Hoşgeldiniz!

yaşlı adam

Yaşlı Adam 00:17
Yaşlı Adam 10.944 izlenme - 9 yıl önce Bu yaşlı adamın kendisini seyredenlere bir sürprizi var.
Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 383.456 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı Adama Torpil Şakası Torpil ile yapılan eşek şakası kameraya böyle yansıdı. Bir genç yaşlı bir adamın yanında torpil patlattı. Kameraya yansıyan bu şakada çok korkan yaşlı adam bir anda ne yapacağını şaşırdı.
EN YAŞLI ADAM 00:36
EN YAŞLI ADAM 27 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 05:20
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 198 izlenme - 1 yıl önce Yaşlı Adam Kılığında Basketçi
Karakalem Yaşlı Adam 01:12
Karakalem Yaşlı Adam 103 izlenme - 2 yıl önce Karakalem Yaşlı Adam
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 2 05:20
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 2 48 izlenme - 12 ay önce yaşlı adam kılığında basketçi 2
Zorba Genci Sopalayan Yaşlı Adam 07:14
Zorba Genci Sopalayan Yaşlı Adam 3.673 izlenme - 2 ay önce New york metrosunda taşkınlık yapıp kendisini taciz eden ve geri vites yapmayan genci dinlene dinlene döven 52 yaşındaki bir abiyi izliyoruz, genç eleman otururken zenci abinin boyutunu tam kestirememiş anlaşılan.
Yaşlı Adamı Böyle Soydular! 00:46
Yaşlı Adamı Böyle Soydular! 45 izlenme - 11 ay önce Yaşlı adamı böyle soydular!2 hırsız kameraları farketmeden yaşlı adamın kredi kartını çaldı. Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Basketbolcu Yaşlı Adam Kılığına Girerse 04:58
Basketbolcu Yaşlı Adam Kılığına Girerse 2.466 izlenme - 2 yıl önce Basketbolcu Yaşlı Adam Kılığına Girerse
Yaşlı Adam Dansıyla Fenomen Oldu 03:00
Yaşlı Adam Dansıyla Fenomen Oldu 481 izlenme - 1 yıl önce Müziği duyunca koltuk değneklerini yere atıp dansa başlayan amca, dansıyla gençlere taş çıkartıyor.
Spor Arabayı Kullanan Yaşlı Adam 00:47
Spor Arabayı Kullanan Yaşlı Adam 5 izlenme - 1 ay önce Rusya'da spor arabayı takip eden gençler, sürücünün yaşlı birisi olduğunu görünce gülmekten kendilerini alamadılar.
Yatarak Motosiklet Süren Yaşlı Adam 00:39
Yatarak Motosiklet Süren Yaşlı Adam 73 izlenme - 1 yıl önce Motosikletinde taşıdığı yükler sebebiyle kendisine çok az yer kalan yaşlı adamın çözümü. Motorsikleti o kadar rahat kullanıyor ki izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
Yatarak Motosiklet Süren Yaşlı Adam 00:39
Yatarak Motosiklet Süren Yaşlı Adam 32 izlenme - 1 yıl önce Motosikletinde taşıdığı yükler sebebiyle kendisine çok az yer kalan yaşlı adamın çözümü... Değme keyfine...
Yaşlı Adam Polis Sırtında Cezaevinde 01:29
Yaşlı Adam Polis Sırtında Cezaevinde 111 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Adam Polis Sırtında Cezaevinde
Yaşlı Adam Kardan Adama Karşı 00:22
Yaşlı Adam Kardan Adama Karşı 115 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Adam Kardan Adama Karşı
 Yaşlı Dayı 01:01
Yaşlı Dayı 177 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Dayı
Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 19.209 izlenme - 2 yıl önce http://karnavalhaber.blogspot.com/
Ronaldo Yaşlı Adam Kılığına Girdi! 04:17
Ronaldo Yaşlı Adam Kılığına Girdi! 6 izlenme - 2 ay önce Ronaldo Yaşlı Adam Kılığına Girdi!, Ronaldo yaşlı adam kılığında dışarıda, Rondaldo sokakta çalım yaptı, Ronaldo küçük çocukla sokakata çalım yaptı.
Yaşlı Adam Göz Yaşlarını Tutamadı! 01:01
Yaşlı Adam Göz Yaşlarını Tutamadı! 165 izlenme - 3 yıl önce Maçın oynandığı anlarda tribünden kameraya yansıyan bu görüntü tüm dünyada günün konusu oldu...
Umursamazlığı Zirveye Taşıyan Yaşlı Amca 00:23
Umursamazlığı Zirveye Taşıyan Yaşlı Amca 3.602 izlenme - 2 hafta önce Trenin gelişini umursamayan yaşlı adam, ölümden saliselerle kurtuldu. Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde rayların üzerinden yolun karşısına geçen yaşlı adam, dikkatsizliğinin bedelini az daha canıyla ödüyordu. Ama canı da pek umurunda değil gibiydi. Zira tren üzerine gelmesine rağmen istifini hiç bozmadı ve yoluna devam etti. Tren de yaşlı adamı adeta teğet geçti.
