Hoşgeldiniz!

Yolsuzluk Operasyonu

Yolsuzluk Operasyonu 03:20
Yolsuzluk Operasyonu 454 izlenme - 2 yıl önce Vural: Bunlar Sadece Buz Dağının Görünen Ucunun Ucu, Maalesef Cerahat Akıyor
Mersin’de Yolsuzluk Operasyonu 03:06
Mersin’de Yolsuzluk Operasyonu 17 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Mersin’de Yolsuzluk Operasyonu Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Mersin’de Yolsuzluk Operasyonu
MERSİN’DE YOLSUZLUK OPERASYONU 03:06
MERSİN’DE YOLSUZLUK OPERASYONU 4 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Siirt'te Yolsuzluk Operasyonu 00:59
Siirt'te Yolsuzluk Operasyonu 15 izlenme - 1 yıl önce Siirt'te Yolsuzluk Operasyonu
AKP Yolsuzluk Operasyonu 07:02
AKP Yolsuzluk Operasyonu 15 izlenme - 2 yıl önce AKP Yolsuzluk Operasyonu
Abdullah Gül'den Yolsuzluk Operasyonu Açıklaması 00:45
Abdullah Gül'den Yolsuzluk Operasyonu Açıklaması 635 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Yolsuzluk Operasyon hakkında gazetecilerin sorusu üzerine kısa bir açıklama yaptı.
Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz 09:02
Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz 656 izlenme - 2 yıl önce Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz - Sokak Röportajları
İstanbul’da Yolsuzluk Operasyonu 00:51
İstanbul’da Yolsuzluk Operasyonu 4 izlenme - 10 ay önce İstanbul'da düzenlenen "ihale yolsuzluğu" operasyonunda aralarında işadamlarının da bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden bazıları Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
 Adnan Oktar'dan Yolsuzluk Ve Rüşvet Operasyonu Yorumu 12:27
Adnan Oktar'dan Yolsuzluk Ve Rüşvet Operasyonu Yorumu 3.560 izlenme - 2 yıl önce adnan oktar kedicikleri ile birlikte gündemdeki yolsuzluk operasyonunu değerlendirdi
YOLSUZLUK OPERASYONU 35 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ 02:47
YOLSUZLUK OPERASYONU 35 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ 3 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yolsuzluk Operasyonu 35 Kişi Adliyeye Sevk Edildi 02:47
Yolsuzluk Operasyonu 35 Kişi Adliyeye Sevk Edildi 4 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Yolsuzluk Operasyonu 35 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
Yolsuzluk Savcıları Tayin Edildi 09:36
Yolsuzluk Savcıları Tayin Edildi 20 izlenme - 2 yıl önce Savcılara Hükümet Operasyonu
Devlet Bahçeli Yolsuzluk Operasyonuyla İlgili Konuştu 01:05
Devlet Bahçeli Yolsuzluk Operasyonuyla İlgili Konuştu 1.910 izlenme - 2 yıl önce mhp genel başkanı devlet bahçeli, osmaniye'nin kadirli ilçesi'nde temel atma ve toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, 17 aralık'ta başlayan ve içişleri, ekonomi ile çevre ve şehircilik bakanlarının oğullarının da gözaltına alındığı yolsuzluk operasyonunun 'iktidarın maskesini indirdiği' belirterek, "yolsuzluk tasması hükümetin boynuna geçmiş, başbakan ise hala çetelerden, sermeye gruplarından, medyadan ve karanlık güçlerden bahsetmektedir" dedi. karayolu ile geldiği kadirli-sumbas yol kavşağı'nda partisinin il teşkilatı ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan devlet bahçeli için törenin yapılacağı alanda 3 kurban kesildi.
Söz Sende - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz 09:02
Söz Sende - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz 111 izlenme - 3 ay önce 17 Aralık'ta başlatılan soruşturmayı halkımız nasıl yorumluyor? İsrail oyunu, eğitim, düzmece gibi cevaplar mevcuttur.
Oktay Vural - Yolsuzluk operasyonu açıklaması 05:04
Oktay Vural - Yolsuzluk operasyonu açıklaması 12 izlenme - 10 ay önce TBMM’de düzenlediği basın toplantısında İstanbul’da ünlü isimlerin gözaltına alındığı yolsuzluk operasyonuna yönelik bir takım eleştirilerde bulunan Oktay Vural, polis müdürlerine ve savcılara yapıldığını iddia ettiği müdahalenin hukuk devletine yapılmış bir müdahale olduğunu söyledi.
Adnan Oktar'dan yolsuzluk operasyonu yorumu 01:26
Adnan Oktar'dan yolsuzluk operasyonu yorumu 94 izlenme - 2 yıl önce Oktar, canlı yayında Erdoğan'a destek vererek, şamata yapıldığını söyleyip sitem etti.
