Hoşgeldiniz!

yalçın abi

Yalçın Sabancı - Yapar Abi 03:34
Yalçın Sabancı - Yapar Abi 201 izlenme - 4 yıl önce
Yalçın Sabancı - Yapar Abi 03:34
Yalçın Sabancı - Yapar Abi 18 izlenme - 6 ay önce Yalçın Sabancı - Yapar Abi
Yalçın Arif Abi 06:15
Yalçın Arif Abi 348 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci Evinden Görüntüler
Yalçın Abi - Komik Versiyon 02:37
Yalçın Abi - Komik Versiyon 2.072 izlenme - 2 yıl önce
Yalçın Gülhan'ın Abi Lafına Atarlanması 01:33
Yalçın Gülhan'ın Abi Lafına Atarlanması 71 izlenme - 7 ay önce Yönetmenliğini ve senaristliğini Osman Seden'in üstlendiği, başrollerini Ümit Besen ve Canan Perver'în paylaştığı Islak Mendil filminden kesit. Türk sinemasında en kötüler sıralaması yapılsa, yalçın gülhan hatırı sayılır bir sırada yer bulacaktır kendisine.
Yalçın Abi - Canlandırma - Komik Video 02:37
Yalçın Abi - Canlandırma - Komik Video 227 izlenme - 2 yıl önce Çok Komik Video :))
Ne Olursun Geri Dön Tülaaaay Remix 00:58
Ne Olursun Geri Dön Tülaaaay Remix 1.500 izlenme - 4 yıl önce javascript;
Yalçın Abi Komik Versiyon Anca Böyle Yapılır :) :) 02:37
Yalçın Abi Komik Versiyon Anca Böyle Yapılır :) :) 114 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci Evinde Yalcın Abiyle Kopan Gençler :)
Yalçın Abi ile Küfürleşiyoruz (Sezon Finali) 03:03
Yalçın Abi ile Küfürleşiyoruz (Sezon Finali) 26 izlenme - 3 ay önce Flash Tv'nin krizin etkisi ve küfür bipleyen makinelerinin bozulması dolayısıyla Dünya çapında başlatılan kampanyaya herkesi çağırıyoruz. FlashBip Yazın 3152'ye gönderin siz de 10 kuruş bağış yapın, Flash Tv'ye Bip Makinesi alalım. Küfüre bir dur demek elimizde...
Gören Duyan Filaş Abiyi Arasın - Yalçın Çakır 00:28
Gören Duyan Filaş Abiyi Arasın - Yalçın Çakır 153 izlenme - 7 ay önce Gün geçmiyor ki Yalçın Çakır abimizin programında bir gariplik daha yaşanmasın. Bu seferki garipliğimiz, Yalçın Çakır abimize "Filaş Abi" diyen abla.
Yalçın Çakır - Yayına Terlikle Çıkan Memet Abi 02:19
Yalçın Çakır - Yayına Terlikle Çıkan Memet Abi 53 izlenme - 9 ay önce Yuvarlak 50 yasında olan ve yazın Ruslarla takıldıktan sonra biriyle evlenmeye karar veren abimizin bir sorunu var. Terliksi hayvan tarafından sokulduktan sonra ilginç bir hastalığa yakalanmış. Uyurken bile terlik giyiyor. Ayrıca abimiz boş zamanlarında terlik koleksiyonuyla ilgileniyor. Tam 100 çeşit terliği var.
fatmanın ısyanı 11:53
fatmanın ısyanı 416 izlenme - 5 yıl önce fatmanın ve abdulmuttalibin çekişmesi
Yalçın Çakır'a Bozulup Canlı Yayını Terketmek 01:24
Yalçın Çakır'a Bozulup Canlı Yayını Terketmek 198 izlenme - 7 ay önce Türk televizyonlarının abisi Yalçın Abi her zamanki gibi kayıpları bulmaya çalışıyor o sırada bir konuğun hareketlerinden rahatsız olan Yalçın Abi sen de tik mi var diye soruyor,konuk ise bu duruma çok içerleyip ben gidiyorum diyor izleyelim.
