Hoşgeldiniz!

ürdün

Ürdün Liginde Efsane Gol 01:12
Ürdün Liginde Efsane Gol 425 izlenme - 2 yıl önce Ürdün Ligi'nde Al-Wihdat'da forma giyen Motaz Salhani görenleri hayrete düşüren bir gole imza attı.
Ürdün Pilavı Tarifi 03:01
Ürdün Pilavı Tarifi 462 izlenme - 2 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Ürdün Pilavı Tarifi
Ürdün Kralı Hüseyin 38:03
Ürdün Kralı Hüseyin 31 izlenme - 1 yıl önce Address By His Majesty King Hussein I Of The Hashemite Kingdom Of Jordan To Both Houses Of Parliament İn The Chamber Of The House Of Commons On Wednesday, Oc...
Van Damme (Ürdün Versiyonu) 01:00
Van Damme (Ürdün Versiyonu) 7.244 izlenme - 2 yıl önce Van Damme Volvo Trucks (Ürdün Versiyonu)
Ürdün Televizyonunda Tartışmalı Suriye Meselesi 00:19
Ürdün Televizyonunda Tartışmalı Suriye Meselesi 9 izlenme - 1 hafta önce Ortadoğu Televizyonları Eğlence Dolu! Ürdün Televizyonunda Tartışmalı Suriye Meselesi. Ürdün televizyonunda Suriye meselesi tartışılıyor. Şakir!!!
Bayrakların Tarihi - Ürdün 03:41
Bayrakların Tarihi - Ürdün 21 izlenme - 6 ay önce Severek takip ettiğimiz "Bayrakların Tarihi" serisinde Big Bang Theory'den Sheldon Cooper'ın sunduğu "fun with flags" kıvamında bir bölümle yeniden karşınızdayız. Osmanlı İmparatorluğu'nun bir parçası iken İngiliz sömürgesi olan ve 2. Dünya savaşının ardından bağımsızlığını ilan eden Ürdün'ün ve bayrağının hikayesi, "Bayrakların Tarihi" serisinde.
 Akabe, Petra, Wadi Rum, Ürdün 02:28
Akabe, Petra, Wadi Rum, Ürdün 45 izlenme - 10 ay önce Türk Hava Yolları ile yaptığımız harika seyahat www.kuyruksuzucurtma.com
Ürdün Krali Çıldırdı )) 05:08
Ürdün Krali Çıldırdı )) 161 izlenme - 4 yıl önce Herkes sorabilir belkıde nasıl bi video bu neden bunu burda paylaşma zahmetınde bulundular bizim bi Saddamımız var bu tam bir koyu trabzonsporu olmasının yanında ıyıde bir hoca kendıne gore 90 dakıka yerınde durmayan bı sağa bı sola vuran adam söz konusu trabzon olunca kendınden geçen bu kişinin videosunu özellıkle son sanıyelrını mutlaka ızleyın ))
Dr. Hammam Saeed, Müslüman Kardeşler Lideri, Ürdün 01:18
Dr. Hammam Saeed, Müslüman Kardeşler Lideri, Ürdün 2 izlenme - 3 ay önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/203147/Tum-Dunya-Turk-Islam-Birligini-istiyor/Dr-Hammam-Saeed-Musluman-Kardesler-Lideri-Urdun A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ürdün Kralı'nın Yolda Kalan Arabayı İtmesi 01:00
Ürdün Kralı'nın Yolda Kalan Arabayı İtmesi 27 izlenme - 10 ay önce Ürdüne kar yağıyor, herkes şaşkın tabi, arabanın birisi yolda kalıp trafiği tıkıyor, o esnada yoldan geçen Kral 2. Abdullah'ın konboyuda yoldan geçemiyor. Ne oldu diye bakılırken Kralda arabadan inip yolda kalan arabayı itmeye trafik sıkışıklığının çözünlenmesine yardımcı oluyor. Bizde olsa demeyeceğim...
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 01:19
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 973 izlenme - 2 yıl önce Ürdün'de canlı yayında Arap Baharı kavgası yaşandı. İki gazeteci önce birbirlerine bağırdı, sonra kavgaya tutuştu stüdyo karıştı.
İşte Ürdün Liginde Hafızalardan Çıkmıcak Yılın Golü 00:56
İşte Ürdün Liginde Hafızalardan Çıkmıcak Yılın Golü 422 izlenme - 2 yıl önce Al-Wihdat'da forma giyen Motaz Salhani'nin attığı muhteşem gol.
