Hoşgeldiniz!

yakışıklı erkek

İstanbul'un En Yakışıklı Erkeği 00:30
İstanbul'un En Yakışıklı Erkeği 128 izlenme - 1 yıl önce bu bir reklam sehnesidir
Yakışıklı Erkek Gören Kızlar (Temsili) 00:06
Yakışıklı Erkek Gören Kızlar (Temsili) 125 izlenme - 4 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yakışıklı Erkek Gören Kızlar (Temsili) 00:06
Yakışıklı Erkek Gören Kızlar (Temsili) 67 izlenme - 4 ay önce 14.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Yakışıklı Erkek Gören Kızlar" başlıklı videoyu izleyin. 14.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Yakışıklı Erkek Gören Kızlar (Temsili)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Güzel Kızlar Yakışıklı 2 Erkek 00:56
Güzel Kızlar Yakışıklı 2 Erkek 36 izlenme - 11 ay önce Bunlar Benim En Değerlilerim
Ortadoğu'nun En Yakışıklı 12 Erkeği 02:15
Ortadoğu'nun En Yakışıklı 12 Erkeği 43.571 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu'nun En Yakışıklı 12 Erkeği
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 02:11
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 89 izlenme - 1 yıl önce Makyajın Nimetlerinden Faydalanmak Lazım Ama Bu Video Birazda Korkuttu Açıkçası. İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
Zeki Erkek mi Yakışıklı Erkek mi? 02:01
Zeki Erkek mi Yakışıklı Erkek mi? 21 izlenme - 3 ay önce Günümüzde zeka mı bir adım öne taşır erkekleri yoksa yakışıklı olanlar zaten doğuştan şanslı mıdır? Sokağa çıkıp sormuşlar. Bir erkek olarak söylüyorum bir kız olsam ilk önce (bende olmayan) adamlığa bakarım.
Sultanbeyli'nin En Yakışıklı Erkeği Kim? 02:36
Sultanbeyli'nin En Yakışıklı Erkeği Kim? 27 izlenme - 3 ay önce Efendim işsiz ve apaçi güruhundan bir genç Sultanbeyli'de sokak sokak gezerek gençlere en yakısıklı erkeği sormus, soylarının azalarak kuruması dileğiyle buyrun izleyin efendim.
Sultanbeyli'nin En Yakışıklı Erkeği Kim? 02:36
Sultanbeyli'nin En Yakışıklı Erkeği Kim? 127 izlenme - 1 yıl önce Efendim İşsiz Ve Apaçi Güruhundan Bir Genç Sultanbeyli'de Sokak Sokak Gezerek Gençlere En Yakısıklı Erkeği Sormus, Soylarının Azalarak Kuruması Dileğiyle Buyrun İzleyin Efendim.
erkek 00:14
erkek 213 izlenme - 6 yıl önce erkekim
Dünyanın En Yakışıklı Manavı 01:00
Dünyanın En Yakışıklı Manavı 2.749 izlenme - 5 ay önce Tayvan’da bir manav çalışanı, fotoğraflarının internette paylaşılmasıyla “dünyanın en yakışıklı tezgâhtarı” olarak anılmaya başlandı. Taipei’de bir manavda tişörtünü çıkararak çalışan Wang Xianghong müşteriler tarafından fotoğraflandı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf hemen büyük ilgi topladı. Üniversite son sınıf öğrencisi olan 20 yaşındaki Xianghong, manavda haftanın dört günü çalıştığını ve mezun olduktan sonra orduda hizmet vermeyi düşündüğünü söyledi. Yerel medyaya verdiği röportajda genellikle orta yaşlı kadınların meyve almaya geldiklerinde bilerek kendisine yaklaştıklarını ve formda görüntüsüyle birçok yorum aldığını söyledi. Manavın sahibi Xianghong’un, oğlunun ilkokul arkadaşı olduğunu, manavda çalışan sıkıntısı yaşadıkları için yardım ettiğini söyledi. Manav sahibi, Xianghong’un ünlü olmasından sonra işlerinde bir artış olduğunu da belirtti. Xianghong, bu ünüyle Çin sosyal medyasında daha önce fotoğrafları yayılan “en çekici kaymak satıcısı”, “en çekici pasta satıcısı” ve “domuz eti prensesi” gibi bir dizi kadın ve erkek tezgahtara katılmış oldu.
Türkiye`nin En Yakışıklı Dizi Erkek Oyuncuları (2013-2014) 14:52
Türkiye`nin En Yakışıklı Dizi Erkek Oyuncuları (2013-2014) 154 izlenme - 4 ay önce Kıvanç Tatlıtuğ Buğra Gülsoy Engin Akyürek Kerem Bürsin Şükrü Özyıldız Furkan Palalı Serhat Teoman Berk Oktay Seçkin Özdemi Çağatay Ulususoy Ekin Koç Uğur Pektaş Görkem Sevindik Sarp Levendoğlu Keremcem Ozan Osmanpaşaoğlu Kutsi Engin Öztürk Sarp Apak Necati Şaşmaz Ahmet Kural Burak Özçivit Birkan Sokullu Engin Hepileri Gürkan Uygun Erkan Petekkaya Kenan İmirzalıoğlu Ali Buhara Mete Ushan Çakır Berk Hakman Seda Önder Şaheser Mustafa Sandal Aşka Yürek Gerek Gülşen Irgalamaz Beni Atiye Soygun Var Teşekkürler
 Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 02:11
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 2.325 izlenme - 2 yıl önce Kız Helal Olsun Benzetmiş Kendini Erkeğe
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 02:11
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 467 izlenme - 1 yıl önce Gerçekten makyaj sanatını konuşturan bir kız örneği göreceksiniz. Bence gayet başarılı ve hoş bir çalışma çıkarmış ortaya. İyi seyirler dilerim...
