Hoşgeldiniz!

ysk

YSK Karate 15:41
YSK Karate 949 izlenme - 2 yıl önce Ysk Karate Gösterisi
YSK Kesin Sonuçları Açıkladı 01:45
YSK Kesin Sonuçları Açıkladı 19 izlenme - 1 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçildiğine dair mazbatayı TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e iletti. Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçildiğine dair mazbatayı TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e iletti. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, ilk defa milletin doğrudan kattılımıyla yapılan cumhurbaşkanı seçimi sonucunda geçerli oyların salt çoğunluğunu alan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı seçildiğini bildirdi. Güven, YSK'da düzenlediği basın toplantısında, cumhurbaşkanı seçimi kesin sonucunu açıkladı. Kurulun, bugün yaptığı toplantı sonucunda seçimin kesin sonuçlarını belirlediğini aktaran Güven, şöyle konuştu: "Buna göre, ilk defa milletimizin doğrudan katılımıyla yapılan cumhurbaşkanı seçimi sonucunda geçerli oyların salt çoğunluğunu alan Sayın Recep Tayyip Erdoğan 12. Türkiye Cumhurbaşkanı olarak seçilmiştir." Kesin sonuç tutanaklarının, cumhurbaşkanlığı makamına arz edileceğini ve Resmi Gazete'de yayımlanacağını belirten Güven, "Kesin sonuçlar ile Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın seçildiğine ilişkin mazbata, TBMM Başkanı Sayın Cemil Çiçek'e biraz sonra takdim edilecektir" dedi. Güven, daha sonra cumhurbaşkanı mazbatasını gösterdi. YSK'nın, Anayasa'nın 79. maddesinin kendisine verdiği görevi bu seçime ilişkin olarak tamamladığını belirten Güven, seçimin ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını diledi. Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesiyle Başbakanlık ve AK Parti Genel Başkanlığı görevlerinin sona ereceği yönündeki iddiaların sorulması üzerine Güven, Anayasa'nın 79. maddesinde seçimlerin başlamasından bitimine kadar seçimin düzen içinde yönetimiyle ilgili bütün işlemleri yapma görevinin YSK için düzenlendiğini belirtti. Bu görevin seçimin başlamasından bitimine kadar olduğunu vurgulayan Güven, "YSK milyonlarca insanın katkılarıyla bu görevini tamamlamıştır. Emeği geçen herkese YSK adına teşekkür ediyorum. Seçimin tamamlanmasından sonraki aşamada ise Anayasa YSK'ya herhangi bir görev vermemiştir" ifadelerini kullandı. Kesin sonuçlar açıklandı Yüksek Seçim Kurulunun internet sitesinde yer alan cumhurbaşkanı seçimi kesin sonuçlarına göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan oyların yüzde 51.79'unu alarak 12. cumhurbaşkanı seçildi. Yüksek Seçim Kurulunun internet sitesinde yer alan cumhurbaşkanı seçimi kesin sonuçlarına göre; adaylardan Ekmeleddin İhsanoğlu yüzde 38.44, Selahattin Demirtaş yüzde 9.76 oranında oy aldı. Meclis olağanüstü toplanacak TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "28 Ağustos'ta Meclisimizi olağanüstü toplantıya çağıracağız. Bununla ilgili iş ve işlemlere başladık." dedi.
Erkan Tan'ın YSK Tepkisi 04:07
Erkan Tan'ın YSK Tepkisi 108 izlenme - 2 yıl önce Ünlü televizyoncu Erkan Tan, Beyaz TV'deki 'Erkan Tan Vakti' programına YSK'dan 13 gün durdurma cezası gelince canlı yayında patladı.
Ysk Başkanı Soruları Yanıtladı 00:58
Ysk Başkanı Soruları Yanıtladı 9 izlenme - 10 ay önce Daha fazlası , güncel haberler ve yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz...
