Hoşgeldiniz!

yaratıcı

Yaratıcı Organ Nakli Reklamı 01:34
Yaratıcı Organ Nakli Reklamı 2.226 izlenme - 1 hafta önce Türkiye'de şu anda binler hasta organ nakli bekliyor. Malesef ülkemizde organ bağışında çok yetersiziz.. Nakil olan insanların gözlerindeki ışıltıyı görmelisiniz. Dünyalara bedel bir duygu. Lütfen duyarlı olalım.
Yaratıcı Yöntem 01:25
Yaratıcı Yöntem 46 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf çekimi sırasında yapılan şakayla ortaya birbirinden komik fotoğraflar çıktı...
Dünyanın En Yaratıcı Gangan Style Klibi 03:45
Dünyanın En Yaratıcı Gangan Style Klibi 461 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Yaratıcı Gangan Style Klibi
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 02:45
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 2.354 izlenme - 9 ay önce Özgeçmişinizi hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler. TERFİ HER CUMARTESİ 12:30'DA BLOOMBERG HT'DE... www.terfi.com.tr
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 00:30
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 916 izlenme - 9 ay önce En Yaratıcı Evlilik Teklifi Flipbook ile yapılmış en yaratıcı evlilik teklifi. Flipbook ile yapılmış en yaratıcı evlilik teklifi.
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 00:30
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 713 izlenme - 9 ay önce Flipbook ile yapılmış en yaratıcı evlilik teklifi böyle görüntülendi. Flipbook ; Sayfalar hızla hareket ettirildiğinde hareket ediyormuş gibi olan görüntler içeren küçük kitap
Kaç Tane Yaratıcı Var 01:08
Kaç Tane Yaratıcı Var 5 izlenme - 4 gün önce Saffat suresi (125.ayet) ile Ihlas suresi (1.ayet) yaratıcı sayısında çeliştiğini biliyor musunuz ? Kendiniz bakın ve görün.
Maria Sharapova’nın Yaratıcı Antrenmanı 00:31
Maria Sharapova’nın Yaratıcı Antrenmanı 441 izlenme - 1 yıl önce Ünlü tenisçi Maria Sharapova spor salonunda antrenörü ile birlikte futbol ve tenisi birleştiren kısa ve eğlenceli bir maç yapıp sosyal medyada takipçileri ile paylaştı
En Yaratıcı Reklam 01:18
En Yaratıcı Reklam 185 izlenme - 9 ay önce En yaratıcı reklam Brezilya'nın Sao Paolo kentinde ünlü bir gömlek markasının drone diye tabir edilen insansız hava araçlarına monte ettiği kıyafetleri havada uçurarak yaptığı reklam, büyük ilgi gördü.
Yaratıcı Anneler Günü Reklamı 01:55
Yaratıcı Anneler Günü Reklamı 216 izlenme - 10 ay önce Gün geçmiyor ki bir güzel reklam daha yapılmasın.Bu seferde anneler günü temalı olarak teknosa reklamı karşımıza çıkıyor.Gayet iyi düşünülmüş ve yapılmış.Yorum sizlerin..
Gerçek Yaratıcı Dans 06:08
Gerçek Yaratıcı Dans 819 izlenme - 3 yıl önce Gerçek Yaratıcı Dans
Arka Bahçede Yaratıcı Oyunlar 01:16
Arka Bahçede Yaratıcı Oyunlar 672 izlenme - 3 yıl önce Sizin de böyle bir babanız olsun istemez miydiniz? Bakın nasıl oyuncaklar yapıyor!
Yaratıcı Lost Gözlük Reklamı 00:11
Yaratıcı Lost Gözlük Reklamı 91 izlenme - 7 ay önce Gün geçmiyorki televizyon dünyamıza yeni bir yaratıcı reklam eklenmesin. Son bombayı Lost firması patlattı. İngilizce reklam çekerek markalarının dünya çapında bir marka olduğunu hafızalarımıza kazıdı.
Kaç Tane Yaratıcı Var 01:08
Kaç Tane Yaratıcı Var 197 izlenme - 1 yıl önce Saffat suresi (125.ayet) ile Ihlas suresi (1.ayet) yaratıcı sayısında çeliştiğini biliyor musunuz ? Kendiniz bakın ve görün.
Tgrt'den Yaratıcı Dekolte Sansürü 01:07
Tgrt'den Yaratıcı Dekolte Sansürü 557 izlenme - 3 yıl önce TGRT Haber'de spikerin dekoltesini fazla bulan rejinin komik çözümü
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 00:15
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 109 izlenme - 9 ay önce Genç kaleci, takımıyla birlikte seyirciyi selamlarken mikrofonu kaptı ve hayatının en önemli sorusunu sordu. İşte o anlar..
