Hoşgeldiniz!

yalan dünya son bölüm

Yalan Dünya 8.Bölüm (Son Kısım) 02:03
Yalan Dünya 8.Bölüm (Son Kısım) 2.800 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/kadir.baykal.fan.page
Yalan Dünya 14. Bölüm Son Sahne 01:30
Yalan Dünya 14. Bölüm Son Sahne 1.108 izlenme - 4 yıl önce
Yalan Dünya Son Sahne (Yalan Dünya 25. Bölüm) 01:58
Yalan Dünya Son Sahne (Yalan Dünya 25. Bölüm) 817 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya Son Sahne (Yalan Dünya 25. Bölüm)
Yalan Dünya 44.Bölüm Fragmanı 00:59
Yalan Dünya 44.Bölüm Fragmanı 254 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya 44.Bölüm
Yalan Dünya 4. Bölüm Fragmanı 00:49
Yalan Dünya 4. Bölüm Fragmanı 5.614 izlenme - 4 yıl önce
Yalan Dünya 15. Bölüm Son sahne 04:23
Yalan Dünya 15. Bölüm Son sahne 1.368 izlenme - 4 yıl önce
Yalan dünya 46.Bölüm (Son Kısım) 03:18
Yalan dünya 46.Bölüm (Son Kısım) 201 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya Dizisi 46.bölümü İzleyenleri İle Buluştu Ekibi Her Zaman Olduğu Gibi Hayranlarını Ekran Başına Kitledi.
Yalan Dünya 46. Bölüm Fragmanı 00:27
Yalan Dünya 46. Bölüm Fragmanı 103 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya 46. Bölüm Yeni Son Tek Parça Full Hd Fragmanı Yalan Dünya Yeni Bölümüyle 1 Nisan Pazartesi Akşamı 20.00'de Kanal D Ekranlarında Sizlerle Buluşacak.
Yalan Dünya 67. Bölüm Fragmanı 00:32
Yalan Dünya 67. Bölüm Fragmanı 775 izlenme - 2 yıl önce Teras ikiye bölünüyor Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler, ortak bir kararla terası bölmeye karar veriyorlar. Terasta yaşanan son kavgadan sonra Kocabaşlar Rıza’yı Deniz’den vazgeçirmek, Alsancaklar da Deniz’e Rıza’yı unutturmak için kötüleme kampanyası başlatırlar. En sonunda iki aile de çocuklarına “ya o, ya biz” diyerek son noktayı koyarlar. Her şeye rağmen görüşmeye devam eden Rıza, Deniz’e gizlice evlenmelerini teklif eder. Nurhayat ise Alsancaklar’a iyice yerleşmiştir. Deniz’in odasını paylaşan Nurhayat, babasını susturmak adına Emir’den yüzük takmalarını ister. İşin ciddiye binmesi Emir’in gözünü fena korkutur. Nurhayat’ı sevmesine karşın evlenmek istememektedir. Ancak evlenmezse de, bir yanda Nurhayat’ın babası, diğer yanda psikopat abisi... Tek parça hayatta kalması çok zordur. Emir, son çare Nurhayat’ı evlilikten soğutmak için bir plan yapar. Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler ortak bir kararla terası bölmeye karar verirler. Böylece ortak kullanım alanı olan terasa çıkan Rıza ve Deniz birbirlerini görmeyeceklerdir. Tülay’a giden Selahattin, orada aniden fenalık geçirir. Tülay’ın kalp krizi diye hastaneye kaldırdığı Selahattin’e panik atak teşhisi konulur. Ancak bu atağa neyin neden olduğunu araştıran doktor sebep olarak Selahattin’in gizli ilişkisini gösterir. Sonuçlar çıkana kadar Tülay ile görüşmesi sağlığına zararlı olan Selahattin bu duruma çok bozulur. Ancak hastalığın sağladığı diğer avantajlar onu kısa sürede teselli eder. Çünkü heyecanlanmaması, üzülmemesi ve hiç sıkıntıya girmemesi gerekmektedir. Bünyamin’in Çağatay ile erkek erkeğe takılmalarını kıskanan Zerrin, ona kanka olabileceğini de göstermeye çalışır. Onunla maç izleyen, erkek aktivitelerine katılan Zerrin işin dozunu fena kaçırır. Deniz ile gizli nikah planlayan Rıza, Vasfiye Teyze ile konuşunca içine kurt düşer ve fikir değiştirir. Rıza’daki ani değişikliği fark eden Deniz bu kez gizli nikah diye üsteler.
Yalan Dünya 66. Bölüm Fragmanı 00:44
Yalan Dünya 66. Bölüm Fragmanı 552 izlenme - 2 yıl önce Yalan Dünya 66. Bölüm Fragmanı (13. Aralık 2013) Teras ikiye bölünüyor Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler, ortak bir kararla terası bölmeye karar veriyorlar. Terasta yaşanan son kavgadan sonra Kocabaşlar Rıza’yı Deniz’den vazgeçirmek, Alsancaklar da Deniz’e Rıza’yı unutturmak için kötüleme kampanyası başlatırlar. En sonunda iki aile de çocuklarına “ya o, ya biz” diyerek son noktayı koyarlar. Her şeye rağmen görüşmeye devam eden Rıza, Deniz’e gizlice evlenmelerini teklif eder. Nurhayat ise Alsancaklar’a iyice yerleşmiştir. Deniz’in odasını paylaşan Nurhayat, babasını susturmak adına Emir’den yüzük takmalarını ister. İşin ciddiye binmesi Emir’in gözünü fena korkutur. Nurhayat’ı sevmesine karşın evlenmek istememektedir. Ancak evlenmezse de, bir yanda Nurhayat’ın babası, diğer yanda psikopat abisi… Tek parça hayatta kalması çok zordur. Emir, son çare Nurhayat’ı evlilikten soğutmak için bir plan yapar. Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler ortak bir kararla terası bölmeye karar verirler. Böylece ortak kullanım alanı olan terasa çıkan Rıza ve Deniz birbirlerini görmeyeceklerdir. Tülay’a giden Selahattin, orada aniden fenalık geçirir. Tülay’ın kalp krizi diye hastaneye kaldırdığı Selahattin’e panik atak teşhisi konulur. Ancak bu atağa neyin neden olduğunu araştıran doktor sebep olarak Selahattin’in gizli ilişkisini gösterir. Sonuçlar çıkana kadar Tülay ile görüşmesi sağlığına zararlı olan Selahattin bu duruma çok bozulur. Ancak hastalığın sağladığı diğer avantajlar onu kısa sürede teselli eder. Çünkü heyecanlanmaması, üzülmemesi ve hiç sıkıntıya girmemesi gerekmektedir. Bünyamin’in Çağatay ile erkek erkeğe takılmalarını kıskanan Zerrin, ona kanka olabileceğini de göstermeye çalışır. Onunla maç izleyen, erkek aktivitelerine katılan Zerrin işin dozunu fena kaçırır. Deniz ile gizli nikah planlayan Rıza, Vasfiye Teyze ile konuşunca içine kurt düşer ve fikir değiştirir. Rıza’daki ani değişikliği fark eden Deniz bu kez gizli nikah diye üsteler. ‘Yalan Dünya’ yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00de Kanal D’de!
Yalan Dünya 49. Bölüm Fragmanı 00:44
Yalan Dünya 49. Bölüm Fragmanı 678 izlenme - 3 yıl önce Selahattin ile Orçun iddiaya tutuşuyor Ayağının sakatlığı yüzünden bunalımda olan Selahattin, Orçun ile iddiaya giriyor. Üç aşamadan oluşan iddianın son aşaması ise en zoru. Buna göre; Vasfiye’nin iğneleyeci laflarına, 10 dakika gözü yaşarmadan dayanan iddianın galibi olacak. Kaybeden ise eşek tıraşı yaptıracak. Ayağının sakatlığı yüzünden bunalımda olan Selahattin, Orçun ile iddiaya girer. Üç aşamadan oluşan iddianın son aşaması en zorudur. Vasfiye’nin iğneleyeci laflarına, 10 dakika gözü yaşarmadan dayanan iddianın galibi olacaktır. Kaybeden ise eşek tıraşı yaptıracaktır. Zerrin’in ailesi ile tanışmak isteyen Bünyamin, ona çok pahalı bir yüzük alır. Zerrin yüzüğe çok sevinir. Çünkü bu yüzük sayesinde borçlarının bir kısmını kapatabilecektir. Bu konuda da Tülay’ın yardımına başvurur. Nurhayat, flört ettiği Emir’in arkadaşlarına kendini sevdirmek için bir dizi aktivite düzenler. Sete ziyarete gelir ve sonrasında tüm ekibi yemeğe davet eder. Ancak Nurhayat gerçek duygularını gizleyip, aklına gelen kötü laflar yerine, onlara iltifat ettikçe dili şişmeye ve fenalaşmaya başlar. Zerrin’in yüzüğü kaybettiğini öğrenen Bünyamin yenisini almaya, Tülay’ın yüzüğü sattığı İstiklal’deki kuyumcuya gider. Zerrin ve hırsızlıkla suçlanan Tülay, yüzüğü geri almak için kuyumcuya giderler. Ancak kurnaz kuyumcu yüzüğü iki katı fiyatına onlara geri satmaya kalkar. Deniz ise, Nurhayat’ın kendi arkadaşları ile gezip tozmasına çok bozulur. Onlara Nurhayat’ın gerçek yüzünü göstermeye karar verir. Yüzüğü geri almak isteyen Zerrin, aradaki farkı ödemek için ek işte çalmak zorunda kalır. Yaşlı ve zengin bir dedeye gece bakıcılık yapacak olan Zerrin’in aklına yine bir cinlik gelir. Yaşlı dedeyi Bünyamin’e kendi dedesi olarak tanıştırır. Hem para kazanacak hem de aristokrat ailesini merak eden Bünyamin’in baskısından kurtulacaktır. Ancak bir taşla iki kuş vurmayı hedefleyen Zerrin’in planları, dedenin ani ölümü ile beklenmedik, üstelik de feci bir şekilde karışır.
Yalan Dünya 51. Bölüm Fragmanı 00:33
Yalan Dünya 51. Bölüm Fragmanı 36 izlenme - 3 yıl önce Gülistan’ın gizemli dolabında ne var? Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan’ın da bu bölüme konuk olacağı sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya” kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Gülistan memlekete gidiyor. Gitmeden de, yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarıyor. Gizemli dolap, Bora ile Açılay’ı ise açmaları için kışkırtıyor. Gülistan, aniden ortadan kaybolan Orçun’un peşindedir. Kısa bir süreliğine evi terk eden Orçun’u bulmak için önce Eylem’i gizlice takip etmeye başlar. Ancak Antakya’dan gelen sürpriz bir telefon, Gülistan’ı memleketlerine doğru yola çıkartır. Gitmeden de yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarır. Gizemli dolap, Bora ile Açılay’ı açmaları için kışkırtırken, Selahattin de Tülay ile evde baş başa kalma hayalleri kurar. Antakya’dan gelen ihbar yanlış alarm çıkarken, Bora ve Açılay dolabı açmayı başarırlar. Ancak içinden çıkanlar herkesi şoke eder. Nurhayat ile bir türlü yalnız kalamayan Emir isyanlardadır. Başbaşa kalmaları için son bir şans tanır. Tülay ile işe yetişmeye çalışan Zerrin bir kazaya karışırlar. Kendini şahit olarak yazdıran Zerrin, kazada, birbirlerine çarpan kişilerin Emir ve Bünyamin olduğunu öğrenince mahvolur. Çünkü Bünyamin’in aleyhine şahitlik yapması gerekecektir. Bu da kimliğinin ortaya çıkması demektir. Zerrin, Bünyamin’den kaçtıkça Bünyamin gizli şahidi ortaya çıkarmaya uğraşır. Deniz ile Rıza’nın arası ise, Gülistan’ın gizli dolabından çıkan sırlar ve Vasfiye’nin yumurtladığı laflar nedeniyle açılır.
