Hoşgeldiniz!

yaşar nuri öztürk

A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 12.849 izlenme - 1 ay önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Yaşar Nuri Öztürk Golf Oynadı 02:21
Yaşar Nuri Öztürk Golf Oynadı 4.606 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de Diş Hekimi İlker Erdoğan'ın sunduğu Gülümse Türkiye programına konuk olan Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, golf oynamayı denedi. Erdoğan'ın, 'Hocam ben golf oynuyorum. Acayip de keyif alıyorum' sözleri üzerine Öztürk, 'Hiç anladığım bir iş değil' dedi. 'O zaman ilk denememizi yapalım mı?' diye soran İlker Erdoğan'a Yaşar Nuri Öztürk, 'Sen zaten bir çok şeyi yaptırdın bana, bunu da ayapalım. Hayatımda o golf sopasını elime alma şansım hiç olmadı' karşılığını verdi. Canlı yayında golf oynamayı deneyen Öztürk'e Erdoğan, 'Harika, çok güzel' yorumunu yaptı. "CÜBBELİ'YE BİNDİRMEDİM" Cübbeli Ahmet Hoca ile ilgili konuya da değinen Yaşar Nuri Öztürk, "Onunla bir talihsizlik yaşadık. Bir yanlış anlama var. Ben hep Cübbeli Ahmet Hoca'yı takdir ettim. O ekibi, o grubu, o cemaati takdir ettim.Çünkü onlar dışarı bağımlı değildir, millidirler. O taraflarını biliyorum ve çok takdir ediyorum. O bakımdan hep övücü şeyler söyledim. Fakat bu gazeteciler 'Yaşar Nuri Hoca Cübbeli'ye bindirdi' diye haber yaptılar. Niye bindirmişim? Onlar demişler ki; 'Yaşar Nuri Öztürk'ün namaz kıldığını hiç görmedik.' Cübbeli böyle bir şey söylemedi. Benim o lafı eleştirmek için kullandığım ağır ifadeler de asla Cübbeli'ye yönelik değil" açıklamalarında bulundu. "Cübbeli keyifli bir adam, milli bir adam" diyen Öztürk, "Aramızda fıki yönden farklı görüşler var, olsun kıyamet kopmamış. Ben Cübbeli'ye bindirmedim. Cübbeli sevdiğim bir adam, rahatsız etmek istemedim bir adam ve aleyhinde hiç bir şey söylemediğim bir adam" ifadelerini kullandı. İlker Erdoğan, Yaşar Nuri Öztürk'e Cübbeli Ahmet Hoca'nın golf denemesini de izlettirdi.
Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi 03:57
Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi 36 izlenme - 1 hafta önce Profesör doktor Yaşar Nuri Öztürk, bir televizyon programında Müslümanlar için sürü anlamına gelen 'raiyye' kelimesini kullanması nedeniyle 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçundan ifade verdi.
Saba Tümer Yaşar Nuri Öztürk Olursa 02:26
Saba Tümer Yaşar Nuri Öztürk Olursa 3.033 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer oldu; İlahiyatçı kahkahaya boğuldu! Show TV’de hafta içi her gün canlı yayınlanan “Saba Tümer İle Bugün”ün Cuma günkü konuğu, ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’tü. İzleyicilerden gelen soruları Yaşar Nuri Hoca gibi cevaplayan Saba Tümer, sonunda “Hocam zormuş siz olmak” dedi. İşte, o anlar:
Saba Tümer, Yaşar Nuri Öztürk Olursa 02:26
Saba Tümer, Yaşar Nuri Öztürk Olursa 1.063 izlenme - 3 yıl önce İzleyicilerden gelen soruları Yaşar Nuri Hoca gibi cevaplayan Saba Tümer, sonunda “Hocam zormuş siz olmak” dedi.
Kılıçdaroğlu'na: Yüzünün Rengi Kösele Gibi 03:41
Kılıçdaroğlu'na: Yüzünün Rengi Kösele Gibi 6.440 izlenme - 4 hafta önce Yaşar Nuri Öztürk, seçim sonuçlarını yorumlamak için katıldığı Ulusal Kanal'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ağır sözlerle eleştirdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Yaşar Nuri Öztürk Saba Tümer'de Şarkı Söyledi 04:21
Yaşar Nuri Öztürk Saba Tümer'de Şarkı Söyledi 2.594 izlenme - 3 yıl önce İlahiyatçı yazar Yaşar Nuri Öztürk canlı yayında şarkı söyledi.