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 01:20
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 766 izlenme - 10 ay önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu. Genç olan adam ayağa fırlayıp yaşlı adama ardı ardına yumruklar indirdikten sonra, bu kez tekmesini kullandı. Aldığı darbelerle kendinden geçen yaşlı adam bayıldı.
Yaşlı Adamın Vuvuzelayla İmtihanı 00:08
Yaşlı Adamın Vuvuzelayla İmtihanı 39 izlenme - 2 yıl önce Vuvuzela çalmak isteyen yaşlı adam az daha kalp krizi geçirip ölüyordu 30.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Yaşlı Adamın Vuvuzelayla İmtihanı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yaşlı Adamın Oyunu 04:18
Yaşlı Adamın Oyunu 664 izlenme - 1 yıl önce Yaşlı Adam.Kurnaz yaşlı, ihtiyarın zekası,yalnızlık,kendi kendini yenmek
Bioshock Infinite #part5 Yaşlı Adam 10:46
Bioshock Infinite #part5 Yaşlı Adam 21 izlenme - 2 yıl önce *********************************************************************************** -Umarım Paylaştığım Videodan Zevk Almışsındır. Daha Fazla Video Gelmesini İstiyorsan AboneOl ve Beğenmeyi Unutma, Teşekkürler. İzlesene Kanalıma Abone Ol: http://bit.ly/TurkayAltintas Youtube Kanalıma Abone Ol : http://bit.ly/Yturkayaltintas Dailymotion Kanalıma Abone Ol : http://bit.ly/Dturkayaltintas *********************************************************************************** -Yorumlarınıza daha hızlı cevap verebilmem için çevrelerinize ekle : Google Çevrelerine Ekle : http://bit.ly/1KVvYFl *********************************************************************************** -Bana Ulaşa Bileceğiniz Adresler ; Steam AVM : FaceBook :http://on.fb.me/1FSRBWU Kişisel Facebook Page : http://on.fb.me/1DgrG5b Twitter Sayfam : http://bit.ly/1nuYB2W Instagram Sayfam : http://bit.ly/1KFmhqU *********************************************************************************** -Canlı Yayın Adresime Göz Atmak İster Misin? Yayınlarımda Senide İstiyorum! Canlı Yayın : http://bit.ly/lethalitytv *********************************************************************************** -Web Sitelerime Göz Atmak İster Misin? Forum : http://bitly.com/csgoplaybet Blog Sitemiz : http://bit.ly/SteamAVMBlog Satış Sitemiz: http://bit.ly/SteamAVM *********************************************************************************** ** Video önerileri ** CS:GO 1vs5 de_inferno : http://bit.ly/1KVw8fT CS:GO Lucky Ace de_inferno : http://bit.ly/1KVwh38 CS:GO de_dust2 Haritasında AWP Ace : http://bit.ly/1KVwrYh LOL PROJECT Zed Skin Spotlight : http://bit.ly/1KFoumq *********************************************************************************** ** Video Listeleri ** ___Izlesene.Com___ League Of Legends : http://bit.ly/1KVwrrg League Of Legends Skin Spotlight : http://bit.ly/1h2k4hL CS:Global Offensive : http://bit.ly/1KVwzqz
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 2 05:20
Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 2 84 izlenme - 1 yıl önce Yaşlı Adam Kılığında Basketçi 2
Yaşlı Adamı Döverek Bayılttı 01:20
Yaşlı Adamı Döverek Bayılttı 105 izlenme - 2 yıl önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu.
Yaşlı Adamı Böyle Gasp Ettiler 00:32
Yaşlı Adamı Böyle Gasp Ettiler 6 izlenme - 3 hafta önce Bir otoparkta gözüne kestirdikleri yaşlı adamı takip eden yüzü kapalı 3 kişi, şahsın üzerindekileri zorla alıyor. 78 yaşındaki adam gaspçılara dirense de başarılı olamıyor. Genç oldukları anlaşılan şahıslar, yaşlı adamın cüzdanını ve diğer değerli eşyalarını alıp olay yerinden uzaklaşıyor.
Yaşlı Adamın Dev Gibi Balıkla Mücadelesi 02:36
Yaşlı Adamın Dev Gibi Balıkla Mücadelesi 21 izlenme - 5 ay önce Çin'de nehirde balık tutan yaşlı adamın oltası dev bir balığa takıldı. Yaşlı adam balığı kıyıya çekebilmek için büyük bir mücadele verdi. Bir süre sonra yardımına gelen bir kaç kişi sayesinde balığı kıyıya çekti.
Dev Yangından Böyle Kurtuldu 03:29
Dev Yangından Böyle Kurtuldu 12 izlenme - 1 yıl önce Yangın çıkan bir evin içinde bir adamın kaldığını söyleyen kadın, insanlardan dakikalarca yardım istiyor. Yangın nedeniyle çıkan büyük patlamadan sonra umudunu kesen insanların, saniyeler sonra yangında mahsur kalan adamı birinin sırtında gördüklerinde ki mutluluk görmeye değer.
Tuğbam 00:28
Tuğbam 116 izlenme - 2 yıl önce Tuğbam