Başbakan Erdoğan - Yolsuzluk operasyonu açıklaması 03:59
Başbakan Erdoğan - Yolsuzluk operasyonu açıklaması 19 izlenme - 10 ay önce Erdoğan, 17 Aralık operasyonuyla ilgili olarak, "Bunlar bir nevi çetelerdir. Bunlar devletin içinde devlet olma gayretindedirler. Bu örgütlenmeyi ortaya çıkaracağız." dedi.
Bülent Arınçtan yolsuzluk operasyonu açıklaması 05:57
Bülent Arınçtan yolsuzluk operasyonu açıklaması 4 izlenme - 10 ay önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen 3 ayrı soruşturma kapsamında dün başlatılan operasyona ilişkin, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.
Sokak Röportajları - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? 09:02
Sokak Röportajları - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? 415 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık'ta Başlatılan Soruşturmayı Halkımız Nasıl Yorumluyor ?
Sokak Röportajları - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? 09:02
Sokak Röportajları - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? 203 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık'ta başlatılan soruşturmayı halkımız nasıl yorumluyor ?
Abdurrahman Dilipak'tan Yolsuzluk Açıklaması! 02:08
Abdurrahman Dilipak'tan Yolsuzluk Açıklaması! 710 izlenme - 2 yıl önce AKP Yolsuzluk Operasyonu - Abdurrahman Dilipak'tan Çarpıcı Açıklama.
Yolsuzluk İddiası Hakkında Bilgiler 07:07
Yolsuzluk İddiası Hakkında Bilgiler 50 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık Yolsuzluk operasyonu hakkındaki iddialar.
Yolsuzluk operasyonu 4 istifa getirdi 01:12
Yolsuzluk operasyonu 4 istifa getirdi 1.148 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık yolsuzluk operasyonu hükumette istifalara yol açtı. İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlık görevlerinden istifa etiklerini açıkladı. Milletvekilliğinden de ayrıldığını ifade eden Bayraktar, Başbakan Erdoğan'ın da istifa etmesi gerektiğini söyledi. Öte yandan eski İçişleri Bakanı, AK Parti Milletvekili İdris Naim Şahin partisinden istifa etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise partisinin yolsuzluklara göz yummayacağını dile getirdi. Başbakan Erdoğan şöyle konuştu: "11 yıl bizi burada tutan en başta dürüstlüğümüzdür, emanete olan bağlılığımızdır, yolsuzluklar karşısında sert, kararlı, tavizsiz duruşumuzdur. Ak Parti yolsuzluklara göz yummaz, müsamaha göstermez, zira bunu yaparsa varoluş zeminini ortadan kaldırmış olur"
Bağımsız Hukukçular Platformu - Yolsuzluk operasyonu açıklaması 03:08
Bağımsız Hukukçular Platformu - Yolsuzluk operasyonu açıklaması 4 izlenme - 10 ay önce Kendilerini Bağımsız Hukukçular Platformu olarak adlandıran yaklaşık 20 kişilik grup, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda basın açıklaması yaptı.
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 03:10
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 2 izlenme - 3 ay önce Ali Ağaoğlu ve Bakan Oğullarınında aralarında olduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Muammer Güler ve Zafer çağlayan'ın oğullarının gözaltında olduğu söyleniyor. Bazı kaynaklar ise Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu başladı diyor. (Ali Ağaoğlu gözaltında.... Muammer güler'in oğlu, Zafer çağlayan'ın oğlu)
Yolsuzluk operasyonu Amerikan derin devletindeki Neoconları sevindiriyor. 03:48
Yolsuzluk operasyonu Amerikan derin devletindeki Neoconları sevindiriyor. 0 izlenme - 3 ay önce ADNAN OKTAR: Yani hayır bunlar olmasa, yine diyecektim adamlar hakikaten kendilerince böyle anlamışlar. Ama şimdi bu hakikaten dış oyun olduğunu gösteriyor. Çünkü bunun sonucunda, Amerika zengin oluyor. Hayır zengin olsun Allah razı olsun bir şey değil ama Anadolu halkı perişan durumdayken, Amerika'yı zengin ediyorsun ama Amerika onunla bomba yapıyor, napalm bombası yapıyor, jet uçağı yapıyor, insansız hava araçları yapıyor, ona da bomba yüklüyor, iflahını kesiyor Müslümanların. Amerikan halkı nur gibidir, çok tatlıdır, çok severim, partileri de çok güzel ama derin devleti berbat, acımasızlar