Hoşgeldiniz!

yarış

Helikopter ile Porsche Yarış Yapması! 00:25
Helikopter ile Porsche Yarış Yapması! 1.299.631 izlenme - 6 ay önce Askeri helikopter ve A Porsche 911'in müthiş kapışmasına şahit oluyoruz.! Yarışın galibi, burun farkıyla Porsche oluyor.
Yarış 01:41
Yarış 34.788 izlenme - 9 yıl önce Motorsiklet ve araba yarşlarına hazırlıklardan görüntüler.
Yarış 02:15
Yarış 14.296 izlenme - 9 yıl önce Bu yarışa yürek dayanmaz!
Yarış 02:01
Yarış 209 izlenme - 3 yıl önce Zpt ve tt man yarışı d
Yarış 02:01
Yarış 88 izlenme - 3 yıl önce Zpt ve tt man yarışı
Yarış 02:01
Yarış 85 izlenme - 3 yıl önce Zpt ve ttman yarışı d
Yarış Kazaları 02:18
Yarış Kazaları 26.896 izlenme - 9 yıl önce Araba veya motosiklet kazası- her yarışta bir kaza kaçınılmaz.
YaRıŞ ArABALARI 01:25
YaRıŞ ArABALARI 13.210 izlenme - 9 yıl önce ilk videom acele oldu daha fazla gelecek
Mini Yarış 00:53
Mini Yarış 13.393 izlenme - 9 yıl önce Mini arabayla yapılacak maksimum manevra hareketleri.
Yarış Oyunları 00:26
Yarış Oyunları 3.171 izlenme - 3 yıl önce Yarış oyunları hakkında bilinmeyen herşey burada. Severek oynayacağınız onlarca yarış oyunu
Madagaskar Yarış 01:54
Madagaskar Yarış 350 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/madagaskaryaris.htm Maceracı hayvanların hayvanat bahçesinden kaçmasıyla başlayan Madagaskar adındaki bu eğlenceli animasyon, ilk iki filmde olduğu gibi üçüncü filmde de filmin hayranlarının ilgisini üzerine çekmeyi başardı. 3 boyutlu animasyon filmi olan Madagaskar; Avrupa'nın En Çok Arananları sinema vizyonlarından sonra şimdi de 3D Oyunu ile karşınızda. Zebra, aslan, su aygırı ve zürafa türündeki dört arkadaşın maceraları şimdi de New York'a dönmek için katıldıkları bir sirkte devam ediyor. 3D Madagaskar oyununda da sirkten kaçış için bir yarışa başlıyorsunuz. Afacan penguenlerin yardımıyla sahip olduğunuz hızlı yarış arabaları ile başlayacağınız yarışta arkadaşlarınız ile birlikte bitiş çizgisine en önce ulaşmak için çaba göstermelisiniz. Özel silahlar ile donatabileceğiniz yarış arabalarını kullanırken önde ilerleyen ve arkanızdan gelen rakiplere müdahale etmeniz mümkün. Alex, Marty, Melma ve Gloria adındaki dört maceracı arkadaşın yarışına şahitlik yaparken penguenlerin yardımı sayesinde oyunu bitirmeye çalışın. Monaco ve Austria arasında geçen filmde her iki şehirde de yarış yapabilirsiniz. Karakterinizi seçip 3D Madagaskar yarış oyununa hemen başlayın. İyi eğlenceler.
Kontrollü Yarış 03:03
Kontrollü Yarış 24 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris.htm Sol üst köşede bize verilen süre içerisinde yarışı tamamlamamız gerekiyor. Yarış esnasında geçirdiğimiz süre üst orta kısımda anlık olarak gösteriliyor. Yeni araba ve yeni yollar yarış bitirdikçe geliyor. Oyun boyutu 7.08 MB olduğu için yüklenmesi zaman alacaktır. Firefox kullanıcıları oyun sayfasında siyah bir ekranla karşılaşabilirler. Shockwave 11 yüklediğiniz zaman bu sorun ortadan kalkacaktır.Oyuna başlamak için sağ alttan "Start Game" diyoruz. Hemen ardından yarış alanı seçiyoruz. Canyon Drift ve Tough Trail alanı kilitli. Oyunda puan kazandıkça açılıyor. Diğer üç yarış alanı; Groundproof, Cliff Road ve Mount Speed alanlarından istediğimizin üzerine tıklıyoruz. Sonrasında arama şekli seçiyoruz. Kontrol için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bunun dışında hızlanmak için Z tuşuna basarak nitro sistemini çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler.
