Hoşgeldiniz!

yetişkin

Yetişkin Kangal 00:35
Yetişkin Kangal 799 izlenme - 1 yıl önce Yetişkin kangal köpeklerimiz hakkında bilgi edinmek için... www.yavrukangal.com
Gumball Yetişkin Oluyor 28:00
Gumball Yetişkin Oluyor 45.789 izlenme - 1 yıl önce GumBall Yetişkin Oluyor
GumBall Yetişkin Oluyor 28:00
GumBall Yetişkin Oluyor 577 izlenme - 5 ay önce
GumBall Yetişkin Oluyor 28:00
GumBall Yetişkin Oluyor 230 izlenme - 5 ay önce
Gumball Yetişkin Oluyor 28:00
Gumball Yetişkin Oluyor 168 izlenme - 5 ay önce
Papağan Yetişkin Filmleri İzlerse 02:15
Papağan Yetişkin Filmleri İzlerse 3.742 izlenme - 2 yıl önce Papağan Yetişkin Filmleri İzlerse Neler Olur Buyrun Hep Birlikte İzleyelim
Bebek Babunu Yiyen Yetişkin Babun 00:37
Bebek Babunu Yiyen Yetişkin Babun 100 izlenme - 4 ay önce Maymunlar aleminin en acımasız üyelerinden olan babunun vahşeti. Babun_____________: Babun veya habeş maymunu, iriyarı, yerde yaşayan bir köpeksi maymun cinsi. Köpek gibi uzun bir burnu ,iri ve sivri dişleri vardır. Babun, yakın akrabaları olan dril ve mandrilden sonra büyük insansı maymunlar ailesine dahil olmayan en iri primattır. Bu memelilere babun ismi Fransız doğabilimci Buffon tarafından verilmiştir. Antik Mısır'ın babun tanrısının ismi Baba idi. İsmin kökeni bu sözcük olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Celaleddin Yetişkin- Al Götür Sultanım 02:49
Celaleddin Yetişkin- Al Götür Sultanım 363 izlenme - 2 yıl önce Al Götür Sultanım
Yaz Sezonu Yetişkin Reklam Filmi 00:30
Yaz Sezonu Yetişkin Reklam Filmi 5.926 izlenme - 2 yıl önce Çekimlerini Güney Afrika - Cape Town’da gerçekleştirdiğimiz, Yaz Koleksiyonumuz’un tanıtım filmi, çocuk / bebek ve yetişkin temalı reklam filmlerimiz.
Kiralık Oda (Yetişkin Film) Fragman 01:39
Kiralık Oda (Yetişkin Film) Fragman 4.403 izlenme - 2 yıl önce Kiralık Oda (Yetişkin Film) Fragman
Beagle 03:21
Beagle 652 izlenme - 4 yıl önce Üreticisi pamukçu doghouse dan beagle yavru ve yetişkin...
Püskevit-2 00:29
Püskevit-2 1.076 izlenme - 4 yıl önce Yetişkinler püskevit videosu çekmiş çok komik.
Yetişkin Eğitimlerinde Neler İşe Yarıyor, Neler Yaramıyor? 01:07
Yetişkin Eğitimlerinde Neler İşe Yarıyor, Neler Yaramıyor? 28 izlenme - 1 yıl önce Yetişkin Eğitim Uzmanı Özer Koç, yetişkin eğitiminde katılımcının eğitime dahil olması gerektiğini ifade etti.
Genç Yetişkin Fragman Alt YazılıYoung AdultTrailer (2011) 01:48
Genç Yetişkin Fragman Alt YazılıYoung AdultTrailer (2011) 3.177 izlenme - 4 yıl önce Genç Yetişkin
Yetişkin Eğitimlerinde Neler İşe Yarıyor, Neler Yaramıyor? 01:07
Yetişkin Eğitimlerinde Neler İşe Yarıyor, Neler Yaramıyor? 51 izlenme - 1 yıl önce Franklin Covey İş Ortağı Özer Koç, yetişkin eğitiminde katılımcının eğitime dahil olması gerektiğini ifade etti.Eğitimin düzgün bir ortamda gerçekleşmesi gerektiğini vurgulayan Eğitim Uzmanı Özer Koç, kalabalık bilgilerle donatılmış slaytların katılımcının dikkatini dağıttığını ve eğitime dahil olmasını zorlaştırdığının altını çizdi.
yetişkin sorunu...!!! 01:15
yetişkin sorunu...!!! 205 izlenme - 4 yıl önce yetişkinler neden böyleler....?
Bebek Babunu Yiyen Yetişkin Babun ( 18) 00:37
Bebek Babunu Yiyen Yetişkin Babun ( 18) 8.192 izlenme - 4 ay önce Maymunlar aleminin en acımasız üyerinden olan babunun vahşeti.
Yetişkin İnsan Gibi Yüzen 16 Aylık Bebek 01:15
Yetişkin İnsan Gibi Yüzen 16 Aylık Bebek 155 izlenme - 9 ay önce Abd'nin Texas eyaletinde 16 aylık bir bebek profosyonel yüzüşüyle görenleri hayrete düşürdü. Havuzda gayet profesyonelce yüzen bebek zaman zaman sırtını dönerek dinleniyor ve nefes alarak da yüzmeye devam ediyor.
2 Sezon Aşk Sorunları Kişileri Tanıtım Fragmanı 04:24
2 Sezon Aşk Sorunları Kişileri Tanıtım Fragmanı 21 izlenme - 3 yıl önce süre : 02:40 birinin adı yazmayı unutum adı Seliz kapar olacak :) Dizimin adı değişti. Aşk Sorunları oldu eski adı şuydu Genç Yetişkinleri Aşk Sorunu. hayal üründür. Name syntax has changed. Problems of Love was the former name of the problem was that young adults love. imagine product.
