Hoşgeldiniz!

zombi

CNBC-e'nin Son Canlı Yayını ve İlginç Vedası 04:14
CNBC-e'nin Son Canlı Yayını ve İlginç Vedası 19.060 izlenme - 3 hafta önce " CNBC-e son yayın gününde yayınladığı Finans Cafe adlı programında alışılmamış bir veda yaptı. Canlı yayına giren karakterler herkesi şaşırttı "
Zombi 00:54
Zombi 1.931 izlenme - 8 ay önce hapise düşen abimiz zombi oluyor onun macerasını izleyelim
Türkiye'de Zombi Korkutma Şakası - ViVOX 03:04
Türkiye'de Zombi Korkutma Şakası - ViVOX 4.257 izlenme - 3 hafta önce Türkiye'de zombi kostümü giyip gecenin bir yarısı insanların önüne çıkarsan ne olur ? Sonuçları ne olur izliyoruz hep birlikte izliyoruz...
Boom Hotel Zombi Saldırısı Part1 06:16
Boom Hotel Zombi Saldırısı Part1 130 izlenme - 4 ay önce
Zombi Avcısı 00:09
Zombi Avcısı 705.539 izlenme - 10 ay önce Kısa ve öz bir video.Sekiz saniyelik dev yapım.
Metroda Korkunç Zombi Şakası 09:44
Metroda Korkunç Zombi Şakası 642 izlenme - 8 ay önce Metroda Korkunç zombi Şakası Korkudan Ölüyorlardı...
İbretlik Zombi 06:02
İbretlik Zombi 393.916 izlenme - 3 yıl önce İbretlik Zombi Bir grup arkadaş sokak kenarında oturmuş dinleniyorlar, kazara bir silah patlıyor ve ardından bir kargaşa başlıyor. Bu kargaşa davetsiz bir misafirin dikkatini çekiyor sonrasında ise
Zombi Katliamı 1. Bölüm 09:35
Zombi Katliamı 1. Bölüm 449 izlenme - 9 ay önce Zombi Katliamı 1. Bölüm
Zombi Olmak 04:10
Zombi Olmak 14.173 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Yapım 2014 Komedi - Gerilim Türünde Bir Kısa Fimdir.
Gangnam Zombi 06:02
Gangnam Zombi 7.903 izlenme - 3 yıl önce Gangnam Zombi
Zombi Rock 09:50
Zombi Rock 8.023 izlenme - 3 yıl önce Zombi Rock
Zombi Mezarlığı 02:34
Zombi Mezarlığı 11.197 izlenme - 8 yıl önce Zombi Mezarlığı fragmanı
Zombi Ezmece 01:29
Zombi Ezmece 3.128 izlenme - 3 yıl önce Zombi Ezmece
Zombi Olmak 04:10
Zombi Olmak 1.132 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Yapım Kısa Korku- Komedi Filmleri İzle zombi Olmak İzle
Zombi Karınca 03:03
Zombi Karınca 361 izlenme - 1 yıl önce Ophiocordyceps unilateralis adlı parazit tarafından ele geçirilen karıncanın beyin hükmü kaybolur ve parazit kontrolü ele geçirir. Karıncayı yükseklere tırmandırarak başka bir çeşidin, Camponotus leonardi, bünyeye alınmasını sağlar. Ardından olanlarsa biraz tatsız. İçten yenen karıncanın geriye kalan dış iskeleti, içerideki mantarların büyüyüp gelişmesine ev sahipliği yapıyor ve mantar karıncanın kafasından dışarıya doğru büyümeye başlıyor. The Last of Us oyununu oynayan varsa oradaki mantar budur ve bu mantarın insanlara bulaşmasını konu alarak en gerçekçi zombi konusunu işlemiştir.
Zombi Yılmaz 00:27
Zombi Yılmaz 855 izlenme - 2 yıl önce zombiler nasıl oynar
Bassız Zombi 01:26
Bassız Zombi 976 izlenme - 2 yıl önce Başsız Zombi Oyunu Oyanamk İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz www.oyunboz.com
Zombi Taksici 02:44
Zombi Taksici 712 izlenme - 2 yıl önce Korkudan Altina Yapmak Degimi Muhtemelen Gercek Olmustur!!
Zombi Rock 03:41
Zombi Rock 1.198 izlenme - 4 yıl önce Buyrun işte Donma kilitlenme vb olan hata..
Zombi Erol 01:42
Zombi Erol 103 izlenme - 7 ay önce Yine Yeşilçam yine komedi; başrollerini Yıldıray Çınar,Arzu Okay ve Erol Taş ın oynadığı 1972 yapımı ''Kozalı Gelin''adlı filmden izleyeceğimiz bu videoda ileri çekim teknoloji dövüş sahneleri göreceğiz,ilk başta horoz döğüşü şeklinde geçen mücadele daha sonra bir kafes döğüşüne dönüyor,zaten son sahnenin bir resident evil sahnesinden öte kalır yanı yok,dikkatle izleyelim.
