Dizisinden Teklif Aldığını Ancak Detayların Henüz Belli Olmadığını Söyledi.
Ümit Erdim - Tanju Okan Kadınım Taklidi (Benzemez Kimse Sana) 02:37
Ümit Erdim - Tanju Okan Kadınım Taklidi (Benzemez Kimse Sana) 2.005 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim - Tanju Okan Kadınım Taklidi (Benzemez Kimse Sana)
Ümit Erdim Justin Bieber'a Atarlandı! 01:36
Ümit Erdim Justin Bieber'a Atarlandı! 656 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim Canlı Yayında Justin Bieber'a Atarlandı, Bieber Hayranlarını Üstüne Çekti
Ümit Erdim (Murat Boz) Uçurum 02:24
Ümit Erdim (Murat Boz) Uçurum 432 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim (Murat Boz) Uçurum
Ümit Erdim (Ümit Besen) Nikah Masası 03:14
Ümit Erdim (Ümit Besen) Nikah Masası 449 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim (Ümit Besen) Nikah Masası
Ümit Erdim - Gönül Sayfam (Benzemez Kimse Sana) 02:25
Ümit Erdim - Gönül Sayfam (Benzemez Kimse Sana) 567 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim - Gönül Sayfam (Benzemez Kimse Sana)
Ümit Erdim - Şimdi Uzaklardasın (Benzemez Kimse Sana) 02:42
Ümit Erdim - Şimdi Uzaklardasın (Benzemez Kimse Sana) 1.009 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim - Şimdi Uzaklardasın (Benzemez Kimse Sana)
Ümit Erdim (İbrahim Tatlıses) Ağrı Dağı Eteğinde 02:46
Ümit Erdim (İbrahim Tatlıses) Ağrı Dağı Eteğinde 1.624 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim (İbrahim Tatlıses) Ağrı Dağı Eteğinde
Ümit Erdim - Nikah Masası - Ümit Besen ( Benzemez Kimse Sana ) 02:29
Ümit Erdim - Nikah Masası - Ümit Besen ( Benzemez Kimse Sana ) 863 izlenme - 3 yıl önce En Güncel Videolar HD Kalitesinde İlkkez Ve Sadece Maykop Kanalında, Takipte Kalın.
Ümit Erdim İsmail YK oldu 02:17
Ümit Erdim İsmail YK oldu 821 izlenme - 3 yıl önce
Justin Bieber Ümit Erdim Kapışması (Koptu Geliyor) 00:57
Justin Bieber Ümit Erdim Kapışması (Koptu Geliyor) 141 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber Ümit Erdim Kapışması - Koptu Geliyor
Ümit Erdim ölümden döndü! 00:15
Ümit Erdim ölümden döndü! 189 izlenme - 6 ay önce İzmir Pınarbaşı'ndaki Ülkü Yarış Pisti'nde yapılan 'Lassa V1' yarışına katılan oyuncu Ümit Erdim, kullandığı otomobille takla attı. Erdim kazadan yara almadan kurtuldu. Oyuncu ve televizyon programlarının sevilen ismi Ümit Erdim, İzmir'de VOLKICAR otomobilleriyle yapılan Lassa V1 yarışlarına katıldı. Toplam 22 pilotun yer aldığı yarışta Erdim'in kullandığı otomobil, ilk turda virajda başka bir otomobile temas ettikten sonra iki takla atıp, pist dışına çıktı. Bir süre bu şekilde otomobilin içinde ters dönmüş halde kalan Erdim, kazayı yara almadan atlattı. Görevlilerin yardımıyla otomobilden çıkıp seyircileri selamlayan Ümit Erdim, ilk iş olarak annesini aradı ve iyi olduğunu haber verdi. ‘İstanbul trafiğinden daha güvenli' Kullandığı otomobilin tekerleğinin başka bir aracın tekerleğine tutunmasıyla havalandığı ve takla attığını anlatan Erdim, "İkinci yarışın startı heyecanlı bir start oldu benim için. Ama her şey yolunda bir sorun yok. Bir kez daha motor sporlarının, aslında özellikle İstanbul trafiğinden daha güvenli olduğunu bir şekilde, kötü bir hatıra da olsa göstermiş olduk. Arabanın durumu fena salyılmaz, bence yapılabilir, toplanabilir. Öbür yarışta görüşürüz" dedi. Lassa V1 Challenge yarışları, Volkan Işık'ın tasarladığı yerli yarış otomobili VOLKICAR ile 5 yıldır düzenleniyor. İzmir'de yapılan sezonun ikinci yarışı sadece Ümit Erdim açısından değil, start alan 22 pilot için de zorlu geçti, pistten çıkanlar oldu. Sıcak havada yoğun bir seyirci ilgisi ile yapılan yarışı İzmirli pilot Can Tolon kazandı. Tolon geçen sezonun da şampiyonu olmuştu. Birincinin 10 bin TL, ikincinin 4 bin TL, üçüncünün ise 2 bin TL kazandığı yarışta, Türkiye ralli şampiyonluğu da bulunan Yağız Avcı ikinci, ehliyeti olmayan genç yetenek 17 yaşındaki Toprak Candan üçüncü oldu.