YSK Başkanı'ndan ''Fark'' Açıklaması 02:40
YSK Başkanı'ndan ''Fark'' Açıklaması 115 izlenme - 2 yıl önce YSK Başkanı Sadi Güven seçim sonuçları hakkında konuştu. İşte Güven’in açıklamasından satır başları: Bizim sistemimizde vatandaşlarımız sonuçları gördüğü gibi aynı zamanda sandık kurullarının ıslak imzayla tutmuş olduğu sonuçları da görecekler. Almış olduğumuz sonuçları eş zamanlı olarak tüm partilerle de paylaşıyoruz. Sabahtan beri yüksek kurulumuzla toplantı halindeyiz. Seçimi baştan sona yönetme adına çalışmalarımızı yaptık. Gerek siyasi partilerin gerekse 1,5 milyona yakın çalışanın büyük emeği olan bir seçimi tamamlamış bulunuyoruz. Seçimin ülkemiz milletimiz siyasi partilerimiz ve kazananlar için hayırlı olmasını diliyorum. Uzun süreli bir çalışma oldu. bu çalışmada yüksek kurulumun üyeleri, siyasi parti temsilcileri, il ve ilçe seçim kurulları, bizimle birlikte çalışan arkadaşlarımız burada teknik birimlerimizde sistem odalarımızda çalışan mühendislerimiz, kağıdın basımından dağıtımına kadar binlerce personel çok büyük bir emek sarf etti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Mansur Yavaş: Seçimi biz kazandık . NEDEN SONUÇLAR ARASINDA FARK VAR? Bizim gelen sonuçlarımız sağlıklı sonuçlar. Siyasi partilerin açıkladıklarıyla, televizyondakiler farklı olabilir. Biz henüz sonuçları açıklamadık. Seçimde yarışan da seçimi yapan da siyasi partiler. Sandık kurullarımızda 7 kişi görev yapmaktadır. Bunun en az 5 tanesi o ilçede oy alan siyasi parti temsilcileridir. Sandığın sahibi de teminatı da siyasi partilerdir. İşte seçimin ilk kazananları . Dolayısıyla sandık sonuçları aynı zamanda da tarandığından, ben sonuçlarla ilgili herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Belli bölgelerde belli kanallar öncelik tanıdığı bölgeler nedeniyle rakamlar farklı çıkabiliyor. Ak Parti'den şok istifa Terör değil oy savaşı: 8 ölü, 44 yaralı Siyasilerin sandığından kim çıktı? SORU: BAZI ZARFLAR FARKLI SANDIKLARA ATILDI 194 bin küsür sandıkta insanlar görev yaptı. Bazı sıkıntılar olmuş olabilir. Ben burada onlarla ilgili gelecekte karar verme mercii olabileceğimiz için, şu şekilde bu şekilde karar veririz diye bir şey söylemek durumunda değilim. Bu nedenle ne olur ne olmaz nasıl olur o konularda lütfen soru sormayın. 5 yıl önce seçimde bunlar olmuştu ELEKTRİK KESİNTİLERİ Benim haberim yok. Biz seçimlerden önce tüm birimlere gerekli tedbirler için yazıları yazdık. Bana intikal eden çok büyük bir olay yok. Bizim almamız gereken tedbir olduğu söylenen bir yer geldi, onu aldık.
YSK Başkanı Güven - BALIKESİR 04:53
YSK Başkanı Güven - BALIKESİR 8 izlenme - 1 yıl önce
ROK'un Canlı Yayında YSK Protestosu 06:03
ROK'un Canlı Yayında YSK Protestosu 11 izlenme - 10 ay önce RTÜK, Beyaz TV'de CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bir kasetinin yayınlanması ve Yavaş hakkında yapılan yorumları değerlendirmeye almış, Ana Haber Bülteni ve Dinamit programlarındaki yayınlarla ilgili rapor hazırlanmıştı. Yapılan incelemenin ardından YSK'nın da nihai kararı vermesiyle Beyaz TV'ye ceza vermiş. Beyaz TV'deki Dinamit programına katılan Rasim Ozan Kütahyalı ve programın sunucu Latif Şimşek böyle bir protesto gerçekleştirmiş.