o neokonların bir kısmı çok gaddarlar, çok acımasızlar. Şimdi onlara malzeme çıkmış. Bunu yapanlar, Allahualem utanmışlardır şu an. Bunu yapanlar derken, hukuki yönden haklı olduğunu düşünerek yaptıysa zaten, yapsın bir şey dediğimiz yok. Ama bunu bu çizgiye getirmenin bir alemi yoktu yani bunu daha üsluplu, daha akılcı bir şekilde, devleti zarara sokmadan yapabilirlerdi. Neyse vardır her şeyde bir hayır, o kadar önemli bir sorun değil. Amerika da bombaya yatırmazsa parayı, helal olsun, bir şey dediğimiz yok. Mesela alınan vergilerin yüzde 61’i Amerikan ordusuna gidiyor. Şu an oraya yatırılan paralar, Amerikan ordusuna gidecek, onlarda bomba imal edecekler, cayır cayır geceli gündüzlü bol bol mermi imal ediyorlar. Her gün koyun boğazlar gibi Müslümanları boğazlanıyor. Şimdi bu olmadı, Fethullah Hoca Cemaati bundan memnun olduklarını zannetmiyorum ben. Yani bir acayiplik var. Ama o yeniden bir şekle şemaile sokulabilir, çünkü Arabistan bizim, Dubai bizim, Arap ülkeleri bizim, Irak da bizim, hep kardeşiz kendi aramızda. İşte Mehdiyet, olay geliyor gidiyor, Mehdiyet'e dayanıyor! Mehdiyet olsa, bitti. Hz Mehdi (a.s)'ın zuhuruyla, anında bu bankalar hiç bir şeye gerek yok, şakır şakır olay biter. Amerika'yı da ihya ederiz, Avrupa'yı da ihya ederiz, herkesi zengin ederiz. Bütün mesele Mehdiyet'te. Yoksa bizim bir egoist anlayışımız yok, Amerika fakir olsun, İslam ülkeleri zengin olsun demiyoruz, biz bütün dünya zengin olsun. Kuran'da müşriklere bile Cenab-ı Allah şefkati esas kılıyor. Yani Amerikan hükümeti, Amerikan devletinin zenginliği bizi mutlu eder. İran'la aramız düzelsin, güzel olsun, İslam ülkeleri ile de aramız çok iyi olsun. Ama bunu bir sormak lazım, bizi ekonomik zarara soktular, bundan memnunlar mı? Bu işe bazen şakşakçılık yapan tipler var onlara bir sormak lazım, bundan ne gibi bir menfaat görüyorlar. Nasılsa Amerikan bankaları bundan istifa ediyorlar ve bunu götürüp devlete vergi olarak veriyorlar, devlette gidip bomba yapıyor, onlarla da Müslümanlar öldürülüyor. Ama tekrar söylüyorum, Amerikan halkını ben çok çok seviyorum, devletini de. Bir kısım neokonlar, bir kısım zalimler var, onlarla benim sorunum. Yani derin devletin acımasız cellatlarından kastediyorum. http://www.a9.com.tr/izle/177757/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Yolsuzluk-operasyonu-Amerikan-derin-devletindeki-Neoconlari-sevindiriyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bakanlık Bütçelerinin Oylaması ve Yolsuzluk Operasyonu Paradoksu - Oktay Vural 03:18
Bakanlık Bütçelerinin Oylaması ve Yolsuzluk Operasyonu Paradoksu - Oktay Vural 31 izlenme - 3 ay önce Oktay Vural öyle bir konuşmuş ki ortaya başlıbaşına bir paradoks, bir çıkmaz bırakmıştır. Haa bu konuşmadan sonra çok mu şey değişir elbette değişmez zaten 50 kişi bile olmayan mecliste yine boru öter. Lakin sonuç değişse de değişmese de Oktay Vural'ı alkışlamayı kendimce bir borç bilirim. Yangını söndüremesem de safım belli olur!
Türkiye'yi Sarsan Operasyon 07:39
Türkiye'yi Sarsan Operasyon 112 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık Yolsuzluk Operasyonu
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 09:02
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 17 izlenme - 2 ay önce Türk siyasi tarihinin en ilginç simalarından biri olan Savcı Sayan'ın Ülke Tvdeki Turgay Güler programı En Sıradışı'da coştuğu anlar.
İtalya'da mülteci kamplarıyla ilgili yolsuzluk operasyonu 00:45
İtalya'da mülteci kamplarıyla ilgili yolsuzluk operasyonu 4 izlenme - 6 ay önce İtalyan polisi perşembe günü Roma'da düzenlediği yolsuzluk operasyonunda aralarında iş adamları ve politikacıların da bulunduğu 44 kişiyi gözaltına aldı. Kaklarında yakalama kararı bulunan 21 kişi ise polis tarafından aranıyor. Zanlılar, mülteci kamplarının yanı sıra kamuya açık park ve bahçelerin işetmesiyle ilgili sözleşmelerde usulsüzlük yapmakla suçlanıyor. Roma savcılığı, zanlıların, fiyatlarda manipülasyon yaparak, sahte faturalarla kamu bütçesinden haksız kazanç elde ettiğini açıkladı…