Hoşgeldiniz!

vücut geliştirme

Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 01:40
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 4.611 izlenme - 1 hafta önce 22 yaşındaki Clarke, ABD Kentucky'de düzenlenen Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 5. olarak müthiş bir başarı hikayesine imza attı. Collin Clarke, down sendromunun bir hastalık olmadığını tüm dünyaya kanıtladı.
Vücut Geliştirme 02:56
Vücut Geliştirme 31.177 izlenme - 9 yıl önce Vücut geliştirme şampiyonundan gösteri.
Vücut Geliştirme 00:12
Vücut Geliştirme 803 izlenme - 10 ay önce Vücut Geliştirme
Kadın Spikerin Zor Anları! 00:48
Kadın Spikerin Zor Anları! 483.566 izlenme - 10 ay önce Vücut geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilenirken kendini zor tuttu.
Aletsiz Vücut Geliştirme Hareketleri 12:16
Aletsiz Vücut Geliştirme Hareketleri 15.846 izlenme - 2 yıl önce Vücut Geliştirme Bu hareketleri yapmadan önce bir sağlık kuruluşuna danışmanız, zorluk çektiğiniz anda antrenmanı bırakmanız tavsiye edilir.
Vücut Geliştirme Motivasyon 01:18
Vücut Geliştirme Motivasyon 5.617 izlenme - 10 ay önce Vücut Geliştirme Motivasyon müzikleri konuşmaları "Güncel videolardan haberdar olmak için www.izlesene.com/hakanfitness kanalına abone olabilirsiniz"
Ronnie Coleman Vücut Geliştirme 04:38
Ronnie Coleman Vücut Geliştirme 7.420 izlenme - 2 yıl önce Ronnie Coleman Vücut Geliştirme
Bayram Hoca'yla Vücut Geliştirme 04:44
Bayram Hoca'yla Vücut Geliştirme 627 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep'te metrekareye 14 badicinin sığabildiği bir vücut geliştirme salonunun -zannettiğim kadarıyla- 90'lı yıllarda çekilmiş görüntülerini ve bir kaç badici arkadaşla yapılan röportajları izliyoruz. Salonun abisi Bayram Hoca, gerek uyguladığı sağlıklı diyetlerle, gerek spora ve sporcuya bakış açısıyla takdire şayan bir görüntü çiziyor. Başlık için aşağıya da bir göz atıyoruz.
Ahmet Yüksel Vücud Show 03:00
Ahmet Yüksel Vücud Show 45 izlenme - 11 ay önce şow kas fitnes
MOTİVASYON VÜCUT GELİŞTİRME!!!!!!! 03:25
MOTİVASYON VÜCUT GELİŞTİRME!!!!!!! 92 izlenme - 1 ay önce KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!!!!
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 00:17
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 21.115 izlenme - 1 yıl önce İlk izlediğimde ''Hadi lan ordan öyle şeymi olur'' gibi tepkiler vermiştim ki hala şaşkınlığımı gizleyemiyorum ne yaptıda bu kadar geliştirdi kendini
Vücut Geliştirmenin Yaşı Yok 01:15
Vücut Geliştirmenin Yaşı Yok 70 izlenme - 2 yıl önce Vücut Geliştirmenin Yaşı Yok No Age Body Of Development
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 00:17
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 12.118 izlenme - 1 yıl önce İlk izlediğimde ''Hadi lan ordan öyle şeymi olur'' gibi tepkiler vermiştim ki hala şaşkınlığımı gizleyemiyorum ne yaptıda bu kadar geliştirdi kendini orasını bilemem ben bişi demiyorum yorum sizin..
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 04:48
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 9.156 izlenme - 3 yıl önce Şen Yapım 2011
Frank Medrano - Vücut Geliştirme 05:23
Frank Medrano - Vücut Geliştirme 39 izlenme - 7 ay önce Frank Medrano Vücut geliştirmeyi sadece kendi ağırlığı ile yapıyor. Bu konuda oldukça da başarılı gibi gözüküyor.
Vücut Geliştirme Bodybuilding Motivasyon HD 04:44
Vücut Geliştirme Bodybuilding Motivasyon HD 9 izlenme - 1 ay önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın.
