Hoşgeldiniz!

zerrin egeliler

Sorunu Kukudan Arayan Doktor - Zerrin Egeliler 01:41
Sorunu Kukudan Arayan Doktor - Zerrin Egeliler 338.692 izlenme - 10 ay önce Kalp atışı dinlenirken yayılan birikmiş ateşin kontrol edilmesi gerektiğini düşünen 'yangınlardaki kadın'ın çubuğu hissedeceği dakikalar yakındır.
Sorunu Kukuda Arayan Doktor - Zerrin Egeliler 01:41
Sorunu Kukuda Arayan Doktor - Zerrin Egeliler 366.166 izlenme - 1 yıl önce Kalp atışı dinlenirken yayılan birikmiş ateşin kontrol edilmesi gerektiğini düşünen 'yangınlardaki kadın'ın çubuğu hissedeceği dakikalar yakındır.
Zerrin Egeliler - Ne Kadar Da Büyük Oldu 01:17
Zerrin Egeliler - Ne Kadar Da Büyük Oldu 296.612 izlenme - 1 yıl önce Yalnız Kalp (Uçurum) filminden komik bir sahne. Zerrin Egeliler, Hadi Çaman ve Bülent Kayabaş'ın oynadığı filmde bardakları üst üste koyan Hadi Çaman, bardakların büyüklüğüyle şaşkınlığa uğruyor.
Zerrin Egeliler - Oh Maşallah Yer Gök İnliyor Zelzele Zelzele 01:16
Zerrin Egeliler - Oh Maşallah Yer Gök İnliyor Zelzele Zelzele 249.741 izlenme - 1 yıl önce Romalı Dilber - Zerrin Egeliler, Antonella
Zerrin Egeliler Filminden Unutulmaz Bir Sahne 01:32
Zerrin Egeliler Filminden Unutulmaz Bir Sahne 1.119.603 izlenme - 7 yıl önce 1949 doğumlu Türk sinema sanatçısı Zerrin Egeliler'in bir filminden efsanevi bir replik. Eşinin ağabeyine çay götüren Egeliler, ona ahlaksız bir teklifte bulunuyor.
Zerrin Egeliler 2 - Yeşilçam 00:52
Zerrin Egeliler 2 - Yeşilçam 610.978 izlenme - 7 yıl önce Zerrin Egeliler, bu filminde ölen kocasının acısını yaşıyor. Birbirlerini görür görmez sevdiklerini, ancak kumarhanem meselesi nedeniyle öldüğünü söylüyor. Ayrıca kocasının en çok neresini beğendiğini de söylüyor.
Zerrin Egeliler - Langır Lungursun 01:11
Zerrin Egeliler - Langır Lungursun 5.385 izlenme - 11 ay önce Ahlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım KartalAhlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım Kartal Ahlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım KartalAhlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım KartalAhlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım KartalAhlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım KartalAhlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım Kartal
Zerrin Egeliler - Tam Aradığım Malsın 01:07
Zerrin Egeliler - Tam Aradığım Malsın 29.720 izlenme - 6 ay önce Zerrin Egeliler, Ata Saka, Tülin Tan başrollerinde oynadığı 1978 yapımı Solan Yaprak - Ağa Düşen Kadın adlı filmden bir kesit.
Zerrin Egeliler - Ağa Düşen Kadın 02:12
Zerrin Egeliler - Ağa Düşen Kadın 87.331 izlenme - 4 yıl önce Zerrin Egeliler'in 1978 yapımı Ağa Düşen Kadın filminden bir sahne. Filmde bir genelevde çalışan Egeliler, içeri yeni giren bir müşteriyle özel odaya çıkıyor.
Tecavüze Anons Molası - Zerrin Egeliler 01:37
Tecavüze Anons Molası - Zerrin Egeliler 22.149 izlenme - 1 yıl önce 1978 Çetin İnanç yapımı Çıldırtan Kadın adlı filmden Zerrin Egeliler, Turgut Özatay ve Tarık Şimşek imzalı bir sahne. Ulan ben bilem korktum karıdan.
