Yüklenme Tarihi: 17 Ağustos 2013 - 13:48

Şarkı söylemek bazen göründüğünün çok ötesinde yıllardır kurulan hayallerin gerçekleştiği "an"ları yaşatırlar söyleyen kişilere... EMİRCAN'ın hayalleri gibi!

Makedon asıllı bir baba ve Ispartalı bir annenin 3.çocuğu olarak 1984 yılında dünyaya gelen EMİRCAN, babasının ticaretle uğraşmasından dolayı çocukluk ve gençlik yıllarını İstanbul ve Isparta arasında geçirmek zorunda kalmıştır. Bu sürekli değişiklikler eğitimini ve arkadaş çevresini devamlı değiştirse ve etkilesede, çocuk denecek yaşlarından itibaren peşinden sürüklendiği müzik ve şarkı söyleme tutkusunu hiç etkilememiştir. Bu hareketli çocukluk hayatında müzik adına yolu her iki şehirde de musuki dernekleri kendini geliştirmesi için önemli duraklar olmuştur.

Türk Klasik Müziği solisti olarak askerliğini yaptığı Ankara EMİRCAN'ı çok etkilemiş ve askerlik sonrası yerleşerek hayatını burada devam ettirmeye karar vermiştir. Hayatının her alanında kendisine eşlik eden "şarkı söyleme tutkusu" Ankara'da artık profesyonelce hayatını kazandığı mesleği olmuştur. Ankara'nın ünlü mekanlarında yıllarca şarkı söyleyerek kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen şarkıcı, hayallerini gerçekleştirmek için özel bir adım daha atmaya hazırlanıyor.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı, sözü ve müziği Mert DÖRTER'e ait olan ve düzenlemesini Okan AKI'nın yaptığı ilk single çalışması olan "YANIMA YAKLAŞMA" şarkısı PROLAND markası ile artık sizlerle buluşmaya hazır. Video klibinin yönetmenliğini Kemal BAŞBUĞ'un yaptığı şarkı artık radyolarda ve digital müzik platformlarında sizlerle.

Etiketler: emircan, Yanıma Yaklaşma, türkçe müzik, Müzik Dinle