ROK'un Canlı Yayında YSK Protestosu 06:03
ROK'un Canlı Yayında YSK Protestosu 7 izlenme - 8 ay önce RTÜK, Beyaz TV'de CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bir kasetinin yayınlanması ve Yavaş hakkında yapılan yorumları değerlendirmeye almış, Ana Haber Bülteni ve Dinamit programlarındaki yayınlarla ilgili rapor hazırlanmıştı. Yapılan incelemenin ardından YSK'nın da nihai kararı vermesiyle Beyaz TV'ye ceza vermiş. Beyaz TV'deki Dinamit programına katılan Rasim Ozan Kütahyalı ve programın sunucu Latif Şimşek böyle bir protesto gerçekleştirmiş.
YSK Açıklaması Sonrası Basın Toplantısı 11:22
YSK Açıklaması Sonrası Basın Toplantısı 60 izlenme - 1 yıl önce YSK Ankara Seçimi Kararı Sonra Mansur Yavaş'ın Seçim Koordinasyon Merkezinde Yaptığı Basın Açıklaması(10.04.2014)
YSK KESİN SEÇİM SONUÇLARINI AÇIKLADI 03:49
YSK KESİN SEÇİM SONUÇLARINI AÇIKLADI 12 izlenme - 2 yıl önce YSK KESİN SEÇİM SONUÇLARINI AÇIKLADI
Haluk Koç - YSK 03:58
Haluk Koç - YSK 10 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Devlet şiddeti, terörü uygulamak, sivil halkı, çocukları katletmek, 'ben ülkemin güvenliğini sağlıyorum' tezinin hiçbir zaman gerekçesi olamaz. İsrail bir an önce bu vahşeti durdurmalıdır, durdurmak zorundadır" dedi.
Mustafa Şentop: Ysk Kararı 07:52
Mustafa Şentop: Ysk Kararı 48 izlenme - 2 yıl önce MUSTAFA ŞENTOP: YSK KARARI AŞIRI BİR YORUM
Haluk Koç - Ysk - Ankara 03:58
Haluk Koç - Ysk - Ankara 4 izlenme - 1 yıl önce Haluk Koç - Ysk - Ankara
YSK ÖNÜNDEKİ BEKLEYİŞE TOMA'LI MÜDAHALE 01:58
YSK ÖNÜNDEKİ BEKLEYİŞE TOMA'LI MÜDAHALE 73 izlenme - 2 yıl önce Seçim sonuçlarını YSK önünde protesto eden seçmenlere polis tazyikli su ve ses bombasıyla müdahale etti 0Sitene Ekle YSK eylemine TOMA’lı müdahale Bina önünde öğlen saatlerinde kalabalığın artmasıyla Mithatpaşa caddesi trafiğe kapandı. Grubun trafiği açtığı halde polis kitleye TOMA’dan su sıktı. Birçok kişi duvara çarparak yaralandı. Buna rağmen gruplar, YSK önündeki bekleyişini geç saatlere kadar sürdürdü. Çankaya’da oyların sayıldığı Seyranbağları Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi önünde toplanan bir grup da gün boyu bekleyişini sürdürdü. CHP milletvekilleri Süheyl Batum ve Emine Ülker Tarhan da okulun önüne geldi. CHP’li seçim sonuçlarına yönelik itirazların kabul edilmesiyle oyların yeniden sayılacağı tahmin edilen Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi’ne akın etti. Polisin merkez önünde geniş güvenlik önlemi aldı.Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ak Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ile Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan sabah saatlerinde merkeze geldi. CHP’liler, Kapusuz’un içeriye alınmasına tepki gösterdi. Kapusuzmerkezden ayrılırken CHP’liler, “hırsız var” diye bağırdı. Kapusuz, bu sözler üzerine kalabalığa tepki göstererek aracı ile İlçe Seçim Kurulu’nu terk etti.
YSK Önündeki TOMA'ya Müdahale Edildi 00:12
YSK Önündeki TOMA'ya Müdahale Edildi 198 izlenme - 2 yıl önce Hep TOMA müdahale edecek değil ya, şimdide esprili bir biçimde TOMA'ya müdahale ediliyor.
