Hoşgeldiniz!

vahşi güzel

Natalia Oreiro - Vahşi Güzel 04:02
Natalia Oreiro - Vahşi Güzel 4.594 izlenme - 10 ay önce Natalia Oreiro - Vahşi Güzel
Güzel 00:30
Güzel 116 izlenme - 1 yıl önce Çok Özel Bir Videodur.
Vahşi Güzel - Natalie Oreiro 04:00
Vahşi Güzel - Natalie Oreiro 114 izlenme - 3 ay önce natali oreiro'nun oynadığı filminde yer alan kendi albümünden bir parça..özellikle saksafonun çaldığı saniyelerden hatırlıcaksınız.beyaz bir elbiseyle anlamsızca odadan odaya koşardı.sonra yerlerde bi oraya bi buraya atardı kendini..güzel bir filmdi..haberlerden önce gelirdi.kanal d de..reklam oldu :))
Vahşi Yaşam 00:30
Vahşi Yaşam 284 izlenme - 2 yıl önce Güzel Vahşi Yaşam
Güzel Hayvanlar 00:30
Güzel Hayvanlar 27 izlenme - 2 yıl önce Bu Video Özeldir
En Güzel Hayat 00:30
En Güzel Hayat 26 izlenme - 1 yıl önce İzle Bence
Hayvanların Güzel Hayatı 00:30
Hayvanların Güzel Hayatı 18 izlenme - 2 yıl önce Hayvanları Çok Severim
vahşi güzel 04:29
vahşi güzel 5.679 izlenme - 7 yıl önce mahsun karakuş konseri
Vahşi doğa 00:30
Vahşi doğa 1.018 izlenme - 4 yıl önce çok güzel
Vahşi Güzel - Jenerik - Kanal D 01:56
Vahşi Güzel - Jenerik - Kanal D 636 izlenme - 10 ay önce 2001 yılında Kanal D de yayınlanan dizi
Vahşi Güzel (Muneca Brava) İntro 03:59
Vahşi Güzel (Muneca Brava) İntro 230 izlenme - 7 ay önce Türkiye'de yediden yetmişe herkesin izlediği dizinin intro'su efenim. 3.39'da yaptığın heyecanı da unuttum sanma. Hadi bakıyim.
Vahşi Atların Evcilleştirilmesi 02:41
Vahşi Atların Evcilleştirilmesi 101 izlenme - 6 ay önce İnsanlara güvenmeyi öğrenen vahşi aygır Lightening ile tanışın. Bu abimiz vahşi atları yola getiriyor nasıl yapıyor anlamadım ama güzel yapıyor. İlerde atı'm olursa bende böyle yapacağım.
Vahşi Hayvanların Sevimli Yavruları 02:29
Vahşi Hayvanların Sevimli Yavruları 198 izlenme - 8 ay önce Doğada çok fazla vahşi hayvan var. Bunların bazıları ise bakmaya doyamayacağınız güzellikte. Birbirinden güzel yaratılmış vahşi hayvanların sevimli mi sevimli, tatlımı tatlı yavrularından oluşan bir video slayt sizlerle. Vahşi doğada yaşam savaşı en zor biçimde ilerler. Bu savaşta her zaman ayakta kalmayı başaran hayvanlar hayatta kalır. Zengin düzlüklere uzanan bir coğrafyada avlarnı beklerler ve bu şekilde hayatlarını sürdürürler.
Vahşi Vahşi Batı Film Fragmanı (1999) 02:02
Vahşi Vahşi Batı Film Fragmanı (1999) 27 izlenme - 5 ay önce Çekici ve yetenekli gizli ajan James T. West ve mekanik aletler konusunda uzman kaşif gizli ajan Artemus Gordon, şeytani Dr.Arliss Loveless'ı izlemek ve planlarını engellemek için devlet tarafında gönderilmişlerdir. Loveless Tarantula isimli dev silah ve taşıma aracılığıyla A.B.D Başkanı'na bir suikast düzenlemeyi planlamaktadır.West ve Gordon bu kovalamacaya rakip olarak başlarlar fakat yetenekleri kısa sürede onları bir takım haline gelmeye zorlar. Güzel ve gizemli Rita Escobar bu ikilinin Loveless'ı yakalama çabalarına kendisini karıştırarak durumu onlar için daha karmaşık bir hale getirir.