Acılı Yarış 00:30
Acılı Yarış 38 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Sevgili Minikler! Güzel Oyunlar Oynamak İçin Google'a Girip Çocuk Oyunları Yazdınız Ve Çıkan Siteler Arasından Bizim Seçkin Sitemizi Tercih Ettiniz.teşekkürler!şimdi Adı Acı Kendisi Tatlı Bir Oyun Oynayalım.oyunumuz Acı Biber Yeme Yarışı.hapur Hupur Acı Biberleri Yemek Zorundayız.karşımızda Güçlü Bir Rakip Var.kim Daha Cok Acı Biber Yerse O Oyunu Kazanacak.kırmızı Kırmızı Acı Biberleri Yerken Yüzümüzden Ateşler Fışkıracak.press Tuşuna Hızlı Hızlı Basmalıyız.ne Kadar Hızlı Basarsak Biber Yeme Sayımızı Çoğaltabiliriz.hadi Durmayalım Agzımız Yana Yana Yüzümüz Kızara Kızara Biberleri Yiyelim Ve Bu Heyecan Yüklü Oyunun Galibi Olalım.daha Fazla Konuşmayalım Ve Vaktimizi Boşa Harcamayalım.oyunlar Oynayalım.çocukluğumuzu Yaşayalım.sokaklarda Değil Belki Ama Bari Bilgisayar Başında Oynayalım.helal Dairede Keyf Edelim,gülelim.hah Hah Hah:))))))
Kumda Yarış 02:34
Kumda Yarış 22 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kumdayaris.htm Oyunda size verilen formula 1 yarış arabası ile rakiplerinizi geçerek onları geride bırakıp galip gelmeniz isteniyor. Rakibiniz olan diğer formula arabalarını geçebilmek için seri ve dikkatli olmalısınız. Bunun için yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile oyundaki arabanızı kotrol etmektir. Kaza yapmadan yolunuzda ilerleyin. Bunun yanı sıra hızınızı arttırmak için aracınıza bağlanan nitro tüpleri bulunmakta. Oyunun sağ alt köşesinde açık mavi renkte dolan gösterge turbo miktarınızı gösteriyor. Uygun anı yakaladığınızda yön tuşlarından ileri tuşuna iki kez basarak hızlı moda geçebilir ve süper bir hıza ualaşabilirsiniz. Not: 3d shockwave eklentisi olmak zorundadır.
Zor Yarış 10:23
Zor Yarış 297 izlenme - 2 yıl önce Evet Arkadaşlar Siz Ne Zaman Video İsterseniz Yüklerim Zaten 2 Video İlk Önce Bunu Çektim Sonrada Diyerkini Çektim Şu Anda Yüklüyor İlk Çektiğim Video Yükleniyo Diyer Video Hazırdada Onu Yarın Koyayım Bence Bu Aradada Lütfen Yorum Yazın
Dexter Yarış 01:12
Dexter Yarış 104 izlenme - 10 ay önce Dexter, en sevdiği arkadaşı ile laboratuvarda yarış yapmak için hazırdır. Oyunu başlatarak dexter'in aracını kontrol etmeniz mümkün. Yön tuşlarını kullanarak dexter'in bu yarışta galip gelmesi için mücadele etmelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/dexteryaris.htm, http://www.youtube.com/watch?v=jpkBK8okTBU
Zor Yarış 01:50
Zor Yarış 15 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zoryaris3.htm Zor yarış oyunumuz bizlere bol modelli araç seçeneğini sunarak 3D görselliği ile harika bir yarış oyunu sunuyor. Fakat 3D oyunumuzu oynayabilmeniz için Unity Web Player eklentinizin yüklü olması gerekmektedir. Buradan eklentimizi indirebilirsiniz. Şimdi size düşen oyunumuzda istediğiniz bir arabayı seçerek yarışlara katılmak. Her aracın kendine göre bir kontrol hassaslığı bulunmakta. Araç kontrollerinin biraz zor olması gerçekciliği bize hissettirmek için ayarlanmış. Şimdi ekran başında iyi konsantre olarak rakiplerini geçin ve yarışlarda birinci gelmeye çalışın. İyi Eğlenceler..
