Hoşgeldiniz!

yenilmezler

Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 Son Fragmanı 02:08
Yenilmezler 2 Ultron Çağı 2015 Son Fragmanı 650.240 izlenme - 8 ay önce İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor. Iron Man, barışın sağlanması için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak ister fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bunun üzerine Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye yeniden bir araya gelir. Ultron adıyla bilinen James Spader ise bütün acımasızlığıyla ilerlemekte ve insanoğlunun soyunu tüketmek için korkunç planlar peşindedir. Yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında, yeni gizemli karakterler ve gizli ittifaklarla gerilimin dozu iyice artar. Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, başrollere Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi üç yeni isim katılıyor.
Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers: Age of Ultron) Türkçe Dublajlı 2. Fragman 01:35
Yenilmezler 2: Ultron Çağı (Avengers: Age of Ultron) Türkçe Dublajlı 2. Fragman 748.887 izlenme - 11 ay önce Yenilmezler serisinin 2. filmi Age of Ultron'un 2. fragmanı, Türkçe dublajlı olarak sizlerle. Joss Whedon'ın yönettiği film, tüm dünyayla birlikte 1 Mayıs 2015'te Türkiye'de vizyona girecek.
Yenilmezler Savunma 01:00
Yenilmezler Savunma 111 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/yenilmezlersavunma.htm Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara karşı dünyayı savunmaktadırlar. Uzaylılar gelir gelmez dünyamıza yerleştirdikleri ağır tank toplarını kullanarak gezegenimizi patlatmayı planlıyorlar. Bunlara karşı savaşarak gezegeni kurtarmak için 4 Marvel Avengers kahramanlarından olan Captain America, Iron Man,Thor ve Hulk bunlardan 2 tanesini seçmelisiniz. Eğer tek kişilik modu seçerseniz sadece kahramanlardan bir tanesini siz kontrol edecek diğeri yanınızda size yaverlik yapacaktır. Eğer 2 kişilik modda arkadaşınızla oynamak isterseniz biriniz W,A,S,D veya Yön tuşlarını ile karakterini kontrolünü sağlayacak boşluk tuşu işe ateş edecektir. Tek kişilik modda oyun kontrolü için sizden mouse'unuzu otomatik mi yoksa manuel olarak kontrol etmenizi soracak. Bizim tavsiyemiz "Auto" seçeneğini seçmeniz. Çünkü ilerde yeşil yaratıklar ve güçlü silahları çoğalacağı için karşı koymanız zorlaşacaktır. Zor bir görev sizleri beklemektedir. Tüm insanlık sizin sihirli ve yetenekli parmaklarınızın ucunda. İyi Eğlenceler..
Yenilmezler Fragman 02:03
Yenilmezler Fragman 430 izlenme - 4 yıl önce Yenilmezler Fragman
Yenilmezler Savunma 01:00
Yenilmezler Savunma 207 izlenme - 3 yıl önce
Yenilmezler 2 01:33
Yenilmezler 2 1.149 izlenme - 2 yıl önce Yenilmezler 2
Yenilmezler Sezon Finali 00:55
Yenilmezler Sezon Finali 962 izlenme - 2 yıl önce Yenilmezler: Dünyanın En Güçlü Kahramanları: Sezon Finali Disney XD'de!
Yenilmezler Şarkısı 03:03
Yenilmezler Şarkısı 451 izlenme - 2 yıl önce Bu Güzel Bi Şarkı Yapan Ramazan Aksu
Yenilmezler Filminden Komik Sahne 00:51
Yenilmezler Filminden Komik Sahne 218 izlenme - 1 yıl önce Yenilmezler birçok farklı film kahramanını bir araya toplayarak izleyicilerden büyük alkış toplamayı başardı. Dünyanın güvenliği için bir araya gelen kahramanlarımızın işi hiçde kolay olmayacaktır.
