Hoşgeldiniz!

verici

Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 09:48
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 128 izlenme - 4 hafta önce Yakın zamanda derlenmiş, motosiklet ve bisiklet kazalarını izlerken kah içiniz sızlayacak kah uff diyeceksiniz. ama yaya geçidin de bisikletli ve yayalara çarpanlara ağzınıza geleni esirgememenizi özellikle istirham ediyorum... izliyoruz efenim. Not: Mesut başganlı günleri özlüyoruz...
Gülen'in Utanç Verici Sözleri 01:40
Gülen'in Utanç Verici Sözleri 141 izlenme - 9 ay önce 1997 yılında zirveye ulaşan baskılar ve hukuksuzluklarla insanların özgürlükleri ellerinden alındığında, türlü hakaretlere maruz bırakıldıklarında, Fethullah Gülen hiç düşünmeden darbeci zihniyetin yanında yer alıvermişti. Türkiye siyasi tarihinin en karanlık dönemlerinden biri olan 28 Şubat sürecinde toplumun büyük bir kesimi itibar suikastine tabi tutulmuş, insanlar inancı sebebiyle yıllarca küçük düşürülmeye çalışılmış, başörtülü kadınlar türlü hakaretlere maruz kalmıştı. Hemen hemen her gün medya organları aracılığıyla, çeşitli mizansenler hazırlanarak dini gruplar ve dini hassasiyet taşıyan insanlar ekranlardan ve gazete manşetlerinden potansiyel suçlu ilan edilmiş ve bu yayınlar gerilim müzikleri ve dehşete düşüren görsellerle desteklenmişti. Ana haber bültenlerinde dindar insanlar, zombi filmlerini andıran VTR'lerle algı operasyonuna tabi tutulmuş, yüzde 99'u müslüman olan ülkede müslüman müslümandan korkar hale getirilmişti. Refah-Yol Hükümeti, Sincan'da tankların yürümesiyle ve medyanın baskılarıyla düşürülmüş, imam hatip liseleri kapatılmış, okullardaki ve diğer kamusal alanlardaki başörtüsü yasağı da dikkatle takip edilir hale gelmişti. 28 ŞUBAT'TA SADECE FETHULLAH GÜLEN VE CEMAATİ ZARAR GÖRMEDİ Bütün dini grupların baskı altına alındığı o dönemden sadece Gülen Cemaatİ zararsız çıkmıştı. Aksine Gülen, merkez medyaya demeçler veriyor, canlı yayınlara çıkıyor, Hürriyet gibi gazetelere manşet oluyordu. "BECEREMEDİNİZ BIRAKIN" Gülen o dönemde merkez medyaya "(Refah-Yol Hükümeti hakkında) Bugün Türkiye'yi idare edenler gerekli performansı ortaya koyamadılar. Ben ayrılayım ve yardımcı olayım. Siz Türkiye'de nasıl bir idare istiyorsanız onu teşkil edin ve milleti idare edin diyemediler" şeklinde açıklamalarda bulunuyordu. "ASKERLER DAHA DEMOKRAT" Yine Fethullah Gülen darbeci zihniyet hakkında "belki antidemokratik davranıyor sayılabilirler. Ama onlar konumlarının gereğini, Anayasa'nın kendilerine verdiği şeyleri yerine getiriyorlar. Ben zannediyorum, onlar bazı sivil kesimlerden daha demokrat" şeklinde akıllara ziyan sözler sarfediyordu. "ÇOK MANTIKİ DAVRANIYORLAR" Baskıyı görünce "başörtüsü fürüattandır" diyerek büyük hayal kırıklığına sebeb olan Fethullah Gülen'in, milyonlarca genç kıza yıllarca gözyaşı döktüren, haksız yere insanları işinden eden, yine milyonlarca insanı zan altında bırakan, türlü hukuksuzluklara imza atan darbeci zihniyet hakkında "kuvvet ellerinde olduğu halde çok mantıki davranıyorlar, epey zamandan beri çok muhakemeli davranıyorlar" şeklindeki sözleri de utanç verici şekilde tarihe not düşülmüştü.