YSK Başkanı Sadi Güvenden açıklama 02:57
YSK Başkanı Sadi Güvenden açıklama 1 izlenme - 10 ay önce YSK Başkanı Sadi Güven, Yerel Seçimler sonrası açıklama yaptı. Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz... .
YSK Önünde Çelenkli Eylem 02:35
YSK Önünde Çelenkli Eylem 8 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyesi olduğunu söyleyen bir grup Yüksek Seçim Kurulu (YSK) önüne çelenk bıraktı. Grubun eyleminin ardından YSK binasının önü yaya ve araç trafiğine kapatıldı.
Sarıgül'den YSK'ya Sert Eleştiri 01:31
Sarıgül'den YSK'ya Sert Eleştiri 244 izlenme - 2 yıl önce YSK'ya Sert Eleştiri
yurekde ysk 04:16
yurekde ysk 361 izlenme - 6 yıl önce name - lacy hajiyeva album - ekemagime language - turkish country - turkmenistan
Canlı Yayında Siyah Bantlı Ysk Protestosu 02:48
Canlı Yayında Siyah Bantlı Ysk Protestosu 19 izlenme - 2 yıl önce Dinamit'in bu haftaki bölümünde sunucu Latif Şimşek ve Rasim Ozan Kütahyalı ağızlarını siyah bantla bantlayarak YSK'nın Beyaz TV'ye verdiği yayın durdurma cezasını protesto etti.
Gazeteci İrfan Değirmenci YSK Yasağını Deldi 05:18
Gazeteci İrfan Değirmenci YSK Yasağını Deldi 333 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin programcısı İrfan Değirmenci'nin, seçim yasakları nedeniyle iki gün programa çıkması yasaklandı. Ancak Değirmenci bu yasağı deldi. Gazeteci İrfan Değirmenci, Twitter hesabından 25-26 Mart tarihinde İrfan Değirmenci ile Günaydın programının YSK tarafından yayınlanmamasına karar verildiğini açıklamıştı. İNTERNET YASAĞINI BÖYLE DELDİ Değirmenci YSK'nın uyguladığı bu ekran yasağını internetten deldi. Sabah haberlerini video paylaşım sitelerinden canlı olarak yapan Değirmenci böylece yasağı da bir anlamda internetten de olsa delmiş oldu.
YSK'NIN ÖNÜNDE GERGİN BEKLEYİŞ SÜRÜYOR 03:38
YSK'NIN ÖNÜNDE GERGİN BEKLEYİŞ SÜRÜYOR 67 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da Melih Gökçek'in zaferi ile sonuçlanan resmi olmayan seçim sonuçlarına itiraz eden ve oyların tekrar sayılmasını isteyen CHP'liler, Yüksek Seçim Kurulu binasına geldi. Kalabalığın YSK önündeki gergin bekleyişi sürüyor. Ankara'da resmi olmayan seçim sonuçlarına itiraz eden ve oyların tekrar sayılmasını isteyen CHP'liler, Yüksek Seçim Kurulu binası geldi. Kalabalığın YSK önündeki bekleyişi sürüyor. SLOGANLARLA BEKLİYORLAR Öğle saatlerinde CHP'liler Yüksek Seçim Kurulu binası önüne geldi. Kalabalık 'AKP halka hesap verecek', 'Birleşe birleşe kazanacağız', 'Her yer rüşvet, her yer yolsuzluk', 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz', 'YSK korkma halk yanında!' sloganları atıyor. ELİMİZDE SOMUT VERİLER VAR Öte yandan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Ankara’daki yerel seçim sonuçları hakkında CHP Genel Merkezi’nde 500 kişilik bir ekibin 12 bin 400 sandık tutanağını tek tek incelediğini söyledi. Günaydın, “Partimizin lehine olacak şekilde 150’den fazla sandıkta aykırılık tespit edildi. CHP’nin 180, 190, 