rakipbul 00:31
rakipbul 22 izlenme - 5 yıl önce
Yenilmezler Teknolojiyi İyi Kullan 03:53
Yenilmezler Teknolojiyi İyi Kullan 130 izlenme - 3 ay önce Yenilmezler'i Childrens XD'DE İzle http://childrenskidzturkiye-childrens-xd.weebly.com/ http://childrenskidzturkiye-childrens-xd.weebly.com/marvel-yenilmezler-birli287i.html Yenilmezler'i Childrens XD'DE İzle http://childrenskidzturkiye-childrens-xd.weebly.com/ http://childrenskidzturkiye-childrens-xd.weebly.com/marvel-yenilmezler-birli287i.html
Yenilmezler 4 Mayıs'ta Sinemalarda! 02:23
Yenilmezler 4 Mayıs'ta Sinemalarda! 155 izlenme - 2 yıl önce Sabırsızlıkla beklenen Yenilmezler (Avengers) birbirinden özel süper kahramanları ile 4 Mayıs'ta 3 Boyutlu olarak sinemalarda! Film henüz sınıflandırılmamışt...
Yenilmezler Hulk Ve Loki Çelimsiz Tanrı 01:01
Yenilmezler Hulk Ve Loki Çelimsiz Tanrı 150 izlenme - 2 yıl önce Yenilmezler Hulk Ve Loki Çelimsiz Tanrı
Yenilmezler Hulk Sahnesi (The Avengers) 00:30
Yenilmezler Hulk Sahnesi (The Avengers) 3.118 izlenme - 4 yıl önce
Fırat İnci Yenilmezler Armada Röportaj 00:38
Fırat İnci Yenilmezler Armada Röportaj 17 izlenme - 5 ay önce İddaa Rakipbul Ligi, 8.000 takımla 16 ilde düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel ve üst düzey multimedya hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. *Rakipbul’a tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Bunun için www.rakipbul.com adresinden üye olmanız yeterlidir. *Site üzerinden ONLİNE maç alabilme olanağının yanı sıra 0532 111 11 72 numaralı call centerdan yardım, destek ve maç alımı sağlayabilirsiniz.
Fırat İnci Yenilmezler Armada Röportaj 00:52
Fırat İnci Yenilmezler Armada Röportaj 9 izlenme - 5 ay önce İddaa Rakipbul Ligi, 8.000 takımla 16 ilde düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel ve üst düzey multimedya hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. *Rakipbul’a tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Bunun için www.rakipbul.com adresinden üye olmanız yeterlidir. *Site üzerinden ONLİNE maç alabilme olanağının yanı sıra 0532 111 11 72 numaralı call centerdan yardım, destek ve maç alımı sağlayabilirsiniz.
Yenilmezler 2 izle - Avengers HD 02:18
Yenilmezler 2 izle - Avengers HD 759 izlenme - 7 ay önce
Yenilmezler  Demir Adam  Son Sahne Nükleer Füzenin Fırlatılışı 03:46
Yenilmezler Demir Adam Son Sahne Nükleer Füzenin Fırlatılışı 525 izlenme - 1 yıl önce Yenilmezler Demir Adam Son Sahne Nükleer Füzenin Fırlatılışı
Yenilmezler röportajı 3 01:50
Yenilmezler röportajı 3 334 izlenme - 4 yıl önce Yenilmezler röportajı 3
Mehmet Akça Yenilmezler Armada Maçın Golü 00:54
Mehmet Akça Yenilmezler Armada Maçın Golü 8 izlenme - 5 ay önce İddaa Rakipbul Ligi, 8.000 takımla 16 ilde düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel ve üst düzey multimedya hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. *Rakipbul’a tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Bunun için www.rakipbul.com adresinden üye olmanız yeterlidir. *Site üzerinden ONLİNE maç alabilme olanağının yanı sıra 0532 111 11 72 numaralı call centerdan yardım, destek ve maç alımı sağlayabilirsiniz.
Anıl Karakaya Yenilmezler Armada Maçın Golü 00:56
Anıl Karakaya Yenilmezler Armada Maçın Golü 6 izlenme - 5 ay önce İddaa Rakipbul Ligi, 8.000 takımla 16 ilde düzenlenen, sıradan bir halı saha maçında profesyonel ve üst düzey multimedya hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Her üyesine profesyonel oyuncu deneyimi yaşatan iddaa Rakipbul Ligi, her seviyede takıma kendi seviyesine uygun birçok rakip bulabildiği gibi, saha içinde uzman ekibiyle maç içindeki sertliği ve tartışmaları kontrol altına alabilmektedir. *Rakipbul’a tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Bunun için www.rakipbul.com adresinden üye olmanız yeterlidir. *Site üzerinden ONLİNE maç alabilme olanağının yanı sıra 0532 111 11 72 numaralı call centerdan yardım, destek ve maç alımı sağlayabilirsiniz.
