Hoşgeldiniz!

zürafa

Zürafa Çiftleşmesi 01:04
Zürafa Çiftleşmesi 4 izlenme - 4 gün önce Zürafa Çiftleşmesi zürafa
Zürafa Doğruyor 04:30
Zürafa Doğruyor 629 izlenme - 12 ay önce Yurtdışında bir hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin önünde doğum yapan zürafayı herkes video kameralarıyla kaydetti.
Zürafa Fragmanı 00:54
Zürafa Fragmanı 1.725 izlenme - 4 yıl önce Zürafa Fragmanı
Zürafa Kadın! 00:55
Zürafa Kadın! 2.700 izlenme - 1 yıl önce Ömrü hayatımda gördüğüm en uzun kadın. İşin enteresanı bu kadar uzun olmasına rağmen yine de bir albenisi var ya da ben çok fenalardayım bu aralar.
Zürafa Kadın! 00:55
Zürafa Kadın! 673 izlenme - 1 yıl önce Ömrü hayatımda gördüğüm en uzun kadın. İşin enteresanı bu kadar uzun olmasına rağmen yine de bir albenisi var ya da ben çok fenalardayım bu aralar.
Zürafa Tarafından Kovalanmak 00:47
Zürafa Tarafından Kovalanmak 185.675 izlenme - 2 yıl önce Zürafa Tarafından Kovalanmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mustafa Alcan - Bodur Zürafa 06:14
Mustafa Alcan - Bodur Zürafa 1.056 izlenme - 4 yıl önce
Zürafa Aslanın Yanına Bırakmadı 03:04
Zürafa Aslanın Yanına Bırakmadı 7.465 izlenme - 6 ay önce Zürafa aslanın yanına bırakmadı Yavrusunu aslanlara kaptıran zürafa, bir aslanı tekmeleriyle öldürerek yavrusunun öcünü aldı.
Oyun Hamuru Zürafa Yapımı 04:58
Oyun Hamuru Zürafa Yapımı 2.869 izlenme - 7 ay önce Oyun hamuru ile Zürafa nasıl yapılır? Oyun hamurundan Zürafa yapıyoruz! Renkli Play Doh Oyun hamuruları ile hayvan şekilleri yapımı videoları listeme Zürafa yapımını ekledim. Hadi birlikte yapalım! Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh oyun hamuru hayvan şekilleri videoları Zürafa yapımı
Aslan Katili Zürafa! 04:06
Aslan Katili Zürafa! 16.638 izlenme - 9 ay önce Aslanların zürafaları avlaması ya da öldürmesi, çok sık karşılaşılan bir durum. Ancak size bir zürafanın bir aslanı öldürdüğünü söyleseydik bize ne derdiniz? Bu videoda da görebileceğiniz gibi bu zürafa bir aslanı öldürüyor. Ancak bu cesaretinin bedelini sonra çok acı ödüyor. Nasıl mı? Öclerini almak isteyen aslan sürüsü, zürafayı yakalayamayınca yavrusunu avlıyor.
Zürafa Doğum Anı 04:30
Zürafa Doğum Anı 3.094 izlenme - 4 hafta önce Hayretler içerisinde izlediğim bu videoyu üşenmedim ve sizlerin de beğenisine sunuyorum. Hayretle içerisinde izleme zorunluluğu yoktur. Ancak doğa içerisinde bi başına doğum yapan bu uzun eşeğin, yavrusunun inatla ayakta durmaya çalışması, annesinin ise onu yürütmek için ufak ufak itelemesi çok sayıda sosyal mesaj içeriyor. Bol mesaj almanız dileğiyle, buyrunuz izleyiniz.
Evin Havuzuna Dadanan Zürafa 01:20
Evin Havuzuna Dadanan Zürafa 2.226 izlenme - 12 ay önce Kedi, köpek anlarız da bir gün evinizin bahçesindeki havuzdan su içen zürafa görseniz nasıl tepki verirdiniz?
Aslan Ailesinin Zürafa Avı 00:36
Aslan Ailesinin Zürafa Avı 908 izlenme - 1 yıl önce It took months for photographer Morkel Erasmus to speak out about a lion pride he saw chase down an old giraffe in Nov. 2013 in southwest Africa. The photos ...
Zürafa Aslanlardan Kaçıyor 01:12
Zürafa Aslanlardan Kaçıyor 17 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Aslanların Zürafa Avı 02:14
Aslanların Zürafa Avı 448 izlenme - 2 yıl önce Aslanların Zürafa Avı
Yavru Antilopu Ezen Zürafa 01:32
Yavru Antilopu Ezen Zürafa 288 izlenme - 2 yıl önce Zürefa yanlışlıkla yavru antilopu böyle ezdi..