Yalan Dünya 53. Bölüm Fragmanı 00:48
Yalan Dünya 53. Bölüm Fragmanı 114 izlenme - 3 yıl önce Deniz evlilik programı sunuyor, stüdyo karışıyor. Deniz, bir evlilik programı sunmaya başlıyor ve sonrasında da stüdyo fena halde karışıyor. Emir ile Nurhayat’ın arkadaşlığına Rıza’nın gösterdiği tepki, Deniz’in kalbini fena kırar. Bu duruma çok bozulan Deniz, Rıza’dan ayrılmaya karar verir. Sinirleri ve psikolojisi son zamanlarda iyice bozulan Açılay, evdeki dolaptan ses geldiğini söyler ama kimseyi inandıramaz. Servet’te aynı evde bazı sesler duyduğunu ev halkına bildirir. Vasfiye hemen olayı yatıra bağlar. Evlerinin altında yatır olduğuna hepsini inandırır. Rıza’dan, Emir ile Nurhayat’ın flört ettiğini öğrenen Bünyamin ikilinin peşine düşer. Servet ve Açılay’dan başka sesleri duyan yoktur. Tufan yaz için Deniz’e sunuculuk işi ayarlar. Birden bire kendini evlilik programı sunucusu olarak bulan Deniz şaşkındır. Programa evlenmek için ilk başvuran Tülay olur. Programın uzman astrolog ve psikoloğu ise Zerrin’dir. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi programa seyirci olarak Vasfiye Teyze de gelince stüdyo iyice karışır. Tülay ile olan ilişkisini örtbas etmek isteyen Selahattin ise kurtuluşu gazete haberinde olur. Deniz’in daha ilk programında işler kontrolden çıkarken evlenmek isteyen Tülay’ın yaşlı talibi, Gülistan’ın memleketten eski sevgilisi çıkar. Üstelik Orçun da bu adama çok benzemektedir. Programı seyreden Selahattin olay çıkartırken, stüdyoya telefon ile bağlanan Rıza, Deniz’e şok teklifte bulunur.
Yalan Dünya 51.Bölüm Fragmanı 00:30
Yalan Dünya 51.Bölüm Fragmanı 9.349 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya 51.Bölüm Fragmanı (13.Mayıs 2013) Bölüm Özeti: Gülistan'ın gizemli dolabında ne var? Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan'ın da bu bölüme konuk olacağı sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya" kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Gülistan memlekete gidiyor. Gitmeden de, yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarıyor. Gizemli dolap, Bora ile Açılay'ı ise açmaları için kışkırtıyor. Gülistan, aniden ortadan kaybolan Orçun'un peşindedir. Kısa bir süreliğine evi terk eden Orçun'u bulmak için önce Eylem'i gizlice takip etmeye başlar. Ancak Antakya'dan gelen sürpriz bir telefon, Gülistan'ı memleketlerine doğru yola çıkartır. Gitmeden de yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarır. Gizemli dolap, Bora ile Açılay'ı açmaları için kışkırtırken, Selahattin de Tülay ile evde baş başa kalma hayalleri kurar. Antakya'dan gelen ihbar yanlış alarm çıkarken, Bora ve Açılay dolabı açmayı başarırlar. Ancak içinden çıkanlar herkesi şoke eder. Nurhayat ile bir türlü yalnız kalamayan Emir isyanlardadır. Başbaşa kalmaları için son bir şans tanır. Tülay ile işe yetişmeye çalışan Zerrin bir kazaya karışırlar. Kendini şahit olarak yazdıran Zerrin, kazada, birbirlerine çarpan kişilerin Emir ve Bünyamin olduğunu öğrenince mahvolur. Çünkü Bünyamin'in aleyhine şahitlik yapması gerekecektir. Bu da kimliğinin ortaya çıkması demektir. Zerrin, Bünyamin'den kaçtıkça Bünyamin gizli şahidi ortaya çıkarmaya uğraşır. Deniz ile Rıza'nın arası ise, Gülistan'ın gizli dolabından çıkan sırlar ve Vasfiye'nin yumurtladığı laflar nedeniyle açılır.
Yalan Dünya 49.Bölüm Fragmanı 00:38
Yalan Dünya 49.Bölüm Fragmanı 737 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya 49.Bölüm Fragmanı (29.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Selahattin ile Orçun iddiaya tutuşuyor Ayağının sakatlığı yüzünden bunalımda olan Selahattin, Orçun ile iddiaya giriyor. Üç aşamadan oluşan iddianın son aşaması ise en zoru. Buna göre; Vasfiye’nin iğneleyeci laflarına, 10 dakika gözü yaşarmadan dayanan iddianın galibi olacak. Kaybeden ise eşek tıraşı yaptıracak. Ayağının sakatlığı yüzünden bunalımda olan Selahattin, Orçun ile iddiaya girer. Üç aşamadan oluşan iddianın son aşaması en zorudur. Vasfiye’nin iğneleyeci laflarına, 10 dakika gözü yaşarmadan dayanan iddianın galibi olacaktır. Kaybeden ise eşek tıraşı yaptıracaktır. Zerrin’in ailesi ile tanışmak isteyen Bünyamin, ona çok pahalı bir yüzük alır. Zerrin yüzüğe çok sevinir. Çünkü bu yüzük sayesinde borçlarının bir kısmını kapatabilecektir. Bu konuda da Tülay’ın yardımına başvurur. Nurhayat, flört ettiği Emir’in arkadaşlarına kendini sevdirmek için bir dizi aktivite düzenler. Sete ziyarete gelir ve sonrasında tüm ekibi yemeğe davet eder. Ancak Nurhayat gerçek duygularını gizleyip, aklına gelen kötü laflar yerine, onlara iltifat ettikçe dili şişmeye ve fenalaşmaya başlar. Zerrin’in yüzüğü kaybettiğini öğrenen Bünyamin yenisini almaya, Tülay’ın yüzüğü sattığı İstiklal’deki kuyumcuya gider. Zerrin ve hırsızlıkla suçlanan Tülay, yüzüğü geri almak için kuyumcuya giderler. Ancak kurnaz kuyumcu yüzüğü iki katı fiyatına onlara geri satmaya kalkar. Deniz ise, Nurhayat’ın kendi arkadaşları ile gezip tozmasına çok bozulur. Onlara Nurhayat’ın gerçek yüzünü göstermeye karar verir. Yüzüğü geri almak isteyen Zerrin, aradaki farkı ödemek için ek işte çalmak zorunda kalır. Yaşlı ve zengin bir dedeye gece bakıcılık yapacak olan Zerrin’in aklına yine bir cinlik gelir. Yaşlı dedeyi Bünyamin’e kendi dedesi olarak tanıştırır. Hem para kazanacak hem de aristokrat ailesini merak eden Bünyamin’in baskısından kurtulacaktır. Ancak bir taşla iki kuş vurmayı hedefleyen Zerrin’in planları, dedenin ani ölümü ile beklenmedik, üstelik de feci bir şekilde karışır.
Yalan Dünya 51.Bölüm Fragmanı 00:30
Yalan Dünya 51.Bölüm Fragmanı 108 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dünya 51.Bölüm Fragmanı (13.Mayıs 2013) Bölüm Özeti: Gülistan'ın gizemli dolabında ne var? Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan'ın da bu bölüme konuk olacağı sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya" kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Gülistan memlekete gidiyor. Gitmeden de, yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarıyor. Gizemli dolap, Bora ile Açılay'ı ise açmaları için kışkırtıyor. Gülistan, aniden ortadan kaybolan Orçun'un peşindedir. Kısa bir süreliğine evi terk eden Orçun'u bulmak için önce Eylem'i gizlice takip etmeye başlar. Ancak Antakya'dan gelen sürpriz bir telefon, Gülistan'ı memleketlerine doğru yola çıkartır. Gitmeden de yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarır. Gizemli dolap, Bora ile Açılay'ı açmaları için kışkırtırken, Selahattin de Tülay ile evde baş başa kalma hayalleri kurar. Antakya'dan gelen ihbar yanlış alarm çıkarken, Bora ve Açılay dolabı açmayı başarırlar. Ancak içinden çıkanlar herkesi şoke eder. Nurhayat ile bir türlü yalnız kalamayan Emir isyanlardadır. Başbaşa kalmaları için son bir şans tanır. Tülay ile işe yetişmeye çalışan Zerrin bir kazaya karışırlar. Kendini şahit olarak yazdıran Zerrin, kazada, birbirlerine çarpan kişilerin Emir ve Bünyamin olduğunu öğrenince mahvolur. Çünkü Bünyamin'in aleyhine şahitlik yapması gerekecektir. Bu da kimliğinin ortaya çıkması demektir. Zerrin, Bünyamin'den kaçtıkça Bünyamin gizli şahidi ortaya çıkarmaya uğraşır. Deniz ile Rıza'nın arası ise, Gülistan'ın gizli dolabından çıkan sırlar ve Vasfiye'nin yumurtladığı laflar nedeniyle açılır.
Orçun, Eğitim Şart 00:56
Orçun, Eğitim Şart 4.272 izlenme - 4 yıl önce
Yalan Dünya – 43. Bölüm 2. Fragmanı 01:01
