Yüklenme Tarihi: 28 Ocak 2013 - 13:46

ERDEM YENER'den BEKLENEN SİNGLE "RÜYALAR KIZI"

Şarkıyı iTunes'dan indirmek için tıklayın http://bit.ly/erdemyener

ERDEM YENER'den BEKLENEN SİNGLE "RÜYALAR KIZI"

"Kirli" albümü ile büyük hayran kitlesi oluşan Erdem Yener, uzun süreli sessizliğini yeni single'ı "Rüyalar Kızı" ile bozuyor.

Oyuncu ve müzisyen kimliği ile adından söz ettiren Erdem Yener, uzun bir aradan sonra beklenen single'ı "Rüyalar Kızı" ile geri dönüyor. Genç sanatçının yeni single'ı, Esen Entertainment etiketiyle 2013 ilkbaharında çıkacak yeni albümün de habercisi niteliğinde...

Son zamanların en iddalı video klibi

Bir Autonomy Film Production yapımı olan ve Berent Baytekin'in yönettiği "Rüyalar Kızı" klibinde, usta oyuncu Mustafa Alabora oynuyor. Çekimleri 3 gün süren, kısa film tadındaki klip, etkileyici senaryo ve görüntüleri ile büyük ses getirecek.

Erdem Yener, "Mustafa Alabora, bu klip senaryosuyla beraber aklıma gelen ilk ve tek isimdi. Kabul etmeseydi başka bir senaryo yazmak gerekecekti. İleride, fizyolojik olarak ona benzeyeceğimi düşündüm. Belki de enerjisindendir. Berent Baytekin ise kamera arkasına geçip hayalleri gerçeğe dönüştüren adam oldu. Şarkının bu kadar güzel bir görsel karşılığının olmasını onun müthiş vizyonu ve 3 gün boyunca deliler gibi çalışan onlarca kişilik ekibine borçluyum." diyerek süreci anlatıyor.

Sadece en doğru değil, tek isim!

Erdem Yener,"Mustafa Baba" diye hitap ettiği Mustafa Alabora ile geçirdikleri çekim sürecini "Muhteşem oynadı. Tabir-i caiz ise döktürdü. Onunla tanışmak, vakit geçirmek bile çok güzelken, bir de benim için bu kadar özel bir şeyi paylaşmış olmak paha biçilmez. Tekrar teşekkür ederim kendisine." sözleri ile ifade ediyor.


RÜYALAR KIZI

Dar, yerim çok dar
Duvarlar var önümde
Zar atar, kumar oynar gönlüm de

Kar yağar içten içe güneşe, ateşten
Kanar elim, tutmaz hızar, sen al
Göğsümü yar

Rüyalar kızı, içimde sızı, uyandım
Dünyalar bizi ayırmış gibi, utandım

Zor, çok zor geliyor acısı,
Geçmiyor, hep artıyor
Karanlıklar günü değil, beni gözlüyor

Hayat bana umut, pembe düş sözlüyor, yalandan
Ben tutsam da kendimi içim özlüyor, çok özlüyor

Rüyalar kızı, içimde sızı, uyandım
Dünyalar bizi ayırmış gibi, utandım

Söz-Müzik: Erdem Yener
Düzenleme: Erdem Yener - Demir Demirkan
Klip Yönetmeni : Berent Baytekin

Etiketler: Erdem Yener