Motosikletçilere Zürafa Sürprizi 01:23
Motosikletçilere Zürafa Sürprizi 110 izlenme - 1 yıl önce orman yolunda seyir halindeki motosikletçilerin yolunu zürafa kesti
Zürafa Kek Pop 11:30
Zürafa Kek Pop 188 izlenme - 2 yıl önce Zürafa Kek Pop
Yalayarak Teşekkür Eden Zürafa 00:21
Yalayarak Teşekkür Eden Zürafa 20 izlenme - 6 ay önce Yalayarak Teşekkür Eden Zürafa Hayvanat bahçesindeki zürafa kendisini besleyen kıza bakın nasıl teşekkür ediyor.
Anne Zürafa O 00:38
Anne Zürafa O 49 izlenme - 3 yıl önce Anne Zürafa O
Sesli Masallar-Uyuyan Zürafa 06:36
Sesli Masallar-Uyuyan Zürafa 12 izlenme - 2 gün önce UYUYAN ZÜRAFA MASAL DÜNYASI TV FARKIYLA...
Hevesi Kursağında Kalan Zürafa! 00:29
Hevesi Kursağında Kalan Zürafa! 178 izlenme - 1 yıl önce Alışılagelmemiş bir görüntü ile baş başayız. Azgın bir zürafanın başarısızlığını ve ardında gelen "hevesi kursağında kalmak" deyiminin gerçekleştiği anı izleyeceğiz. Buyrun.
Danimarka'dan İkinci Zürafa Skandalı 00:20
Danimarka'dan İkinci Zürafa Skandalı 338 izlenme - 2 yıl önce Bir hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin gözü önünde zürafa öldürüldüğü haberleriyle gündeme gelen Danimarka’da bir başka hayvanat bahçesi de aynı eylemi hayata geçirmek üzere. Jyllands Park Hayvanat Bahçesi yetkilileri, aynı kafeste iki erkek ile bir dişi zürafanın kalamayacağını gerekçe göstererek, erkek zürafalardan birini öldürmek zorunda olduklarını kaydetti.
Danimarka'dan İkinci Zürafa Skandalı 00:20
Danimarka'dan İkinci Zürafa Skandalı 243 izlenme - 2 yıl önce Bir hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin gözü önünde zürafa öldürüldüğü haberleriyle gündeme gelen Danimarka'da bir başka hayvanat bahçesi de aynı eylemi hayata geçirmek üzere. Jyllands Park Hayvanat Bahçesi yetkilileri, aynı kafeste iki erkek ile bir dişi zürafanın kalamayacağını gerekçe göstererek, erkek zürafalardan birini öldürmek zorunda olduklarını kaydetti....
Zürafa Şakire Eş Bulundu 00:29
Zürafa Şakire Eş Bulundu 850 izlenme - 3 yıl önce Zürafa Şakire Eş Bulundu
Sinema Salonunda bir Zürafa 01:17
Sinema Salonunda bir Zürafa 650 izlenme - 3 yıl önce Koca salonda oturduğu yer mükemmel
Masal Makinesi - Kısa Zürafa 04:23
Masal Makinesi - Kısa Zürafa 77 izlenme - 2 yıl önce Masal Makinesi
Aslanlar Ve Timsahlar Zürafa Yiyorlar 01:30
Aslanlar Ve Timsahlar Zürafa Yiyorlar 385 izlenme - 11 ay önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
Richard Dawkins'in Yaptığı Zürafa Otopsisi 04:06
Richard Dawkins'in Yaptığı Zürafa Otopsisi 60 izlenme - 9 ay önce Charles Bukowski'nin "Tanrı onu yaratırken sarhoştu" dediği zürafa üzerinde, Richard Dawkins akıllı tasarım argümanını çürüten organlardan birini gösteriyor. ayrıca; herşeye din odaklı bakan zihniyetin "tek mükemmel tasarımcı allahtır" tabusunu da şu şekilde çürütüyor; "Şunu unutmayın ki; bir tasarımcı, bir mühendis çizim tahtasına geri dönebilir, önceki tasarımlarını çöpe atıp daha mantıklı bir şeyle yeniden başlayabilir. Tasarımcının öngörüsü vardır. Evrim çizim tahtasına geri dönemez. Evrimin öngörüsü yoktur."
Ben Burdan Atlarım Zürafa Versiyonu 05:27
Ben Burdan Atlarım Zürafa Versiyonu 558 izlenme - 3 yıl önce Ben Burdan Atlarım Zürafa Versiyonu