Zor Yarış 03:11
Zor Yarış 12 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zoryaris.htm Zor yarış oyunumuz bizlere bol modelli araç seçeneğini sunarak 3D görselliği ile harika bir yarış oyunu sunuyor. Fakat 3D oyunumuzu oynayabilmeniz için Unity Web Player eklentinizin yüklü olması gerekmektedir. Buradan eklentimizi indirebilirsiniz. Şimdi size düşen oyunumuzda istediğiniz bir arabayı seçerek yarışlara katılmak. Her aracın kendine göre bir kontrol hassaslığı bulunmakta. Araç kontrollerinin biraz zor olması gerçekciliği bize hissettirmek için ayarlanmış. Şimdi ekran başında iyi konsantre olarak rakiplerini geçin ve yarışlarda birinci gelmeye çalışın. İyi Eğlenceler..
Süratli Yarış 04:54
Süratli Yarış 5 izlenme - 10 ay önce Tehlikede yarış oyununa isminizi yazdıktan sonra race select seçeneğine tıklayarak bölümünüzü seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları yardımı ile oyundaki aracınızı kontrol etmeniz mümkün. Araba yada motordan birini seçerek oyunda üstünlük kurabilmek için mücadele etmelisiniz. Yolda ilerlerken uçurumlu bölgelere dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde aşağı düşebilirsiniz. Düz yollarda riskli hareketler yaparak nitronuzun daha çabuk dolmasını sağlayabilirsiniz. Z tuşu ile ellerinizi direksiyondan çekerek hareket yapabilirsiniz. X tuşu ile turboya geçiş yaparak hızınızı maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/suratlideyaris.htm, http://www.youtube.com/watch?v=6CdyZvaZNRw
Modern Yarış 01:37
Modern Yarış 21 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/modernyaris.htm Oyunda sizin yarış arabanızdan ayrı üç araba daha bulunuyor. Amacınız yarış pistinde bulunan rakiplerinizi geçerek oyunu birincilikle tamamlamak. Bunun için aracınızı iyi bir şekilde kontrol etmeli ve uygun hamleler yaparak ilerlemelisiniz. Yön tuşları ile yarış arabanızı kontrol edin. Başarı sağladığınız yarınların sonrasında aracınızı değiştirmek veya günlendirmek için elinize fırsatlar geçecek. Bunları iyi bir şekilde değerlendirin ve oyunu başarı ile sonuçlandırın. Bol şanslar dileriz..
Yarış Oyunu 00:21
Yarış Oyunu 377 izlenme - 3 yıl önce Araba ve yarış oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız bu oyunları çok seveceksiniz. Binlerce araba yarışı oyunu: http://www.yarisoyunu.biz
Otobüs Yarış 02:02
Otobüs Yarış 17 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/otobusyarisi.htm Yarış pistindeki sıralanmış otobüslerden en sonuncusu sizindir. Oyun zorlu bir yarış olduğundan sizi en sonda başlatıyorlar. Fakat hiç korkmayın aracınız yeterince hıza sahiptir. Şarampole takılmadan ve yanlış yöne gitmeden diğer otobüsleri geçmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken ok tuşları ile yarış otobüsünüzü kontrol edebilmek. Ani durumlar için boşluk tuşunu kullanın. Fren sisteminiz bu tuşa bağlı. İyi eğlenceler..