Yaratıcı Marlboro Reklamı 01:09
Yaratıcı Marlboro Reklamı 102 izlenme - 10 ay önce Slogan belli, ''Sigara öldürür'' ama sonuna ''iyi hissettirir/rahatlatır'' ibaresi eklenmiş. Yaratıcı bir çalışma olmuş. Reklam gerçek değil tabiki de.
Trabzon Taraftarından Yaratıcı Tezahürat 00:20
Trabzon Taraftarından Yaratıcı Tezahürat 87 izlenme - 10 ay önce Trabzon taraftarı Sivaslılara makaraya almaya çalışmış fakat pek başaramamışlar gibi. Sivas gol gol gol ha ha ha ve tiyatral hareketler hayli ilginç...
Aşırı Yaratıcı Japon Reklamı 00:30
Aşırı Yaratıcı Japon Reklamı 80 izlenme - 7 ay önce Japonların zekalarını pazarlama sektöründe nasıl kullandıklarınız izliyoruz.
En Yaratıcı Spaghetti Yapımı 01:41
En Yaratıcı Spaghetti Yapımı 21 izlenme - 6 ay önce 2009 Sundance Film Festivali'nde en iti stop motion film ödülünü kazanan bu yapımı imrenerek izledim her ne kadar zarların neyin yerine kullanıldığını çözemesem de, şeker desem ne işi var, sarımdak desen küp sarımsak, küp soğan mı ola ki acep?
Yaratıcı Snickers Reklamı 01:01
Yaratıcı Snickers Reklamı 32 izlenme - 7 ay önce Yıllar önce izlediğim ve etkilendiğim reklamı sitede reklamları dolaşırken göremeyince hemen yükleyesim geldi kırmızı trafik lambası vs yeşil trafik lambası reklamını alkışlıyorum.
Yaratıcı Drama Teknikleri Nelerdir? 02:50
Yaratıcı Drama Teknikleri Nelerdir? 33 izlenme - 8 ay önce Konuşmacı, Yazar, Danışman Ve Eğitmen Ümit Ünker Ümit Ünker, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''iletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı Programında Akademik Öğrenimine Devam Etmektedir...
Yaratıcı Peçete Reklamı 01:40
Yaratıcı Peçete Reklamı 10 izlenme - 3 ay önce Stop-Motion yöntemiyle çekilen Nepia marka peçetenin reklam filmi.
Minecraft Yaratıcı Trenler Saçmalık 09:03
Minecraft Yaratıcı Trenler Saçmalık 93 izlenme - 1 yıl önce Çok Kasmış Özür Dilerim
Londra'nın Yaratıcı Vitrinleri 04:59
Londra'nın Yaratıcı Vitrinleri 41 izlenme - 3 yıl önce Londra'daki Ünlü Alışveriş Caddesi Regent Son Zamanlarda Yaratıcı Vitrin Tasarımcılarının Da Uğrak Yeri Oldu. Alışverişin Kültürle Buluştuğu Mağazalarda Vitrin Dekorasyonunu Mimarlar Üstleniyor.
Kuralcı Belçika'nın Yaratıcı Yüzü 03:44
Kuralcı Belçika'nın Yaratıcı Yüzü 13 izlenme - 2 yıl önce Brüksel Denince Akla İlk Olarak Bürokrasi Ve Kurallar Geliyor. Fakat Avrupa'nın Başkentinin Daha Farklı, Yaratıcı Ve Bir O Kadar Da İlginç Bir Yüzü Daha Var.
Yılın En Yaratıcı Reklamı 01:24
Yılın En Yaratıcı Reklamı 56 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla Video Ve Paylaşım İçin; Http://ocabbaroglu.blogspot.com - Http://fb.com/oguzhanpage Http://www.twitter.com/ozicab Http://www.facebook.com/ozicab H...
Yaratıcı Adammış Vesselam 00:17
Yaratıcı Adammış Vesselam 7 izlenme - 10 ay önce Abone olmayı unutmayın! http://goo.gl/8oHU0Q Caglar Akcam Sosyal Ağ Adresleri İnternet Sitem: http://caglarakcam.com Facebook: https://www.facebook.com/caglarakcam Twitter: https://twitter.com/caglarakcam İnstagram: http://instagram.com/caglarakcam Vine: https://vine.co/caglarakcam
Yaratıcı Hayat Döngüsü 01:19
Yaratıcı Hayat Döngüsü 6 izlenme - 2 yıl önce
Yaratıcı  Beatbox 00:06
Yaratıcı Beatbox 18 izlenme - 2 yıl önce