Yaşar Nuri Öztürk şarkı söyledi 04:21
Yaşar Nuri Öztürk şarkı söyledi 664 izlenme - 3 yıl önce
Yaşar Nuri'den Unutulmaz Atatürk Saptamaları 09:39
Yaşar Nuri'den Unutulmaz Atatürk Saptamaları 732 izlenme - 6 ay önce Yaşar Nuri Öztürk'ün Atatürk ve Kurtuluş Savaşı ile ilgili görüşleri. İslam dünyasının Atatürk'ün fikirlerine olan bakışını eleştiriyor. Yayın tarihi 24.05.2015
Yaşar Nuri Öztürk Yayında Şarkı Söyledi 01:00
Yaşar Nuri Öztürk Yayında Şarkı Söyledi 440 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk Yayında Şarkı Söyledi
Yaşar Nuri Öztürk & Nihat Hatipoğlu Tartışması 07:26
Yaşar Nuri Öztürk & Nihat Hatipoğlu Tartışması 7.216 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Gönderme ...
Yaşar Nuri Öztürk - Cennette Huri Verilmesi 02:55
Yaşar Nuri Öztürk - Cennette Huri Verilmesi 2.943 izlenme - 3 yıl önce Saba Tumer'in Programında Cennette Huri Verilmesi Meselesini Bir De Sizin Ağzınızdan Dinleyebilirmiyiz Hocam? Sorusuna Yaşar Nuri Öztürk'ün Yorumu
Yaşar Nuri Öztürk şarkıcı Nazlı Kanaat'la nişanlandı 04:57
Yaşar Nuri Öztürk şarkıcı Nazlı Kanaat'la nişanlandı 2.203 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, şarkıcı Nazlı Kanaat'la nişanlandığını açıkladı.
Stephen Hawking dabbe mi? Yaşar Nuri Öztürk 01:55
Stephen Hawking dabbe mi? Yaşar Nuri Öztürk 382 izlenme - 6 ay önce Dünyanın en ünlü bilim insanlarından Stephen Hawking için Yaşar Nuri Öztürk "dabbe" dedi! sebebi ise Stephen Hawking'in beynini kullanması ve felçli olduğu için makine aracı ile konuşması...
Yaşar Nuri Öztürk: Kutlu Doğum şirktir 10:12
Yaşar Nuri Öztürk: Kutlu Doğum şirktir 1.020 izlenme - 3 yıl önce İlahiyat Prof'u Yaşar Nuri Öztürk daimi konuk olduğu Saba Tümer'de yine tepki çekecek açıklamalarda bulundu.
Yaşar Nuri Öztürk'ten İsim Analizleri 01:20
Yaşar Nuri Öztürk'ten İsim Analizleri 288 izlenme - 10 ay önce Bazı insanların isimleriyle kişilikleri ve yaşam tarzları arasında çok büyük farklar olduğunu söyleyen Yaşar hoca, Cem Yılmaz tadında anlatımı ile Saba Tümer'i canlı yayında adeta gülme krizine sokuyor.
Sevenlerini Üzdü 00:43
Sevenlerini Üzdü 317 izlenme - 12 ay önce İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, oldukça zayıflamış görüntüsüyle Halk TV ekranında canlı yayın programına çıktı.