yenilmezler röportajları 01:37
yenilmezler röportajları 399 izlenme - 4 yıl önce yenilmezler röportajları
Yenilmezler (avengers) ThugLife HULK New Trend YENİ 2015 00:31
Yenilmezler (avengers) ThugLife HULK New Trend YENİ 2015 47 izlenme - 5 ay önce Emeğe Saygı Yenilmezler ThugLife HULK AvengerS ThugLife HULK
Yenilmezler 2 Ultron Çağı Fragman 02:11
Yenilmezler 2 Ultron Çağı Fragman 69 izlenme - 6 ay önce 4 Mayısta Vizyona Girecek
Yenilmezler özel klip 01:01
Yenilmezler özel klip 345 izlenme - 4 yıl önce Yenilmezler özel klip
Yenilmezler: Ultron Çağı - Fragman 02:11
Yenilmezler: Ultron Çağı - Fragman 2.237 izlenme - 1 yıl önce Iron man,demir adam,hulk,thor, gibi başrolde oynadıkları marvel kahramanlarının yeni bir filmi başlıyor marvel 2 ultron çağı 2015 mayısta sinemalarda sizlerle buluşuyor. Kanalımıza abone olmayı unutmayınız.
Yenilmezler Filmi Basın Lansmanı. Kerem Bürsin 00:14
Yenilmezler Filmi Basın Lansmanı. Kerem Bürsin 40 izlenme - 6 ay önce Yenilmezler Filmi Basın Lansmanı. Kerem Bürsin
Yenilmezler / The Avengers (2012) HD Fragman / Trailer 02:03
Yenilmezler / The Avengers (2012) HD Fragman / Trailer 174 izlenme - 4 yıl önce sdsdasdasd
Yenilmezler Hulk - Çelimsiz Tanrı D Komik Sahne 01:02
Yenilmezler Hulk - Çelimsiz Tanrı D Komik Sahne 4.226 izlenme - 4 yıl önce Yenilmezler Hulk- Çelimsiz Tanrı D Komik Sahne
Yenilmezler: Ultron Çağı / Fragman 01:40
Yenilmezler: Ultron Çağı / Fragman 462 izlenme - 11 ay önce 2015 yılı devam filmlerinin gişede kıyasıya mücadele edeceği yıllardan biri olacak. Birbirinden kaliteli yapımlar sinemalarda boy gösterecek. Yılın kuşkusuz merakla beklenen yapımlarından biri de Avengers serisinin yeni filmi Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı). Geçtiğimiz günlerde fragman öncesi kısa bir teaser'la sinemaseverleri heyecanlandıran Avengers: Age of Ultron tam fragman için 12 Ocak tarihini vermişti. Filmin ikinci fragmanı da sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. "Avengers: Age of Ultron"un yeni fragmanı, Yenilmez'lerin birbirleriyle anlaşmazlığa düşmesi ve en kötü karakterle karşılaşmalarının ardından ortaya çıkan kaos ve dehşeti gözler önüne seriyor. Hiçbir şey insanları, hayranı oldukları süper kahramanları birbirlerini boğazlarken görmek kadar kızdırmaz. Marvel'in "Avengers: Age of Ultron" filminin yeni fragmanında; Hulk (Mark Ruffalo),Tony Stark/Iron Man (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson), Thor (Chris Hemsworth) ve Hawkeye (Jeremy Renner)'i, kötülükle Ultron formunda savaşmak zorundalarken, kendi aralarında da anlaşmazlığa düşmüş durumda görüyoruz. Trailerda birçok patlama, devrilmiş arabalar ve çığlık atan insanlar var. Hulk da bu mahvedişten kendi payına düşeni fazlasıyla yapıyor... James Spader tarafından seslendirilen ve filmin kötü adamı olan metal Ultron; "Herkes dehşete düşeceği şeyi yaratır, sizi parçalara ayıracağım..." şeklinde bir gözdağı veriyor. Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı), 1 Mayıs 2015'te sinemalarda!