Yalan Dünya – 43. Bölüm 2. Fragmanı 253 izlenme - 3 yıl önce Rıza, Dubai’ye sürülüyor, Nurhayat hastalanıyor Nurhayat’ı yine yüzüstü bırakan Rıza, Bünyaminler’in Dubai’deki inşaatına şantiye şefi olarak sürülüyor. Nurhayat da üzüntüden yataklara düşüyor. Nurhayat’ı yine yüzüstü bırakan Rıza, bunun cezasını fazlası ile öder. Bünyamin’lerin Dubai’deki inşaatına şantiye şefi olarak sürülür. Giderken Rıza ile vedalaşamayan Deniz çok üzgündür. Üstelik Servet’in, onun yerine hasta olan Nurhayat’ı ziyaret ettiğini söylemesi iyice canını sıkar. Üzüntüden yataklara düşen Nurhayat ise hastadır. 1 haftada 3 kilo veren Nurhayat’ın hastalığı özellikle saklanmaktadır. Deniz ise ona inanmaz ve Rıza’nın geri dönmesi için yaptığı numaralardan biri olduğunu düşünür. Zerrin ile alemlere akan Bünyamin ise ona kendisini gerçekten seviyorsa böbreğini verip veremeyeceğini sorar. Aşka gelen Zerrin bunun şaka olduğunu düşünerek evet cevabını verir. Oysa Bünyamin çok ciddidir. Hasta olan bir yakını için böbrek lazımdır. Emir’in yanında son derece hoş ve güzel bir kız vardır. Bu durum Bora’nın çok bozulmasına neden olur. Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Oya, Emir’i “Kuzey Güney” dizisindeki Güney zannetmektedir. Emir bu gerçek ortaya çıkana kadar, bu hoş kızla gezip tozmaktadır. Sinema filminde rol kapmaya çalışan Açılay ise Antakya şivesi öğrenmek zorundadır ve Şehmuz’dan yardım ister. Şehmuz şivesi olduğunu kabul etmediği içinde farklı bir yol dener. Fakat bu da Servet’in kıskanmasına ve aralarındakileri yanlış yorumlamasına neden olur. Hala aşkının test ettiğini düşünen Zerrin ise kan testlerini de yaptırır. Sözünden dönmeyi kendine yediremeyen Zerrin ciddi ciddi böbrek ameliyatına alınmak üzeredir. Nurhayat’ın evine baskın yapan Deniz ise onun gerçekten de hasta olduğunu öğrenir ama hastalığı nedir kimse bilmemektedir. ‘Yalan Dünya’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00de Kanal D’de!
Yalan Dünya 43. Bölüm 2. Fragmanı (11 Mart 2013) 01:01
Yalan Dünya 43. Bölüm 2. Fragmanı (11 Mart 2013) 235 izlenme - 3 yıl önce Nurhayat’ı yine yüzüstü bırakan Rıza, Bünyaminler'in Dubai’deki inşaatına şantiye şefi olarak sürülüyor. Nurhayat da üzüntüden yataklara düşüyor. Nurhayat’ı yine yüzüstü bırakan Rıza, bunun cezasını fazlası ile öder. Bünyamin’lerin Dubai’deki inşaatına şantiye şefi olarak sürülür. Giderken Rıza ile vedalaşamayan Deniz çok üzgündür. Üstelik Servet’in, onun yerine hasta olan Nurhayat’ı ziyaret ettiğini söylemesi iyice canını sıkar. Üzüntüden yataklara düşen Nurhayat ise hastadır. 1 haftada 3 kilo veren Nurhayat’ın hastalığı özellikle saklanmaktadır. Deniz ise ona inanmaz ve Rıza’nın geri dönmesi için yaptığı numaralardan biri olduğunu düşünür. Zerrin ile alemlere akan Bünyamin ise ona kendisini gerçekten seviyorsa böbreğini verip veremeyeceğini sorar. Aşka gelen Zerrin bunun şaka olduğunu düşünerek evet cevabını verir. Oysa Bünyamin çok ciddidir. Hasta olan bir yakını için böbrek lazımdır. Emir’in yanında son derece hoş ve güzel bir kız vardır. Bu durum Bora’nın çok bozulmasına neden olur. Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Oya, Emir’i “Kuzey Güney” dizisindeki Güney zannetmektedir. Emir bu gerçek ortaya çıkana kadar, bu hoş kızla gezip tozmaktadır. Sinema filminde rol kapmaya çalışan Açılay ise Antakya şivesi öğrenmek zorundadır ve Şehmuz’dan yardım ister. Şehmuz şivesi olduğunu kabul etmediği içinde farklı bir yol dener. Fakat bu da Servet’in kıskanmasına ve aralarındakileri yanlış yorumlamasına neden olur. Hala aşkının test ettiğini düşünen Zerrin ise kan testlerini de yaptırır. Sözünden dönmeyi kendine yediremeyen Zerrin ciddi ciddi böbrek ameliyatına alınmak üzeredir. Nurhayat’ın evine baskın yapan Deniz ise onun gerçekten de hasta olduğunu öğrenir ama hastalığı nedir kimse bilmemektedir.
Yalan Dünya 43. Bölüm 1. Fragmanı (11 Mart 2013) 00:51
Yalan Dünya 43. Bölüm 1. Fragmanı (11 Mart 2013) 133 izlenme - 3 yıl önce Nurhayat’ı yine yüzüstü bırakan Rıza, Bünyaminler'in Dubai’deki inşaatına şantiye şefi olarak sürülüyor. Nurhayat da üzüntüden yataklara düşüyor. Nurhayat’ı yine yüzüstü bırakan Rıza, bunun cezasını fazlası ile öder. Bünyamin’lerin Dubai’deki inşaatına şantiye şefi olarak sürülür. Giderken Rıza ile vedalaşamayan Deniz çok üzgündür. Üstelik Servet’in, onun yerine hasta olan Nurhayat’ı ziyaret ettiğini söylemesi iyice canını sıkar. Üzüntüden yataklara düşen Nurhayat ise hastadır. 1 haftada 3 kilo veren Nurhayat’ın hastalığı özellikle saklanmaktadır. Deniz ise ona inanmaz ve Rıza’nın geri dönmesi için yaptığı numaralardan biri olduğunu düşünür. Zerrin ile alemlere akan Bünyamin ise ona kendisini gerçekten seviyorsa böbreğini verip veremeyeceğini sorar. Aşka gelen Zerrin bunun şaka olduğunu düşünerek evet cevabını verir. Oysa Bünyamin çok ciddidir. Hasta olan bir yakını için böbrek lazımdır. Emir’in yanında son derece hoş ve güzel bir kız vardır. Bu durum Bora’nın çok bozulmasına neden olur. Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Oya, Emir’i “Kuzey Güney” dizisindeki Güney zannetmektedir. Emir bu gerçek ortaya çıkana kadar, bu hoş kızla gezip tozmaktadır. Sinema filminde rol kapmaya çalışan Açılay ise Antakya şivesi öğrenmek zorundadır ve Şehmuz’dan yardım ister. Şehmuz şivesi olduğunu kabul etmediği içinde farklı bir yol dener. Fakat bu da Servet’in kıskanmasına ve aralarındakileri yanlış yorumlamasına neden olur. Hala aşkının test ettiğini düşünen Zerrin ise kan testlerini de yaptırır. Sözünden dönmeyi kendine yediremeyen Zerrin ciddi ciddi böbrek ameliyatına alınmak üzeredir. Nurhayat’ın evine baskın yapan Deniz ise onun gerçekten de hasta olduğunu öğrenir ama hastalığı nedir kimse bilmemektedir.
Ah Yalan Dünyada Piyano Bağlama Saz Yalancı Dünya Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Hd 07:32
Ah Yalan Dünyada Piyano Bağlama Saz Yalancı Dünya Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Hd 477 izlenme - 11 ay önce Türküleri Bağlama ve Piyano Tuşları ile Hiç Dinlediniz mi? Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Ah Yalan Dünyada (Neşet Ertaş Türküsü) - YouTube " Türküsünü Piyano Armonisi Düzeledi, Çok Sesli Armoni ile Piyano Çaldı ve Söyledi. Bağlama Üstadımız ve Solist; ECE YILDIRIM Sesi ile Ona Eşlik Etti. Türk Halk Türkü Bağlama Sazı ve Piyano Serisi: 3 Çok Sevilen Türküleri Piyano ile Nasıl Bulacaksınız? Kıymetli Eleştirileri ve Yorumları Merak ile Bekliyorum. Lütfen Yazarak ve Beğenerek Bana Destek Verin Ah Yalan Dünya Hep sen mi ağladın hep sen mi yandın Bende gülmedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlumu sandın Ömrümü boş yere çalan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Sen ağladın canım ben ise yandım Dünyayı gönlümce olacak sandım Boş yere aldandım boş yere kandım Rengi gönlümde solan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Bilirim sevdiğim kusurun yoğdu Sana karşı benim hayalim çoğdu Felek bulut oldu üstüme yağdı Yaşları gözüme dolan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Ne yemek ne içmek ne tadım kaldı Garip bülbül gibi feryadım kaldı Alamadım eyvah muradım kaldı Ben gidip ellere kalan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Neşet Ertaş Kırşehir Neşet Ertaş tarafından derlenmiştir. Türkünün Notası Ah Yalan Dünyada Neşet Ertaş Türküsü YouTube Neşet Ertaş, Çiçekdağı, Kırşehir - İzmir), Türk halk ozanı ve halk müziği şarkıcısı. Abdallık geleneğinin son büyük temsilcisi. Yaşar Kemal, Ertaş'ı "bozkırın tezenesi" olarak adlandırmıştır. Dünyada Neşet Ertaş Türküsü Konu başlıkları 1 Çocukluk dönemi 2 Sanat hayatı 3 Albümleri 4 Belgesel 5 Dış bağlantılar 6 Ayrıca bakınız 7 Kaynakça Çocukluk dönemi Babası saz ustası Muharrem Ertaş, annesi Döne Ertaş'tır. Annesinin ölümünden sonra babası ve kardeşleriyle birlikte köye yerleşmişlerdir ve çocukluğu bu köyde geçmiştir.[2] Ertaş, ilkokula gittiği yıllarda önce keman, sonra da bağlama çalmayı öğrendi. Babası Muharrem Ertaş ile birlikte yörenin düğünlerinde sazı ile çalıp sesi ile türküler söylemeye başladı. Ertaş, etkilendiği tek kişinin babası Muharrem Ertaş olduğunu söyler. Kendi ifadesi ile bunu şu şekilde ifade eder; "Babamla ben aynı ruhun insanlarıyız."[3]. Sanat hayatı Neşet Ertaş, 1957 yılının sonunda İstanbul'a gelerek Şen Çalar Plak'ta ilk plağını "Neden Garip Garip Ötersin Bülbül" adı ile babası Muharrem Ertaş'a ait bir türküyle çıkardı. Halk tarafından çok beğenilen bu plağı ardından diğer plak, kaset ve halk konserleri takip eder. Daha sonra Neşet Ertaş Ankara'ya yerleşir. Burada yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle kardeşinin daveti üzerine Almanya'ya gider. Çocuklarının eğitimi ve sanatsal çalışmalarından dolayı uzun bir süre Almanya'da kalan sanatçı, 2000 yılında İstanbul'da verdiği konserle sahne hayatına geri dönmüştür. Demirel zamanında kendisine sunulan 'devlet sanatçılığı' ünvanını; "O dönem Süleyman Demirel Cumhurbaşkanıydı. Devlet sanatçılığı bana teklif edildi. Ben, 'hepimiz bu devletin sanatçısıyız, ayrıca bir devlet sanatçısı sıfatı bana ayrımcılık geliyor' diyerek teklifi kabul etmedim. Ben halkın sanatçısı olarak kalırsam benim için en büyük mutluluk bu. Şimdiye kadar devletten bir kuruş almadım, bir tek TBMM tarafından üstün hizmet ödülünü kabul ettim. Onu da bu kültüre hizmet eden ecdadımız adına aldım." diyerek geri çevirmiştir.