Hoşgeldiniz!

yol süpürme makinası

Sokak Süpürme Makinası Cleanvac St750 01:06
Sokak Süpürme Makinası Cleanvac St750 101 izlenme - 1 yıl önce Sokak Süpürme Makinası Cleanvac St750
vakumlu yol süpürme makinası 02:08
vakumlu yol süpürme makinası 1.584 izlenme - 5 yıl önce yol süpürme makinası çeksan
Yol Süpürme Aracı-Galaxy Mıngnuo Mn-S2000 2 04:39
Yol Süpürme Aracı-Galaxy Mıngnuo Mn-S2000 2 173 izlenme - 1 yıl önce www.renkgrup.com.tr GALAXY MN-S2000-2 Akülü Lityum bataryalı yol süpürme aracı.CADDE,SOKAK gibi büyük geniş meydanlarda,park ve bahçelerin temizliğinde kullanılır. Önemli derecede yakıt tasarrufu yapar. Sıfır emisyon ile çevreye zarar vermez. Alman teknolojisiyle üretilmektedir. Cadde ve sokak süpürme makinası Teknik Özellikler " 2 yıl mekanik & lityum Iyon pil garantisi " Her Şarjda 5 tl den az ENERJİ ile 8 Saat KESİNTİSİZ maksimum performans. * Vakum kapaklarının otomatik açılması ve otomatik fırça teknolojisi ile kolay kullanımlı bir tasarıma sahiptir. * Otomatik hidrolik sistem ile çöp haznesini boşaltma teknolojisi bulunmaktadır. Çöp kutusu kapasitesi 1200 L’dir. * Çoklu vakum sistemi ağzına sahip Patentli teknoloji. * Çöp haznesine bağlı gezici ekstra vakum hortumu ile dar alanlarda kolay temizlik sağlar.
Erdemli Makina Fabrika Genel Sunumu 03:00
Erdemli Makina Fabrika Genel Sunumu 138 izlenme - 2 yıl önce Erdemli Makina San. Tic. Ltd. Şti. vakumlu yol süpürme makinası üretiminde ülkemizin lider kuruluşudur. Kardeş firmaları olan Erdemli Hidrolik San. Tic. Ltd. Şti. ve Otoyapı Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. ürünleriyle hem küçük ve hem de büyük yerleşim birimlerinin vakumlu süpürme makina ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaktadır.
yol süpürme makİnasi 00:35
yol süpürme makİnasi 534 izlenme - 6 yıl önce akülü zemİn süpürme makİnasina İlİŞkİn tanitici vİdeo
yer süpürme makinası 00:34
yer süpürme makinası 292 izlenme - 6 yıl önce akülü binicili yer süpürme makinası tanıtım videosu
Mini Yol Süpürme Aracı-Durasweep 125 St Benzinli Süpürge 01:00
Mini Yol Süpürme Aracı-Durasweep 125 St Benzinli Süpürge 249 izlenme - 1 yıl önce www.renkgrup.com.tr Durasweep 125 ST Mini Süpürme Aracı, 0.75 KW lık Ekonomik Yakıtlı HONDA Marka Motor Sayesinde Daha Sessiz ve Ergonomik Süpürge Makinası dır. Mini Kaldırım Üstü Süpürme Makinası, Durasweep 125 ST Benzinli Motoru ile Daha Sessiz Kullanım İmkanı Sunarak, Trafiğe Kapalı Caddeler ve Dar Sokaklarda 100 mm Yan Emiş Hortumu Zahmetsizce Temizlik Yapmaktadır. Teknik Özellikler " 2 yıl garanti " HONDA Motor Teknolojisi ile Düşük Yakıt Tüketimi * Yeni nesil 5.5 hp benzinli Motor ile 80 Db Ses seviyesi * Sessiz Çalışarak Etrafa Gürültü Vermeyesiyle En çok Tercih Edilen Ekonomik Süpürge. * İTALYAN Teknolojisi İle Özel Tasarlanmış Daha Çok Güçlü Fan Yapısı * Toz Yapmayan, Büyük Hacimli Çöpleri Özel Fırça Sistemi ile Kaldırarak Çöp Haznesine Atar. * İsteğe Bağlı açılıbilen Sürücü Koltuğu ve Ayakta Kullanım Platformu ile Zahmetsiz Kullanım İmkanı Sunar * Yüksek Manevra Yapabilme Özeliği ile Dar Alanlarda Bile 360 Derece Dönme Kapesitesi. * Çevre dostu Filtre Sistemi Zahmetsizce Sökülüp Takılan Büyük Boy Yapısı ve Suya Dayanıklı Polyester Filtre * Koloy Kumanda Edilebilen OLEODYNAMİCTahrik sistemi Sayesinde İleri Ve Geri Sürüş İmkanı.. * 50 Litre Su Deposu İle İnce Toz Oluşunu Engelleyerek Çevreye Hijyenik Temizlik Sunar. * SonTeknoloji ile Üretilmiş Telli fırça Sistemi ile Kaldırım Kenarlarındaki Otları Çöp Haznesine Alır. * 1250 mm süpürme genişliği sayesinde saatte 5000 m2 temizlme imkanı sunar. * Sacdan Üretilmiş Zahmetsizce Sökülüp Takılabilen Çöp Kutusu ile Beraberinde Plastik Çöp Torbası Kullanımı * 2 Yıl Akü ve Mekanik Garantisi