Hoşgeldiniz!

yıldızhan

Ramazan Yıldızhan 02:01
Ramazan Yıldızhan 71.539 izlenme - 2 yıl önce Merhaba prensesim merhaba herşeyim Nasılsın iyimisin doldu bak gözlerim İnanırmısın bana seni çok özledim Geriye dön diyemem kim bilir kimlesin.. Gökyüzü şahit bana o yağan yağmurlar Her bir damlada inan döküldü anılar Sendede oluyormu her gece sancılar Bitmeyen bu işkence kalbimi yaralar. Çıldırmamak eldemi daha dün benimdi Işıldayan gözleri sıcacık elleri Birden bire bir anda üşürdü bedeni Sarardım kollarıma tamam geçti derdi .. ufacık olan kalpte büyük bir yerdesin Yerini bilemedin ansızın terkettin Olmamalıydı böyle yeminler etmiştin Terkedildim ben oysa yerin dibindesin.. Şair oldum sayende yazmadan duramam Senin güzel adını anmadan yatamam Şarkılar dile geldi yine konuşamam Eğerki konuşursam dahada susamam .. Oturda bu besteyi bir kere dinle sen Kafanı koy yastığa ne kaldı maziden Hiç bir şüphen olmasın benim hasretimden Unut onu dediler vazgeçmiş o senden .. Hadi gel beni sustur biraz sakinleştir Sana olan öfkemi gel birazcık dindir Yokluğun çok ağır be kendini hissettir Büyük bir savaş inan gittin ve kaybettim Yine geldik sonuna bitiverdi beste Satırlar yetmez inan benim hasretime Unutmadan söyliyim kalmasın içimde GÜLMEK ÇOK YAKIŞIYOR HER ZAMAN GÜLÜMSE .
Ramazan Yıldızhan 02:42
Ramazan Yıldızhan 31.161 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:28
Ramazan Yıldızhan 32.035 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:27
Ramazan Yıldızhan 27.055 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 03:37
Ramazan Yıldızhan 16.388 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 03:14
Ramazan Yıldızhan 17.839 izlenme - 3 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:31
Ramazan Yıldızhan 10.605 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:39
Ramazan Yıldızhan 8.223 izlenme - 2 yıl önce İyi Diyen Beğen
Ramazan Yıldızhan 02:36
Ramazan Yıldızhan 6.272 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:13
Ramazan Yıldızhan 4.867 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:39
Ramazan Yıldızhan 5.722 izlenme - 3 yıl önce Ramazan Yıldızhan
Ramazan Yıldızhan 02:00
Ramazan Yıldızhan 1.458 izlenme - 1 yıl önce Bu Şarkıyı Dınleyen Kardeşlerime Teşekkur Edip Selamlarımı Yolluyorumm.......
Ramazan Yıldızhan 01:16
Ramazan Yıldızhan 301 izlenme - 8 ay önce
Ramazan Yıldızhan - Beyaz Zehir 03:20
Ramazan Yıldızhan - Beyaz Zehir 42.339 izlenme - 3 yıl önce Bu Beste 20 Yaşında Bir Gencin Eroine Düştükten Sonraki Son Sözleridir. kardeşimiz kağıda dökmüş bende canlandırmak istedim. bu olayın Herkese İbret Olmasını temelli ediyoruz Allah Kimseyi Bu Yola Düşürmesin. Düştüm bir batağa çıkamıyorum ki ana Öldürüyor beyaz zehir diyorlar adına Çaresiz bir şekiLde yanıyorum adeta Bir tadan bir daha bırakamıyor ki ana Beyaz zehir derlerdi inan ki aldırmazdım Rüya görürsün derlerdi ki uyanamazdım Şimdi bir kabustayım ben ise Korkmaktayım Bitirdi zehir beni ana yok olmaktayım Gençtim ana ben çok cahildim hiç ölmem derdim Bu sefer son bir daha inan kullanmam derdim Öyle değilmiş ana ben beyaza yenildim Aynada değişen yüzümdü değişen bendim Bilseydim düşermiydim ben böyLe bir çıkmaza Üzermiydim sizi ağlatırmıydım hiç ana Dost dediklerim itiyor beni uçuruma Ümidim kalmadı