[4] Halk bu tavra destek vermiş ve Neşet Ertaş adeta yaşayan bir efsane olmuştur. Unesco Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması Sözleşmesi kapsamında yapılan ulusal envanterlerden Yaşayan İnsan Hazineleri Türkiye Ulusal Envanterine alınarak yaşayan insan hazinesi kabul edilen Ertaş, 25 Nisan 2011 tarihinde İTÜ Devlet konservatuarı tarafından fahri doktora ödülüne layık görülmüş, bağlamadaki tavrı ve türküleri konservatuarlarda ders olarak okutulmuştur. Hayatı ve eserleri Doç. Dr. Erol Parlak tarafından iki ciltlik bir kitap halinde yayımlanmıştır. 25 Eylül 2012 tarihinde İzmir'de tedavi gördüğü hastanede ileri evrede prostat kanseri nedeniyle yaşamını yitirmiştir.[5] Albümleri İklim Kırşehir'de, kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve genellikle kurak geçen karasal iklim görülür. Son yıllarda, yaz yağışlarında artışlar görülse de, Thorntwait'in iklim tasnifine göre, Kırşehir yarı kurak iklim özelliğine sahiptir. İldeki yıllık sıcaklık ortalaması Sıcaklık İldeki dağlık ve ovalık alanlar arasında yıllık ortalama sıcaklık farkı çok fazla değildir. İlçeler arasındaki sıcaklık farkı 1°C-1.5°C civarındadır. Merkez ilçede yıllık ortalama sıcaklık Etiketler: Piyano Bağlama, gesi bağları, Piano Music, piano sound, Piyano Solo, Saz Düet Cesi Kayseri Yöresi Türkü Alternatif Türü Soundu Sesleri Solo Turku Vokal Şan Ses Yöre Öykü Hikaye Bölge THM Halk Müziği Şarkı Sözü Şehir Rehberleri Haberler Editör, Yalan Dünya (dizi, 2012) Vikipedi, özgür ansiklopedi Başlığın diğer anlamları için Yalan Dünya sayfasına bakınız. Yalan Dünya Yalan Dünya Kadro.jpg Dizi oyuncuları Tür Durum komedisi Komedi Senarist Gülse Birsel Yönetmen Jale Atabey Özberk Oyuncular Altan Erkekli Füsun Demirel Olgun Şimşek Gülse Birsel Hasibe Eren Rutkay Aziz Tema müziği bestecisi Nil Karaibrahimgil Açılış müziği "Yalan Dünya" Ülke Türkiye Dili Türkçe Sezon sayısı 4 Bölüm sayısı 90 (Bölüm listesi) Prodüksiyon Yapımcı Ayşe E. Durmaz Mekân Cihangir, İstanbul Sinema tograf Serdar Armutlu Gösterim süresi 75 dakika Yapım şirketi D Productions Dağıtıcı firma Kanal D tv2 (tekrar) Yayın bilgileri Kanal Kanal D Resim formatı 1080i (HD TV) 16:9 SD TV 4:3 Yayın tarihi 13 Ocak 2015 – 19 Kasım 2014 Durumu Bitti Yalan Dünya, senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan ve D Productions tarafından prodüksiyonu gerçekleştirilen Türk durum komedisidir. Jale Atabey Özberk tarafından yönetilen dizi, Kanal D'de yayınlanmaya başladı ve dizinin müzikleri Nil Karaibrahimgil tarafından yapıldı. Yalan Dünya, Cihangir'de yan yana yaşayan, Türkiye'nin iki uç hayat tarzından gelen iki ailenin komik hikâyelerini ele almaktadır. Dizinin fikri, Cihangir'de ofis ararken ortaya çıktı. Dizi Gülse Birsel tarafından dizinin finalinin 31 Aralık günü yapılacağı söylense de kanal d bu kadar çok izlenen ve ilgi gören dizisini final bölümünün yayınlanmasına bile izin vermeyerek 19 Kasım 2014 günü bitirmiştir. Prodüksiyon Yalan Dünya, Cihangir'de ofis edinmeye çalışan Birsel'in burada tanıştığı "insanlar, emlakçılar, ev sahipleri falan" ile ortaya çıktı ve Birsel, "bir günde hızlı hızlı" yazmaya başlayarak diziyi oluşturdu. Tanıtımlar Kanal D, dizi için iletişim çalışmaları çerçevesinde seri ilanlar sayfası şeklinde bir tanıtım ilanı hazırladı. Ah Yalan Dünyada PİYANO BAĞLAMA Saz Yalancı Dünya Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Bölüm Ah Yalanlar Dünyası Neşet Ertaş Dailymotion Video Hikaye Orhan Hakalmaz Etkin Salonu Merkezi Anonim Ana Sayfa Forum Diziler Dizi Dünyası Yayın Akışı Anket Oyuncular Seri Tv Arşivi Çok Pek Yakında Yazar Fragmanı D Cıngıl Özeti Konu Resim Televizyon Tv Musiki Jenerik Güneş İzle Beyaz Cam İletişim Contact Us Sayfa Yeni Bölüm İzlenen Ah Dizin yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren Kanal D'nin reytinglerine olumlu katkıları oldu[5][6]. Cuma günleri bekleneni vermesine rağmen[7] yayın günü Pazartesi'ye alınınca reytinglerinde düşme yaşandı[8][9] bunun üzerine yayın gününü değiştirip senaryo ile ilgili farklılıklara giden dizi gündemdeki yapımları konu alarak reytinglerini arttırabildi.[10] Herkes dizinin 2. sezonda reytingler yüzünden yayından kaldırılılacağını iddia ederken dizinin senaristi Gülse Birsel dizinin 3. sezonda da devam edeceğini açıkladı. Mayıs 2013'te dizinin 3. sezonda da yayınlanacağı kesinleşti. Kültür Bakanlığı, dizinin yurtdışında yayınlanması üzerine "Türkiye'nin tanıtımına katkı sağladığı" gerekçesiyle diziye teşekkür plaketi verdi.[11] Reklam Dizi sanal reklam uygalamasını diğer adıyla ürün yerleştirmesini kapsamlı bir şekilde kullanmaktadır[12] ancak 3 Şubat 2012 yayınlandığı bölümünde bunu konudaki mevzuata uymadığı gerekçesiyle RTÜK tarafından kanala 310 bin TL ceza kesti.[13][14][15] Dizinin oyuncuları dizideki oynadıkları karakterleriyle birçok markanın reklam yüzü olmuştur. Ah Yalan Dünyada PİYANO BAĞLAMA Saz Yalancı Dünya Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Bölüm Ah Yalanlar Dünyası Neşet Ertaş Dailymotion Video Hikaye Orhan Hakalmaz Etkin Salonu Merkezi Anonim Ana Sayfa Forum Diziler Dizi Dünyası Yayın Akışı Anket Oyuncular Seri Tv Arşivi Çok Pek Yakında Yazar Fragmanı D Cıngıl Özeti Konu Resim Televizyon Tv Musiki Jenerik Güneş İzle Beyaz Cam İletişim Contact Us Sayfa Yeni Bölüm İzlenen Ah Yalan Dünyada, PİYANO BAĞLAMA, yalan Dünya, dizi müzikleri, Neşet Ertaş, Saz Yalancı Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Bölüm Ah Yalanlar Dünyası Dailymotion Video Hikaye Orhan Hakalmaz Etkin Salonu Merkezi Anonim Ana Sayfa Forum Diziler Dizi Dünyası Yayın Akışı Anket Oyuncular Seri Tv Arşivi Çok Pek Yakında Yazar Fragmanı D Cıngıl Özeti Konu Resim Televizyon Tv Musiki Jenerik Güneş İzle Beyaz Cam İletişim Contact Us Sayfa Yeni Bölüm İzlenen Gönder İletişim Etiket Tags Hikaye Senaryo Roman Kurumsal Bilgi Künye Özeti Yeşil Fragman Bülümü Ciftligi Genis Orijinal Orjin Dizifilm Açiklama Özel Hayati Video Tag Sevilen Açik Kitap Konusu Kisa Oyuncu Aktör Aktris Figuran Set Kurgu Oturum Çizgi Film Eğlence Kadın Spor Program
Sanjar Yalan Part 2 2014 05:04
Sanjar Yalan Part 2 2014 106 izlenme - 12 ay önce Şarkı Sözleri ; Kadehten Bi Gece Çaldım Bütün Derdim Aşikar Bugün Fazla Aglamadım Olsun Buda Biraz Kar Depresem Felan Degil Bu Derdi Çözmez Hiç Bişey Yalan Oldu Hayallerim Degişmiyor Hiç Birşey Sandıgım Gerçeklerin Ve Yalanmış Bildiklerim Bitmedi Görceklerim Ve Gittiler Sevdiklerim Ben Bi Yalan Dedim Bugün Sahne Bir Ve Bölüm Iki Elimde Bir Kalem Ve Hayattaki Tek Baki Huzursuz Gönlümün Bu Sokakları Hep Islak Senle Istedigim Şey Yagmurlarda Islanmak Çok Görüldü Gözün Doysun Al Sevgini Başına Çal Deger Bilmiyorsun Sen Gittigin O Yerde Kal Ne Yanlışlar Gördüm Anne Yanar Yaşlı Yüregim Ateş Yanar Sönmezde Ben Yanarım Biterim Geçer Gider Yıllarım Bu Sokaklarda Izlerim Bugün Kanlı Gözlerim Ve Çocuklugumu Izledim Yagmurlu Bir Günde Geldin Ve Yagmurlu Günde Gittin Gidişinin şerefine Bugün Biraz Çok Içtim Sende Haklsını Tabi Haddim Olmadan Sevdim Ama Sunu Ögrendim Ki Bi Yalancıda Sendin Tuz Basıldı Henüz Yaram Kapanmadan Vurdular Yinede Ödüm Vermedim Beni Mutlu Sandılar Seni Yazdım Seni Bugün Kıskanıyor Satırlar Eylül Bitti Gitti şimdi Yerini Aldı Yagmurlar Bende Bir Yangın Yanarki Dudak Ucuklatan Hatıları Var Her Yerde Hep Onu Hatırlatan Güvendigim Insanlardı Bu Gönlü Yıkan Satan Aşk Dediginiz Denizde Benim Gemimde Batan Sen Anlamazsın Tabi Gel Otur Bi Düşün Bak Tarta Koy Bu Sözlerimi Kimin Alnı Daha Ak Nerde Bi Sanjar Çalar Tamam Şimdi Bu Dursun Biraz Dinle Bu Sözleri Karakterin Otursun Bu Dünya Çok Büyük Kaybolursun Içinde Güvenme Hiç Kimseye Canın Yanar Yeminle Sen Canınla Cebenleş Dur Bi Kuytu Köşelerde Annen Hariç Herkesin Keyfi Durumu Yerinde Mangırın Yüklüyse Eger Baktıgın Her Yüz Güler Anlıyor Insanoglu Sonradan Herşey Biter Kahpelik Böyle Bişey Salgın Olmuş Adete Ben Güvenmem Hiç Kimseye Hiç Bir Insanogluna Toplanırsın Bir Kaç Kişi Ortamın Güzel Baya Koyarsın Cebin Deki Son Paranı Ortaya Kafan Düşer Evine Gitme Sonra Pişmanlık Yaşa Dimi Baktıgın Her Yer Farklı Geliyor Sana Nerdeyim Nasıl Böyle Düşüncesiz Haldeyim Düşünceler Beyni Yer Ben Harbi Zır Deliyim Yastıgıma Kafamı Koydugum Karanlık Saatlerim Her Geçen Gün Büyür Derdim Artık Ölmek Istedim Bir Çınardı Bu Gönlüm Ve Gelen Geçen Tekmeler Umutlarım Çaresizce Bir Köşede Emekler Yaktıgım Her Sigaram Bu Derdimi Körükler Perişan Bir Haldeyim Hayatımda Sökükler Durmuyor Bu Deli Gönlüm Yazar Durmaz Ellerim Ben Bir Çok Şey Derimde Sizlere Yalan Gelir Ne Çektiysem Kimde Ahım Bilinsin Son Gülen Iyi Güler Şimdi Hepsi Sevinsin
Banu Avar'la Dünya Düzeni (2. Sezon) - 6. Bölüm 36:51