Açık Havada Vücut Geliştirme Salonu 01:53
Açık Havada Vücut Geliştirme Salonu 335 izlenme - 3 yıl önce Kiev'de açık havadaki spor salonu
Vücut Geliştirme Şampiyonu 00:50
Vücut Geliştirme Şampiyonu 1.552 izlenme - 2 yıl önce Vücut Geliştirme Şampiyonu
Vücut Geliştirme Şampiyonası 04:46
Vücut Geliştirme Şampiyonası 4.574 izlenme - 8 yıl önce Vücut Geliştirme Şampiyonası
Vücut Geliştirmenin Yaşı Yok 01:15
Vücut Geliştirmenin Yaşı Yok 114 izlenme - 2 yıl önce Vücut Geliştirmenin Yaşı Yok No Age Body Of Development
Kas Geliştirmenin Yararları Nelerdir? 00:41
Kas Geliştirmenin Yararları Nelerdir? 30 izlenme - 5 ay önce Kasları çalıştırmak ortopedik rahatsızlıklara karşı koruyucudur. Kasları mükemmel seviyede çalıştırarak kuvvetlendirir, geliştirir, yeniler ve vücuda güzel bir estetik kazandırır. Kalp - kan dolaşım sistemini optimum seviyede düzenler. kalbin çok daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur, bu sayede kalp hastalıklarını önler. Örneğin: kolestrol oranını %5 ile  arasında azalttığı dolayısıyla iyi kolestrol (hdl) oranını yükselttiği kanıtlanmıştır. Vücudun toplam dayanıklılık kapasitesini artırır ve yüksek bir kondisyon eğrisi kazandırır. Örneğin: insan gücünü 0 ile 0 oranında artırdığı ispat edilmiştir. Göğüs kafesinin genişlemesini sağlar ve bu sayede vücudun solunum kapasite oranını yükseltir. Vücut hakimiyetinin, denge ve konsantrasyonunu artırır. Gelişme çağında boy uzamasına yardımcı olur ve ileri yaşlarda meydana gelen kas erimesini ve birtakım eklem rahatsızlıklarını önler. Metabolizmanın atletik yapılaşmasına yardımcı olur, vücudun selülit ve kilo verememe problemlerini yok ederek estetik açıdan kalıcı avantajlar sağlar. Sakatlıklar süresince küçülen ve güçsüzleşen vücudun bir çok bölgesinin kuvvetlenmesine ve eski sağlığını kazanmasına yardımcı olur. Duruş bozukluklarını ve bundan kaynaklanan negatif etkileri gideren en uygun spor dalıdır. Kondisyon ve ağırlık çalışmalarının en önemli bölümünü meydana getirir ve bütün spor branşlarının temeli olarak kabul edilir. Kötü alışkanlıklardan koruyan ve kurtulmayı sağlayan buna karşın metabolizmanın verimliliğini artıran özel bir spor branşıdır. Disiplin, hırs, kendine güven, sabır, azim, ruh ve beden hakimiyeti gibi üstün özellikler kazandırır. Vücut geliştirme sporunun bilimsel yapıldığı takdirde şu hastalıkları önlediği tıp otoriteleri tarafından kabul edilmiştir. Psikolojik stress - zihinsel ve ruhi bozukluklar Kısmi iktidarsızlık Kanser ve şeker hastalıkları Eklem iltihabı Osteoporeses - kemik erimesi Kan dolaşım sistemi ve kalp rahatsızlıkları Kas ve organ zayıflıkları Duruş ve görüntü bozuklukları
Dünyanın En Başarısız Vücut Geliştiricisi 01:27
Dünyanın En Başarısız Vücut Geliştiricisi 12.853 izlenme - 1 ay önce Synthol kullanarak kendine yazık eden bir kardeşimiz orantısız şekilde şişen vücut uzuvları. Aramaya inanarak synthol'un zararlı hakkında bir çok vidyo bulabilirsiniz. Kullanmayın şu mereti
Ukranya'da Vücüt Geliştirme Merkezine Gitmek 01:53
Ukranya'da Vücüt Geliştirme Merkezine Gitmek 483 izlenme - 1 yıl önce Evet başlığı piçliğine attım diyebilirim. Başlığı okuyunca hepinizde içerde amma karı kız vardır, taytlı taytlı bol dekolteli hatunlar hayali olmuştur ama lakin ki öyle değildir. Adeta bir asker ocağı adeta Spartacus döneminden kalma aletler ve erkekler. Kızlar nerede diye soracak olursanız bu ortama kız gelse sağ çıkamaz.
