Yüklenme Tarihi: 13 Eylül 2013 - 21:53

Film Özeti
istanbul’da Üniversitede Okuyan İki Ev Arkadaşı Emrah Ve Salih’in Hayatları Salih’in Havas İlmine Duyduğu Merakla Sonsuza Kadar Değişir.
cin’ler Âleminin Ürkütücü Varlıklarını Kendi Emri Altına Alarak İsteklerini Gerçekleştirmeleri İçin Kullanmak İsteyen Salih Ve Hiçbir Şeyin Farkında Olmayan Ev Arkadaşı Emrah Kendini Bir Anda Bu Korkunç Döngünün İçinde Bulurlar. Emrah’ın Hiç Huzuru Kalmamıştır. Her Gece Şiddetini Daha Da Artıran Kâbuslar Ve Ürkütücü Olaylar Zinciri Başlar.
salih Öteki Âlemin Kapılarını Açmış Ve Her Şey Kontrolden Çıkmıştır. Kurtulmak İstedikçe Daha Da Derine Batmaktadırlar. Emrah, Okulunu Bırakır Ve Ailesinin Yanına İzmit’e Döner. Babası Ve Ailesi Her Geçen Gün Daha Da Batağa Saplanan Emrah’a Yardım Etmeye Çalışırlar. Ancak Neyle Karşı Karşıya Olduklarını Kimse Bilmemektedir.
yardım İçin Son Çare Bakırcı Mehmet Diye Bilinen Bu Konularda İlim Sahibi Olan Yaşlı Bakırcı Ustasıdır. Bakırcı Mehmet, Emrah Ve Salih’i İçine Düştükleri Bu Kara Dünyadan Kurtarmak İçin Tüm İlmini Kullanacaktır. Ancak Her Şeyin Bir Sınırı Vardır. Karşılarındaki Güç Kimsenin Bir Gün Karşı Karşıya Gelebileceğini Düşünmediği Bir Varlıktır.
hak Katından Kovulmuş Olan Şeytan-ı Racim Yani İblis ’in İntikam Almak İçin Eline Bir Fırsat Geçmiştir. Önce Bir Oyun Gibi Başlayan Bir Cin Çağırma Seansı Daha Sonra İki Gencin Hayatını Kâbusa Çevirecek Bir Karabasana Dönüyor.

Etiketler: Şeytan-ı Racim, yerli film, korku, Fragman