Banu Avar'la Dünya Düzeni (2. Sezon) - 6. Bölüm 95 izlenme - 1 yıl önce İblisin Gözdesi: Medya Yaygın medyaya dikkatle bakın. Bir yalan denizinde yüzdüğümüzü göreceksiniz. İzlediklerimiz yalan, okuduklarımız yalan! Savaşlar yalanlarla başlıyor, yalanlarla bitiyor. 2001’de Bush’un ikiz kuleler operasyonu sonucu medyaya Usama Bin Ladin doğmuştu. Amerika bu sayede orta Asya’nın tam ortasına, Afganistan’a oturdu. Aradan 10 yıl geçti. 2011 Başkan Barak Hüseyin Obama, Usama’nın medya ölümü gerçekleşti. Terör bahanesiyle Kuzey Afrika ve Ortadoğu kan gölü. Pakistan yeni hedef olarak belirlendi. 3. bin yılın ilk 10 yılı açık ve örtülü operasyonlar ve medya yalanlarıyla geçti. Tıpkı daha öncesi gibi… Irak’a kitle imha silahları var diye girildi; ''Aaaa yanılmışız'' dendi. Sonuçta milyondan fazla Iraklı hayatını kaybetti. Libya’da düğmeye basıldı, Kaddafi’nin yanıbaşındaki bakanları satın alındı, muhalif cephe yaratıldı, ‘'İnsani müdahale’' başladı, bir ay içinde onbinlerce insan hayatını kaybetti. Suriye, Libya, İran sürü sepet medya yalanıyla tehdit altında. Birileri gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor. İyiler ve kötüler yaratıyor. İyi şeyler ve kötü şeyleri paketleyip pazarlıyor. Dünyayı ele geçirmeye soyunmuş bir avuç banker dünyayı kana boyarken, kitlelere algı operasyonu yapıyor. 7 milyar insan güdülen koyuna dönüyor. Medya baronları süreci yönetiyor, bir düşman yaratıyor. Bush’un kahramanı Usama Bin Ladin’di, Obama’nın kahramanı da aynı! Usama’nın cesedi. Bush’un Usama’sından, Obama’nın Usama’sına kadar nasıl bir algı operasyonu yapıldı? Hangi yalanlar medyada pazarlandı? İşte ortada dolaşan en son medya yalanları! Dünya Düzeni'ne hoşgeldiniz. Kaynak: http://banuavar.com.tr/iblisin-gozdesi-medya/
Yaprak Dökümü Dizisi Müzikleri Piyano İzle Site Yeni Klasör Klip Son Bölüm Dinle Mp3 Mp4 Dijital SES 04:59
Yaprak Dökümü Dizisi Müzikleri Piyano İzle Site Yeni Klasör Klip Son Bölüm Dinle Mp3 Mp4 Dijital SES 579 izlenme - 12 ay önce Dizi Film Müziklerini Piyano ile Dinlediniz mi?. Çok Sesli Armoni ile Form ile Şarkılarımızı Acaba Sevecek misiniz? Piyanist Güneş Yakartepe, " Yaprak Dökümü Sinema Dizi Müziğini " Kuyruklu Piyano çaldı ve Söyledi. Solistimiz Ona Vokalde Eşlik Etti. Türk Dizi Film Müziği Solo Piyano Serisi: 9 Çok sevilen Eserleri Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Yorumlarınızı Merakla ekliyorum Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat iklimler değişir Ah gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Ah gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Yaprak dökümü Ahh her mevsim bana sonbahar Yaprak dökümü Eklenme Tarihi: Haziran 18, 2010 12:00 pm Kategori: Şarkı Sözü T Aramalar: Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü sözleri , Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü şarkı sözü, Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü lyrics , Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü şarkı sözleri Benzer Şarkı Sözleri Toygar Işıklı – Tebessüm&Yaprak Dökümü Toygar Işıklı – Uzak Grup Koridor – Yaprak Dökümü Toygar Işıklı – Yoksun Bengü Yaprak Dökümü Toygar Işıklı Sen Bilirsin Gökhan Türkmen – Yaprak Dökümü Toygar Işıklı – Gel Etme Yar Toygar Işıklı – Dudaktan Kalbe Hazal – Dönüş Yok Artık Toygar Işıklı – Susma Konuş Biraz Toygar Işıklı – Yoruldum Toygar Işıklı – Sonunda Toygar Işıklı – Uyan Toygar Işıklı – Ezel şarkısı Toygar Işıklı – Tutsak Toygar Işıklı – Çok Geç Kuzey Güney Dizisi Toygar Işıklı – Hayat Gibi Deniz Özçelik – Ayrılanlara Kolera – Yaprak Dökümü Yaz Yine Gelir Kurtulur Mevsimlerim Bu Güzden Ağrılar Şiddetsiz Artık Durgunluğum Bu Yüzden Bir Dilek Tut Sende Kalbimin En Orta Yerinden Mutsuzluğunu Şenlendirsin Kaç Zamanı Nemlendirdim Beklemenin Zamanı Bende Kalbe Anlat Varsa Bildiğin Bir Çare Www.YeniSarkiSozleri.Org Şarkı Sözleri Kendi Küllerimden Doğdum Korkumdan Eser Yok Bir Cevaba Muhtaçken Gönlüm Seslendim Duyan Yok Öyle Yaprak Döktüm Görse Son Bahar Kıskanır Doksanlar Doludizgin Yıllar Dudaktan Kalbe Düğün Şarkıcısı Dur Yolcu Dürüyenin Güğümleri Düşler ve Umutlar Düşman Kardeşler Düz Adam Ekmek Teknesi Eksik Etek El Gibi Elde Var Hayat Elif Eltiler Elveda Derken Elveda Rumeli Emret Komutanım En Uzun Yüzyıl Ertelenmiş Hayatlar Es-Es Esir Şehrin Gözyaşları Esir Şehrin İnsanları Eski Hikaye Eşref Saati Estağfurullah Yokuşu Evdeki Yabancı Evlerden Biri Evli ve Çocuklu Ey Aşk Nerdesin Eyvah Düşüyorum Eyvah Halam Eyvah Kızım Büyüdü Ezel Fatih Fatmagülün Suçu Ne Fedai Fesupanallah Fikrimin İnce Gülü Firar Fırat Fırıldak Ailesi Fırtınalar Fırtınalı Aşk Firuze Gazi Geç Gelen Bahar Gece Gündüz Gece Sesleri Gecekondu Genco Geniş Aile Tövbeler Tövbesi Tozlu Yollar Türk Malı Türkün Uzayla İmtihanı Uçurum Umut Yolcuları Umutsuz Ev Kadınları Unutabilsem Unutulmaz Üsküdara Giderken Ustura Kemal Üvey Baba Uy Başıma Gelenler Vay Anam Vay Vazgeç Gönlüm Veda Vicdan Yaban Gülü Yabancı Damat Yağmurdan Kaçarken Yahşi Cazibe Yalan Dünya Yalancı Bahar Yalancı Yarim Yalancısın Sen Yamak Ahmet Yanık Koza Yaprak Dökümü Yarım Elma Yasak Yaşanmış Şehir Hikayeleri Yazlıkçılar Yeditepe İstanbul Yemin Yer Gök Aşk Yerden Yüksek Yılan Hikayesi Yıldız Masalı Yıllar Sonra Yine de Aşığım Yol Arkadaşım Yol Ayrımı Yüksek Giriş Zehirli Sarmaşık Zeytin Dalı Zeytin Tepesi Zoraki Koca Rüya Gibi Sağır Oda Sahra Sahte Prenses Sakarya Fırat Saklambaç Saklı Kalan Salih Kuşu Samanyolu Sana Bir Sır Vereceğim Sana Mecburum Sardunya Sokak Saşıfelek Çıkmazı Savunma Selena Sen Allahın Bir Lütfusun Sen De Gitme Sen Harikasın Senden Başka Seni Bana Yazmışlar Sensiz Olmaz Sensiz Olmuyor Sensiz Yaşayamam Serçe Serseri Servet Avcısı Sessiz Gemiler Sevda Çiçeği Sevda Kondu Sevdaluk Sevgili Dünürüm Sibel Sıcak Saatler Sıdıka Sihirli Annem Sıla Sinekli Bakkal Sınıf Şöhret Son Son Ağa Son Tercih Son Yaz Balkanlar 1912 Sonbahar Şubat Sudan Bıkmış Balıklar Sultan Sultan Makamı Süper Baba Şüphe Sürgün Hayatlar Talih Kuşu Taşların Sırrı Tatar Ramazan Tatlı Hayat Tatlı Kaçıklar Tek Türkiye Teyzanne Yokluğunda Yıllandı Ruhum KARAOKE ENSTRUMANTAL SENFONİ SENFONİK SENFONİSİ POLİFONİ POLİFONİK RESİTAL RESİTALİ İNSTRÜMANTAL KONSER FON MÜZİĞİ KARAOKE MOLEDİ MELODİK KİTAP EZGİ SÖZSÜZ ÇALGISAL ESER HARİKA GÜZEL DİNLETİ ORJİNAL VİDEO KLİBİ İLAHİ ENSTRÜMAN TÜRKÜ ŞARKI İLAHİ ESER ŞARKISI ŞARKILAR TÜRKÜSÜ TÜRKÜLER YÖRE YÖRESİ YÖRELERİ BESTE MAKAM AKUSTİK SAZ BAĞLAMA RİTM FON MÜZİĞİ KARAOKE MOLEDİ MELODİ KİTAP EZGİ SÖZSÜZ ÇALGISAL ESER HARİKA GÜZEL DİNLETİ ORJİNAL VİDEO KLİBİ ENSTRÜMAN İL ŞEHİR PİYANO PİYANOLAR PİYANİST PİANO PIYANO PİYONA REPERTUAR SOLO MÜZİK MÜZİKLERİ OYUN HAVASI FOLKLOR DANSI EKİP GRUBU HAVALARI BEĞEN DERS NOT POP TÜRKÇE TÜRK HALK SANAT MÜZİĞİ MÜZİKLERİ MUSİKİ NOTA NOTALARI ARŞİVİ SÖZLERİ DÜETİ DÜET ETNİK EZGİ AKOR ESERLERİ KONSER AYNI ZAMAN HİKAYE ÖYKÜ SOLİST TRT SHOW KLAVYE KLASİK ORG ALBÜM SHOW FASIL PEŞREV ANA BÜYÜK UZUN SON KISA KÜÇÜK EĞİTİM OYNA K1913GVB Yaprak Dökümü İzle Yaprak Dizi HD Müziği Dökümü Son Bölüm izle Tv Site Nota Site Yeni klasör Klipler Şarkı Dinle Mp3 Kuyruklu Dijital piyano Konser KUYRUKLU ANA PİYANO PİYANOLARI PİYANOSU Piyano Piyanist pianist Piyano GRAND PİYANİST PİYANİSTLER GENÇ ÇOCUK PIYANO PİYONA AKUSTİK yeni son en enson yep kUYRUKLU ANA PİYANO PİYANOLARI PİYANOSU Piyano Piyanist pianist Piyano GRAND PİYANİST PİYANİSTLER GENÇ ÇOCUK PIYANO PİYONA AKUSTİK yeni son en enson yep 19 13 GVB Yaprak Dökümü İzle Yaprak Dizi HD Müziği Dökümü Son Bölüm izle Tv Site Nota Site Yeni klasör Genç Piyanist Yaprak Dökümü İzle Klasik Roman Hikaye Yaprak Jenerik Dizi Hd Reklam Aktüalite Belgesel Çizgi Müziği KanalD Tv8 8 Show Star Trt kanalları Dökümü Son Bölüm İzle Tv Site Nota Site Yeni Klasör Klipler Şarkı Dinle Mp3 Kuyruklu Dijital Piyano Konser Eğitim Eğlence Ekonomi Gezi Haber Kadın Programı Komedi Kabare Konser Toygar Işıklı Net Dokumu Aramalar Toygar Işıklı Lyrics Programı Pembe Dizi Sağlık Sohbet Spor Programı İzle Kategoriler Arabesk Dizi Müzikleri Fantazi Film Müzikleri İlahi Karma Pop Rap Rock Sanat Müziği Şiir Türkçe Çeviri Türkü Yabancı Şarkı Sözleri Son Şarkılar Yurt Seven Kardeşler Elimde Degil Yaprak Dökümü Dizisi Müzikleri Piyano İzle Site Yeni Klasör Klip Son Bölüm Dinle Mp3 Mp4 Dijital Konser Yaprak Yaprak Dökümü , Televizyon Dizileri, Piyano Sound,Dizi Müzikleri, Film Müziği, Piyanist İzle Site Yeni Klasör Klip Son Bölüm Dinle Mp3 Mp4 Dijital Konser Yaprak İzle Kanal D Tv8 8 Show Star Trt Piano Ekran Seyret Bedava Hd Full Diziler Net Dizi Tv Musiki Çukurova Türleri Açık Oturum Çizgi Film Çocuk Programı Kültür Sohbet Maç Magazin Talk Show Bölüm İzlenen Gönder İletişim Etiket
Tamindir Gündem 36. Bölüm 06:15
Tamindir Gündem 36. Bölüm 42 izlenme - 3 yıl önce