210 oy aldığı yerlerde sürekli başka partilere oy yazılıyor. DP, HDP ve bazen AKP ve CHP arasında oy değişimleri oluyor. Bu 30 bin ila 34 bin civarında CHP oyunu ve toplam oyu etkileyecek şekilde AKP’yi geri çekebilecek ve CHP’yi ileriye taşıyabilecek bir oy değişimi söz konusu olabilecek.” ifadelerini kullandı. Günaydın "Elimizde somut veriler varken, ilçe seçim kurulları bunu reddederse, il seçim kurulu, YSK bunu reddederse, bu süreç Anayasa Mahkemesi ve AİHM'e kadar uzar. Oyunumuzun namusunu korumak, hepimizin görevidir" dedi. MANSUR YAVAŞ SÜRENİN UZAMASI İÇİN BAŞVURDU CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş itiraz başvuru süresinin bu akşam saat 17:00’ye kadar uzatılması için başvurdu. 2014 yerel seçimlerinin yapıldığı 30 Mart gününden beri bir yandan büyük çekişmeye, bir yandan da usulsüzlük itirazlarına sahne olan Ankara Büyükşehir Belediyesi seçimlerine ilişkin belirsizlik sürüyor. TEK OY BİLE BOŞA GİTMESİN Oy kullanma işleminin sona ermesinden itibaren önce küçük itirazlarla başlayan, gece saat ilerledikçe artan usulsüzlük iddiaları üzerine dün CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelen gönüllü gençler, ıslak imzalı tutanaklarla YSK'nın sisteme kaydettiği oy oranlarını karşılaştırmaya başlamıştı. Özellikle sosyal medyadan, çok sayıda tutarsızlık görüntüsünün paylaşılmasının ardından oyların yeniden sayılması için itiraz sesleri yükselirken, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş da bugün yeni bir açıklama yaptı. Yavaş, "Birleştirme tutanakları geldi. Yayınlanıyor. Eğer bunlar kesinleştirilirse onlar kesinleştikten sonra itiraz süreniz başlıyor. Ancak Kanun'da diyor ki; bu tutanaklar Salı günü saat 5'te kesinleşir çünkü ilçede yapılan itirazların sonuca bağlanması lazım. Tutanaklar şimdi kesinleşirse ilçelere itiraz hakkınız kalmıyor. 12 bin 400 pusuladan bahsediyoruz. 500 genç çalışıyor şu anda. Ankara oyuna sahip çıkıyor. Kullanılan bütün oyları gözden geçiriyoruz. Yanlışlıkla, bilerek veya bilmeyerek sağa sola yazılan oylar var. Biz birçoğunu tespit ettik. Derdimiz şu; Ankaralının bir tek oyu boşuna gitmesin" dedi.
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 00:36
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 95 izlenme - 12 ay önce Polisten kaçıp camiiye saklanan YSK protestocuları gözaltına alınmamak için camiide namaz kıldıklarını iddia etsede muhteşem Türk polisi zekasıyla olayı "şıppadanak" çözer.
YSK Başkanı Güven: Hata Varsa Düzeltilir 02:20
YSK Başkanı Güven: Hata Varsa Düzeltilir 169 izlenme - 2 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, seçim sonuçlarına yapılan itirazlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Ysk Da Seçimi Erdoğan'ın Kazandığını İlan Etti 01:53
Ysk Da Seçimi Erdoğan'ın Kazandığını İlan Etti 10 izlenme - 1 yıl önce Ysk Başkanı Sadi Güven, "resmi Olmayan Sonuçlara Göre Türkiye'nin Yeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır." Dedi.