Ünlü Oyuncu Ümit Erdim Kaza Geçirdi 00:20
Ünlü Oyuncu Ümit Erdim Kaza Geçirdi 89 izlenme - 6 ay önce İZMİR Pınarbaşı'ndaki Ülkü Yarış Pisti'nde yapılan 'Lassa V1' yarışına katılan oyuncu Ümit Erdim, kullandığı otomobille takla attı. Erdim kazadan yara almadan kurtuldu.
Ümit Erdim (İsmail YK) Bas Gaza 02:16
Ümit Erdim (İsmail YK) Bas Gaza 714 izlenme - 3 yıl önce
Ümit Erdim - Ağrı Dağı ( İbrahim Tatlıses ) Benzemez Kimse Sana 02:41
Ümit Erdim - Ağrı Dağı ( İbrahim Tatlıses ) Benzemez Kimse Sana 1.550 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim - Ağrı Dağı ( İbrahim Tatlıses ) Benzemez Kimse Sana
Benzemez Kimse Sana Ümit Erdim Zeki Müren Taklidi 02:23
Benzemez Kimse Sana Ümit Erdim Zeki Müren Taklidi 502 izlenme - 3 yıl önce
Justin Bieber'a Ayar Vermek - Ümit Erdim 01:03
Justin Bieber'a Ayar Vermek - Ümit Erdim 34 izlenme - 7 ay önce CNN Türk'te Mesut Yar'ın programına konuk olan Ümit Erdim, Justin'e olan nefretini içinde tutamıyor ve canlı yayında veriyor ayarı.
Ümit Erdim - Bas Gaza (İsmail YK) Benzemez Kimse Sana 02:16
Ümit Erdim - Bas Gaza (İsmail YK) Benzemez Kimse Sana 5.030 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim'in Muhteşem İsmail YK Taklidi.
Ümit Erdim ve Ahmet Kural'dan Cartel Şarkısı 01:58
Ümit Erdim ve Ahmet Kural'dan Cartel Şarkısı 346 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın hazırlayıp sunduğu Burada Laf Çok'a katılan Oyuncu Ümit Erdim, 'Doksanlar' dizisinden teklif aldığını ancak detayların henüz belli olmadığını söyledi. Ümit Erdim ve Ahmet Kural'dan Cartel şarkısını birlikte söylediler.
Ümit Erdim - Resimdeki Gözyaşları / Cem Karaca (Benzemez Kimse Sana) 02:46
Ümit Erdim - Resimdeki Gözyaşları / Cem Karaca (Benzemez Kimse Sana) 539 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim - Resimdeki Gözyaşları / Cem Karaca (Benzemez Kimse Sana)
Ümit Erdim V1 Challenge İzmir Yarışında #garajadami 01:29
Ümit Erdim V1 Challenge İzmir Yarışında #garajadami 113 izlenme - 9 ay önce İzmir'deki Lassa V1 Challenge’ın ilk ayak yarışında Ümit Erdim izleyenlerin karşısında yerini aldı. Yarışlar ve arabalar hakkında bilgi sahibi olmak için kanala abone olmayı unutmayın.
Ümit Erdim Cem Karaca Taklidi Benzemez Kimse Sana 02:28
Ümit Erdim Cem Karaca Taklidi Benzemez Kimse Sana 860 izlenme - 3 yıl önce Ümit Erdim Cem Karaca Taklidi Benzemez Kimse Sana
Ümit Erdim Hani Bizim Sevdamız Bülent Ersoy Taklidi 03:08
Ümit Erdim Hani Bizim Sevdamız Bülent Ersoy Taklidi 339 izlenme - 3 yıl önce (Benzemez Kimse Sana Finali)
Benzemez Kimse Sana Ümit Erdim Cem Karaca Taklidi 02:28
Benzemez Kimse Sana Ümit Erdim Cem Karaca Taklidi 346 izlenme - 3 yıl önce Benzemez Kimse Sana Ümit Erdim Cem Karaca Taklidi!
Benzemez Kimse Sana'nın birincisi Ümit Erdim oldu! 08:27
Benzemez Kimse Sana'nın birincisi Ümit Erdim oldu! 599 izlenme - 3 yıl önce Benzemez Kimse Sana'nın birincisi Ümit Erdim oldu!