Huzur Verici Bir Dua 08:55
Huzur Verici Bir Dua 1.196 izlenme - 2 yıl önce Huzur Verici Bir Dua
Dehşet Verici Taekwondo Müsabakası 00:59
Dehşet Verici Taekwondo Müsabakası 54 izlenme - 2 ay önce İki koreli küçük kızın dehşet verici, inanılmaz aksiyon dolu taekwondo müsabakalarını izliyoruz, efendim.
SOLOTÜRK Heyecan Verici Kalkışı 00:33
SOLOTÜRK Heyecan Verici Kalkışı 70 izlenme - 5 ay önce Eğer "SOLOTÜRK Kalkışı"nı bu açıdan izlemediyseniz bizi tanımaya başlamamışsınız demektir...Eğer "SOLOTÜRK Kalkışı"nı bu açıdan izlemediyseniz bizi tanımaya başlamamışsınız demektir...
Baykuş'taki Hayret Verici Elastikiyet 01:17
Baykuş'taki Hayret Verici Elastikiyet 146 izlenme - 1 yıl önce Baykuşların 270 dereceye kadar kafalarını sağa sola döndürebildiklerini biliyoruz. Ama bu sevimli arkadaşımızda bundan daha fazlası olduğu kesin.
Bozuk Verici Test Yayını! 01:00
Bozuk Verici Test Yayını! 152 izlenme - 3 yıl önce Filtre sıkıntılı vericiyle yayın yapınca sonuç! 2 yayın üst üste
İlham Verici Zed Oynanışı 00:32
İlham Verici Zed Oynanışı 22.327 izlenme - 1 yıl önce Zed Sağı Solu Kestirilemeyen Şampiyonlar Arasında Yerini Almaya Devam Ediyor. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Çin'de Dehşet Verici Kaza 00:52
Çin'de Dehşet Verici Kaza 774 izlenme - 2 yıl önce Çin'de meydana gelen zincirleme kaza kameralara yansıdı
Ahtapotun Heyecan Verici Kamuflaj Yeteneği 00:24
Ahtapotun Heyecan Verici Kamuflaj Yeteneği 6.063 izlenme - 10 ay önce Okyanusun derinliklerindeki bir ahtapotun inanılmaz kamuflajı şaşkına çevirdi. Okyanusun mavi sularına dalış yapan bir dalgıç suyun derinliklerine inerken bir anda renk değiştirip kabaran bir şeyi fark etti. Ne olduğunu anlamak için iyice yaklaşan dalgıç, karşısında kendisini inanılmaz bir şekilde kamuflaj eden ahtapot ile karşılaştı. O anları su altı kamerası ile an be an kaydetti.
Kan Donduran Dehşet Verici Olay 01:08
Kan Donduran Dehşet Verici Olay 3.333 izlenme - 2 yıl önce Çinde evsiz kadına çarpan sürücü kadını yolun ortasında bırakınca kadının üzerinden onlarca araç geçmesi mobese kamerasına yansıdı.
Karadeniz Yapımı Dehşet Verici Silah 01:23
Karadeniz Yapımı Dehşet Verici Silah 2.771 izlenme - 1 yıl önce Yok Böyle Video - Karadeniz Yapımı Dehşet Verici Silah
Meryem Uzerli'ye Utanç Verici Sorular 02:38
Meryem Uzerli'ye Utanç Verici Sorular 5.877 izlenme - 3 yıl önce MuhteşemYüzyıl'ın Güzel Oyuncusu Meryem Uzerli'ye sorulan utandırıcı sorular
Utanç Verici Sözlerle Kız Tavlama 05:45
Utanç Verici Sözlerle Kız Tavlama 778 izlenme - 11 ay önce Kız tavlama sanatları yabancı ülkede kız nasıl tavlanır
Dehşet Verici Kaza Böyle Görüntülendi 00:15
Dehşet Verici Kaza Böyle Görüntülendi 411 izlenme - 1 yıl önce Sırbistan'da Kavşağa Hızlı Giren Araba, Kazaya Neden Oldu. Kazada 3 Kişi Öldü.
