Hoşgeldiniz!

yerçekimi

Yerçekimi Fragman 01:51
Yerçekimi Fragman 571 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Sandra Bullock, George Clooney, Eric Michels gibi isimlerin yer aldığı Gravity (Yerçekimi) filminin resmi fragmanı.
Sıfır Yerçekimi 01:42
Sıfır Yerçekimi 10 izlenme - 10 ay önce http://www.o0yunskor.com/sifiryercekimi.htm Galaksi barış komitesinin keşif için dönderdiği uzay gemilerinden uzun süredir haber alınamamıştır. Bunun üzerine Galaksi savaşçıları komitesi tarafından kahramanımız bölgeye araştırma için gönderilir. Anca keşif gemileri düşmanlar tarafından vurulmuş ve enkaza dönüşmüştür. En kazlar arasında gezen kahramanımıza düşmanlar saldırırır ve zorlu bir mücadele başlar. Uzaylı düşmanlara ait savaş gemilerini yok etmelidir. Güze bir 3D savaş ve beceri olan Sıfır Yerçekimi Oyununu YÖN TUŞLARI, BOŞLUK TUŞU ve FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Yerçekimi Pandası 00:09
Yerçekimi Pandası 48 izlenme - 10 ay önce NASA'nın yıllarca peşinden koştuğu yerçekimini kontrol etme yeteneği. Ve bunu onlardan önce keşfeden Panda Jack. Videosu yayınlandıktan sonra esrarengiz şekilde ortadan kaybolduğu da iddaa ediliyor.
Yerçekimi - Gravity 01:27
Yerçekimi - Gravity 208 izlenme - 2 yıl önce Bizi bu adreslerden takip edebilirsiniz; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Fragman 01:48
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Fragman 20.900 izlenme - 2 yıl önce Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir.
Bikini Ve Yerçekimi 00:36
Bikini Ve Yerçekimi 854 izlenme - 4 ay önce Sahil kenarında artistik hareketler yapan kızın yerçekimine yenik düşmesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yerçekimi Kamera Arkası 05:47
Yerçekimi Kamera Arkası 1.174 izlenme - 2 yıl önce Yerçekimi Kamera Arkası
Biri Yerçekimi Mi Dedi??? 03:32
Biri Yerçekimi Mi Dedi??? 126 izlenme - 11 ay önce Yerçekimi kanununa her şekil kamera açısından net görüntülerle defalarca karşı gelmek! Türkiye'de bu tarzda , bu şekilde hiç denenmemiş toplu bir çalışmanın ve ortaya koyulan emeğin video'sunu sizlere sunuyorum.. Video'nun montajı, kesimi , dans kostümleri, ışık efektleri, kamera çekimleri , açıları, aklınıza gelebilecek herşey bana aittir..Video'yu izlerken lütfen açık fikirli olun.İyi Seyirler. HERŞEY SEVGİYLE (Burak Soylu)
Yerçekimi Olmayan Ortamda Kusmak 00:35
Yerçekimi Olmayan Ortamda Kusmak 149 izlenme - 10 ay önce İnsanlığın kurtuluşu için görevlendirilen Steve-o ve ekibi zorlu görev öncesi bir eğitimden geçiyor.
Yerçekimi TV Fragman 00:33
Yerçekimi TV Fragman 388 izlenme - 2 yıl önce Yerçekimi TV Fragman
Kar Motoruyla Yerçekimi Testi 00:45
Kar Motoruyla Yerçekimi Testi 112 izlenme - 2 yıl önce Kar motoruyla alabildiğine dik bir tepeye tırmanıp, yerçekimine yenilen sporcu 19.03.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kar Motoruyla Yerçekimi Testi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yerçekimi Çocuğu 01:00
Yerçekimi Çocuğu 8 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/yercekimicocugu.htm Yerçekimi çocuğu ve ikizi ile süper bir maceraya atılıyorsunuz. Oyundaki bu çocuklar, platformların her iki yüzünde de yürüyebilme yeteneğine sahiptirler. Yerçekimi çocuklarını boşluğa düşürmeden mouse veya space (boşluk) tuşu ile kontrol ederek başarılı olmalarını sağlamalısınız. İyi oyunlar..
Yerçekimi Çocuğu 01:00
Yerçekimi Çocuğu 34 izlenme - 3 yıl önce
Yerçekimi - Gravity! 01:48
Yerçekimi - Gravity! 220 izlenme - 2 yıl önce Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronat Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor.Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş Stone ve Kowalsky'i tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerini kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşüp çok az kalan oksijenlerini de tüketir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın derinliklerine inmektir.