Dr. Abdulmoiz Hariz, Ürdün Üniversitesi’nde Eğitmen 01:18
Dr. Abdulmoiz Hariz, Ürdün Üniversitesi’nde Eğitmen 1 izlenme - 3 ay önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/197295/Tum-Dunya-Turk-Islam-Birligini-istiyor/Dr-Abdulmoiz-Hariz-Urdun-Universitesi’nde-Egitmen A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ürdün Kralı II. Abdullah Çankaya Köşkü’nde 04:39
Ürdün Kralı II. Abdullah Çankaya Köşkü’nde 13 izlenme - 3 yıl önce Ürdün Haşimi Krallığı Kralı II. Abdullah İbn El Hüseyin, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî bir ziyarette bulunuyor.
Ürdün Kralı II. Abdullah Çankaya Köşkü’nde 04:39
Ürdün Kralı II. Abdullah Çankaya Köşkü’nde 3 izlenme - 3 yıl önce Ürdün Haşimi Krallığı Kralı II. Abdullah İbn El Hüseyin, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî bir ziyarette bulunuyor.
Kolombiya - Ürdün 3-0 Maç Özeti 03:25
Kolombiya - Ürdün 3-0 Maç Özeti 55 izlenme - 1 yıl önce Kolombiya - Ürdün 3-0 Maç Özeti Sportrend.blogcu.com Colombia Vs Jordan 2014 (3-0) ~ All Goals And Highlights ~ Internation Friendly Match
Ürdün Kralı'nın teknesindeki Hakan Uzan mı? 01:30
Ürdün Kralı'nın teknesindeki Hakan Uzan mı? 162 izlenme - 3 yıl önce Ürdün Kralı'nın teknesindeki Hakan Uzan mı Kırmızı bültenle aranan Hakan Uzan'ın Ürdün Kralı'nın teknesinde görüntülendiği iddia edildi.
Davutoğlu, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Görüştü 00:47
Davutoğlu, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Görüştü 12 izlenme - 10 ay önce Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Başbakan Davutoğlu, Ürdün Kralı 2. Abdullah ve uluslararası medyanın temsilcileriyle iki ayrı toplantıda bir araya geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, İsviçre'nin Davos kasabasındaki Dünya Ekonomik Forumu toplantıları kapsamında, Ürdün Kralı 2. Abdullah ve uluslararası medyanın temsilcileriyle iki ayrı toplantıda bir araya geldi.
Dünyanın En Sakar Kalecisi 00:57
Dünyanın En Sakar Kalecisi 40 izlenme - 7 ay önce Ürdün Ligi’nde sahalarda eşine benzerine pek rastlanmayan bir gol atıldı. Al Wehdat ve Al Faisaly takımları arasında oynanan derbi maçta Al Faisaly kalecisi Muhammed Shatnawi, kendi kalesine ilginç bir gol attı. Seken topu ayağıyla uzaklaştırmak isteyen kaleci, ters bir vuruşla topu kendi ağlarına gönderdi. Bu golle 2-0 olan maçı, Al Wehdat 3-0 üstün tamamladı.
Cumhurbaşkanı Gül’den Ürdün Kralı II. Abdullah Onuruna Akşam Yemeği 06:40
Cumhurbaşkanı Gül’den Ürdün Kralı II. Abdullah Onuruna Akşam Yemeği 11 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Ürdün Haşimi Krallığı Kralı II. Abdullah İbn El Hüseyin ile eşi Kraliçe Rania El Abdullah onuruna Çankaya Köşkü’nde resmî akşam yemeği verdi. Cumhurbaşkanı Gül, iki ülke arasındaki derin bağların, ikili ve bölgesel iş birliğini daha da güçlendirdiğini vurguladı.
Cumhurbaşkanı Gül’den Ürdün Kralı II. Abdullah Onuruna Akşam Yemeği 06:40
Cumhurbaşkanı Gül’den Ürdün Kralı II. Abdullah Onuruna Akşam Yemeği 5 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Ürdün Haşimi Krallığı Kralı II. Abdullah İbn El Hüseyin ile eşi Kraliçe Rania El Abdullah onuruna Çankaya Köşkü’nde resmî akşam yemeği verdi. Cumhurbaşkanı Gül, iki ülke arasındaki derin bağların, ikili ve bölgesel iş birliğini daha da güçlendirdiğini vurguladı.