Zombi Katliamı 01:49
Zombi Katliamı 728 izlenme - 3 yıl önce
Zombi Katliamı 01:49
Zombi Katliamı 111 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombikatliami.htm Hurdaya dönen arabanın tamirini yaparak helikopterin bulunduğu bölgeye ulaşmalısınız. Yolda ucube zombiler olduğundan helikoptere ulaşmanız bir hayli zor olacak. Oyuna giriş yaptıktan sonra bir miktar paranız ile araba satın almalısınız. Doğru düzgün çalışmayan ve benzinsiz olan bu aracın para kazanarak tüm bakımlarını yapmalısınız. Yolda bulunan zombileri ezerek oyundaki paranız artacaktır. Kazandığınız bu para ile aracınızı güçlendirebilir ve helikoptere gitmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Zombi Yığını 02:45
Zombi Yığını 91 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombiyigini.htm Zombilerin istila ettiği metropolisde mavi ve kırmızı takımların birbirlerine karşı verdiği mücadelede tarafını seç. Hem zombiler ile hemde karşı takımın askerleri ile karpışarak süre bitmeden üstünlüğü sağla. Online olarak oynanabilen oyunda unity3d eklentisini yüklemelisiniz. Daha sonra oyunda takımınızı seçerek karakterinizi W,A,S,D tuşları ile kontrol edebilir ve mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz. Yerlerdeki farklı silahları E tuşu ile alarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...
Metin2 Zombi 08:12
Metin2 Zombi 334 izlenme - 2 yıl önce 92 lv başlangıç,beta zırhlar ve edit satışlarımız 15-20 tl arası full pack indirdinizde müthiş sv haline geliyor.GMlik ve edit kazanclarımızda var.
Zombi Kasabası 05:55
Zombi Kasabası 42 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombikasabasi.htm Kasabayı basan zombiler tarafından rahatsız olan ve zarar gören insanları kurtarmak için kasabanın şerifine yardımcı oluyoruz. Play seçeneği seçerek oyuna başlayabilir ve Mouse'unuzla hem şerifi kontrol edebilir hemde elindeki silahla zombilere ateş ederek onları öldürebilirsiniz. 1,2,3,4,5 numaralı tuşlarda bulunan silahları Shopdan satın aldığınız mermiler ile kullanabilirsiniz. Mermileriniz bittiğinde geriye koşmalı ve zombilerden kaçmalısınız. Kaçarken engellere takılmamalısınız yoksa şerif zombilere yem olur.
Zombi Savaşçıları 03:24
Zombi Savaşçıları 30 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombisavascilari.htm Şehre saldıran zombileri durdurmak bu ekibin elinde. Zombi savaşçılarını zombilerin geçeceği yolların kenarlarındaki kulelere stratejik ve akıllı bir şekilde yerleştirmeliyiz. Okçu,bombacı ve hafif makinalı olmak üzere 3 çeşit askerimiz bulunmakta. İlerleyen bölümlerde bu askerler çoğalacak ve özelliklerini artırabileceksiniz. Dahasıda zombiler kalabalık geldiklerinde havadan destek alabilecek, helikopter veya jet çağırabileceksiniz. Mouse'unuzla kontrol edebileceğiniz zombi savaşçıları oyunumuzda sizlere bol şans diliyoruz.
Zombi Defans 02:58
Zombi Defans 35 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombidefans.htm Zombiler bölgenizi işgal ederek sizi savunmasız bırakmak istiyor. Buna engel olmak için sıkı bir savunma sistemi kurarak kendinizi zombilere karşı hazırlamalısınız. Yapmanız gereken uygun yerlere silahlı askerlerinizi yerleştirmek ve bölgenize zombi geçmemesini sağlamaktır. Mouse kontrolü ile oyunda başarı sağlayabilirsiniz. Mermisi biten askerin üzerine tıklayarak yeterli paraya sahip olduğunuzda şarjörünüzü doldurabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Zombi Kaçır 02:45
Zombi Kaçır 13 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombikacir.htm Güzel bir hava ve güzel bir gün herşey iyiyken adamımızı öldürürler. Peki ya sonra mı... İşte oyunda adamımızı buradan sonra kontrol ediyoruz, zombi oldukdan sonra. Mouse'unuzla kontrol edeceğimiz zombiyi arkasından kovalayanlardan kaçırmalıyız. Onlar sizleri kovalarken mızraklarını fırlatacak ilerleyen dakikalarda daha etkili düşmanlarla karşılacaksınız. Sizde boşluk tuşu ile aynı şekilde sizi kovalayanlara karşılık vereceksiniz. Kazandığınız paralarla özelliklerini yükseltebilir yeni silahları satın alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Zombi Kasabası 05:55
Zombi Kasabası 409 izlenme - 3 yıl önce
Zombi Terminatör 00:53
Zombi Terminatör 49 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zombiterminator.htm Eli bombalı askerin karşısında duran zombi hedefleri yok etmesi gerekmektedir. Askere verilen bu görevde başarı kazanabilmeniz için atışlarınızın isabetli olması gerekmektedir. Size verilen bomba fırlatma haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek hedeflerin yok olmasını sağlayın. Mouse ile bombanın yönünü ve hızını belirleyebilirsiniz. İyi oyunlar..