Yerçekimine Nasıl Kaşı Koyulur? 05:41
Yerçekimine Nasıl Kaşı Koyulur? 15 izlenme - 2 ay önce Basit bir fizik kuralı aslında ama anlamayanlar olabilir tabi
Yerçekimi TV Fragman 6 00:30
Yerçekimi TV Fragman 6 73 izlenme - 2 yıl önce Yerçekimi TV Fragman 6
yerçekimi aldatmacası 05:05
yerçekimi aldatmacası 57 izlenme - 5 yıl önce
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 02:03
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 11.356 izlenme - 2 yıl önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın...
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 01:58
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 276 izlenme - 6 ay önce "Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu?" başlıklı bu videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: Kütleçekimi kuvvetinin Dünya için isimlendirilmiş haline yerçekimi kuvveti denir. Bu kuvvetin durduk yere değişmesi imkansızdır, ama biz değiştiğini varsayalım. Evrendeki kütleçekimi kuvvetinde bir azalma olursa bütün galaksiler dağılır, hatta bazı gök cisimleri birbirleriyle çarpışır ve evren düzensiz bir şekilde, daha hızlı genişlerdi. Dağılan Samanyolu galaksisindeki Güneş sistemi bozulur ve gezegenler düz çizgi halinde yörüngelerinden çıkarlardı. Çünkü Güneş sistemini bir arada tutan Güneş'in uyguladığı kütleçekimi kuvvetidir. Eğer kütleçekimi kuvveti yoksa düzen içerisinde dönen gezegenlerde yok demektir. Bu durumda Güneşse, içinde oluşan reaksiyonlar yüzünden yayılır, sayısız parçalara ayrılır ve sıcaklığını kaybederdi. Yörüngesinden çıkan Dünya ise yaşamın olmadığı, soğuk, karanlık bir gezegen olurdu ve bir etki olmadığı takdirde sonsuza dek aynı doğrultuda yalnız bir şekilde ilerlerdi. Peki kütleçekimi kuvvetinin; evrende değil, galaksimizde değil, güneş sisteminde değil sadece Dünya'da kaybolduğunu var sayarsak ne olurdu? Bu durumda Dünya'ya ihtiyaç duymayan Evren düzenli işleyişine devam ederken Dünya'nın çekim kuvveti uygulamadığı ay farklı bir yöne doğru fırlardı ve Dünya'yı dış etkenlerden koruyan gaz kütlesi atmosfer de uzaya akardı. Soluduğumuz hava, kullandığımız su kaynakları, hayvanlar, arabalar, eşyalar, kısacası Dünya'ya sabitlenmemiş her şey uzayın derinliklerine doğru sürüklenirdi. Su ve havanın olmadığı bir ortamda hiçbir canlı için yaşam söz konusu değildir. Bu yüzden yerçekimi kaybolursa insanlar ne olduğunu bile anlamadan hayatlarını kaybederlerdi.
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 02:03
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 4 izlenme - 1 ay önce ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... Ruhi Çenet Videoları - 25. Video : Kütleçekimi kuvvetinin Dünya için isimlendirilmiş haline yerçekimi kuvveti denir. Bizi dünya'ya sabitleyen yerçekimi kuvveti, içimizdeki uçma isteğini gerçekleştirmemizin önündeki değişmez engeldir. Fakat biz bu kuvvetin durduğunu varsayarsak uçabilir miydik? Yer çekimi kuvveti olmadan hayat nasıl olurdu? Veya hayat olur muydu? Bu sorulara cevap bulmak için kesinlikle bu videoyu kaçırmayın... "Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu?" başlıklı bu videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: Kütleçekimi kuvvetinin Dünya için isimlendirilmiş haline yerçekimi kuvveti denir. Bu kuvvetin durduk yere değişmesi imkansızdır, ama biz değiştiğini varsayalım. Evrendeki kütleçekimi kuvvetinde bir azalma olursa bütün galaksiler dağılır, hatta bazı gök cisimleri birbirleriyle çarpışır ve evren düzensiz bir şekilde, daha hızlı genişlerdi. Dağılan Samanyolu galaksisindeki Güneş sistemi bozulur ve gezegenler düz çizgi halinde yörüngelerinden çıkarlardı. Çünkü Güneş sistemini bir arada tutan Güneş'in uyguladığı kütleçekimi kuvvetidir. Eğer kütleçekimi kuvveti yoksa düzen içerisinde dönen gezegenlerde yok demektir. Bu durumda Güneşse, içinde oluşan reaksiyonlar yüzünden yayılır, sayısız parçalara ayrılır ve sıcaklığını kaybederdi. Yörüngesinden çıkan Dünya ise yaşamın olmadığı, soğuk, karanlık bir gezegen olurdu ve bir etki olmadığı takdirde sonsuza dek aynı doğrultuda yalnız bir şekilde ilerlerdi. Peki kütleçekimi kuvvetinin; evrende değil, galaksimizde değil, güneş sisteminde değil sadece Dünya'da kaybolduğunu var sayarsak ne olurdu? Bu durumda Dünya'ya ihtiyaç duymayan Evren düzenli işleyişine devam ederken Dünya'nın çekim kuvveti uygulamadığı ay farklı bir yöne doğru fırlardı ve Dünya'yı dış etkenlerden koruyan gaz kütlesi atmosfer de uzaya akardı. Soluduğumuz hava, kullandığımız su kaynakları, hayvanlar, arabalar, eşyalar, kısacası Dünya'ya sabitlenmemiş her şey uzayın derinliklerine doğru sürüklenirdi. Su ve havanın olmadığı bir ortamda hiçbir canlı için yaşam söz konusu değildir. Bu yüzden yerçekimi kaybolursa insanlar ne olduğunu bile anlamadan hayatlarını kaybederlerdi.