Formula E'de Dehşet Verici Kaza 01:09
Formula E'de Dehşet Verici Kaza 91 izlenme - 1 yıl önce Tamamen elektrik enerjisiyle çalışan yeni Formula serisi Formula E'nin bugün ilk yarışı Pekin'de yapıldı. Son tur hatta son virajda eski F1 pilotu Nick Heidfeld, eski efsane F1 pilotu Alain Prost'un oğlu Nicole Prost'a atak yaptı. Prost ise yanlış hamleyle rakibinin önüne kırdı ve bu kaza ortaya çıktı. Neyse ki iki pilotta da bir sağlık problemi yok.Kaza öncesi 1 ve 2. sırada olan iki pilot da yarış dışı kaldı ve puan alamadı.
Formula E'de Dehşet Verici Kaza 01:09
Formula E'de Dehşet Verici Kaza 174 izlenme - 1 yıl önce Formula E yarışında son virajda eski F1 pilotu Nick Heidfeld, Nicole Prost'a atak yaptı. Prost ise yanlış hamleyle rakibinin önüne kırdı ve kazaya neden oldu.
Formula E'de Dehşet Verici Kaza 01:09
Formula E'de Dehşet Verici Kaza 23 izlenme - 1 yıl önce Tamamen elektrik enerjisiyle çalışan yeni Formula serisi Formula E'nin bugün ilk yarışı Pekin'de yapıldı. Son tur hatta son virajda eski F1 pilotu Nick Heidfeld, eski efsane F1 pilotu Alain Prost'un oğlu Nicole Prost'a atak yaptı. Prost ise yanlış hamleyle rakibinin önüne kırdı ve bu kaza ortaya çıktı. Neyse ki iki pilotta da bir sağlık problemi yok.Kaza öncesi 1 ve 2. sırada olan iki pilot da yarış dışı kaldı ve puan alamadı.
Thomas Morgenstern'in Dehşet Verici Düşüşü 00:45
Thomas Morgenstern'in Dehşet Verici Düşüşü 52 izlenme - 1 yıl önce Üç Olimpiyat şampiyonluğunu bulunan Avusturyalı kayakla atlamacı Thomas Morgenstern, Kayakla Uçma Dünya Kupası hazırlıklarını sürdürdüğü antrenmanda çok kötü düştü. Havada dengesini kaybeden Morgenstern, sert bir düşüşle izleyenleri korkuttu. Avusturya Haber Ajansı'nın verdiği bilgiye göre, 27 yaşındaki sporcu ilk etapta bilinci kaybetti ancak hastaneye giderken bilinci açıktı. Morgenstern, 15 Aralık 2013'te Almanya'daki Dünya Kupası mücadelesinde de düşmüştü.
Dünyanın En Izdırap Verici Penaltısı 00:29
Dünyanın En Izdırap Verici Penaltısı 32 izlenme - 9 ay önce Hem başın dönecek deliler gibi hem başında elinde megafon polis akademisinden fırlamış bir öğretmen olacak hem liselisin hem fonda sürekli çalan zil sesi hem de penaltı kullanacak bütün bunlara rağmen golü atacaksın ama yine de bitmeyecek o ızdırap üstüne bir de pantolonun yırtılacak. Bu ne lan yazıktır kimin bebesiyse bu kadar da yapılmaz be hocam.