Vahşi Güzel - Natalia Oreiro Dans Gösterisi 03:48
Vahşi Güzel - Natalia Oreiro Dans Gösterisi 1.578 izlenme - 7 ay önce Vahşi Güzel Kanal D'de 1998 yılında yayınlanan pemde dizi idi. Hatırladığım kadarıyla ana haberden hemen önce yayınlanırdı. Tabi Natalia Oreiro için izliyorduk çoğumuz. Sevişme sahnelerinin bolca olduğu diziden bir bardaki eğlence ve dans kesitleri.
Sünger Bob Vahşi Doğanlar Bölümü 05:22
Sünger Bob Vahşi Doğanlar Bölümü 835 izlenme - 1 yıl önce Orjinal İsmi Sponge Bob Olan Çizgi Serinin Türkçeye Kazandırılmış Birbirinden Güzel Maceraları Sizlerle. Karşınızda Sünger Bob!
Vahşi Kan - Mancınık Sistemi 01:56
Vahşi Kan - Mancınık Sistemi 115 izlenme - 3 ay önce Cüney abimizin vahşi kan fliminden bir aksiyon sahnesi,tuzaklar,ateş mancınıkları,bombalar ile düşmanlarını egale eden cüneyt abimiz.bu sahnesinde güzel repliklerini ve sesini bizden esirgiyor. gizemli yanını gözler önüne seriyor.
Vahşi Rusya - Sibirya 47:08
Vahşi Rusya - Sibirya 115 izlenme - 2 ay önce National Geographic'den -yine- tadından yenmez güzel bir belgesel. Sibirya denince akla gelen soğuk, uçsuz bucaksız karla kaplı steplerin haricinde içerisinde nice güzellikler barındığını görüyoruz.
Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 46:56
Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 71.208 izlenme - 1 yıl önce Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması Aslanlar Hakkında: Aslan ya da Arslan (Panthera leo), kedigiller (Felidae) ailesinden etçil süper yırtıcı memeli bir hayvan türüdür. Afrika aslanı, dünyanın en büyük dört kedisinden (kaplan, aslan, jaguar, leopar) biridir. Erkek Afrika aslanı ortalama 250kg'dır. Kaydedilmiş en ağır aslan 1970 yılında İngiltere'deki Colchester Zoo adlı hayvanat bahçesindeki Simba adlı aslandır. Ağırlığı 435 kg olarak kaydedilmiştir. Dişiler ise ortalama 150 kg'mı bulabilir. Postu kahverengimsi sarıdır. Erkeğin yelesi kahverengimsi sarıdan siyaha kadar değişir. Geniş alınlı, güçlü çeneli, uzayıp çekilebilen tırnaklı, sarımtırak kısa ve yatık tüylüdür. Kuyruğunun ucu püsküllüdür. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır. Pençelerinin büyük olması, yere sağlam basmasını sağlar. Aslanlar birbirleriyle bölgeleri için kavga eder. Genellikle bu ölümle sonuçlanabilir. Aslanların pençeleri ve dişleri çok keskindir. Bir insanı bir vuruşta öldürebilir veya yaralayabilir. Genellikle Afrika kıtasında yaşamlarını sürdürürler.Aslanlar dünya üzerinde yaşayan kedi türleri içinde en sosyal cinstir. Diğer tüm kedi cinsleri antisosyal olup yalnız yaşamayı tercih ederken aslanlar büyük gruplar oluşturan tek kedi cinsidir. Grup oluşturmalarının en büyük sebebi kendilerinden çok hızlı olan avlarını grupsal pusu kurarak yakalamak olduğu bazı bilim dünyasınca öne sürülmektedir.
 Vahşi Atların Evcilleştirilmesi 02:41
Vahşi Atların Evcilleştirilmesi 496 izlenme - 1 yıl önce İnsanlara güvenmeyi öğrenen vahşi aygır Lightening ile tanışın. Bu abimiz vahşi atları yola getiriyor nasıl yapıyor anlamadım ama güzel yapıyor. İlerde atı'm olursa bende böyle yapacağım.