Erkeğin Güçlü Kokusu 00:36
Erkeğin Güçlü Kokusu 1.082 izlenme - 4 yıl önce ArkoMen Traş kolonyası yeni reklam filmi
Yakışıklı Bir erkek baktığında kızlar 00:07
Yakışıklı Bir erkek baktığında kızlar 61 izlenme - 7 ay önce Yakışıklı Bir erkek baktığında kızlar
Sokak Röportajları - Zeki Erkek mi Yakışıklı Erkek mi? 02:01
Sokak Röportajları - Zeki Erkek mi Yakışıklı Erkek mi? 13.436 izlenme - 10 ay önce Günümüzde zeka mı bir adım öne taşır erkekleri yoksa yakışıklı olanlar zaten doğuştan şanslı mıdır? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Zeki erkek mi yakışıklı erkek mi?"
işte yakışıklı erkek 06:43
işte yakışıklı erkek 1.112 izlenme - 7 yıl önce 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayranızı kutlarım seni seviyorum canım yiğenim
salla yakışıklı erkek 02:55
salla yakışıklı erkek 661 izlenme - 6 yıl önce en yakışıklısı böle ise :p
Seksi Bir Biçimde Dans Etmek - Brezilya 02:11
Seksi Bir Biçimde Dans Etmek - Brezilya 150 izlenme - 3 ay önce Yüklenen bazı dans videolarından sonra bende bir tane yüklemeye karar verdim. Çünkü genelde hep erkeklere yönelik videolardı bunlar. Şimdi bu videoda taş diye tabir edebileceğimiz erkeklerin yaptığı müthiş dansı izleyeceksiniz. İyi seyirler ..
Gezegenin En Yakışıklı Erkeği - Ahmed Angel 02:51
Gezegenin En Yakışıklı Erkeği - Ahmed Angel 28 izlenme - 9 ay önce bu fotoşop güzeli kardeşimiz, ıraklı bir tıp öğrencisiymiş, kendisi beyaz rusyada okumaktaymış ve de son günlerde internette fenomen haline gelmiş. hakkındaki kısa bir biyografide "meşhur ve insanlara ilham kaynağı olmak istiyorum. zeka ve yaratıcılık benim için önemli" demiş. ibretle izliyoruz ve tanıyoruz ahmedi.
Karizmanın Karekökü 01:20
Karizmanın Karekökü 63 izlenme - 3 ay önce bildiriyorum ki; şu ağabeyi sonra kıvanç tatlıtuğ hasetinden çatlamış, bıret pit öfkeden patlamış, corç kuluniy balkondan atlamıştır.. çünkü o karizmanın şahı, karizmanın dipçiği, karizmanın karekökü..
1993 - 2013 Türkiye Erkek Güzelleri 01:29
1993 - 2013 Türkiye Erkek Güzelleri 537 izlenme - 2 yıl önce Son 20 Yılda Seçilmiş 20 Erkek Güzeli..türkiyenin En Yakışıklı Erkekleri; Türkiye Erkek Güzelleri..
akvaryumumdaki genç yakışıklı  yavrular 00:47
akvaryumumdaki genç yakışıklı yavrular 31 izlenme - 4 yıl önce duvara gömme akvaryumum
en yakışıklı erkekler 02:28
en yakışıklı erkekler 1.272 izlenme - 6 yıl önce erkek arkadaş arayanlar izleyin
fıstık gibi kızlar 00:47
fıstık gibi kızlar 4.028 izlenme - 5 yıl önce fıstık gibi kızlar
Kadınlara Özel! Çöpçatan Hattı! Yakışıklı Erkek - İlişkiler Komedi! :) 03:28
Kadınlara Özel! Çöpçatan Hattı! Yakışıklı Erkek - İlişkiler Komedi! :) 19 izlenme - 8 ay önce Arıza Adam bu videosunda; gerek ülkemizde, gerek dünyada işlerin neden sarpa sardığının nedenini, beklenmedik şekilde açıklıyor! :))) Olay yine gelip "kadın-erkek" ilişkilerinde son buluyor! Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!
izlemenızı ısterım :(:) 05:16
izlemenızı ısterım :(:) 456 izlenme - 7 yıl önce yakısıklı gorun :p:d
1976 Bulvar Gazetesi En Yakışıklı Erkeği ve Eşek Sevgisi 00:42
1976 Bulvar Gazetesi En Yakışıklı Erkeği ve Eşek Sevgisi 12.666 izlenme - 12 ay önce Bulvar gazetesinin 1976 en yakışıklı erkek yarışmasına katılan ve mansiyon ödülü kazanan Osman mutludur. Kazandığı ödül olan A3 boyutlarında poster ile Osman hayallerine biraz daha yaklaşacaktır.
egemen toprak 06:30
egemen toprak 39 izlenme - 5 yıl önce