dayanamıyorum ana Kaçmak istiyorum bak bu dertten bu meletten Bırakmak istiyorum olmuyor bee harbiden Affedin beni ana son özürüm sizlerden Seni düşünüyorum ben yasamak isterken Pişmanım ana pişmanım hemde çok pişmanım Sizi ne kadar üzdüğümün bak farkındayım Siz üzülmeyin ben derdime kendim yanayım Kavrulayım ana ben bu dertten kurtuLayım Kimseyi düşünmüyorum ana yaktım sizi Çok incittim kırdım tertemiz saf kalbinizi Size yakıştıramıyorum şimdi kendimi Yine de söküp veririm size ben kaLbimi Babama söyle ana beni Lütfen affetsin Benimde bir oğlum vardı adı RAMOO desin Mezarıma gelipte bana duaLar etsin Ne olur ana babam hakkını helal etsin. Yakındır ölüm haberim gelir ana sana Gelir bak tabutun konur musalla taşına Günahım çok çıkamam ALLAH'ın karsısına DuaLarını eksik etme ana yavruna... Hakkını helal eyle ana yaklaştım sona Bu sefer son cıkıyorum bu bende yolculuga Genç yaşta kavuşuyorum bak kara toprağa İbret olsun kaderim ardımda kalanlara.
Ramazan Yıldızhan - Soma 04:02
Ramazan Yıldızhan - Soma 29.351 izlenme - 2 yıl önce Aylardan Mayıs Günlerden Salı Sabahı aslında Korkulu Bir Rüyanın Başları manisa Soma İlçesinin Bu Acısı yürekleri Harbiden Kör Etti Dağladı 282 Eve Ateş Düştü bu Patlama Yıktı Harbi Bu Gönlümüzü unutmak Yok Artık İnan Yarını Dünü unutmak Unutturmak Yok İnan Bugunü ! yazdığım Her Cümlenin İçinde Bu Acı 76 Milyon İnsan Sizle Ağladı çıkardığınız Kömürler Yürekte Yandı manisada Şimdi Her Yeri Ölüm Sardıı.. göçük Altında Kalan Şehit Demiş Rabbim ailenizi Yürekten Temenni Ederim çocuklarınıza Bunu Nasıl Diyelim hepinize Yüre Rab'dan Rahmet Dilerim ne Yazmayla Anlatılır Ne Söylemeyle çizmeleri Kirli Uzanmadı Sedyeye senin Gibi Adam Gelmedi Bu Ülkeye herkesin Yüreği Sen Gibi Olsa Keşke bütün Herkes Sustu Şimdi Sizi İzliyor geride Kalanlara Dua Ediliyor daha Fazlasına Yürek Hiç Dayanmıyor şimdi Herkes Bir Umutla Durmuş Bekliyor ağlama Çocuk Sakın Baban Şehit Oldu ablacım Aglama Nolur Yürek Kahroldu anne Yolladın Cennete Sende Oğlunu bütün Türkiyede Sizinle Birlik Oldu yeter Bu Kadar Daha Fazla Yazamadım cümlelerim Boğazımda Dayanamadım şehidimi Unutmam Ben Hatırlatırım hiç Bir Zaman Bitmeyecek Bu Dualarım ..
Ramazan Yıldızhan - Küçük Reis 02:36
Ramazan Yıldızhan - Küçük Reis 6.901 izlenme - 3 yıl önce Özledik reisim seninle geçen o günleri Bekliyoruz inanki tekrar semtine dönmeni Döndüğünde bayrama çevircez inanki semti Sen gel bak hele neler olucak görcekler harbi Revamıydı reisim verilen bu ceza sana Olmadı yıktı hayallerimizi devlet baba Bizleri kimse yıkamaz senin aşkın oldukça Koy verdik manitayı arkandayız sağ kaldıkça .. Susmadık yılmadık her zaman ayakta biz kaldık Gittiğimiz her yerde senin adını haykırdık Kolpa aşklara inat biz adını sayıkladık Çıkacağın tarihi nöbet sayar gibi saydık .. Olmasa güzeller güzeli bir manitamızda Gidemesekte en lüks lokantalara barlara Küçük Reis denince dünya cennet olur bana Yeteriz bu aleme Orhan abim sen oldukça .. Aşkların en güzelini yaşadık biz seninle Sen olmasan bile sahip çıktık hep semtimize Parseller güneştepe bekliyoruz dönmenide Yokluğun bize koyuyor reisim bu günlerde .. Yine son kıtamın son cümlelerine girerken Şunları söylemek geliyor inanki içimden Hadi başa saralım bağıralım çok derinden Tek Reis Küçük Reis aşığız ulan harbiden ..
