Hoşgeldiniz!

yarışmacı

Yarışmacı; Bilmiyorsanız sallamayın! 02:39
Yarışmacı; Bilmiyorsanız sallamayın! 225 izlenme - 3 yıl önce Kim 1 Milyon İster programına konuk olan yarışmacı ve seyirciler arasında ilginç diyaloglar yaşandı.
yarışmacı 07:16
yarışmacı 4.023 izlenme - 7 yıl önce popüler yarışmalara bir de biz katılalım dedik.
Yarışmacı Heyecandan Hediyeleri Fırlattı 01:02
Yarışmacı Heyecandan Hediyeleri Fırlattı 88.071 izlenme - 2 yıl önce Yarışmacı birbirinden farklı hediyelerin içinde ne yapacağını şaşırdı.
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 7.129 izlenme - 6 ay önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
Juriyi Korkutan Yarışmacı 00:32
Juriyi Korkutan Yarışmacı 10.967 izlenme - 2 yıl önce Juriyi Korkutan Yarışmacı
Yarışmacı Genç Kötü Yakalandı 00:28
Yarışmacı Genç Kötü Yakalandı 336 izlenme - 1 ay önce Üniversiteler arası bir yarışma programında takım arkadaşının soruya cevap vermek amacı ile butona bastığı anda çıkan sese tepki veren genç sosyal medyanın gündemi oldu.
Yok Artık Dedirten Yarışmacı 00:56
Yok Artık Dedirten Yarışmacı 3.123 izlenme - 4 yıl önce Eser Yenenler'in sunduğu Eyvah Düşüyorum yarışmasının dünkü bölümü 'yok artık ' dedirtecek bir yarışmacıya sahne oldu.
Nefesleri Kesen Güzel Yarışmacı 06:30
Nefesleri Kesen Güzel Yarışmacı 987 izlenme - 3 yıl önce Nefesleri Kesen Güzel Yarışmacı
Cevaptaki Soruyu Bilemeyen Yarışmacı 01:56
Cevaptaki Soruyu Bilemeyen Yarışmacı 441 izlenme - 2 yıl önce yok artık daha neler diyeceksiniz :)
Yarışmayı Trolleyen Yarışmacı 01:29
Yarışmayı Trolleyen Yarışmacı 78 izlenme - 10 ay önce TRT 1'de yayınlanan Hüseyin Avni Danyal'ın sunduğu 500 Bin TL büyük ödüllü bilgi yarışması Joker'e katılan 37 yaşındaki Edebiyat Öğretmeni Hüseyin Bülent Oskay, performansıyla nefes kesti. Yarşıma boyunca sempatik tavırları, esprili kişiliği ile yarışmaya damga vuran Oskay, büyük ödülü kazanamasa da son altı soruda gösterdiği performansla 50 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.
Acunu Kızdırınca Yarışmacı 00:06
Acunu Kızdırınca Yarışmacı 243 izlenme - 2 yıl önce Acunu Kızdırınca Yarışmacı
Sinir Bozan Manyak Yarışmacı 05:47
Sinir Bozan Manyak Yarışmacı 16 izlenme - 3 ay önce Bu video şükretmemiz için özellikle çekilmiş. Ben de söyleyecek fazla söz bulamıyorum. Allah kocasına, annesine varsa çoluğuna cocuğuna sabır versin.
Yarışmacı Joker Kurbanı Oldu 02:26
Yarışmacı Joker Kurbanı Oldu 39 izlenme - 7 ay önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 8. soruda joker hakkını kullanan yarışmacı, arkadaşının yanlış cevap vermesi üzerine elendi.
Sinir Bozan Yarışmacı 05:47
Sinir Bozan Yarışmacı 168 izlenme - 2 yıl önce Bu video şükretmemiz için özellikle çekilmiş. Ben de söyleyecek fazla söz bulamıyorum.,
Wipeout'ta Yarışmacı Olmak 08:24
Wipeout'ta Yarışmacı Olmak 10 izlenme - 6 ay önce Japanese tv de yayınlanan yarışma programı Wipeout programından birbirinden ilginç, birbirinden komik ve de çok sert kazaları izlemeniz için sizinle paylaşmak istedim keyifli izlemeler..
