Esra Parhan - Vur Gitsin Beni (O Ses Türkiye)

Yüklenme Tarihi: 22 Ekim 2013 - 08:32

O Ses Türkiye Yarışmasında Haftanın O Sesi Esra Parhan "Vur Gitsin Beni" İzle
22 Ekim 2013 07:13
O Ses Türkiye son bölümünde "Vur Gitsin Beni" şarkısını seslendiren Esra Parhan büyük beğeni topladı. O Ses Türkiye yarışmasında jürinin dördünün de döndüğü Esra Parhan "Vur Gitsin Beni" şarkısını seslendirdi.
O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.

O Ses Türkiye yarışmasında son bölümde Esra Parhan sesiyle performansıyla herkesin beğenisini kazandı. Esra Parhan 21 yaşında ve Mersin'den geliyor. Esra Parhan herhangi bir müzik eğitimi almamış. Babası müzisyen olan Esra Parhan küçüklüğünden beri şarkı söylüyormuş. Esra Parhan'ın performansından dolayı jüri üyelerinden dördü de döndü takımlarına katabilmek için. Esra Parhan, O Ses Türkiye yarışmasında yoluna Ebru Gündeş ile devam etme kararı aldı.

Etiketler: o ses türkiye, esra parhan, vur gitsin beni,

TAMAMI