YSK Önünde Bekleyen CHP'lilere Toma'lı Müdahale 02:29
YSK Önünde Bekleyen CHP'lilere Toma'lı Müdahale 2.978 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da seçim sonuçlarına itiraz eden ve Yüksek Seçim Kurulu önünde bekleyen CHP'lilere polis TOMA'larla müdahale etti. Ankara'da resmi olmayan seçim sonuçlarına itiraz eden ve oyların tekrar sayılmasını isteyen CHP'liler, Yüksek Seçim Kurulu binası önünde büyük bir kalabalık oluşturdu. Üst geçidin üzerinde bekleyenlere de tazyikli su ile müdahale edildi. Polisin, kalabalığı dağıtmak için ses bombası da kullandığı duyuldu. GÖKÇEK: BİZ DE İTİRAZ EDİYORUZ Mansur Yavaş, YSK'ya itiraz süresinin uzatılması için başvururuken Melih Gökçek de Ankara'da 90 binden fazla oyun iptal edildiğini ve bunun 3 puan anlamına geldiğini dile getiren Gökçek, "Bizim tespitimize göre 70 bin oy bize ait olan oy. Akşam arkadaşlarla konuştuk durduk. Biz de itiraz ediyoruz." dedi. MERKEZİN İÇİNE GİRİŞLER YASAKLANDI CHP mensubu çok sayıda kişi, sabahın erken saatlerinden itibaren Yenimahelle İlçe Seçim Kurulu'nun görev yaptığı Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin önünde toplanmaya başladı. Kalabalık, dışarıdan içeriye oy çuvalı sokulmaması veya içeriden dışarıya çıkarılmaması için nöbet tutuyor. Merkezin önünde polis, önlem aldı. Merkezin içine girişler yasaklandı. POLİSİN KURDUĞU BARİKATA CHP'LİLER DE 2. BİR BARİKAT OLUŞTURDU AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ak Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ile Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan sabah saatlerinde merkeze geldi. CHP'liler Kapusuz'un içeriye alınmasına tepki gösterdi. Kapusuz, daha sonra ilçe seçim kurulunun bulunduğu merkezden ayrıldı. Polisin barikat kurduğu merkezin önünde, CHP'liler de ikinci bir barikat oluşturdu. Merkezin önündeki gergin bekleyiş sürüyor. MANSUR YAVAŞ'TAN YSK'YA FLAŞ BAŞVURU Yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre; Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için Melih Gökçek'in gerisinde kalan CHP'nin adayı Mansur Yavaş, itiraz süresinin uzatılması için YSK'ya başvurdu. CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mansur Yavaş, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak sabah saatlerinde Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) gitti. Bir süre içeride kalan Mansur Yavaş, açıklama yapmadan buradan ayrıldı. Yavaş'ın seçim sonuçları için itiraz süresinin uzatılması için başvuruda bulunduğu öğrenildi. İtiraz süresi bugün saat 15.00'da doluyordu. Resmi olmayan sonuçlara göre; Ak Parti'nin adayı Melih Gökçek yüzde 44.9, CHP'nin adayı ise 43.8 oy aldı. CHP'Lİ GÜNAYDIN: 150 SANDIKTA AYKIRILIK TESPİT ETTİK Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Ankara'daki yerel seçim sonuçları hakkında CHP Genel Merkezi'nde 500 kişilik bir ekibin 12 bin 400 sandık tutanağını tek tek incelediğini söyledi. Günaydın, "Partimizin lehine olacak şekilde 150'den fazla sandıkta aykırılık tespit edildi. CHP'nin 180, 190, 210 oy aldığı yerlerde sürekli başka partilere oy yazılıyor. DP, HDP ve bazen AKP ve CHP arasında oy değişimleri oluyor. Bu 30 bin ila 34 bin civarında CHP oyunu ve toplam oyu etkileyecek şekilde AKP'yi geri çekebilecek ve CHP'yi ileriye taşıyabilecek bir oy değişimi söz konusu olabilecek." ifadelerini kullandı. GÖKÇEK DE İTİRAZ EDİYOR Ankara'da 90 binden fazla oyun iptal edildiğini ve bunun 3 puan anlamına geldiğini dile getiren