Ramazan Yıldızhan - Gençliğim Nerdesin 01:34
Ramazan Yıldızhan - Gençliğim Nerdesin 4.459 izlenme - 3 yıl önce Gençliğim Nerdesin Çok Özledim Gel Geri çocukça Gezmeyi Parklarda Eğlenmeyi yıllardır Ararım Karanlıklarda Seni nerdesin Gençliğim Gelseneeee..! neden Sen Takıldın Bir Kahpenin Peşine öldürüyor Bak Seni Geçen O Gecelerde söyle Bee Nereye Kadar Gidicek Böyle gel Tekrardan Gir Bedenimeee.. ~ ey Kahpe Söyle Sen Naptın Gençliğime esir Ettin Onu Sen Sosyetik Gecelere bırak Lan Yeter Artık Oda Dönsün Geriye mühebbetmi Verdin Ömrümeee. ?? ağlıyor Gözlerim Gençliğimi Özlerim bestemi Duyunca Ağlamanı İsterim istediğin Canımsa Düşünmeden Veririm gençliğimle Gömün Lan Beniiii..!
Ramazan Yıldızhan - Soma Bestesi 01:55
Ramazan Yıldızhan - Soma Bestesi 270 izlenme - 10 ay önce Aylardan mayıs günlerden salı sabahı Aslında korkulu bir rüyanın başları Manisa soma ilçesinin bu acısı Yürekleri harbiden kör etti dağladı 282 eve ateş düştü Bu patlama yıktı harbi bu gönlümüzü Unutmak yok artık inan yarını dünü Unutmak unutturmak yok inan bugunü ! Yazdığım her cümlenin içinde bu acı 76 milyon insan sizle ağladı Çıkardığınız kömürler yürekte yandı Manisada şimdi her yeri ölüm sardıı.. Göçük altında kalan ŞEHİT demiş RABBİM Ailenizi yürekten temenni ederim Çocuklarınıza bunu nasıl diyelim Hepinize yüce RAB'dan rahmet dilerim Ne yazmayla anlatılır ne söylemeyle Çizmeleri kirli uzanmadı sedyeye Senin gibi adam gelmedi bu ülkeye Herkesin yüreği SEN gibi olsa keşke Bütün herkes sustu şimdi sizi izliyor Geride kalanlara dua ediliyor Daha fazlasına yürek hiç dayanmıyor Şimdi herkes bir umutla durmuş bekliyor Ağlama çocuk sakın baban şehit oldu Ablacım aglama nolur yürek kahroldu Anne yolladın cennete sende oğlunu Bütün türkiyede sizinle birlik oldu Yeter bu kadar daha fazla yazamadım Cümlelerim boğazımda dayanamadım Şehidimi unutmam ben hatırlatırım Hiç bir zaman bitmeyecek bu dualarım .. ramazan yıldızhan soma bestesi soma acı kaybımız için hazırlanan acılı sözler soma bestesi
Ramazan Yıldızhan - Facebook Aşıkları 02:35
Ramazan Yıldızhan - Facebook Aşıkları 1.329 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan - Facebook Aşıkları
İzzet Yıldızhan - Hasta Düştüm 06:22