1 - Google, Dünyada Çalışılacak En İyi İkinci Şirket

CNNMoney tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre dünya genelinde zirvede yer alanlar arasında çalışılabilecek en iyi şirketler sıralamasında geçtiğimiz yıl dördüncü sırada kendisine yer bulan Google, listede iki basamak yükselerek bu yıl listede ikinci sırada yer aldı. Listenin ilk sırasındaysa SAP yazılım şirketi kendisine yer bulmayı başardı.

2 - Skype'ta Büyük Güvenlik Açığı!

Skype üzerinde bulunan güvenlik açığı nedeniyle kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresi veya kullanıcı adınızı bilen biri hesabınızı dakikalar içerisinde ele geçirebiliyor. Microsoft hala bu güvenlik açığıyla ilgili araştırmalarını sürdürürken, oluşabilecek aksiliklere karşı şimdilik parola sıfırlama sayfasını yayından kaldırdı ve muhtemelen güvenlik açığı kapatılana kadar da yayına almayacak.

3 - iPad Kullanıcıları Internet Explorer 10'dan Çok Etkilendi

Mozaic Group tarafından iPad kullanıcısı olan 40 kişilik grup üzerinde yapılan araştırma sonuçlarına göre: iPad kullanıcılarının Windows 8 ve Internet Explorer 10 ile birlikte gelen Surface’tan gerçekten etkilendikleri ve ellerine fırsat geçmesi durumunda iPad kullanmaktan vazgeçerek Surface’a yönelmek istedikleri ortaya çıktı. Bakalım Microsoft Surface ile tablet piyasasında Apple’ı yakalayabilecek mi?

4 - Titan Süperbilgisayarı AMD ve Nvidia ile Güçlendirildi

Dünya üzerindeki en yüksek işlemci gücüne sahip süper bilgisayar ünvanını elinde bulunduran Titan, AMD ve Nvidia firmalarının en son teknolojileriyle sürekli olarak güçlendirilmeye devam ediyor. Şu an içerisinde 50 milyondan fazla çekirdek barındıran Titan saniyede 17.59 katrilyon işlem performansına sahip.

5 - Dropbox 100 Milyon Kullanıcıyı Geçti

Bulut depolama servisleri arasında ciddi rakipleri olmasına rağmen uzun zamandır en çok kullanılanlar arasında olan Dropbox tarafından yapılan açıklama göre, 5 yaşındaki şirketin geçtiğimiz yıl içerisinde kullanıcı sayısını neredeyse 4’e katlayarak 100 milyon gibi ciddi bir kullanıcıya sahip olduğunu dile getirdi. Bakalım Dropbox bu hızlı yükselişini sürdürmeyi başarabilecek mi?

6 - Windows 7 için Internet Explorer 10 Önizleme Sürümü Yayınlandı

Microsoft, Windows 8 ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunduğu Internet Explorer 10 için Windows 7 üzerinde kullanılabilecek olan bir önizleme sürümünü geçtiğimiz hafta içerisinde yayınladı. Henüz önizleme sürümü olduğu için eksikleri ve hataları bulunan Windows 7 için geliştirilen Internet Explorer 10’un  tam sürümünün 2013 yılından önce çıkış yapması bekleniyor.

Windows 7 için Internet Explorer 10 Önizleme Sürümünü İndir

7 - Apple Samsung'un Mahkeme Masraflarını Ödeyecek

Apple ve Samsung arasındaki davalar birçok ülkede devam ederken, İngiltere ayağında Samsung haklı bulundu ve Apple’ın internet sitesi üzerinde Samsung’dan özür dilemesi kararı ortaya çıktı. Bu özrün devamı olarak İngiliz mahkemeleri ayrıca Apple’ın Samsung’un tüm mahkeme masraflarını da ödemesi gerektiği kararına vardılar.

8 - Windows'un Beyni Sinofsky Microsoft'tan Ayrılıyor

Windows Vista’da yaşadığı başarısızlık sonrasında şirket tarafından Windows departmanının başına getirilen ve Windows 7 ve Windows 8 gibi başarılı Windows ürünlerinin ortaya çıkarılmasında kilit rol oynayan Steven Sinofsky sürpriz bir şekilde görevini bırakarak, Microsoft’tan ayrıldığını duyurdu. Steven Sinofsky’nin ardından Windows departmanının başına yardımcısı Julie Larson-Green getirildi.

9 - BlackBerry 10 Çıkış Tarihi Açıklandı

Kanadalı telefon üreticisi Research In Motion tarafından yapılan açıklamayla BlackBerry 10’un çıkış tarihi resmen açıklanmış oldu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 30 Ocak 2013 tarihinde yeni işletim sistemiyle çalışan iki akıllı telefon modelinin tanıtılacağı duyuruldu. 2013 yılının ilk ayı sonunda kullanıcılar BlackBerry 10’a merhaba diyecekler.

10 - Apple ve HTC Patent Anlaşmazlıklarında Küresel Barış Sağlandı

Geçtiğimiz iki yıl içerisinde patent anlaşmazlıklarıyla boğuşan iki şirket Apple ve HTC, aralarında tüm davaları içerisine alan geniş kapsamlı bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Her ne kadar anlaşmanın finansal maddeleri açıklanmamış olsa da iki şirkette sağlanan ortak anlaşmadan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

11 - Microsoft Surface Tablet Satışları İyi Başladı

Microsoft’un ilk tableti olan Surface başlangıçta bir çok teknoloji meraklısı için büyük bir şüpheyle karşılanmış olsa da, Microsoft CEO’su Steve Ballmer’ın yaptığı açıklamalara göre ürünün satışları bir hayli iyi durumda. Öyle ki ürünün 499 dolarlık modeli stoklar tükendiği için internet üzerinden satışları durduruldu.

12 - NASA Gezegenler Arası İnternet Geliştiriyor

NASA ve Avrupa Uzay Ajansı yeni bir iletişim protokolü üzerinde çalışıyorlar ve üzerinde çalışılan bu proje sayesinde temel olarak gezegenlerarası internet altyapısı kurulması planlanıyor. DTN olarak adlandırılan bu yeni yöntemle veriler ara depo aygıtları kullanılarak hedefe ulaştırılana kadar saklanabiliyor.

13 - Firefox 8 Yaşında

9 Kasım 2004 tarihinde ilk versiyonu ile karşımıza çıkan Mozilla Firefox geçtiğimiz hafta içerisinde 8.yaşını kutladı. Geçtiğimiz 8 yıl içerisinde tarayıcı pazarında kendine sağlam bir yer edinen ve her geçen gün kendini geliştiren Firefox’un daha nice yaş günlerini kutlayacağını söylersek hiç de yalan olmaz.

14 - iPhone 5S Üretimi Aralık’ta Başlayacak

iPhone 5’in piyasaya sürülmesinin üzerinden çok az zaman geçti ancak Apple’ın iPhone 5S üretimine Aralık ayında başlayacağına dair dedikodular ortaya çıktı. Aralık ayında ufak adetlerle üretimine başlanacak olan iPhone 5S’in 2013’ün ilk çeyreğinde seri üretime geçmesi bekleniyor.

15 - Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi 2012 İstanbul’da Düzenlendi

Microsoft Türkiye’nin düzenlediği Bilişim Zirvesi 2012, İstanbul’da teknoloji meraklılarının yoğun ilgisi eşliğinde düzenlendi. Microsoft’un son kullanıcıya yönelik Windows ve Office ürünlerinden tutun da işletmeler için bulut depolama servislerine kadar pek çok konuda paralel oturumlar düzenlenen zirvede en son Microsoft teknolojilerini görme olanağı elde edildi.

