16.000

Bahadır Tatlıöz ft. Özgün - Aşkın Zindanları

Yüklenme Tarihi: 08 Kasım 2013 - 23:07

Sosyal sorumluluk ve etnik caz projeleri ile tanınan, son dönemde popüler müzikte oldukça iyi bir yükseliş sergileyen Bahadır Tatlıöz, pop müziğin sevilen ve kaliteli ismi Özgün ile ortak bir projeye imza attı.

"Aşkın Zindanları" isimli şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz tarafından hazırlandı. Kasım ayında 3 Adım Müzik etiketiyle sadece dijital müzik platformlarında müzik tüketicisinin beğenisine sunulacak şarkının klibi, Şile'de genç sanatçı tarafından çekildi.

Sahnede birçok sürprizin olacağı 'Aşkın Zindanları'nın 20 Kasım Çarşamba gecesi Jolly Joker İstanbul'da gerçekleşecek ilk lansman konserinin tüm geliri, Aziz Nesin Çocuk Vakfı'na bağışlanacak.

"YILLAR" isimli albümü ile dinleyiciye merhaba diyen ve bu albümün iki klibi ile beğeni toplayan Bahadır Tatlıöz, Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği şarkısı 'BEDENDE RUH YOKKEN' ile büyük başarı yakaladı. 2012 yılının en önemli hitleri arasına giren bu düetin hemen ardından, 'MASAL' isimli solo çalışması ile beğeni toplayan Tatlıöz, ikinci düet projesi Bahadır Tatlıöz feat Haktan 'Bir Ben Bir İstanbul' ile aynı başarıyı istikrarlı bir şekilde devam ettirdi.

Etiketler: Bahadır Tatlıöz, Özgün, aşkın zindanları, Türkçe Pop, Müzik Dinle