Esrarengiz Kasaba - En Eğlenceli Yetişkin Şakaları 04:25
Esrarengiz Kasaba - En Eğlenceli Yetişkin Şakaları 37 izlenme - 3 hafta önce Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls), (IMDB Puanı 8.9'dur) Alex Hirsch tarafından oluşturulmuş Disney Channel orijinal serisidir. Alex Hirsch'in yönetmeni olduğu ilk çizgi filmidir. Ayrıca Alex, bu seri ile adını dünyaya duyurmuştur.15 Haziran 2012'de bir ön gösterim olarak ilk bölüm ABD'de yayınlanmıştır. Ancak dizi resmen 29 Haziran 2012'de yayına girmiştir. Türkiyede ise bazı sorunlar yüzünden 2013 yılında yayına girmiştir. Bu dizideki birçok karakterin seslendiricisi Cartoon Network'te de çalışmıştır. ABD'de 1. Sezon 20.bölümle 1 Ağustos 2013'te bitmiş, 2. Sezon ise 1 Ağustos 2014'te tekrar başlamıştır. 11 Mart 2015'te yayınlanan yarı-sezon finalinden sonra dört aylık bir ara verilmiştir, fakat 12 Temmuz'da yeni bölümler yayınlanmaya başlamıştır.
YETİŞKİN İLK DEĞERLENDİRME 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 01:04
YETİŞKİN İLK DEĞERLENDİRME 8 YAŞ ÜSTÜ KİŞİLER 535 izlenme - 10 ay önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş Üstü Kişilerde Yetişkin İlk Değerlendirme nasıl yapılmalıdır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından 8 Yaş Üstü Kişilerde Yetişkin İlk Değerlendirmenin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 04:41
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 126 izlenme - 9 ay önce Refikin'in böbrek mafyasına karşı verdiği büyük mücadele halen zihnimizi zedelerken, olum bak git videoları yüreklerimizi parçalarken,bu şahane başyapıtı sizlere sunmak istedim fazla sözü uzatmadan Cin Ali'nin pardon Celal Ç.nin bu akıl almaz senaryosunu izleyelim!
down sendromlu yetişkin işte 04:29
down sendromlu yetişkin işte 722 izlenme - 6 yıl önce onlar da iyi bir eğitimle çalışabilirler: www.beratcelik.com
Psikolojik Yaşam Merkezi 02:24
Psikolojik Yaşam Merkezi 127 izlenme - 3 yıl önce Psikolojik Danışmanlık Psikolog,pedagog,aile Danışmanlığı,,yetişkin Terapisi,evlilik Terapisi,cinsel Terapi,yaşam Koçluğu,öğrenci Koçluğu,aile Koçluğu
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 2 05:41
Celal Ç. - Yetişkin Ergenlerin Polisiye Filmi 2 127 izlenme - 9 ay önce Celal Ç.'nin maceralarına yoğun istek üzerine devam ediyoruz aslında başyapıtlarını Celal Ç.diye adlandıran ekip baş aktöre neden Polat Alemdar dediklerini anlamış değilim,kısa filmciler için üzülen ve eksi hanelerinde kabarma gösteren arkadaşlar üzülmesin belki hatalarını görürler ve daha kaliteli ve benzersiz kısa filmler için kolları sıvarlar...Neyse plastik tabancalarımız elimizde Polat peşimizde izleyelim efendim...
Yetişkin Röportajı: Hollywood Kızları; Yutuyor Mu? Tükürüyor Mu? 03:39
Yetişkin Röportajı: Hollywood Kızları; Yutuyor Mu? Tükürüyor Mu? 11 izlenme - 4 ay önce Acar youtuber Adrian, Hollywood Bulvarı'na giderek kızlara malum durumda yuttuklarını mı yoksa tükürdüklerini mi sormuş. İyi seyirler!
Yetişkinler Çocuklardan Ne Öğrenebilirler? 08:09
Yetişkinler Çocuklardan Ne Öğrenebilirler? 32 izlenme - 1 yıl önce Çocukları katleden yetişkinler aslında bir zamanlar kendilerinin de çocuk olduklarını unutmasalardı keşke... Video'daki sadece yaşının numarasının büyümesini dilediğim "12 yaşındaki" Adora SVITAK'ın bu konuşması dünyayı cehenneme çeviren tüm siyasilere, para babalarına ve biz tüm kendini yetişmiş sananlara gelsin...
Yetişkin Röportajı: Hollywood Kızları; Yutuyor mu? Tükürüyor mu? 03:39
Yetişkin Röportajı: Hollywood Kızları; Yutuyor mu? Tükürüyor mu? 9 izlenme - 4 ay önce Acar YouTuber Adrian, Hollywood Bulvarı'na giderek kızlara malum durumda yuttuklarını mı yoksa tükürdüklerini mi sormuş. İyi seyirler!
Bebek uykusunun yetişkin uykusundan farkı nedir? 01:26
Bebek uykusunun yetişkin uykusundan farkı nedir? 3 izlenme - 3 ay önce Bebekler, uykuya yetişkinlerden daha fazla ihtiyaç duyarlar. Yetişkin bir birey için günde 6-8 saat yekpare bir uyku yeter; ancak bebekler daha uzun süre ve daha sık uyanarak uyurlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yetişkin kadınlarda adet düzensizliğinin nedenleri nelerdir? 02:33
Yetişkin kadınlarda adet düzensizliğinin nedenleri nelerdir? 10 izlenme - 6 ay önce Yetişkinlerde adet düzensizliğinin en yaygın sebeplerinden biri polikistik over sendromudur. Tiroit fonksiyonlarıyla ilgili bozukluklar veya hormonal dengesizlikler de adet düzensizliğine sebep olabilir.