Hoşgeldiniz!

yüzme videosu

yüzme 00:27
yüzme 428 izlenme - 6 yıl önce Denize atlama videosu 5 sene önce
MiniAktivite MiniYüzme Örnek Yüzme Dersi Videosu 2 01:00
MiniAktivite MiniYüzme Örnek Yüzme Dersi Videosu 2 970 izlenme - 3 yıl önce Anne karnında doğaçlama bilinen yaş aldıkça uzaklaşılan yüzme yetisini her yaşa hatırlatıyoruz...Miniklerimize talep doğrultusunda mini gruplar yapıyoruz ve yüzme öğretiyoruz!
Minik Sporcular Oyununun Tanıtım Videosu 04:36
Minik Sporcular Oyununun Tanıtım Videosu 41 izlenme - 1 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/spor-oyunlari/minik-sporcular.html Spor Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/spor-oyunlari/ Farklı dallarda yarışlar yapabilecek olduğunuz spor oyunumuz içerisinde çeşitli şampiyonlukların sahibi olabilmek için sporcu karakterinizin kontrolünü iyi bir şekilde ayarlamalısınız. Oyuna katılmak için linkleri kullanınız.
cix yüzme 00:30
cix yüzme 174 izlenme - 7 yıl önce 6 aylık ciximizin ilk yüzme videosu 27 xssubart 2009 :) kış ayı
sapanca manyaxlari 00:18
sapanca manyaxlari 1.640 izlenme - 7 yıl önce sapanca yüzme videosu ilginccc xd güsellll
  Danslı istifaya patrondan danslı cevap 03:09
Danslı istifaya patrondan danslı cevap 153 izlenme - 2 yıl önce Dans ederek istifasını bildirdiği videosu internette tıklanma rekorları kıran Marina Schifrin’e, eski patronunun cevabı da yine bir video aracılığıyla oldu. Dans ederek istifasını bildirdiği videosu internette tıklanma rekorları kıran video montaj operatörü Marina Schifrin’e, eski patronunun cevabı da yine bir video aracılığıyla oldu. Tayvanlı animasyon şirketi Next Media’da çalışan Schifrin, Kanye West’in “Gone” parçası eşliğinde şirkette dans ettiği görüntülerin bulunduğu videoda, altyazı ile istifa nedenini anlatmıştı. Schifrin, iki yıl boyunca işine bütün enerjisini verdiği, zamanından fedakarlık yaptığını belirtmiş, fakat içeriği iyileştirme çabalarında rağmen, patronunun ürettikleri videoların içeriğinden çok, ne kadar izlendiğini önemsediğini söylemişti. Schifrin ayrıca yoğun çalışma saatlerinden ve sosyal imkanların azlığından yakınmıştı. AYNI YOLLA CEVAP Şirketin patronu ve çalışanlar, Youtube’a yükledikleri bir videoyla işinden ayrılan Schifrin’e cevap verdi. Schifrin’in dans performansında çalan müziğin kullanıldığı videoda, şirketteki çalışma ortamı övülüyor. Şirketin yöneticilerinin açıklamalarının da yer aldığı videoda, Schifrin’in eski patronunun, “Keşke istifa videosunda gösterdiği yaratıcılığı, burada yaptığı işlerde de sergileseydi” ifadesine yer veriliyor. “BURASI NEW YORK DEĞİL” Çalışanlar, Schifrin’in şikayetçi olduğu öğle arası olmadığı için yemekleri çalışma masalarında yeme zorunluluğuna da cevap veriyor. Videodaki altyazıda, “Burası New York değil, Tayvan. Burada herkes dışarıdan sipariş verir ve yemeğini masasında yer” deniliyor. Bununla beraber, şirketin çatısında bir yüzme havuzu ve binanın içinde de bir sauna olduğunun altı çiziliyor. Videonun sonunda, patronlar, Schifrin’e başarılar dilerken, istifasının ardından boşalan pozisyona yeni eleman aradıklarını belirtmeyi de ihmal etmiyor. Tayvan merkezli Next Media, ülkeden ve dünyadan haberleri, komik bir üslupla hazırlanan animasyonlar aracılığıyla duyurmasıyla tanınıyor.