Giriş Yap Üye Ol
Sony PS4
PlayStation®4 eline geçse sen ne yaparsın?
En yaratıcı tweet'in sahibi PS4'ün sahibi olacak.
Facebook
TwitterKatılım Koşulları
Katılım KoşullarıKapat
 • 09.12.2013 saat 20:00 – 09.12.2013 saat 23:00 tarihleri arasında, Twitter üzerinden #PS4ElimeGeçince hashtag’ini kullanarak yaratıcı paylaşımlarını gerçekleştirenler jüri tarafından kategori konusuna uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilecek ve kampanya sonunda jüri tarafından belirlenen 1 katılımcıya ödül olarak 1 adet PlayStation4 hediye edilecektir.
 • #PS4ElimeGeçince hashtag’ini içeren paylaşımlar metin, fotoğraf veya video içeriklerinden oluşabilir. Bu kategorilerle ilgili bir kısıtlama yoktur.
 • Talihli, jüri değerlendirmesi sonrasında 12.12.2013 tarihinde twitter.com/PlayStationTR ve facebook.com/PlayStationTR sayfalarından ilan edilecektir. Kazanan talihli ile PlayStation Türkiye Twitter hesabı üzerinden Direkt Mesajlar aracılığı ile iletişime geçilecektir. Atılan mesaj ile kişisel bilgileri talep edilecektir. Bu bilgiler isim, soyisim, telefon ve adrestir.
 • Paylaşılan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. İstenen bilgilerin paylaşılması durumunda hediye ürün, Türkiye sınırları içerisinde gönderici ödemeli olarak 30.01.2014 tarihine kadar kargo ile gönderilecektir. Türkiye dışından yarışmaya katılıp kazanan talihliye, Türkiye sınırları içerisinde adres vermesi durumunda hediye ürün yollanır.
 • Talihlinin tebliğ ettiği iletişim adresinin eksik veya hatalı olması nedeniyle gönderinin ulaşmaması durumunda, kazananın twitter.com/PlayStationTR sayfasından duyrulacak ileti ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • 18 yaşından küçük kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Ödüller nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.
 • Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, web sayfasına veya Internete erişimde aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile kampanyanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Sony Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Sony Türkiye, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Bu kampanyanın Twitter ve Facebook siteleri ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanacak problemlerden Twitter ve Facebook sorumlu değildir.
 • Sony Türkiye Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.