Ahtapotun Heyecan Verici Kamuflaj Yeteneği 00:24
Ahtapotun Heyecan Verici Kamuflaj Yeteneği 5 izlenme - 3 ay önce Okyanusun derinliklerindeki bir ahtapotun inanılmaz kamuflajı şaşkına çevirdi. Okyanusun mavi sularına dalış yapan bir dalgıç suyun derinliklerine inerken bir anda renk değiştirip kabaran bir şeyi fark etti. Ne olduğunu anlamak için iyice yaklaşan dalgıç, karşısında kendisini inanılmaz bir şekilde kamuflaj eden ahtapot ile karşılaştı. O anları su altı kamerası ile an be an kaydetti.
HUZUR VERİCİ :D 02:31
HUZUR VERİCİ :D 1.918 izlenme - 8 yıl önce valla ben beğendim umarım sizde beğenirsinis ...ilginç bişey ama izlemesi zevkli..:)
Eğrelti Otunun İbret Verici Hikayesi 03:14
Eğrelti Otunun İbret Verici Hikayesi 285 izlenme - 1 yıl önce Üniversiteli gençlerin ot gibi yaşayanları, eğrelti otuna benzeştirdiği mini kısa film çalışması. Hep birlikte izliyoruz. İyi seyirler...
Hayret Verici 10 Muhteşem Deney 07:10
Hayret Verici 10 Muhteşem Deney 7 izlenme - 4 hafta önce Hayret Verici 10 Muhteşem Deney - Hayret Verici 10 Muhteşem Deney - Hayret Verici 10 Muhteşem Deney - Hayret Verici 10 Muhteşem Deney - Hayret Verici 10 Muhteşem Deney
Eğrelti Otunun İbret Verici Hikayesi 03:14
Eğrelti Otunun İbret Verici Hikayesi 11 izlenme - 3 ay önce The Fern, Katz projeler silsilesinin ilk ayağıdır. Tüm hakları Yozgat/Kırıkalifakılı'da bir kasada gizlidir. Peki ya köyün isminin ilk seferde okunamaması? Eyçdi severler bu yöne gittiler; https://www.youtube.com/watch?v=kzj4OPOQV7o "hoşça kal, dedi, eğreltiotu, hoşça kal!" - ilhan berk
dj alonso--spacious... 01:05
dj alonso--spacious... 37 izlenme - 5 yıl önce spacious 7.parca huzur verici
Kara Delikler Hakkında Dehşet Verici Bilgiler 07:00
Kara Delikler Hakkında Dehşet Verici Bilgiler 540 izlenme - 1 yıl önce Bilgi Ve Gelişim Platformu "Uzaydaki En Korkunç Şeyler: Kara Delikler" Başlıklı Videonun Metnini Buradan Okuyabilirsiniz: içinde Yaşadığımız Evren İnanılmaz Derecede Büyük Ve Farklı Renklerdeki Güzelliklerle Dolu. Ama Aynı Zamanda Bilinmez Ve Korkutucu. durmaksızın Artan Karanlığının İçinde 100 Milyarlarca Galaksiden Fazlasının Olduğunu Bilmek İnsanın Kendisinin Ne Kadar Küçük Olduğunu Hatırlaması İçin Fazlasıyla Yeterli. Ama Bunların Yanında Kadim Evrenin Derinliklerinde İnsanoğlunun Göremediği, Dokunamadığı, Hatta En Gelişmiş Donanımlarla Bile Anlamakta Güçlük Çektiği Korkunç Bir Şeyler Var. önlerine Çıkan Her Şeyi İçine Çekip Paramparça Eden Korkunç Kara Delikler Var. kara Delikler, Hiçbir Gözlem Aletiyle Görülemeyen, Ancak Etraflarında Meydana Getirdikleri Tesirler Ve