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Tanıtım Fragman 01:24
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Tanıtım Fragman 216 izlenme - 3 yıl önce Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronat Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor.Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş Stone ve Kowalsky'i tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerini kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşüp çok az kalan oksijenlerini de tüketir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın derinliklerine inmektir.
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 02:03
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 204 izlenme - 2 yıl önce Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu?
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 02:03
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 70 izlenme - 2 yıl önce Takip Etmeyi Unutmayın... Baran Çoktan.
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 02:03
Yerçekimi Aniden Dursaydı Ne Olurdu? 27 izlenme - 2 yıl önce
Gravity (Yerçekimi) Spin-Off Aningaaq 06:49
Gravity (Yerçekimi) Spin-Off Aningaaq 35 izlenme - 7 ay önce Yazın çıkan ve kanımca bu senenin en iyi filmlerinden biri olan Gravity'yi izleyenler, Ryan'ın Rus kapsülünün içinde frekans bulmaya çalıştığı sahneyi hatırlar. İşte filmi çeken Cuaron'lardan oğul olan Jonas Cuaron Grönland'da bu 7 dakkalık spin-off'u çekiyor. Ve kısa film dalında da Oscar'a aday olmayı planlıyorlar. Bu arada şu kısacık filme 100 bin dolar harcamışlar. Yuh arkadaş.
Yerçekimi 11 Ekim’de sinemalarda 01:44
Yerçekimi 11 Ekim’de sinemalarda 42.240 izlenme - 2 yıl önce George Clooney ve Sandra Bullock ile ‘Gravity/ Yerçekimi’ 11 Ekim’de sinemalarda!
 Yerçekimi (Türkçe Altyazılı Fragman) 01:48
Yerçekimi (Türkçe Altyazılı Fragman) 27 izlenme - 2 yıl önce Yerçekimi (Türkçe Altyazılı Fragman)
Okyanusun Derinlerinde  Muhteşen Yerçekimi Gösterisi 03:38
Okyanusun Derinlerinde Muhteşen Yerçekimi Gösterisi 159 izlenme - 5 ay önce Fransız dalgıç tarafından çekilen kısa film harika görüntüler sunuyor. Okyanus içinde ağırlığın ve yerçekiminin ortadan kalktığını ve uzaydaki yerçekimsiz ortama benzer bir ortamın oluştuğunu gösteren dalgıç, akıntı içindeki sürüklenmesiyle de muhteşem hareketli görüntüler ortaya çıkarmış. Görüntüye herhangi bir deniz canlısının da girmemesi videonun denizde değil sanki uzayda çekildiği hissiyatını yaşatıyor.
Gravity (Yerçekimi) Filmine Süpermen Müdahalesi 01:11
Gravity (Yerçekimi) Filmine Süpermen Müdahalesi 175 izlenme - 2 yıl önce Oscar’ları silip süpüren ancak en iyi filmi alamayan, geçtiğimiz yılın en önemli filmlerinden biri olan Gravity / Yerçekimi filmi için internette bi kullanıcının yaptığı video kısa sürede fenomen oldu. Eğer Superman olsaydı, Gravity filminde yaşananlar nasıl gelişirdi temalı videoda Superman’in hızlı bir şekilde gelip Sandra Bullock’u kurtardığını görüyoruz. Gerçi videonun sonundaki sürpriz kısmında da Gravity filminin başındaki olayın neden başladığına da ışık tutuluyor.