Hoşgeldiniz!

viking

Viking Köyü 02:55
Viking Köyü 71 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/vikingkoyu.htm Viking köyünün halkı daha önce görmedikleri yaratıklar tarafından saldırıya uğrarlar. Köy halkını koruman ve topraklarını savunmak için kahraman vikingliler sizin taktik ve stratejileriniz ile yaratıklar ile mücadele için girmektedirler. Yaratıkların gelecekleri yolların kenarlarına farklı özellikteki vikinglileri yerleştirerek savunmaya başlayabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile askerlerinizin özelliklerini artırmayı unutmayın. Bol Şanslar..
Viking Savunma 04:04
Viking Savunma 45 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/vikingsavunma.htm Size karşı saldıran düşman vikinglileri geri püskürtmeli ve geminize zarar vermesini engellemelisiniz. Bunun için geminizin topunu mouse'unuz işe nişan alarak kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile Update logosuna tıklayarak oradan para karşılığında savunma mekanizmalarını satın alarak alan üzerine yerleştirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Viking Ordusu 02:50
Viking Ordusu 14 izlenme - 10 ay önce Çok güçlü ve geniş bir orduya sahip olan vikingler ile güçlü romalılara karşı mücadele vereceğiz. Mouse'unuzla kendi ordunuzu çoğaltacak ve stratejik bir şekilde askerlerinizi çoğaltarak saldırıya geçeceksiniz. Her kazandığınız savaş sonrası güçlü askerler ve özel güçler edineceksiniz. Tabikide siz güçlendikçe romalılarda güçlenecek ve kıyasıya savaşta gerçek bir mücadele vereceksiniz. Bol Şanslar... http://www.oyunskor.com/vikingordusu.htm
Baltalı Viking 01:37
Baltalı Viking 239 izlenme - 3 yıl önce Baltalı Viking
Viking Savaşçıları 01:06
Viking Savaşçıları 3 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/vikingsavascilari.htm Viking Savaşçıları oyunumuzda adalar arasında diğer vikingler ile savaşacak ve onlara karşı mücadele edeceksiniz. Mouse'unuzla adanızdaki vikingleri diğer adalara göndererek stratejik bir şekilde saldırabilirsiniz. CTRL tuşuna basılı tutarak farklı adalarınızdan aynı adaya eş zamanlı saldırı yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Baltalı Viking 01:37
Baltalı Viking 4 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/baltaliviking.htm Play Game seçeneğini seçerek oyunumuza başlayabilir ve elinizdeki baltayı mouse'unuzla fırlatarak zombileri vurmaya çalışabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar az balta kullanarak çok zombi vurmaya çalışın. Böylece daha fazla puan alabillirsiniz. İyi Eğlenceler..
Viking Oyunu 00:07
Viking Oyunu 76 izlenme - 2 yıl önce Friv Oyunları
Viking Görevi 03:58
Viking Görevi 15 izlenme - 1 yıl önce Viking Görevi Viking mission: https://www.khanacademy.org/partner-content/nasa/searchingforlife/mars-modern-exploration/v/nasa-viking-mission
Viking Görevi 03:58
Viking Görevi 3 izlenme - 12 ay önce
Viking - Mt2 02:56
Viking - Mt2 39 izlenme - 2 yıl önce Hırsızlığın Göstergesi
Viking United Basın Toplantısı 00:41
Viking United Basın Toplantısı 20 izlenme - 6 ay önce İddaa Rakipbul Ligi, 8.000 takımla 16 ilde düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel ve üst düzey multimedya hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. *Rakipbul’a tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Bunun için www.rakipbul.com adresinden üye olmanız yeterlidir. *Site üzerinden ONLİNE maç alabilme olanağının yanı sıra 0532 111 11 72 numaralı call centerdan yardım, destek ve maç alımı sağlayabilirsiniz.
Koş Viking Koş 03:22
Koş Viking Koş 44 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kosvikingkos.htm Uyanık vikingli ejderhanın mağarasına sessizce girip altınları çalmal için atağa geçer. Her şey planlandığı gibi giderken çıkışta ayağı taşa takılır ve çıkardığı ses ile ejderha uyanır. Oyunumuz buradan sonra bizim vkingi kontrol etmemiz ile başlamaktadır. Mouse'unuzla koşan vikinglinin karşısına çıkan engelleri yok etmeli ve altınları toplamalısınız. Topladığınız altınlar ile bölümler bittiğinde Shop bölümünden özelliklerinizi artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Vikingler (Vicky The Viking) 01:10
Vikingler (Vicky The Viking) 183 izlenme - 7 ay önce 90'lı yıllarda hastası olduğumuz çizgifilmler listesinde TOP 10'de bulunurdu Vikingler. Her seferinde bi bokluk çıkardı, onlarca adamın arasından tek çözümü sümüklü bu velet çıkarırdı. Burnunu bir karıştırırdı çıkardığı sümükten fal bakar çözümü bulurdu. Kendisi şu günlerde Norveçli balıkçılara el kremi üreten bir firmanın CEOluğunu yapmakta.