Zerrin Egeliler - Langır lungursun 01:11
Zerrin Egeliler - Langır lungursun 4.487 izlenme - 6 ay önce Kazım Kartal abimiz hoşlandığı kadınla Pierloti de bir çay içmeye gitmiştir,zerrin ablamızı karşısına almış ve hizaya getirmeye çalışmaktadır, ama zerrin ablamız çok langır lungurdur.
Ay Bokum, Orospum - Zerrin Egeliler 00:54
Ay Bokum, Orospum - Zerrin Egeliler 4.421 izlenme - 6 ay önce Hani bazı anlar vardır, küfür de edilse insana oldukça sevimli gelir. Bu kesit de bana öyle geliyor. Ayrıca zamanın filmleri hakkında kendini eleştiren bir kesittir. Bİr taşla iki kuş vurmuş oluyoruz.
Zerrin Egeliler - Denizden Gelen Kadın 01:15
Zerrin Egeliler - Denizden Gelen Kadın 18.142 izlenme - 4 yıl önce Zerrin Egeliler'in oynadığı 1978 yapımı Denizden Gelen Kadın filminden bir sahne. Pilot eşiyle birlikte sahilde güneşlenmekte olan Egeliler, kız kardeşiyle birlikte gelen erkek arkadaşıyla tanışır.
Zerrin Egeliler - Her Şeyimi Vermek İstiyorum Sana 00:38
Zerrin Egeliler - Her Şeyimi Vermek İstiyorum Sana 118.828 izlenme - 1 yıl önce Dün yayınladığımız film kesitinin aslında ilk başıdır bu sahne. Turgut abimiz Zerrin'e kerkinmek istiyor ama kerkinecek bir şey yok maalesef.
Parası Olan Her Erkek Güzeldir 01:39
Parası Olan Her Erkek Güzeldir 1.778 izlenme - 11 ay önce Lekeli Kadın - Zerrin Egeliler, Mesut Engin, Enver Çokgör
Zerrin Egeliler - Ne Kadar Da Büyük Oldu 01:17
Zerrin Egeliler - Ne Kadar Da Büyük Oldu 12.350 izlenme - 11 ay önce Yalnız Kalp (Uçurum) - Zerrin Egeliler, Hadi Çaman, Bülent Kayabaş
Zerrin Egeliler - Sesini duyunca heyecanlandım 02:01
Zerrin Egeliler - Sesini duyunca heyecanlandım 6.114 izlenme - 3 ay önce Sonsuz Gece - Zerrin Egeliler, Ünsal Emre
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 03:53
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 48.221 izlenme - 12 ay önce Başrollerinde Zerrin Egeliler, Mesut Engin ve Enver Çokgör'ün ol adlığı 1979 Ülkü Erakalın filmi Lekeli Kadın'dan bir sahnedir.
Zerrin Egeliler - Paran yok mu 01:43
Zerrin Egeliler - Paran yok mu 1.617 izlenme - 3 ay önce Seven Sevene - Zerrin Egeliler, Kazım KartalZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok muZerrin Egeliler - Paran yok mu
Zerrin Egeliler - Neden Önce Sen Kapatmıyorsun 01:55
Zerrin Egeliler - Neden Önce Sen Kapatmıyorsun 11.488 izlenme - 11 ay önce Romalı Dilber - Zerrin Egeliler, Antonella
Aydemir Akbaş, Zerrin Egeliler - Bende Her Yol Vardır 03:56
Aydemir Akbaş, Zerrin Egeliler - Bende Her Yol Vardır 20.424 izlenme - 11 ay önce Çapkınlar Kralı - Aydemir Akbaş, Zerrin Egeliler
Yeşilçam'da Bakkala Elletmek 01:56
Yeşilçam'da Bakkala Elletmek 44.547 izlenme - 1 yıl önce aha önce Yeşilçam'da Bakkala Elletme hastalığı içeriğindeki Ümit Besen'in isyan bayrağını çektiği bakkala elletme operasyonunun görüntülerine ulaştık. Eskiden bakkala elletmek gibi gelenek ve göreneklerimiz vardı ve ben bakkal olmak istiyordum. Sonra zaman değişti ve kirlendi dünya... Sitedeki diğer bakkal içerikleri; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55041/sevgilinin-bakkal-ciragina-vermesi-bulent-kayabas http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54936/bakkali-memeyle-karsilamak-18 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65633/alis-veris-mujdesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1893/kucuk-esnaf-boyle-batti-kucuk-emrah-sefiller http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5183/yesilcam-039da-bakkala-elletme-hastaligi
Zerrin Egeliler - Oh Maşallah Yer Gök İnliyor Zelzele Zelzele 01:16
Zerrin Egeliler - Oh Maşallah Yer Gök İnliyor Zelzele Zelzele 17.075 izlenme - 6 ay önce Türk sinemasının cıbıldaklı sahnelerinin vazgeçilmezi, alkışlarla yaşıyorum'un kraliçesi zerrin ablamızın Romalı Dilber adlı filminden bir kesit.İzliyoruz efenim.