Değişiklikler Nedeniyle Fark Edilebilen Uzay Sahalarıdır. Bir Kara Deliğin En Önemli Özelliği Gezegenleri Ve Yıldızları Kendi İçine Doğru Çekip İnanılmaz Derecede Büyük Bir Baskıyla Sıkıştırarak Yok Etmektir. peki Bir Kara Delik Nasıl Oluşur? bir Hipoteze Göre Güneş'ten Daha Büyük Dev Bir Yıldız Ömrünün Sonuna Geldiğinde Büyük Bir Patlama Geçirir. Yıldız, Güneş'in Parlaklığından Yaklaşık Olarak 100 Milyon Kat Daha Fazla Parlaklık Saçan Ve Süpernova Olarak Adlandırılan Bu Patlama Esnasında Dış Kısımlarını Uzaya Doğru Atar Ve Çekirdeği Kendi İçine Doğru Büyük Bir Baskıyla Sıkışmaya Başlar. Bir Süre Sonra Yıldızın İç Kısmı O Kadar Çok Sıkışır Ki Çekirdeğini Oluşturan Madde Maddelik Özelliğini Kaybeder. dünya'mızdan Milyonlarca Kat Daha Büyük Olan Yıldız Birkaç Km2'lik Bir Alana Sıkıştığında Çok Yüksek Bir Yoğunluğa Ulaşmış Olur. Böylece Yıldız Yakınındaki Her Şeyi İçine Çekip Yok Eden Bir Kara Deliğe Dönüşmüş Olur. bu Durumda Oluşan Kara Delik, Önüne Çıkan Bütün Gezegenleri, Yıldızları Ve Kendisinden Daha Küçük Olan Diğer Kara Delikleri İçine Çekip Yutmaya Başlar Ve Yuttukça Büyür Ve Büyüdükçe Gücü Daha Fazla Artar. ayrıca Deliğin Merkezindeki Çekim Kuvveti Çok Fazla Olduğu İçin Zaman Burada Dünya'dakine Kıyasla Çok Daha Yavaş Akar. bir Cisim Kara Deliğin Merkezine Ne Kadar Yakın Olursa Kara Delik O Cismi O Kadar Güçlü Çeker. kara Deliklerin İçindeki Geri Dönememe Kuşağına "olay Ufku" Denilir. ve Olay Ufkunun İçine Giren Hiçbir Nesne Kara Deliğin Çekiminden Kurtulabilecek Kadar Hızlı Değildir Ve Kara Delikten Kaçamaz. Buna Saniyede Yaklaşık Olarak 300 Bin Kilometre Hıza Sahip Olan Işık Da Dahildir. (bu Kara Deliğin Adı Sagittarius A) bilinen En Büyük Kara Delik Ngc 4889 İsimli Bir Galaksinin Merkezinde Güneş'inkinden 21 Milyar Kat Daha Fazla Bir Kütleye Sahip Bir Kara Deliktir. bu Kara Deliğin Olay Ufkunun Çapı Tahminen 125 Milyar Kilometre Karedir Ve Bu Kara Deliğin Büyüklüğünün 9'da 1'i Bile Güneş De Dahil Olmak Üzere Güneş Sistemimizin İçindeki Her Şeyi Tek Seferde Kolayca İçine Çekerek Yok Etmeye Yeterlidir. peki Eğer Teorik Açıdan Düşünüldüğünde Uzay Gemisinden İnen Bir Astronot Bir Kara Deliğin Etkisine Girecek Olursa Neler Olurdu? astronot, İlk Olarak Işığın Da Kara Delik Tarafından Etkilenecek Olmasından Dolayı Çok Garip Bir Manzarayla Karşılaşırdı. daha Sonra Astronotun Vücudunun Hangi Kısmı Olay Ufkuna İlk Girerse İlk Yüksek Çekim O Kısma Uygulanırdı. örneğin Astronot Bu Kuşağa Ayakları Önde Olacak Bir Şekilde Girerse Astronotun Vücudu Ayaklarından İtibaren Kara Deliğin Merkezine Doğru Şiddetle Çekileceği İçin