Bayatpor Viking United maçı 06:49
Bayatpor Viking United maçı 28 izlenme - 6 ay önce İddaa Rakipbul Ligi, 8.000 takımla 16 ilde düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel ve üst düzey multimedya hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. *Rakipbul’a tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Bunun için www.rakipbul.com adresinden üye olmanız yeterlidir. *Site üzerinden ONLİNE maç alabilme olanağının yanı sıra 0532 111 11 72 numaralı call centerdan yardım, destek ve maç alımı sağlayabilirsiniz.
Viking Hakkında 8 Bilgi(Viking) 03:38
Viking Hakkında 8 Bilgi(Viking) 3 izlenme - 2 ay önce Viking Hakkında 8 Bilgi(Viking) Abone Olmayı Unutmayın
Kick Buttowski - Viking Erkeği 01:59
Kick Buttowski - Viking Erkeği 10.847 izlenme - 2 yıl önce Kick Buttowski, dostu Gunther'in gerçek biri viking erkeği olaması için ona yardım ediyor. Gunther ise balık ayıklayıcısı olmak istemektedir. Müzik, Eğlence,...
VİKİNG MT2 - Hırsızlık Bildirimi 01:47
VİKİNG MT2 - Hırsızlık Bildirimi 30 izlenme - 2 yıl önce CeddinDede Hırsızlık Bildirimi
Viking Mezarında Bulunan Yüzüğün Sırrı 01:04
Viking Mezarında Bulunan Yüzüğün Sırrı 234 izlenme - 8 ay önce İsveç'te yapılan bir kazıda, 9. yüzyıldan kalma Viking mezarında bulunan yüzük, Vikinglerin yaşadığı dönemde İskandinavya ile İslam dünyası arasındaki teması ortaya çıkardı. Stockholm'deki İsveç Tarih Müzesi Basın Sözcüsü Linda Wahlander, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1942'den beri müzede sergilenen ve üzerinde Arapça karakterlerle "Allah için" veya "İnşallah" yazan yüzüğü 1872 ve 1875 yılları arasında Jalman Stolpe isminde bir arkeoloğun, Björkö Adası'nda kazı yaparken bulduğunu belirtti. Wahlander, İskandinavyalıların geleneksel elbise ve mücevherlerle mezara gömüldüğünü kaydetti. Üzerinde Arapça yazı olan yüzüğün bir kadının cesedinde bulunduğunu söyleyen Wahlander, "O dönemde mezara gömülen kadınların boyunlarında değerli bir kolye bulunuyordu ve kolyelere küçük bıçak veya yüzükler takılı oluyordu. Gümüş yüzük de kadının kolyesinde asılı bulundu" diye konuştu.
Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? 04:15
Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? 21 izlenme - 4 ay önce Vikingler zamanın da bir Viking Savşçısı olsaydınız ve savaşın tam da ortasında kalsaydınız ne hissederdiniz? Ne hissederdiniz tam olarak bilmek belki de mümkğn değil ancak neleri nasıl görürdünüz? sorusuna az çok cevap verebiliriz. Alex Yde, dublör olarak birçok film de görev almış. Fransa - Puy du Fou'da, Vikings askerini canlandırdığı sahneleri GoPro ile kayda alıyor ve bize de onun gözünden bir Viking Savaşçısı gibi görmemizi sağlıyor.
Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? 04:15
Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? 12 izlenme - 4 ay önce Viking Savaşçısı Olsaydınız Ne Hissederdiniz? Vikingler zamanın da bir Viking Savşçısı olsaydınız ve savaşın tam da ortasında kalsaydınız ne hissederdiniz? Ne hissederdiniz tam olarak bilmek belki de mümkğn değil ancak neleri nasıl görürdünüz? sorusuna az çok cevap verebiliriz. Alex Yde, dublör olarak birçok film de görev almış. Fransa - Puy du Fou'da, Vikings askerini canlandırdığı sahneleri GoPro ile kayda alıyor ve bize de onun gözünden bir Viking Savaşçısı gibi görmemizi sağlıyor.
Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi? 05:10
Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi? 2 izlenme - 3 ay önce PayPal tarafından düzenlenen BattleHack İstanbul Hackaton etkinliği muhteşem bir çekişmeye sahne oldu ve kazanan takım Amerika Birleşik Devletlerine seyahat hakkını kazandı. http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Vialand - Viking Macerası 04:27
Vialand - Viking Macerası 2.504 izlenme - 1 yıl önce Vialand'i Vikingler Bastı - 15 Metreden Düşüş Heyecanı ..
Beşiktaş'a MANU'dan Viking kaleci! 02:18
Beşiktaş'a MANU'dan Viking kaleci! 3 izlenme - 3 ay önce Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Manchester United'ın kapısını Victor Valdes'ten sonra Andres Lindegaard için de çaldı.
