Hoşgeldiniz!

yüz nakli

Yüz Nakli 01:11
Yüz Nakli 289 izlenme - 4 yıl önce
Yüz Nakli Bekleyen Dilek Evlendi 02:10
Yüz Nakli Bekleyen Dilek Evlendi 429 izlenme - 3 yıl önce Elazığ'da 2004 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu yüzünde tahribat oluşan ve bu nedenle yüz nakli bekleyen 34 yaşındaki Dilek Sürgün ile 38 yaşındaki Hüseyin Ünlü için Milas Belediyesi Düğün Salonu'nda nişan ve nikah töreni düzenlendi.
Yüz Nakli Yapılan Sert, Evleniyor 00:39
Yüz Nakli Yapılan Sert, Evleniyor 98 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert ve nişanlısı Esma Akyurt, 21 Aralık'ta gerçekleştirilecek tören ile dünya evine girecek.
Turkiye'nin Tek Kismi Yüz Nakli 02:50
Turkiye'nin Tek Kismi Yüz Nakli 183 izlenme - 3 yıl önce Turkiye'nin Tek Kismi Yüz Nakli Hatice son ameliyatindan once TRT haber de
4. Yüz Nakli 00:41
4. Yüz Nakli 43 izlenme - 4 yıl önce 4. Yüz Nakli
Türkiye'nin 6'ncı Yüz Nakli Başladı 01:37
Türkiye'nin 6'ncı Yüz Nakli Başladı 390 izlenme - 2 yıl önce Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nin dördüncü, Türkiye’nin ise altıncı yüz nakli AÜ Hastanesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan başkanlığında 7:30 itibarile başladı. 20 Ağustos tarihinde motor kazası sonucu Medstar Antalya Hastanesi’ne kaldırılan ve 2 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra beyin ölümü gerçekleşen 31 yaşındaki Muhittin Turan’ın bütün organları ailesi tarafından bağışlandı.
36 Saat Süren Yüz Nakli 01:10
36 Saat Süren Yüz Nakli 116 izlenme - 4 yıl önce 36 Saat Süren Yüz Nakli
3'üncü Yüz Nakli Gazi'de Yapıldı 01:17
3'üncü Yüz Nakli Gazi'de Yapıldı 119 izlenme - 4 yıl önce 3'üncü Yüz Nakli Gazi'de Yapıldı
Uğur Acar'ın Yeni Yüzünü Annesi İnternetten Gördü 02:46
Uğur Acar'ın Yeni Yüzünü Annesi İnternetten Gördü 159 izlenme - 4 yıl önce Uğur Acar'ın yeni yüzü umut oldu, nakil için 25 kişi müracaat etti
Akciğer Nakli 02:04
Akciğer Nakli 5 izlenme - 2 ay önce Marmara Üniversitesi Göğüs Hastalıkları, Yoğun Bakım ABD Başkanı Prof. Dr. Turgay Çelikel akciğer nakli hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 9. bölümden)   Bu programda Prof. Dr. Turgay Çelikel; böbrek nakli, akciğer nakli, yüz nakli, organ nakli, karaciğer nakli konuları ile ilgili bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/208937/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Akciger-Nakli A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kendi Vücut Dokularından Yüz Nakli Yapılan Kadın 01:01
Kendi Vücut Dokularından Yüz Nakli Yapılan Kadın 32 izlenme - 3 ay önce Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Bilimler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, bebekken feci şekilde yanarak yüzünü tamamen kaybeden kadına, sadece kendi vücudunda bulunan dokuları kullanarak yeni bir yüz yaptı
Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evlendi 01:20
Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evlendi 134 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert ve nişanlısı Esma Akyurt, düğün öncesi soruları yanıtladı.
Yüz Nakli Sonrası Top Sakal Bıraktı 01:17
Yüz Nakli Sonrası Top Sakal Bıraktı 178 izlenme - 4 yıl önce Yüz Nakli Sonrası Top Sakal Bıraktı
İşte Türkiye'nin İlk Yüz Nakli 04:29
İşte Türkiye'nin İlk Yüz Nakli 122 izlenme - 4 yıl önce
En kapsamlı yüz nakli 00:50
En kapsamlı yüz nakli 4 izlenme - 2 hafta önce Haberin tamamı: http://aljazeera.com.tr/haber/abdde-en-kapsamli-yuz-nakli Dünyanın en kapsamlı yüz nakli ABD'de yangın sırasında ağır yaralanan bir itfaiyeciye yapıldı. Bütün kafa derisi, göz kapakları, kulaklar ve boyun derisinin bir kısmı nakledilen 41 yaşındaki Patrick Hardison'ın sağlık durumu iyi.
Yüz Nakli Yapılan Uğur Acar'daki muhteşem değişim 02:44
Yüz Nakli Yapılan Uğur Acar'daki muhteşem değişim 273 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin yüz nakli yapılan ilk hastası Uğur Acar, estetik operasyon geçirdikten sonra 20-25 yaş arasında gösterdiğini söyledi.
1 Yaşındaki Oğluna Yüz Nakli İstiyor 02:18
1 Yaşındaki Oğluna Yüz Nakli İstiyor 103 izlenme - 2 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova İlçesinde 2 Yıl Önce Evlerinde Çıkan Yangında Ellerini, Gözlerini ve Kulaklarını Kaybeden 3 Yaşındaki Serkan Akbaş Tedavi Olmayı Bekliyor.