Yaşar Nuri Öztürk - Chp'yi Cebrail Bile Kurtaramaz! 04:54
Yaşar Nuri Öztürk - Chp'yi Cebrail Bile Kurtaramaz! 549 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı Çıkışlarla Sürekli Gündeme Oturan Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Bir Dönem Siyaset Yaptığı Chp İle İlgili Ağır Sözler Sarf Etti. "
Yaşar Nuri Hoca ve Kurban Görüşleri 03:14
Yaşar Nuri Hoca ve Kurban Görüşleri 413 izlenme - 12 ay önce Türkiye'de İslam'ı adam gibi yorumlayan ve aktaran hiç korkmadan doğru bildiğini söyleyen, hakkı söyleyen nadir ilâhiyat profesörlerinden biri olan Nuri Hoca yine korkmadan bildiğini söylemiş. Müslümanların içindeki barbarlığı da olabilecek en güzel şekilde araya sıkıştırmış efendim. Kan ve vahşet içerisindeki bir bayram aslında islamda yoktur bile. Ama henüz bunu dile getirecek cesaret sanırım kendisinde yok. Sonuç olarak bu barbar ilk çağ adetlerini şiddetle kınıyorum. Ülkemizde her bayram çocukların gözü önünde boğazlanıp caddelerden akan kanı görmekten nefret ediyorum. Böyle bir görüntüyü normalmiş gibi en güvendiği insanlardan gören bir çocuğun ilerde kafa kesen barbarları gördüğünde ve din için yapıldığı söylendiğinde sizce bunu nasıl yorumlayan bir birey olur? İyi bayramlar diyeceğim ama böyle bir bayramın iyisi olmaz. İyi seyirler.
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 3.526 izlenme - 1 ay önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
Nuri Öztürk'ün Anıları Saba Tümer'i Kahkahaya Boğdu 03:23
Nuri Öztürk'ün Anıları Saba Tümer'i Kahkahaya Boğdu 191 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer ile Yaşar Nuri Öztürk'ün birlikte yaptıkları programda Öztürk, spor yaparken çıkardığı seslerden örnek verdi. Saba Tümer ile Yaşar Nuri Öztürk'ün ...
Yaşar Nuri Öztürk: Sakal-ı Şerif Yoktur 02:48
Yaşar Nuri Öztürk: Sakal-ı Şerif Yoktur 2.506 izlenme - 2 yıl önce "Sakal- ı Şerif diye bir şey yoktur, putperestliğin lüzumu yok. Bu tabir bile putperestliktir. Peygamberimiz kime sakalını verip de "bunu saklayın" demiştir? Bu şirkin en büyüğüdür. Peygamberi bu konuya alet ettikleri için. Peygamberin bıraktığı tek mucize Kur'an-ı Kerim'dir."
Yaşar Nuri Öztürk - Mustafa Kemal Yorumu  02:24
Yaşar Nuri Öztürk - Mustafa Kemal Yorumu 1.703 izlenme - 2 yıl önce Nihat Doğan'ın programında konuşan Yaşar Nuri Öztürk alkış aldı.
Ben Bayram Atlası Diyorum, Siz Bayram Tahtası Diyorsunuz 01:35
Ben Bayram Atlası Diyorum, Siz Bayram Tahtası Diyorsunuz 100 izlenme - 6 ay önce Türklerin 10. yy. başlarında İslam'a geçişleriyle şamanizmin etkileri anlatılırken diğer konuk hanımefendinin masumane sohbete katılımı Yaşar Nuri Öztürk'ün "Beni çıldırtmayın" serzenişine dönüşmüş.
Yaşar Nuri Öztürk Hoca, Eva Mendes Hayranı Çıktı! 01:26
Yaşar Nuri Öztürk Hoca, Eva Mendes Hayranı Çıktı! 554 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yasar Nuri Öztürk Hoca Teke Tek´de..
Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen'den Küfür Performansı 00:52
Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen'den Küfür Performansı 632 izlenme - 1 ay önce Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda küfürler havada uçuştu.
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 08:10
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 3.188 izlenme - 3 yıl önce Ünlü ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, ezan ile ilgili kafa karıştıran bir açıklamada bulundu.
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 01:11
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 456 izlenme - 6 ay önce Yaşar Nuri Öztürk, kendisine sataşanlara dayanamıyor, küfürü gönderiyor. Ayşe Sucu hanım da ortalığı toparlamaya çalışıyor. Aman hocam, terbiyemizi bozmayalım.
Yaşar Nuri Öztürk Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı Angut Deyince Kızıyor 03:41
Yaşar Nuri Öztürk Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı Angut Deyince Kızıyor 20 izlenme - 4 hafta önce Yaşar Nuri Öztürk, Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı Angut Deyince Kızıyor
Yaşar Nuri Öztürk ''Cübbeli Ahmet Hocayı Takdir Ediyorum'' 03:02
Yaşar Nuri Öztürk ''Cübbeli Ahmet Hocayı Takdir Ediyorum'' 2.808 izlenme - 2 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk ''Cübbeli Ahmet Hocayı Takdir Ediyorum''