Northmen: A Viking Saga Fragman 01:13
Northmen: A Viking Saga Fragman 4.386 izlenme - 2 yıl önce Northmen: A Viking Saganorthmen: A Viking Saga
Tarkan'ın Ahtapotu 02:03
Tarkan'ın Ahtapotu 112 izlenme - 3 ay önce Ahtapot filmde bir heyecan ve korku unsuru olarak kullanılır. Viking Reisi Toro düşmanlarını ahtapota yem olarak sunmakta, onların ahtapot tarafından parçalanışını seyrederek eğlenmektedir. Bir iskeleye bağlanan kurbanı hisseden ahtapot bir süre sonra denizde gözükür. Ağır hareketlerle su üstüne çıkar ve kollarını yemeğine doğru uzatır. Ahtapotun kollarını kurbanına uzatması kolların ucuna bağlanan misinaları çeken setçiler tarafından sağlanmaktadır. Heyecan dozunu artırmak için Toro'nun kale surlarından attığı kahkahalar, kurbanın yakın planları eklenmiş. Kurban üzerine dolanan vantuzlu kollar, bir süre sonra kurbanın bağırışları arasında vücudu parçalar. Geriye kurbanın kafası ve kolları kalır. Ahtapot yavaş yavaş denizin derinliklerine doğru çekilerek kaybolur. ( Alıntıdır. http://kameraarkasi.org/sinema/sinemadaakimlar/tarkan/vikingkani/ahtapot/ahtapot.html ) Ayrıca ahtapotun Tarkan'la dövüşü de sitemizde bulunmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1536/tarkan-ve-ahtapot
Cehennemin Elleri - Tarkan Viking Kanı 00:27
Cehennemin Elleri - Tarkan Viking Kanı 244 izlenme - 7 ay önce Akıllı kurttan kaçan Çin güzelini, ölüm çukurunda daha da kötü şeyler beklemektedir. Çukurda, yıllarca sadece erkek görmüş, onları bile affetmemiş abaza topluluk bu güzeli adeta havada kapmaktadır.
Kötü Malzeme - Tarkan Viking Kanı 00:16
Kötü Malzeme - Tarkan Viking Kanı 119 izlenme - 7 ay önce İlk sahnede, bir kadının(mavi elbiseli bağyan) ölümcül noktasının göğüsleri olduğunu öğrenmekte, son sahnede ise kırılan kılıca hayret etmekteyiz.Oysa ki göğüs insan vücuduna dahil bir uzuv, kılıçta bellirli mukavemet değerlerine sahip bir silah olduğu için bu olayları garipsememeliyiz.
Kuzeyliler: A Viking Saga 2014 01:13
Kuzeyliler: A Viking Saga 2014 213 izlenme - 2 yıl önce Onların Longboat Korkunç Bir Fırtına İner Gibi Vikinglerin Bir Bant Alba Kıyısında Düşman Hatlarının Gerisinde Mahsur. Hayatta Kalma Onların Tek Şansı Da Bilinen Hiç Bir Yabancı Ve Düşman Arazi Geçme, Viking Yerleşim, Danelag Bir Yolunu Bulmaktır. Alba Kralı Onlardan Sonra Onun En Korkulan Paralı Gönderdiğinde Yolculuk Hayatları İçin Bir Yarış Olur. Vikingler Kılıcı İle Vaaz Bir Tür Hıristiyan Monk Karşılamak Ama, Avcılar Vikingler Acımasızca Bir Son Ve Ölümcül Karşılaşma Sonuçlanan, Kendi Takipçilerinden Teker Teker Decimating, Ölümcül Tuzaklar Set Olarak Avlanan Olur.
aldara viking 02:54
aldara viking 123 izlenme - 6 yıl önce bebeşim
Dünyanın En Acımasız Viking Ordusu ! -Mount Blade Warband Viking 14:14
Dünyanın En Acımasız Viking Ordusu ! -Mount Blade Warband Viking 11 izlenme - 3 ay önce Çok Heycanlı viking savaşlarıyla sizlerleyiz :D ! annesiniin intikamını alamaya çalışan bir gençle maceraya atılıyorz ! hikaye güzel oyun kalitesi güzel ! JadoLive süper ! İşallah beğenmissinizdir ! Bi beğeniyi ve yorumu eksik etmeyin ! oyunun indirme link steamda var ücretsizde var ! ÜCRETSİZ İNDİRME LİNK=http://adf.ly/1NPqsy ÜCRETLİ İNDİRME LİNK=http://adf.ly/1NPqrg FACEBOOKTAN SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ ! --- https://www.facebook.com/jadolive ---- --------------------------EKLEYİN-------­-------------------------- ETİKETLER=jadolive,mount blade warband viking conquest,mount blade warband viking conquest türkçe yama,mount blade warband viking conquest indir,inceleme,türkçe,hd,bölüm 1,part 1,vikingler,mod,mount blade warband viking conquest hile,hile