Yalçın Çakır - Gaipten Gelen Sesler 00:26
Yalçın Çakır - Gaipten Gelen Sesler 298 izlenme - 7 ay önce Kayıpları arayıp bulan, adam kaçıranların korkusu olan Yalçın Abi'nin programında esrarengiz olaylar yaşanıyor. Yalçın Çakır gaipten gelen seslerle irkiliyor ve olayı hemen esprili şekilde kapatıyor.
yalçın abi yalçın çakır niğde kyk öğrencilerinden muhteşem yalçın çakır canlandırması d 06:33
yalçın abi yalçın çakır niğde kyk öğrencilerinden muhteşem yalçın çakır canlandırması d 2.046 izlenme - 4 yıl önce yalçın abi yalçın çakır niğde kyk öğrencilerinden muhteşem yalçın çakır canlandırması d kopacaksınız
Halit Ergenç Tatlı Kaçıklar'da 00:32
Halit Ergenç Tatlı Kaçıklar'da 4.557 izlenme - 2 hafta önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Yalçın Çakır - Tülay Remix 01:18
Yalçın Çakır - Tülay Remix 440 izlenme - 11 ay önce Ben karımı normal dövdüm, birisi karımı pohpohluyor, Tülay n'olur eve dön, uyuyamıyom. Bir Acı Umut klasiği Muhsin'in dramını remix şeklinde yüreğinizde hissedeceksiniz. İlgili içerikler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1737/muhsinin-tulaydan-intikami http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1202/bogurerek-aglayan-adam-muhsin
yalçın abiye bak msne şifresi kırıyormuş!! 01:01
yalçın abiye bak msne şifresi kırıyormuş!! 1.300 izlenme - 6 yıl önce yalçın abiye bak sen!!!
Durduk Yere Gözleri Pörtletmek - Yalçın Çakır 01:13
Durduk Yere Gözleri Pörtletmek - Yalçın Çakır 240 izlenme - 7 ay önce Flash Tv'nin efsane programcı ve sunucu Yalçın Çakır, ameliyattan sonra olacak ki aniden gözlerini pörtletiyor. Karşısında hayalet görmüş gibi gözlerini pörtleten Yalçın Çakır'ı izleyelim.
yalçın abi ve biz makara 03:12
yalçın abi ve biz makara 1.235 izlenme - 7 yıl önce kafamız cok iyiydi tam eve gidioduk ve yalcın abimizle karsılastık
Tarumar Abi Seksi Şempanze 01:16
Tarumar Abi Seksi Şempanze 4.394 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Açılay Abi'nin Sergen Yalçın'a Destegi 01:39
Açılay Abi'nin Sergen Yalçın'a Destegi 31 izlenme - 11 ay önce Açılay abimizin Sergen Yalcin hakkinda yaptigi destek ve savunmasini alkislariniza sunuyorum. Böyle bir icerigi bulamayinca ekleme geregi hissine kapildim. Programin adi Zanzara'ydi. Bence komik ve kaldirilmayi haketmeyen nadir programlardan biriydi.
çişini tutamıyor diye terkedildi 02:24
çişini tutamıyor diye terkedildi 8.725 izlenme - 6 yıl önce çişimi tutamıyorum diye karım beni terk etti..bu nasıl iş ben anlamadım
yalçın abi msn şifreside kırıyormuş aman dikkat 01:01
yalçın abi msn şifreside kırıyormuş aman dikkat 3.115 izlenme - 5 yıl önce yalçın abi msn şifreside kırıyormuş aman dikkat
00:52
"Dünyada böyle salak görmedim" Yalçın Abi ile Yüzleşme 11.839 izlenme - 4 yıl önce "Dünyada böyle salak görmedim" Yalçın Abi ile Yüzleşme
Tarumar Abi ve Teoman 00:44
Tarumar Abi ve Teoman 225 izlenme - 3 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Yalçın Çakır - Ben Eşşek miyim Anırdım mı ? 03:11
Yalçın Çakır - Ben Eşşek miyim Anırdım mı ? 14 izlenme - 3 ay önce Flash TV efsanesi Yalçın Çakır bu sefer öyle sert bir kayaya çarpmış ki stüdyoya konuk ettiği kadından öyle tiz öyle sinir bozucu bir ses çıkıyor ki insanın tahammül sınırlarını zorluyor. Üstelik konuşmalara bütün ikazlara rağmen küfür karışınca Yalçın Abi çileden çıkıyor.Dikkat ! "oooh virdiiiim , ooooh virdiiiiim" şeklindeki çığırışlar rüyalarınıza girebilir.
kafanı gözünü kırarım / yalçın abi 04:49
kafanı gözünü kırarım / yalçın abi 8.100 izlenme - 6 yıl önce yalçın abi programından.
[yalçın abi] karım dövünce ormana kaçıyorum 01:47
[yalçın abi] karım dövünce ormana kaçıyorum 1.528 izlenme - 5 yıl önce [yalçın abi] karım dövünce ormana kaçıyorum
Ayşecan Patronu Taciz Ediyor 02:13
Ayşecan Patronu Taciz Ediyor 11.258 izlenme - 1 hafta önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!