Beyazdan Demet Akalına Türkan Klibi Cevabı - Beyaz Show 19 Aralık 2014 01:56
Beyazdan Demet Akalına Türkan Klibi Cevabı - Beyaz Show 19 Aralık 2014 13.728 izlenme - 11 ay önce Beyaz'dan Demet Akalın'a 'Türkan' Klibi Cevabı - Beyaz Show 19 Aralık 2014 Beyaz'dan Demet Akalın'a 'Türkan' Klibi Cevabı - Beyaz Show 19.12.2014 Beyaz'dan Demet Akalın'a 'Türkan' Klibi Cevabı - Beyaz Show 19 Aralık 2014 Beyaz'dan Demet Akalın'a 'Türkan' Klibi Cevabı Beyaz Show Beyaz'dan Demet Akalın'a 'Türkan' Klibi Cevabı Demet Akalın'a 'Türkan' Klibi Cevabı Beyaz'dan Demet Akalın'a Cevap Beyaz, Demet Akalın, Türkan, Klip Cevabı Beyaz Show 19.Sezon Beyaz Show 7.Bölüm Beyaz Show 19.Sezon 7.Bölüm Beyaz Show 19 Aralık 2014 Beyaz Show 19.12.2014 Beyaz Show Beyaz Show Yeni Bölüm Beyaz Show 2014 Beyaz Show Son Bölüm Beyaz Show, Beyaz Show 7.Bölüm, Beyaz Show 19 Aralık 2014, Beyaz Show 19.12.2014, Beyaz Show 19.Sezon, Beyaz Show 19.Sezon 7.Bölüm, Beyaz Show 2014, Beyaz Show Yeni Bölüm, Beyaz Show Son Bölüm Beyazıt Öztürk, Yalan Dünya dizisine başlamasaydı bir albüm çıkaracaktı ve çıkış şarkısı da “Türkan” parçası olacaktı. Gökhan Tepe’nin yazdığı bu parçayı ilk olarak Beyazıt Öztürk aldı. Ancak albüm çıkarmayı iptal eden Beyazıt Öztürk’ün yerine Demet Akalın bu şarkıyı albümüne ekledi. Bu duruma karşılık olarak Beyazıt Öztürk de cevap niteliğinde Demet Akalın için bir klip hazırladı.
Vice - Eşkiya 3 (Gelecekten Geçmişe) (2014) (Sözleri ile) 04:55
Vice - Eşkiya 3 (Gelecekten Geçmişe) (2014) (Sözleri ile) 25 izlenme - 3 ay önce Vice Gelecekten Geçmişe Eşkiya 3 Anlayana canım feda anlamayana adım sela ... Yeni çıkacak olan tüm şarkılar için abone olmanızı tavsiye ederiz: http://goo.gl/h1zLpt Vice Melanko Şarkılar Tek Video : http://youtu.be/dZK76iVZIUE Vice Tüm Şarkılar Tek Video : http://youtu.be/f5Gg19lZxy4 Vice Şarkılar :http://goo.gl/gmHkYp Gabri Şarkılar : http://goo.gl/UgYwDt Enes Alper Şarkılar : http://goo.gl/L9acfC Video Klipler :http://goo.gl/nmqBSJ Paten Yapım Facebook' ta http://www.facebook.com/PatenREC Kayıt,Mix&Mastering,Sözler : Vice (Can Arda Adsız) / Beat : NefBeatz / LÜTFEN FARKLI KANALLARA YÜKLEMEYİN. 13ümden onbeşime kadar ki bölüm yok aklımda Devam ettim sorumsuzca,hislerimide Sokak yıpra -tırdı.akşam ezanı vakti eve dönerdim usulca ben top oynardım arsalarda,yere düşsemde koşardım lan Eskiden herşey güzeldi tek bi öğüne salça ekmek mahallede maçlar olur,o günlerimize yaşlar eklen- diğinden beri mutsuzum gözlerimize fazla renkte bulaşmıyordu morluklar sadece dizlerde yani... -En büyük derdimiz;bahçesine top kaçan amcaydı patlatıp verirdi,üzülürdük gidip yeni bitane daha alırdık sonra gidip o amcayla konuşurduk saatlerce yalnız kalmış yaşlanınca karısı vefat etmiş Oysa acıyı kederi kabullenmiş artık, Dostu yoktu fazla dostluk eden köpeği vardı Yalnız,Aklımın almadığı gerçekler yolumu hep kapattı Tanrım,Bizde yaşlanınca bizi mi yalnız bırakıcaksın ? 17.Doğumgünüm büyüdüm artık ben anne Ve hislerimde var artık bak isteyince karar ve- rebiliyorum artık bi işe girerim gizli yolda param yet-tiğince bakarım artık sana feda olsun alın terim. -Onyedi yaşıma rağmen fazla şey öğrendim çok yavşak tanıdım,affettim.Bakma sen özden hiç bişeyim değişmedi.Bi dağ yarattım doğrularımdan sürekli korkularım var dedikçe sorguladın lan. Ben artık yorgun adımlarla ilerlemektende sıkıldım Bak 18 oldum,hayalim yok benim oğlum sürekli koş geri doğru ve koştuk yok yere doğru bilincim iyice gitti dediler ki son veriyorsun...(hayata) Yaşadığımı bilmiyolar yok yalan der hepsi tabi bi yol falan değil ki bu bana kol kanat gerilmiş hayat olsaydı inan bana(baba) bu kadar düşünmezdim Büyüdüğüm tek bi semt var yürüdüğüm cok mahalle Sezonluk bi hayat vardı,def olduk onlardan 1 taneyle başlamıştı 3-4-5 oldu yollarda Kimisi keş oldu banklarda,kimisi leş oldu sonlarda Anlatılan parklar kimine ev oldu son dakka Ben 19 olmadım hiç 18den 20 ye geç- tim o kadar hızlı geçti ciğerlerime kirli nefes tir girenler hisli bi gençtim küçükken düzelticektim hayatı,onuda beceremedim gidip,İzmiri seçtim. Hayatımda bi ton dert var sevgi saygı aşka kadar aşk,yalan artık gereksiz belki artık başka bahar- lara kalırlar yaşadığın duygularsa varsayım Ben zaten kelebeğe aşık olan kargayım... Tek bi perde, tiyatroydu hep ister ya-lan olsun bi yanlışa karşı 4 doğru götürdün ve tav oldum Bi an olsun fesat düşünmedim hakkında Neden her defa Rüyamda beraberken uyandığımda yoksun baba Rahat olsun kafan... (Devamı Video'da) Vice Melanko Şarkıları Linkleri : 01 - Deniz Kızı 1 (http://youtu.be/wl-KBd7HIYA ) 02 – Eşkıya (http://youtu.be/6EMjoB_PXq0 ) 03 - Parkta 5 Dakika (http://youtu.be/9cv3eBdf-mE ) 04 - Karanlık İnsanlar (http://youtu.be/KJNPB8aNjTc ) 05 - Yalanlar ve Gerçekler (http://youtu.be/DfwhGGNyMVE ) 06 - 70 ' lik (http://youtu.be/ewIl3BVZUJ8 ) 08 - Gölge (http://youtu.be/ppmEWLs1dMQ ) 09 - Kuruntu (http://youtu.be/j1a2W8UHUkg ) 10 - En Yalansız Hali (http://youtu.be/eRlgDT_mAUA ) 11 - Yeniden (http://youtu.be/ZF4TzgSiWYU ) 12 - Yalan Dünya (http://youtu.be/0jOu4kB__t8 ) 13 - Teşekkür Ederim (http://youtu.be/aGqSYJnWtqM ) 14 - Deniz Kızı 2 ( http://youtu.be/uhtpENwAi8o ) 15 - Küllerimden Doğdum (http://youtu.be/iySbZJJJQac ) 16 - Sonbahar (http://youtu.be/UuPOsW6K9vk ) 17 - Umrumda Değil (http://youtu.be/HzCMGq6BdAg ) 18 - Eşkiya 3 (http://youtu.be/ZhXOO5T7Wbg ) 19 - Korkum Yok 2 (http://youtu.be/T6LJLHwD-Ek ) Vice Melanko Şarkılar Tek Video : http://youtu.be/dZK76iVZIUE
RaPDaRBe Ft ChatCene - Gözlerine Vuruldum Süper KLip MerSin Crew Duygusal RaP 2013 2014 03:08
RaPDaRBe Ft ChatCene - Gözlerine Vuruldum Süper KLip MerSin Crew Duygusal RaP 2013 2014 1.289 izlenme - 1 yıl önce rapdarbe mersin crew chatcene dj bedbin dj onur [Bir Gecelik Ask, Özel Hayat] Ece Erken,Atv Qarizma feat Dj Kral - Sensizlige Dayanamam [Yeni] Öğretmeni "Atatürk Öldü" Dediği İçin Ağlayan Minik Kız @ Beyaz Show Tarkan - Dj Senol - Yusuf Güney - 2010 - Alisan - Ibrahim Tatlises 2010 - Ismail Yk - Eker Brueder - Sibel Can - Nazal Öncel - Grup Tomakinler - Yurtseven Kardesler - Mustafa Sandal - Sekerim - Sinan Yilmaz - Murat Boz - Galatasaray - Besiktas - Fenerbahce - Hande Yener - Muhabbet - Rober Hatemo - Milli Takim - Istanbul - Müzik - Türkiyem - Seda Sayan - Demet Akalin - Alisan - Gökhan Özen - Nihat Dogan - Ceylan - Kral Tv - Star Tv - Kanal D - Atv - Musik - Music - Ozan - Selcuk Sahin - Serdar Ortac - Cankan - Emrah - Kenan Dogulu - Dogus - Öykü ve Berk - Grup Hepsi - Ibo Show - Sezen Aksu - Cem Yilmaz - Kanal Avrupa - Sinan Yilmaz - Tümence Show - Beyaz Show - Master Sezer - Fatih Terim - Arda Turan - Emre Belezoglu - Emre Asik - Ilhan Mansiz - Ibrahim Toraman - Gökdeniz Karadeniz - Rüstü Recber - Tolga - Mehmet - Kazim Kazim - Tümer Metin - Hakan Sükür - EM2010 - Sampiyon - Gökhan Zan - Yildiray Bastürk - Halil Altintop - Hamit Altintop - Petek Dincöz - Berdan Mardini - Yeni Albüm - Recep Ivedik - Mithat Körler - Şampiyon Türkiye (2010) yeni türkiye Mithat Körler - Sampiyon Türkiye 2011 Muhabbet türkiye sarkisi Ülker'in milli takimimiz için çektigi reklam .. bütün futbolcular yer aliyor ..... turkish great football song turkey türkei nationalmannschaft lied milli takim türkiye euro 2010 ülker reklam Tarkan milli takim yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz türkiye turkey türkei arar buluruz izini mustafa sandal pazara kadar klip video gülben ergen avrupa 2011 turkcell özlem ay - degmezmis selcu sahin - birdaha Milli Takım-Özgür milli takım klibi milli takım şarkısı milli takım şarkısı milli takım-milli takım milli takım şarkısı milli takım şarkısı milli takım-milli takım milli Gülben Ergen son albümünün Avrupa adlı şarkısının sözlerini değiştirerek milli takım şarkısı olarak uyarlamış. turkish futboll türkei nationalmannschaft musik stuttgart Aklımızda Futbol Kalbimizde Türkiye - Ülker'in Milli Takım sponsorluk anlaşmasına ilişkin reklam filmi. Arda Turan, Mehmet Aurelio, İbrahim Toraman Sercan ft. Levoe Mevcut - Türkiyem Milli Takim Marsi 2010 Sercan ft. Levoe Mevcut - 2012 Ismail Yk - Bas Gaza , Bir Numara , Bas Gaza, Yar Gitme, Bir Numara, Gidersen, Söndür, Düğünün Varmış, Çatlak Zilli, Bir Dudak Ver, Aç Telefonu, Ah benim Olsan, Seni Ben Kimseye Vermem, Çok Tatlısın, Çalkala , Yeni Album , Ismail Yk - Bomba , Kanka Süper 2010 , Download , Full Kalite , Bosver , Yurtseven Kardesler , Ismail Yk 2010 , Yeni Album , Yep Yeni 2010 harika Slow parca. YENİ - kücük kadinlar elif armi yeliz bilge cansu utku ali kücük kadinlar 8. bölüm tanitimi - Baba Ocagi - Gece Gündüz - Yaprak Dökümü - Kücük Kadinlar - Burak Özcivit - Selim Gülgören - Sila - Milyonda 1 - Servet Avcisi - Kurtlar Vadisi - Aliye - Elveda Derken - Annem - Yalan Dünya - Derman - Akasya Duragi - Cesaretin Varmi Aska - Dizi - Diziler - Elif - Fragman - Fragmani - Tanitim - selcuk sahin, cankan, azirha,ibrahim