Bacaklarında İnanılmaz Bir Uzama Görülürdü. Astronot, "olay Ufkuna" Tam Olarak Girdiğindeyse Vücudunun En Ufak Parçaları Olan Atomları Bile Çekim Kuvvetinin Etkisiyle Birbirlerinden Ayrılır Ve Vücudu Paramparça Olurdu. en Çok Kabul Gören Tahminlerden Biri Olan Solucan Deliği Teorisine Göre Kara Deliğin İçine Girerek Kaybolan Cisimler Özel Bir Tünelden Geçerek Zamanda Yolculuk Edebilirler Veya Bu Tünel Sayesinde Uzayın İçinde Farklı Bir Noktaya Işınlanırlar. solucan Delikleri Hakkında Daha Çarpıcı Bilgiler Edinmek İçin Bu Konuyla Alakalı Yazdığım Kısa Yazıyı Okuyabilirsiniz. "darkest Child" Kevin Macleod (incompetech.com) licensed Under Creative Commons: By Attribution 3.0"uzaydaki En Korkunç Şeyler: Kara Delikler" Başlıklı Videonun Metnini Buradan Okuyabilirsiniz: içinde Yaşadığımız Evren İnanılmaz Derecede Büyük Ve Farklı Renklerdeki Güzelliklerle Dolu. Ama Aynı Zamanda Bilinmez Ve Korkutucu. durmaksızın Artan Karanlığının İçinde 100 Milyarlarca Galaksiden Fazlasının Olduğunu Bilmek İnsanın Kendisinin Ne Kadar Küçük Olduğunu Hatırlaması İçin Fazlasıyla Yeterli. Ama Bunların Yanında Kadim Evrenin Derinliklerinde İnsanoğlunun Göremediği, Dokunamadığı, Hatta En Gelişmiş Donanımlarla Bile Anlamakta Güçlük Çektiği Korkunç Bir Şeyler Var. önlerine Çıkan Her Şeyi İçine Çekip Paramparça Eden Korkunç Kara Delikler Var. kara Delikler, Hiçbir Gözlem Aletiyle Görülemeyen, Ancak Etraflarında Meydana Getirdikleri Tesirler Ve Değişiklikler Nedeniyle Fark Edilebilen Uzay Sahalarıdır. Bir Kara Deliğin En Önemli Özelliği Gezegenleri Ve Yıldızları Kendi İçine Doğru Çekip İnanılmaz Derecede Büyük Bir Baskıyla Sıkıştırarak Yok Etmektir. peki Bir Kara Delik Nasıl Oluşur? bir Hipoteze Göre Güneş'ten Daha Büyük Dev Bir Yıldız Ömrünün Sonuna Geldiğinde Büyük Bir Patlama Geçirir. Yıldız, Güneş'in Parlaklığından Yaklaşık Olarak 100 Milyon Kat Daha Fazla Parlaklık Saçan Ve Süpernova Olarak Adlandırılan Bu Patlama Esnasında Dış Kısımlarını Uzaya Doğru Atar Ve Çekirdeği Kendi İçine Doğru Büyük Bir Baskıyla Sıkışmaya Başlar. Bir Süre Sonra Yıldızın İç Kısmı O Kadar Çok Sıkışır Ki Çekirdeğini Oluşturan Madde Maddelik Özelliğini Kaybeder. dünya'mızdan Milyonlarca Kat Daha Büyük Olan Yıldız Birkaç Km2'lik Bir Alana Sıkıştığında Çok Yüksek Bir Yoğunluğa Ulaşmış Olur. Böylece Yıldız Yakınındaki Her Şeyi İçine Çekip Yok Eden Bir Kara Deliğe Dönüşmüş Olur. bu Durumda Oluşan Kara Delik, Önüne Çıkan Bütün Gezegenleri, Yıldızları Ve Kendisinden Daha Küçük Olan Diğer Kara Delikleri İçine Çekip Yutmaya Başlar Ve Yuttukça Büyür Ve Büyüdükçe Gücü Daha Fazla Artar. ayrıca