Aydemir Akbaş, Zerrin Egeliler - Ne Yapayım Ben Seni 02:45
Aydemir Akbaş, Zerrin Egeliler - Ne Yapayım Ben Seni 6.211 izlenme - 11 ay önce Çapkınlar Kralı - Aydemir Akbaş, Zerrin Egeliler
Çüküne Şarapnel Giren Adamın Karısına Kerkinmek - Zerrin Egeliler 01:27
Çüküne Şarapnel Giren Adamın Karısına Kerkinmek - Zerrin Egeliler 26.808 izlenme - 10 ay önce Balbadem adlı erotik filme ait bu sahnede Zerrin Egeliler'in kocası Turgut Özatay Kore Savaşı'nda pipisini kaybedince devrye bir bekçi sokuyor, bekçi de güm pat çat.
Motorize Tuhafiyeci Sema ve Saldırgan Abazanlar - Zerrin Egeliler 01:17
Motorize Tuhafiyeci Sema ve Saldırgan Abazanlar - Zerrin Egeliler 5.425 izlenme - 7 ay önce Zamanında Zerrin'i izleyip yorum yapan abazan arkadaşlarımız gündüzleyin ilk başta kalabalık varken zart diye karıya saldırıveriyor, sokak ortasında kasabada tecavüze kalkışıyorlar, breh breh brehh http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4980/motorize-tuhafiyeci-sema-ve-abazan-yorumcular
Bu Gece Doyuracağım Seni - Zerrin Egeliler & Bülent Kayabaş 01:48
Bu Gece Doyuracağım Seni - Zerrin Egeliler & Bülent Kayabaş 9.473 izlenme - 6 ay önce 31 çekmekten çıldıran Bülent abimizin ufkumuzu açan açlık felsefesi. Bu videomuzda kaç tip açlık olduğunu, Zerrin Hanım'ın nelere aç olduğunu göreceğiz. Bu gece öyle bir doyuracak ki önünü alamayacak kadıncağız.
zerrin egeliler - denizden gelen kadın 01:02
zerrin egeliler - denizden gelen kadın 143.698 izlenme - 7 yıl önce türkiyenin dev yeşilçam arşivi
Motorize Tuhafiyeci Sema ve Abazan Yorumcular 01:00
Motorize Tuhafiyeci Sema ve Abazan Yorumcular 2.018 izlenme - 1 yıl önce Sema'nın üzerinden bütün mahalle geçmiştir, 2 sap dışında...Parayla değil sırayla mantığını izleyicilere aşılayan, izlerken düşündüren, düşünürken öğreten bir Zerrin Egeliler filmi
Fatma Girik'ten Zerrin Egeliler'e Hakiki Namuslu Kadın Dayağı 02:09
Fatma Girik'ten Zerrin Egeliler'e Hakiki Namuslu Kadın Dayağı 686 izlenme - 3 ay önce 1978 yapımı bir halit refiğ filmi olan, evli bir maden ocağı işçisiyle ilişki kurduğu kötü bir kadının öyküsünü ele alan yaşam kavgası filminden bir sahne.