İzzet Yıldızhan - Hasta Düştüm 36.408 izlenme - 1 yıl önce İzzet Yıldızhan-Hasta düştüm Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ (aman) Hasta düştüm gurbet elde Vallah su verenim yoktur (aman anam garip anam) Sılada annemin babamın haberi yoktur (aman anam haberi yoktur) Gönder beni sılama (vala) gurbette kimsem yoktur Yetiş anam imdada valla bu yar beni harap etti Anam anam garip anam of of of Valla doktorlar bana dedi Dön artık çaren yoktur (aman anam garip anam) Sağdan sola dönemem (vala) ızdırabım pek çoktur (aman anam) Yetiş anam imdada valla bu yar beni harap etti Anam anam garip anam of of of
İzzet Yıldızhan - Nerdesin Cane 03:38
İzzet Yıldızhan - Nerdesin Cane 59.198 izlenme - 2 yıl önce İzzet Yıldızhan - Sevgilim (2013) Full Albüm 01. Sevgilim 02. Nerdesin Cane 03. Eski Arkadaşım 04. Zeytin Yaprağı Yeşi 05. Hayat Nerde Kalmıştık 06. Bugün Ben Şahımı Gördüm 07. Bakışların Bir Ok Sanki 08. Çıngıraklı Yılan 09. Antep'ten Ötedir 10. Karlı Dağlar (U.H) 11. Siverek Asmasıyam 12. Mapushane (U.H)
Ramazan Yıldızhan En 15:05
Ramazan Yıldızhan En 10.718 izlenme - 2 yıl önce Ramazan Yıldızhan En
Ramazan Yıldızhan Facebook Aşıkları 02:35
Ramazan Yıldızhan Facebook Aşıkları 19.086 izlenme - 3 yıl önce
Ramazan Yıldızhan Soma 01:55
Ramazan Yıldızhan Soma 3.470 izlenme - 1 yıl önce Ramazan Yıldızhan Soma
İzzet Yıldızhan - Siverek Asmasıyam 03:06
İzzet Yıldızhan - Siverek Asmasıyam 41.736 izlenme - 2 yıl önce İzzet Yıldızhan - Sevgilim (2013) Full Albüm 01. Sevgilim 02. Nerdesin Cane 03. Eski Arkadaşım 04. Zeytin Yaprağı Yeşil 05. Hayat Nerde Kalmıştık 06. Bugün Ben Şahımı Gördüm 07. Bakışların Bir Ok Sanki 08. Çıngıraklı Yılan 09. Antep'ten Ötedir 10. Karlı Dağlar (U.H) 11. Siverek Asmasıyam 12. Mapushane (U.H)
Ramazan Yıldızhan Soma Bestesi 01:55
Ramazan Yıldızhan Soma Bestesi 257 izlenme - 9 ay önce
İzzet Yıldızhan 03:08
İzzet Yıldızhan 84 izlenme - 2 yıl önce İzzet Yıldızhan
Cumhur yıldızhan 03:58
Cumhur yıldızhan 89 izlenme - 3 yıl önce 29.06.2012 CAFE DAM PROGRAMI CEP TELEFONU İLE YAPILAN AMATÖR BİR ÇEKİM
İzzet Yıldızhan - Antep'ten Ötedir 04:50
İzzet Yıldızhan - Antep'ten Ötedir 120.031 izlenme - 2 yıl önce İzzet Yıldızhan - Sevgilim (2013) Full Albüm 01. Sevgilim 02. Nerdesin Cane 03. Eski Arkadaşım 04. Zeytin Yaprağı Yeşil 05. Hayat Nerde Kalmıştık 06. Bugün Ben Şahımı Gördüm 07. Bakışların Bir Ok Sanki 08. Çıngıraklı Yılan 09. Antep'ten Ötedir 10. Karlı Dağlar (U.H) 11. Siverek Asmasıyam 12. Mapushane (U.H)
Ramazan Yıldızhan - Her Zaman Gülümse 02:01
Ramazan Yıldızhan - Her Zaman Gülümse 75.610 izlenme - 3 yıl önce Merhaba Prensesim Merhaba Herşeyim Nasılsın İyimisin Doldu Bak Gözlerim İnanırmısın Bana Seni Çok Özledim Geriye Dön Diyemem Kim Bilir Kimlesin.. Gökyüzü Şah...