Devasa Kol Kası Olan Adam 02:45
Devasa Kol Kası Olan Adam 26.851 izlenme - 2 yıl önce sadece kol ve üst bölge kaslarından oluşan değişik bir adam size kaslarının sırlarını açıklıyor.
Vücut Geliştirmecinin Atla İmtihanı 00:58
Vücut Geliştirmecinin Atla İmtihanı 23 izlenme - 11 ay önce ünlü vücut geliştirici (Fitness)vucüdunu geliştirmekde başarılı kaslarının maşaallah`ı var Ama adam daha ata doğru dürüst binemiyor.ve bu anlar bizi güldürüyor.izleyelim
Vücut Geliştirme Bodybuilding Motivasyon 2014 04:44
Vücut Geliştirme Bodybuilding Motivasyon 2014 883 izlenme - 1 yıl önce Avusturya'da Polis şefi olan Gustav Schwarzenegger (d.1907-ö.1972) ile Aurelia Jadrny'nin tek çocuğu olarak Avusturya'da, Thal'de, Steiermark'ın başkenti Graz kenti sınırındaki bir köyde doğdu ve Arnold Alois Schwarzenegger olarak vaftiz edildi.Babası gönüllü olarak 1938 yılında Nazi Partisi'ne, 1 Mayıs 1939 tarihinde ise Nazi Partisi'nin paramiliter kanadı Sturmabteilung (SA)'a üye olmak için başvurmuştur ve sonrasında II. Dünya Savaşı'nda görev almıştır. Babası Alman Ordusu'nda Feldgendarmerie'de (Askeri Polis gücü) Hauptfeldwebel (Başçavuş) rütbesiyle görev yaptı. Babası sıtma hastalığına yakalandıktan sonra 1943 yılında taburcu edildi.
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası 01:40
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası 47 izlenme - 3 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vücut Geliştirme Şampiyonasına dereceye girmek üzere yarışan bayan sporcular- Bayan sporcuların podyuma çıkmaları ve gösterilerini sunmaları- İzleyiciler- Federasyon başkanı Niyazi Kurt ile röportaj- Erkek sporcuların gösterilerini sunmaları Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası- Türkiye genelinden 537 sporcunun katıldığı Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası, Erdemli'de başladı- Şampiyonanın sonunda dereceye giren sporcular milli takıma girmeye hak kazanacakMERSİN (AA) – Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası, Mersin'in Erdemli ilçesinde başladı.
Krotonlu Milo Efsanesi (Vücut Geliştirme) 03:24
Krotonlu Milo Efsanesi (Vücut Geliştirme) 1 izlenme - 4 gün önce Aramıza Katılın: www.youtube.com/user/vücutgeliştirmechannel Facebook'dan Takip Et: http://goo.gl/VR1ZWO Instagram'dan Takip Et: https://goo.gl/wQ6ZwO Twitter'dan Takip Et: https://goo.gl/A81O0t İletişim: vucutgelistirmechannel@gmail.com İzlemeden Geçmeyin: Antrenman Öncesi Motivasyon: https://goo.gl/u3wND7 Motivasyon Videoları: https://goo.gl/amY45z Antrenman Videoları: https://goo.gl/ObNqp0 Beslenme Videoları: https://goo.gl/LVDaX0 Belgeseller: https://goo.gl/BaWZ86 Çeviri Videolar: https://goo.gl/8BcgG2 Music: incompetech: Ossuary 2 - Turn
Güç Antrenmanı vs Vücut Geliştirme 00:30
Güç Antrenmanı vs Vücut Geliştirme 240 izlenme - 1 yıl önce Sizce hangisi kazanır? Güçlü olmayı esas alan ve ona göre çalışan Güç Antrenmanı mı yoksa daha çok dış görünüş ve estetik kaygısı olan Vücut Geliştirme sporu mu?
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası'na Doğru 03:48
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası'na Doğru 11 izlenme - 2 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vücut geliştirme sporcusu Zafer Öztürk'ün idman detayları, - Öztürk'ün röportajı, Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası'na doğru- Milli sporcu Zafer Öztürk'ün hedefi, birincilik kürsüsüne çıkmak- Zafer Öztürk: "Sadece memleketimiz ve vatanımız için değil, şehitlerimiz için de mücadele edeceğiz" EYÜP ELEVÜLÜ - Ordulu vücut geliştirme sporcusu Zafer Öztürk, aralık ayında Meksika'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda zirveyi hedefliyor.