Otobanda Yarış 00:27
Otobanda Yarış 253 izlenme - 2 yıl önce
Yarış Günü 02:31
Yarış Günü 6 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/yarisgunu.htm Yarış günü için hazırda bekleyen araçlardan size verilen araba ile bu güne katılarak galip gelebilmek için diğer arabalar ile kapışmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra start veriliyor ve yön tuşlarını kullanarak aracınızın kontrolünü sağlıyorsunuz. Yolda bulunan dolar simgeli topları alarak oyundaki paranızı arttırabilir ve arabanıza yeni ekipmanlar satın alabilirsiniz. Diğer yarış arabalarına fark atarak onları geçmeye çalışın. İyi şanslar..
Yarış Oyunları 00:28
Yarış Oyunları 263 izlenme - 3 yıl önce Yarış oyunları en popüler oyun kategorisi. Onlarca farklı araç ile birbirinden değişik senaryolarda yarış oyunlarını çok seveceksiniz.
Ayda Yarış 02:03
Ayda Yarış 52 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/aydayaris.htm Ayda yerçekimsiz ortamda üst düzey teknolojilerle donatılmış araçlarla yarış yaparak ilerliyoruz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayabilir ve boşluk tuşu ile nitronuzu kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla aracınızın performansını artırabilir yada yeni araçlar satın alabilirsiniz.
Uzayda Yarış 01:53
Uzayda Yarış 7 izlenme - 10 ay önce Uçan uzay araçları ile yarışa katılmalı ve oyunda birinci olmak için mücadele etmelisiniz. Oyunu başlattıktan sonra yön tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol etmelisiniz. Yol dışına çıkmadan ve diğer araçlara çarpmadan yarışı birinci bitirmeye çalışın. Yolda bulunan mavi enerjileri toplayarak nitro biriktirebilirsiniz. Aracınıza yüklenen turboyu kullanmak için ise X tuşuna basmanız yeterlidir. İyi şanslar dileriz.. http://www.oyunskor.com/uzaydayaris.htm, http://www.youtube.com/watch?v=ByzCyFJgJok
Trafikte Yarış 01:36
Trafikte Yarış 16 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/trafikteyaris.htm Trafiğin altını üstüne getirin. Yoldaki araçların yanından makas atarak geçin ve yeteneğinizi sergileyin. Oyuna başlamak için açık olan ilk araç ile başlamalısınız. Yön tuşlarını veya W,A,S,D tuşlarını kullanarak aracı kontrol edebilir ve kaza yapmadan gidebildiğiniz kadar gitmelisiniz. Kazandığınız paralar ile diğer araçları satın alabilirsiniz. iyi Eğlenceler..
Paralı Yarış 01:20
Paralı Yarış 12 izlenme - 10 ay önce Paralı yarış oyununda arabanız ile engelleri yolları geçerek yolda bulunan paraları toplamalısınız. Daha sonra kazandığınız bu paralar ile aracınızı güçlendirebilir ve daha hızlı gitmesini sağlayabilirsiniz. Oyunda yarış arabanızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekecek. Shift tuşu ile ise nitronuzu kullanabileceksiniz. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/paraliyaris.htm, http://www.youtube.com/watch?v=mvKB6AhG73I
Wubbzy Yarış 03:59
Wubbzy Yarış 8 izlenme - 10 ay önce Sevimli kahraman Wubbzy, minik arabası ile yoldaki topları ve diğer eşyaları toplaması gerekmektedir. Oyuna giriş yapıp başlattıktan sonra gelen reklamı geçmek için skip seçeneğine tıklayın. Daha sonra mouseyi kullanarak Wubbzy'nin arabasını kullanarak yollardaki eşyaları toplamasında ona yardım edebilirsiniz. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/wubbzyyaris.htm, http://www.youtube.com/watch?v=yJ26dVY31hY