Bayan Gül, Ürdün Kraliçesi Rania Onuruna Öğle Yemeği Verdi 00:32
Bayan Gül, Ürdün Kraliçesi Rania Onuruna Öğle Yemeği Verdi 23 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ve Kral II. Abdullah heyetler arası görüşmelere geçerken, Bayan Gül, Kraliçe Rania onuruna, Çankaya Köşkü Osmanlı Salonu’nda öğle yemeği verdi.
Bayan Gül, Ürdün Kraliçesi Rania Onuruna Öğle Yemeği Verdi 00:32
Bayan Gül, Ürdün Kraliçesi Rania Onuruna Öğle Yemeği Verdi 13 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ve Kral II. Abdullah heyetler arası görüşmelere geçerken, Bayan Gül, Kraliçe Rania onuruna, Çankaya Köşkü Osmanlı Salonu’nda öğle yemeği verdi.
Ürdün 0-5 Uruguay (Maç Özeti) 06:03
Ürdün 0-5 Uruguay (Maç Özeti) 4.387 izlenme - 2 yıl önce Futbolda, 2014 FIFA Dünya Kupası play off ilk maçında Uruguay, deplasmanda Ürdün'ü 5-0 yenerek, ikinci karşılaşma için büyük avantaj sağladı. Başkent Amman'da oynanan karşılaşmada Uruguay'ın gollerini 22. dakikada Pereira, 42. dakikada Stuani, 69. dakikada Lodeiro, 78. dakikada Rodriguez ve 90+2. dakikada Cavani kaydetti. Play off rövanş maçı, 21 Kasım Perşembe günü TSİ 01.00'de, Uruguay'ın başkenti Montevideo'da oynanacak. Rakibine avantaj sağlayacak takım Brezilya'daki finallere katılma hakkını elde edecek.
Farah Siraj - Layla 05:38
Farah Siraj - Layla 4 izlenme - 3 ay önce Ürdünlü Farah Siraj Jazz müziği ile uğraşan ve beğendiğim ses tonuna sahip bir hanım ablamızdır. İşte onun güzel bir yorumu
Kaleci Hayatının Golünü Attı Ama... 00:57
Kaleci Hayatının Golünü Attı Ama... 79 izlenme - 7 ay önce Ürdün Pro Lig'de Al Faisaly Ve Al Wihdat Arasındaki Maçta Al Faisaly'in Kalecisi Muhammed Shatnawi Kendi Kalesine Müthiş Bir Gol Attı...
Cumhurbaşkanı Gül, Ürdün Kralı II. Abdullah ile TAI’yi Ziyaret Etti 05:54
Cumhurbaşkanı Gül, Ürdün Kralı II. Abdullah ile TAI’yi Ziyaret Etti 12 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ürdün Kralı II. Abdullah ile birlikte TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’ni (TAI) ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Gül ve Kral II. Abdullah, Türk Başlangıç ve Temel Eğitim Uçağı HÜRKUŞ, İnsansız Hava Aracı Sistemi ANKA ve ATAK Helikopteri hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Cumhurbaşkanı Gül, Ürdün Kralı II. Abdullah ile TAI’yi Ziyaret Etti 05:54
Cumhurbaşkanı Gül, Ürdün Kralı II. Abdullah ile TAI’yi Ziyaret Etti 5 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ürdün Kralı II. Abdullah ile birlikte TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’ni (TAI) ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Gül ve Kral II. Abdullah, Türk Başlangıç ve Temel Eğitim Uçağı HÜRKUŞ, İnsansız Hava Aracı Sistemi ANKA ve ATAK Helikopteri hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Çin - Ürdün 1-1 Maç Özeti 04:09
Çin - Ürdün 1-1 Maç Özeti 4 izlenme - 1 yıl önce China vs Jordan - ( 1-1 ) @ International Friendly Matches International Friendly Matches China vs Jordan - ( 1-1 ) 2014-09-09 18:35 - 2014-09-09 20:35 China vs Jordan - ( 1-1 ) @ International Friendly Matches International Friendly Matches China vs Jordan - ( 1-1 ) 2014-09-09 18:35 - 2014-09-09 20:35
Uruguay 5-0  Ürdün (Maç özeti) 01:29
Uruguay 5-0 Ürdün (Maç özeti) 14 izlenme - 2 yıl önce Dünya Kupası 2014 Kıtalararası Play Off karşılaşmasında Uruguay, Ürdün'ü 5-0 mağlup ederek rövanş maçı için büyük avantaj elde etti.