259

Dr. Yasemin Bradley'le Reçetesiz Hayat...

Yüklenme Tarihi: 10 Eylül 2012 - 17:01

Anadolu'yu adım adım gezen Dr. Yasemin Bradley programın bu haftaki bölümünde de bedensel ve zihinsel olarak yıllara meydan okuyan asırlık çınarların hayatlarından yola çıkarak kaliteli yaşamın püf noktaları sizlerle paylaşoyor. İşte Dr Yasemin Bradley ile Reçetesiz Hayat'ta bu hafta ekranlarınıza taşınacak olan asırlık çınarlarımız ve onların doğal yaşamlarından yola çıkarak işleyeceğimiz konular.

99 yaşında olmasına rağmen hala dimdik ayakta olan ve delikanlılar gibi koşan Karanfil Dede'nin uzun ve sağlıklı yaşam sırrı ne? Karanfil dede neden sürekli 'Üzüm, nar ve incir yiyor ve eti sofrasından eksik etmiyor? Bu yiyeceklerin faydaları neler? Karanfil Dede'nin  Gelibolu'daki sebze meyve dolu sağlık defosu bahçesinden çok özel görüntüler.

Hayatından börülce ve kuru fasülyeyi eksik etmeyen 98 yaşındaki Üzeti Nine sağlık sırlarıyla ilgili Dr. Yasemin Bradley'ye hangi çarpıcı açıklamaları yaptı ve sağlığıyla herkesi nasıl şaşkına çevirdi. Tüm bunlar Dr. Yasemin Bradley ile Reçetesiz Hayat'ta ekranlarınıza gelecek

Programda ayrıca Dr. Yasemin Bradley, patlıcan, üzüm, nar, ceviz, semiz otu, incir ile ilgili çok özel açıklamalar yapıp, kolon ve meme kanserine karşı koruyan yiyecekleri sizlerle paylaşacak.

 Omega 3 deposu cevizli, lor peynirli semizotu salatasının uygulamalı olarak tarifinin verileceği ve sağlık bakımından hangi müthiş faydalarının olduğunun da anlatılacağı Dr. Yasemin Bradley’le Reçetesiz Hayat, 11 Eylül Salı 21:05’te TRT Haber’de…


 

Etiketler: trt, Haber Videoları, trthaber, Yasemin, bradleyle, recetesiz, hayat