6'ncı Yüz Nakli Yapılan Salih Üslün Öldü 01:19
6'ncı Yüz Nakli Yapılan Salih Üslün Öldü 1.289 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli yapılan hastası Salih Üslün'ün doku uyuşmazlığı sebebi ile yüzü geri alınmıştı. Antalya'dan acı haber geldi Salih Üslün öldü. Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli yapılan 55 yaşındaki Salih Üslün, uyuşmazlık nedeniyle yüzün geri alınması amacıyla ameliyata alınmıştı. Karaciğer ve böbreğe bağlı organ yetmezliğinin doku uyuşmazlığı doğurduğu, bu nedenle yüzün alınmasına karar verildiği belirtilmişti. Antalya'dan acı haber bugün geldi ve Salih Üslün hayatını kaybetti.Antalya'da 10 ay önce tam yüz nakli olan ve iki hafta önce doku uyuşmazlığı nedeniyle yüzünün yüzde 60'lık bölümü alındıktan sonra yoğun bakımda tedavisi süren 55 yaşındaki Salih Üslün kurtarılamadı.Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen 31 yaşındaki Muhittin Turan'ın yüzü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde, Edirne'den gelen çiftçi Salih Üslün'e geçen 23 Ağustos'ta, 7.5 saat süren ameliyatla nakledildi. Hastanenin 4'üncü, Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli operasyonunda Salih Üslün'e alt-üst çene, saçlı deri ve dil de dahil olmak üzere tam yüz nakli yapıldı. Operasyon sonrasında gençlenen Salih Üslün'ün yüzünün yüzde 60'lık bölümü, 16 Haziran'da uyuşmazlık nedeniyle 5 saat süren operasyonla alındı. Sağ bacağından alınan deri parçası, çıkartılan yüzün yerine nakledilen Salih Üslün'ün alt ve üst çene kemikleri alınmadı. Operasyon sonrasında durumu ağırlaşan Salih Üslün, doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.Salih Üslün, 2008 yılında samanlığına giren bir fareyi yakalamak için kovalarken av tüfeğinin namlusunun üzerine düşüp silahın ateş alması sonucu yaralanmış ve çok sayıda operasyon geçirmişti.
Yüz Nakli Ameliyatı - Prof. Dr. Onur Erol  Habertürk 12:12
Yüz Nakli Ameliyatı - Prof. Dr. Onur Erol Habertürk 105 izlenme - 4 yıl önce
İlk kadın yüz nakli 02:50
İlk kadın yüz nakli 56 izlenme - 4 yıl önce
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzünü Almak İsterdiniz? 02:09
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzünü Almak İsterdiniz? 763 izlenme - 3 yıl önce Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzünü Almak İsterdiniz?
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzü Olmak İstrediniz? 00:15
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzü Olmak İstrediniz? 149 izlenme - 2 yıl önce Tom Cruise Heralde
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzünü Almak İsterdiniz? 02:09
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzünü Almak İsterdiniz? 78 izlenme - 3 yıl önce Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzünü Almak İsterdiniz?
Yüz nakli olan Uğur Acar göbek attı 01:45
Yüz nakli olan Uğur Acar göbek attı 40 izlenme - 4 yıl önce
Tarihe Not - İlk Organ Nakli 01:01
Tarihe Not - İlk Organ Nakli 21 izlenme - 9 ay önce ilk organ naklinin hangi tarihte yapıldığı,nasıl yapıldığı ve günümüzde organ nakli yapmanın hangi aşamaya geldiğini,bu kısa belgeselde bulabiliriz efenim.
Ps ile yüznakli nasıl yapılır 04:11
Ps ile yüznakli nasıl yapılır 16 izlenme - 3 yıl önce Ps ile yüznakli nasıl yapılır
Recep Sert Yeni Yüzünü İlk Defa Gördü! 01:00
Recep Sert Yeni Yüzünü İlk Defa Gördü! 55 izlenme - 2 yıl önce Recep Sert Yeni Yüzünü İlk Defa Gördü!
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 03:50
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 207 izlenme - 2 yıl önce "Organ Nakli caiz midir" sorusunu yanıtlayan Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan net cevap verdi: "Hayır!" Gerekçesi ise oldukça ilginç: "Babanın penisi oğlunu takılırsa cinsel ilişki kime yazılacak"
Türkiye’nin beşinci yüz nakli ameliyatı başladı 00:50
Türkiye’nin beşinci yüz nakli ameliyatı başladı 180 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin beşinci yüz nakli için Recep Sert (27) ameliyata alındı. Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından Muğla'dan getirilen yüz, Recep Sert'e nakledilecek. Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrükif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından Muğla'nın Yücelen Hastanesi'nde Polonyalı Andrzej Kucza'nın (47) yüzü başarılı bir ameliyatla çıkarıldı. Prof. Dr. Özkan tarafından saat 07.30 sıralarında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne getirilen yüz, gece saatlerinden bu yana hazır bekletilen Recep Sert'e nakledilecek. Ameliyat, Prof. Dr. Ömer Özkan, eşi Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrükif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek. Yaklaşık 7-8 saat sürmesi beklenen ameliyatta Recep Sert'e tam yüz nakli yapılması planlanıyor. Hastaneye gelince basın mensuplarının sorularını kısa bir şekilde cevaplayan Ömer Özkan, her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Özkan, yüzün gayet iyi olduğunu kaydetti.
İlk yüz nakli olan Uğur Acar kameraların karşısında 01:14
İlk yüz nakli olan Uğur Acar kameraların karşısında 105 izlenme - 4 yıl önce İlk yüz nakli olan Uğur Acar kameraların karşısında