Eşini Armuta Benzeten Yarışmacı 01:47
Eşini Armuta Benzeten Yarışmacı 63 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de eşini armuta benzeten yarışmacı izleyenleri hayrete düşürdü. Kadir Baykal Facebook; http://on.fb.me/17aK9kM Kadir Baykal Twitter; http://bit.ly/15sJuNi Kadir Baykal İzlesene; http://bit.ly/11RNeUq
Portal Açmayı Unutan Yarışmacı 00:04
Portal Açmayı Unutan Yarışmacı 4 izlenme - 1 ay önce Portal Açmayı Unutan Yarışmacı
Yarışmacıdan Büyük Tepki: Ben Türkiyeliyim 01:05
Yarışmacıdan Büyük Tepki: Ben Türkiyeliyim 18 izlenme - 3 yıl önce Yarışmacıdan Büyük Tepki: Ben Türkiyeliyim
Kenan Işığı Kızdıran Yarışmacı! 01:22
Kenan Işığı Kızdıran Yarışmacı! 21.464 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yaz tatilini tamamlayıp, ekranlara döndü. Ünlü sunucu Kenan Işık yardım etmeye çalıştığı genç yarışmacı Emre Özkan'ın sözleri üzerine sinirlendi. Genç yarışmacı, Kenan Işık'ın yardım etmek amacıyla Putin cevabının anlamsız olduğunu söyledi. Emre Özkan, Kenan Işık'ın Putin cevabını olmayacağını kendisini aldatmak amacıyla söylediğini ima edince ünlü sunucudan sert bir tepki aldı. Genç yarışmacı, söylediklerini çevirmeye çalışsa da Ke
Yarışmacı Yarışmayı Terk Etti! 01:00
Yarışmacı Yarışmayı Terk Etti! 786 izlenme - 3 yıl önce Benzemez Kimse Sana Olaylı Başladı. Yarışmacı Erkan Köse Yarışmayı Terk Etti.
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 01:30
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 127 izlenme - 3 yıl önce Eşinden tokat yiyen yarışmacı bir anda ne olduğunu şaşırdı! Kanal D'nin merakla izlenen yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde...
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 01:30
Yarışmacı Kadından Eşine Tokat! 83 izlenme - 3 yıl önce Kanal D’nin merakla izlenen yarışma programı Şans Kapıda'da eşinden tokat yiyen yarışmacı bir anda ne olduğunu şaşırdı!
Hayatının Korkusunu Yaşayan Kadın Yarışmacı 01:53
Hayatının Korkusunu Yaşayan Kadın Yarışmacı 88.011 izlenme - 2 yıl önce Tayland’da yayınlanan karaoke yarışmasında iguana, yılan ve timsahlarla dolu suya giren genç kız büyük korku yaşadı.
Dikkatsız yarışmacı! 00:13
Dikkatsız yarışmacı! 24 izlenme - 2 yıl önce f
Kayanın Altında Kalan Yarışmacı 00:28
Kayanın Altında Kalan Yarışmacı 7 izlenme - 2 ay önce Dev kayayı kaldırırken tam sonuca ulaşacağı anda gücü yetmeyen yarışmacı, bir anda yere yıkıldı ve kayanın altında kaldı. Yarışmacının olay sonrası kaburgaları kırılırken yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Cemil İpekçiyi Sinirlendiren Yarışmacı 06:30
Cemil İpekçiyi Sinirlendiren Yarışmacı 4.295 izlenme - 10 ay önce Jüri üyesi olduğu programda yarışmacılardan Aygün Aydın'la tartışan Cemil İpekçi, genç kıza canlı yayında ayar verdi.
Başbakan'a Benzeyen Yarışmacı Şaşırttı 02:46
Başbakan'a Benzeyen Yarışmacı Şaşırttı 95 izlenme - 2 yıl önce Başbakan'a Benzeyen Yarışmacı Şaşırttı
Okan Bayülgen'i Çıldırtan Yarışmacı 03:29
Okan Bayülgen'i Çıldırtan Yarışmacı 54 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'i Çıldırtan Yarışmacı
Hollanda'yı Sallayan Türbanlı Türk Yarışmacı 04:07
Hollanda'yı Sallayan Türbanlı Türk Yarışmacı 26.019 izlenme - 3 yıl önce Hollanda türbanıyla şarkı yarışmasına katılan Şevval'i konuşuyor.
Güldür Güldür - Mağdur Yarışmacı 12:57
Güldür Güldür - Mağdur Yarışmacı 3.072 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu Ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 18 aralık 2013 tarihinde yayınlanan programında;'mağdur yarışmacı' skecinde, yarışmaya katılan yarışmacıların başına gelen olayları ve kaybettikleri malları anlatıyor.