Gökçek, "Bizim tespitimize göre 70 bin oy bize ait olan oy. Akşam arkadaşlarla konuştuk durduk. Biz de itiraz ediyoruz, biz de hakkımızı almak için o iptal edilen sandıklardan geri alacağız, inşallah arayı da açacağız. Allah'ın izniyle inşallah yolumuza da aynen devam edeceğiz" diye konuştu. Gökçek, sözlerini, "Allah muhabbetimizi bozmasın, Allah gücümüze zeval vermesin. Allah Başbakanımıza güç versin, Allah devletimizin içindeki fitneyi fesatı bitirsin, bize düşmanlık eden beynelmilel güçlere de inşallah akıl versin ve Türkiye Cumhuriyeti o eski Osmanlı'nın ruhuyla tekrar dirilsin inşallah" bitirdi. LEVENT GÖK: SEÇİM KURULLARIMIZ GÖREVLERİNİ YAPIYORLAR Ankara Milletvekili Levent Gök, Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu'na gelerek açıklamalarda bulundu. Levent Gök, "Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu yapılan itirazları değerlendiriyorlar. Her partinin temsilcisi içeride şu anda. Sonuçlara ve itiraz eden sandıklara yapıyorlar. Sonunda bir karar verecekler. Şimdi bu karar hepimiz bekleyeceğiz. Parti temsilcileri ve avukatları da içeride zaten. Şu anda Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu'nun kararını beklemekten başka yapacak bir hususumuz yok. Doğal olarak iktidar partisine mensup milletvekilleri yada bakanlar gelince bir elektriklenme oluyor. Herkesin dikkatli olması gerekir. Seçim kurullarımız görevlerini yapıyorlar. Hepimiz onlara yardımcı olacak. Hep beraber bu itirazları inceliyorlar" diye konuştu Çok sayıda polis ve TOMA'lar YSK binası önüne geldi. Polis ekiplerinin YSK binası önüne gelmesi nedeniyle hareketlilik de arttı. Polis ekipleri yolu trafiğe açmak için anons yaptı, kalabalık yol kenarına çekilirken müdahale başladı. TOMA'LAR TAZYİKLİ SUYLA MÜDAHALE EDİYOR Çevik kuvvet polisi TOMA'larla tayzikli su sıkarak kalabalığa müdahale ediyor.
YSK kesin sonuçları açıkladı 02:05
YSK kesin sonuçları açıkladı 6 izlenme - 10 ay önce Film kuşakları, yabancı dizileri, belgeselleri, ülkesinin tarihi ve sosyal gerçekliğiyle barışık, onu daha fazla anlamaya ve anlatmaya çalışan kültür-sanat programları, değişen ve gelişen Anadolu'yu çok daha yakından izleyip ekrana taşıyan yapımları, Türkiye'nin siyasal gerçeklerini dünyadan ve çağın dilinden kopmayan bir anlayışla aktaran haber-tartışma programları, Türkiye’nin yeni televizyonu 360’ta! http://www.tv360.com.tr/ Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360kanalına abone olabilirsiniz...
OGVLOG #2 OnlyGame HuzurEvi Ve YSK 03:21
OGVLOG #2 OnlyGame HuzurEvi Ve YSK 11 izlenme - 8 ay önce Selam ! Yeni bir video ile karşınızdayız. Videoyu beğendiyseniz “Like” tuşuna basabilirsiniz,Arkadaşlarınında izlemesi için sosyal medyada paylaşabilirsiniz.İyi Seyirler :D Flash Oyun: www.oyunzai.com Only Game Sosyal Medya: www.facebook.com/OnlyGameOG www.twitter.com/OnlyGameOG www.ask.fm/OnlyGameOG
Ysk Başkanı Güven: Başvurularla İlgili Açıklama Yapmayacağız 00:28
Ysk Başkanı Güven: Başvurularla İlgili Açıklama Yapmayacağız 6 izlenme - 2 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 30 Mart yerel seçimleriyle ilgili yapılan başvurularla ilgili açıklama yapılmayacağını söyledi.
Ysk Başkanı Güven: Başvurularla İlgili Açıklama Yapmayacağız 00:28
Ysk Başkanı Güven: Başvurularla İlgili Açıklama Yapmayacağız 4 izlenme - 2 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 30 Mart yerel seçimleriyle ilgili yapılan başvurularla ilgili açıklama yapılmayacağını söyledi.