Vahşi Genç (L'enfant Sauvage) Fragmanı 01:29
Vahşi Genç (L'enfant Sauvage) Fragmanı 268 izlenme - 2 yıl önce Truffaut'un bu filmine insanın derinliklerindekini keşfetmesi olarak yorumlamak filme haksızlıktır. zaten orijinal metinde kaspar bir anti-robinson crusoue'dur. insanın toplumsal bir varlık olduğunu, toplumsallaştığı ölçüde doğaya yabancı kaldığını konu edinir. truffaut'da kaspar'ı böyle yorumlamıştır. victor yakalandığında ne zeka,ne adalet ne de ahlak ile bezenmiş bir çocuk. hatta ağlamayı, iki ayak üzerinde yürümeyi bile bilmiyor. bu film açıkca herşeyin toplumsal olduğunu ve öğrenilerek kazanıldığını söyler bize..kavramların geliştirilerek belli bir toplumsallıkla meydana geldiğini söyler..ve bir kere doğaya yabancılaştın mı asla geri dönüşün olmadığını..ayrıca trruffaut öyle güzel mise-en-scene'ler yapmıştır ki çocuğa verilen eğitim işkence mi yoksa insanlık mı belli olmaz..
Hayvanlar İlgili Çok Güzel Bir Çalışma 00:30
Hayvanlar İlgili Çok Güzel Bir Çalışma 47 izlenme - 2 yıl önce Vine Çekeceğiz Bizi Bekleyin
natalia oreiro - vahşi güzel (vengo del mar) 03:35
natalia oreiro - vahşi güzel (vengo del mar) 107.601 izlenme - 7 yıl önce vahşi güzel, en güzel sahneleri
vahşi güzel / natalia orerio 04:44
vahşi güzel / natalia orerio 19.714 izlenme - 6 yıl önce vahşi güzel dizisiyle tanıdığımız arjantinli şarkıcı,oyuncu natalia orerionun en güzel resimleri
natalia oreiro - vahşi güzel (vengo del mar) 03:35
natalia oreiro - vahşi güzel (vengo del mar) 47.360 izlenme - 7 yıl önce vahşi güzel (muneca brava) en güzel sahneler
Natalia Oreiro - Cambio Dolor - Muneca Brava ( Vahşi Güzel ) 04:12
Natalia Oreiro - Cambio Dolor - Muneca Brava ( Vahşi Güzel ) 2.063 izlenme - 3 yıl önce İYİLİK VE SEVGİ PERİSİ ; Öykü Gülen Güven ; "SEN sevda bahçeme ektiğim en mavi AŞK, yüreğime tutsak ettiğim en özel EŞŞİN ..SEN dillerde nazara gelecek kadar harikasın..SEN çaresi olmayan hastalığım ölümden sonra bile seveceğim tekAŞKIMSIN ..SEN şiirlerimde anlattığım en gizlimısra ...kalbimdeki en derin ACISIN ..SEN gelişiyle yaralarımı saran gidişiyle tekrar YARALAYANSIN ..SEN en sessiz ŞARKI larım hüzünlü YANIMSIN ..SEN rotasını şaşıran kaptan cesedikalbime vuran SEVDAMSIN ..SEN geceninkaranlığında parlayan yıldızım gecemi aydınlatanYAKAMOZSUN ..SEN bakmaya doyamadığım manzaram ufkumdaki GÜNEŞSİN ..SEN kirliaşklardan arındırdığım masumiyet yüzümdekiTEBESSÜMSÜN ..SEN gideceğim tek liman döneceğim ilk DURAĞIMSIN...
natalia oreiro - vahşi güzel (vengo del mar) 03:35
natalia oreiro - vahşi güzel (vengo del mar) 21.911 izlenme - 7 yıl önce vahşi güzel en güzel sahneleri
Wildlife 00:30
Wildlife 7 izlenme - 1 yıl önce Çok Güzel Hayat
Wildlife 00:30
Wildlife 117 izlenme - 1 yıl önce Kısa Güzel Eğlenceli Mükemmel Bir Türden Hayvan Belgeseli
azeri kardeşlerimizden - vahşi rap 03:15
azeri kardeşlerimizden - vahşi rap 1.143 izlenme - 7 yıl önce azerilerden güzel bir şarkı