Deliğin Merkezindeki Çekim Kuvveti Çok Fazla Olduğu İçin Zaman Burada Dünya'dakine Kıyasla Çok Daha Yavaş Akar. bir Cisim Kara Deliğin Merkezine Ne Kadar Yakın Olursa Kara Delik O Cismi O Kadar Güçlü Çeker. kara Deliklerin İçindeki Geri Dönememe Kuşağına "olay Ufku" Denilir. ve Olay Ufkunun İçine Giren Hiçbir Nesne Kara Deliğin Çekiminden Kurtulabilecek Kadar Hızlı Değildir Ve Kara Delikten Kaçamaz. Buna Saniyede Yaklaşık Olarak 300 Bin Kilometre Hıza Sahip Olan Işık Da Dahildir. (bu Kara Deliğin Adı Sagittarius A) bilinen En Büyük Kara Delik Ngc 4889 İsimli Bir Galaksinin Merkezinde Güneş'inkinden 21 Milyar Kat Daha Fazla Bir Kütleye Sahip Bir Kara Deliktir. bu Kara Deliğin Olay Ufkunun Çapı Tahminen 125 Milyar Kilometre Karedir Ve Bu Kara Deliğin Büyüklüğünün 9'da 1'i Bile Güneş De Dahil Olmak Üzere Güneş Sistemimizin İçindeki Her Şeyi Tek Seferde Kolayca İçine Çekerek Yok Etmeye Yeterlidir. peki Eğer Teorik Açıdan Düşünüldüğünde Uzay Gemisinden İnen Bir Astronot Bir Kara Deliğin Etkisine Girecek Olursa Neler Olurdu? astronot, İlk Olarak Işığın Da Kara Delik Tarafından Etkilenecek Olmasından Dolayı Çok Garip Bir Manzarayla Karşılaşırdı. daha Sonra Astronotun Vücudunun Hangi Kısmı Olay Ufkuna İlk Girerse İlk Yüksek Çekim O Kısma Uygulanırdı. örneğin Astronot Bu Kuşağa Ayakları Önde Olacak Bir Şekilde Girerse Astronotun Vücudu Ayaklarından İtibaren Kara Deliğin Merkezine Doğru Şiddetle Çekileceği İçin Bacaklarında İnanılmaz Bir Uzama Görülürdü. Astronot, "olay Ufkuna" Tam Olarak Girdiğindeyse Vücudunun En Ufak Parçaları Olan Atomları Bile Çekim Kuvvetinin Etkisiyle Birbirlerinden Ayrılır Ve Vücudu Paramparça Olurdu. en Çok Kabul Gören Tahminlerden Biri Olan Solucan Deliği Teorisine Göre Kara Deliğin İçine Girerek Kaybolan Cisimler Özel Bir Tünelden Geçerek Zamanda Yolculuk Edebilirler Veya Bu Tünel Sayesinde Uzayın İçinde Farklı Bir Noktaya Işınlanırlar. solucan Delikleri Hakkında Daha Çarpıcı Bilgiler Edinmek İçin Bu Konuyla Alakalı Yazdığım Kısa Yazıyı Okuyabilirsiniz. "darkest Child" Kevin Macleod (incompetech.com) licensed Under Creative Commons: By Attribution 3.0
acı verici 00:06
acı verici 16.097 izlenme - 9 yıl önce
Meksika Usulü Dehşet Verici Mükemmel Gol 00:38
Meksika Usulü Dehşet Verici Mükemmel Gol 2.482 izlenme - 2 yıl önce Meksika Liga MX Clausura'da Cruz Azul ile Queretaro karşı karşıya geldi maçta Cruz Azullu oyuncu Rogelio Chavez muhteşem bir gole imza attı.
Ali Tuncay Komik Ders Verici Seminer 53:55
Ali Tuncay Komik Ders Verici Seminer 2.708 izlenme - 3 yıl önce Ali Tuncay Komik Ders Verici Seminer