tatlises,selcuk sahin özlem ay ismail yk dj televole cankan emrah damar sarki süper yeni 2010 slow ozan ,müzik,pop,hareketli,ismail yk rapdarbe,repdarbe,rep darbe,hanimin ciftligi,klip,rap darbe,Ceza,Sagopa,2010,arabesk,rap,PaTRoN,Akkan,Ayben,Hayki,Yas,2009 ,djbedbin,dj bedbin,Kolera,RapAngeLs,Familia Tokat,Dj Ateş, Djateş , Hergele Aytan ,pi10,qarizma 2009 , Kop Kop Rap party 2009 , oguz esen , 6.his, hotmail , Knight online rap , CAmfrog Rap , 2009 , Yas hayki 2009 2008 New tracklar , RaPDaRBe, vs, Yusuf Tomakin, Sonum OLdun, (Gidersen), 2009, Arabesk RAp, arabeskrap, RApdarbe7, Mersin Crew, RAp, CAmfrog Diss, Ceza, Sagopa, Erman Ender, Mersincrew,Rapdarbe,Rap darbe,rapdarbe 2009,rapdarbe 2009 klip,Arabesk RaP 2009,Süper klip, arabeskrap 2009, rapdarbe,repdarbe,rep darbe,hanimin ciftligi,klip,rap darbe,Ceza,Sagopa,Dapo et,2010,arabesk,rap,PaTRoN,Akkan,Ayben,Hayki,Yas,2009 ,djbedbin,dj bedbin,Kolera,RapAngeLs,Familia Tokat,Dj Ateş, Djateş , Hergele Aytan ,pi10,qarizma 2009 , Kop Kop Rap party 2009 , oguz esen , 6.his, hotmail , Knight online rap , CAmfrog Rap , 2009 , Yas hayki 2009 2008 New tracklar , RaPDaRBe, vs, Yusuf Tomakin, Sonum OLdun, (Gidersen), 2009, Arabesk RAp, arabeskrap, RApdarbe7, Mersin Crew, RAp, CAmfrog Diss, Ceza, Sagopa, Erman Ender, Mersincrew,Rapdarbe,Rap darbe,rapdarbe 2009,rapdarbe 2009 klip,Arabesk RaP 2009,Süper klip, arabeskrap 2009,rapdarbe "yusuf tomakin" "sonum oldun" gidersen "arabesk rap" "arabesk rap 2010" "mersin rap" mersincrew "rap darbe" chatcene mersinrap djateş "oguz esen" "qarizma 2010" "hergele aytan" mersin "ismail yk 2010" djbedbin "sagopa 2010" "sagopa kajmer" ceza "kop kop" "rap 2010" arabeskrap "arabesk rap 2011"
RaPDaRBe Ft ChatCene (MERSin CREw) - DiLerim Sende GüLmeyesin !! 2009 Yeni KLip SüPer Video !! 02:32
RaPDaRBe Ft ChatCene (MERSin CREw) - DiLerim Sende GüLmeyesin !! 2009 Yeni KLip SüPer Video !! 185 izlenme - 1 yıl önce http://WwW.RaPDaRBe.Biz web adresinden şarkılarımı indire bilirsiniz... rapdarbe mersin crew chatcene dj bedbin dj onur [Bir Gecelik Ask, Özel Hayat] Ece Erken,Atv Qarizma feat Dj Kral - Sensizlige Dayanamam [Yeni] Öğretmeni "Atatürk Öldü" Dediği İçin Ağlayan Minik Kız @ Beyaz Show Tarkan - Dj Senol - Yusuf Güney - 2010 - Alisan - Ibrahim Tatlises 2010 - Ismail Yk - Eker Brueder - Sibel Can - Nazal Öncel - Grup Tomakinler - Yurtseven Kardesler - Mustafa Sandal - Sekerim - Sinan Yilmaz - Murat Boz - Galatasaray - Besiktas - Fenerbahce - Hande Yener - Muhabbet - Rober Hatemo - Milli Takim - Istanbul - Müzik - Türkiyem - Seda Sayan - Demet Akalin - Alisan - Gökhan Özen - Nihat Dogan - Ceylan - Kral Tv - Star Tv - Kanal D - Atv - Musik - Music - Ozan - Selcuk Sahin - Serdar Ortac - Cankan - Emrah - Kenan Dogulu - Dogus - Öykü ve Berk - Grup Hepsi - Ibo Show - Sezen Aksu - Cem Yilmaz - Kanal Avrupa - Sinan Yilmaz - Tümence Show - Beyaz Show - Master Sezer - Fatih Terim - Arda Turan - Emre Belezoglu - Emre Asik - Ilhan Mansiz - Ibrahim Toraman - Gökdeniz Karadeniz - Rüstü Recber - Tolga - Mehmet - Kazim Kazim - Tümer Metin - Hakan Sükür - EM2010 - Sampiyon - Gökhan Zan - Yildiray Bastürk - Halil Altintop - Hamit Altintop - Petek Dincöz - Berdan Mardini - Yeni Albüm - Recep Ivedik - Mithat Körler - Şampiyon Türkiye (2010) yeni türkiye Mithat Körler - Sampiyon Türkiye 2011 Muhabbet türkiye sarkisi Ülker'in milli takimimiz için çektigi reklam .. bütün futbolcular yer aliyor ..... turkish great football song turkey türkei nationalmannschaft lied milli takim türkiye euro 2010 ülker reklam Tarkan milli takim yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz türkiye turkey türkei arar buluruz izini mustafa sandal pazara kadar klip video gülben ergen avrupa 2011 turkcell özlem ay - degmezmis selcu sahin - birdaha Milli Takım-Özgür milli takım klibi milli takım şarkısı milli takım şarkısı milli takım-milli takım milli takım şarkısı milli takım şarkısı milli takım-milli takım milli Gülben Ergen son albümünün Avrupa adlı şarkısının sözlerini değiştirerek milli takım şarkısı olarak uyarlamış. turkish futboll türkei nationalmannschaft musik stuttgart Aklımızda Futbol Kalbimizde Türkiye - Ülker'in Milli Takım sponsorluk anlaşmasına ilişkin reklam filmi. Arda Turan, Mehmet Aurelio, İbrahim Toraman Sercan ft. Levoe Mevcut - Türkiyem Milli Takim Marsi 2010 Sercan ft. Levoe Mevcut - 2012 Ismail Yk - Bas Gaza , Bir Numara , Bas Gaza, Yar Gitme, Bir Numara, Gidersen, Söndür, Düğünün Varmış, Çatlak Zilli, Bir Dudak Ver, Aç Telefonu, Ah benim Olsan, Seni Ben Kimseye Vermem, Çok Tatlısın, Çalkala , Yeni Album , Ismail Yk - Bomba , Kanka Süper 2010 , Download , Full Kalite , Bosver , Yurtseven Kardesler , Ismail Yk 2010 , Yeni Album , Yep Yeni 2010 harika Slow parca. YENİ - kücük kadinlar elif armi yeliz bilge cansu utku ali kücük kadinlar 8. bölüm tanitimi - Baba Ocagi - Gece Gündüz - Yaprak Dökümü - Kücük Kadinlar - Burak Özcivit - Selim Gülgören - Sila - Milyonda 1 - Servet Avcisi - Kurtlar Vadisi - Aliye - Elveda Derken - Annem - Yalan Dünya - Derman - Akasya Duragi - Cesaretin Varmi Aska - Dizi - Diziler - Elif - Fragman - Fragmani - Tanitim - selcuk sahin, cankan, azirha,ibrahim tatlises,selcuk sahin özlem ay ismail yk dj televole cankan emrah damar sarki süper yeni 2010 slow ozan ,müzik,pop,hareketli,ismail yk
RaPDaRBe Sonum OLDun Yusuf Tomakin Gidersen 2009 2010 04:07
RaPDaRBe Sonum OLDun Yusuf Tomakin Gidersen 2009 2010 124 izlenme - 1 yıl önce http://WwW.RaPDaRBe.Biz web adresinden şarkılarımı indire rapdarbe mersin crew chatcene dj bedbin dj onur [Bir Gecelik Ask, Özel Hayat] Ece Erken,Atv Qarizma feat Dj Kral - Sensizlige Dayanamam [Yeni] Öğretmeni "Atatürk Öldü" Dediği İçin Ağlayan Minik Kız @ Beyaz Show Tarkan - Dj Senol - Yusuf Güney - 2010 - Alisan - Ibrahim Tatlises 2010 - Ismail Yk - Eker Brueder - Sibel Can - Nazal Öncel - Grup Tomakinler - Yurtseven Kardesler - Mustafa Sandal - Sekerim - Sinan Yilmaz - Murat Boz - Galatasaray - Besiktas - Fenerbahce - Hande Yener - Muhabbet - Rober Hatemo - Milli Takim - Istanbul - Müzik - Türkiyem - Seda Sayan - Demet Akalin - Alisan - Gökhan Özen - Nihat Dogan - Ceylan - Kral Tv - Star Tv - Kanal D - Atv - Musik - Music - Ozan - Selcuk Sahin - Serdar Ortac - Cankan - Emrah - Kenan Dogulu - Dogus - Öykü ve Berk - Grup Hepsi - Ibo Show - Sezen Aksu - Cem Yilmaz - Kanal Avrupa - Sinan Yilmaz - Tümence Show - Beyaz Show - Master Sezer - Fatih Terim - Arda Turan - Emre Belezoglu - Emre Asik - Ilhan Mansiz - Ibrahim Toraman - Gökdeniz Karadeniz - Rüstü Recber - Tolga - Mehmet - Kazim Kazim - Tümer Metin - Hakan Sükür - EM2010 - Sampiyon - Gökhan Zan - Yildiray Bastürk - Halil Altintop - Hamit Altintop - Petek Dincöz - Berdan Mardini - Yeni Albüm - Recep Ivedik - Mithat Körler - Şampiyon Türkiye (2010) yeni türkiye Mithat Körler - Sampiyon Türkiye 2011 Muhabbet türkiye sarkisi Ülker'in milli takimimiz için çektigi reklam .. bütün futbolcular yer aliyor ..... turkish great football song turkey türkei nationalmannschaft lied milli takim türkiye euro 2010 ülker reklam Tarkan milli takim yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz türkiye turkey türkei arar buluruz izini mustafa sandal pazara kadar klip video gülben ergen avrupa 2011 turkcell özlem ay - degmezmis selcu sahin - birdaha Milli Takım-Özgür milli takım klibi milli takım şarkısı milli takım şarkısı milli takım-milli takım milli takım şarkısı milli takım şarkısı milli takım-milli takım milli Gülben Ergen son albümünün Avrupa adlı şarkısının sözlerini değiştirerek milli takım şarkısı olarak uyarlamış. turkish futboll türkei nationalmannschaft musik stuttgart Aklımızda Futbol Kalbimizde Türkiye - Ülker'in Milli Takım sponsorluk anlaşmasına ilişkin reklam filmi. Arda Turan, Mehmet Aurelio, İbrahim Toraman Sercan ft. Levoe Mevcut - Türkiyem Milli Takim Marsi 2010 Sercan ft. Levoe Mevcut - 2012 Ismail Yk - Bas Gaza , Bir Numara , Bas Gaza, Yar Gitme, Bir Numara, Gidersen, Söndür, Düğünün Varmış, Çatlak Zilli, Bir Dudak Ver, Aç Telefonu, Ah benim Olsan, Seni Ben Kimseye Vermem, Çok Tatlısın, Çalkala , Yeni Album , Ismail Yk - Bomba , Kanka Süper 2010 , Download , Full Kalite , Bosver , Yurtseven Kardesler , Ismail Yk 2010 , Yeni Album , Yep Yeni 2010 harika Slow parca. YENİ - kücük kadinlar elif armi yeliz bilge cansu utku ali kücük kadinlar 8. bölüm tanitimi - Baba Ocagi - Gece Gündüz - Yaprak Dökümü - Kücük Kadinlar - Burak Özcivit - Selim Gülgören - Sila - Milyonda 1 - Servet Avcisi - Kurtlar Vadisi - Aliye - Elveda Derken - Annem - Yalan Dünya - Derman - Akasya Duragi - Cesaretin Varmi Aska - Dizi - Diziler - Elif - Fragman - Fragmani - Tanitim - selcuk sahin, cankan, azirha,ibrahim tatlises,selcuk sahin özlem ay ismail yk dj televole cankan emrah damar sarki süper yeni 2010 slow ozan ,müzik,pop,hareketli,ismail yk