8.620

Vampir Kız Kardeşler (2012) – Türkçe Dublaj Fragmanı

Yüklenme Tarihi: 20 Eylül 2013 - 13:43

BiletBilet

Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu, yönetmenliğini Wolfgang Groos’un gerçekleştirdiği, başrollerinde Christiane Paul, Stipe Erceg, Marta Martin, Laura Roge’un rol aldığı Vampir Kız Kardeşler’in Türkçe fragmanı yayınlandı.

Bindburg kasabasının güzel bir yaz günü yeni misafirleri vardır. Bir minibüsün kapısı açılır ve içinden 4 kişilik bir aile çıkar. Anne, baba ve 12 yaşındaki iki kızkardeşten oluşan bu ailenin büyük bir sırrı vardır. Anne dışında diğer üçünün görünümü solgun, giyimleri ise gariptir. Bay ve Bayan Tepes iki kızlarıyla yeni yaşamlarına Bindburg kasabasında devam etmeyi planlamaktadır. Büyük sır ise; Bayan Tepes dışında Bay Tepes ve iki kızkardeşin vampir oluşudur. 12 yıl boyunca Transilvanya’da yaşadıktan sonra Bayan Tepes’in ısrarı nedeniyle Almanya’ya taşınmaya karar vermişlerdir.
Kızların artık günlük yaşama ayak uydurmaları gerekmektedir. Her genç kız gibi okula gideceklerdir. Gündüz yaşamlarına devam edebilmek için de devamlı güneş gözlüğü takmaları ve güneşten korunacak şekilde giyinmeleri gerekmektedir. Hepsinden daha kötüsü ise sırlarını kimseye açıklamadan, normal davranarak arkadaş bulmaya çalışmaktır. Sırları ortaya çıkarsa, sakin hayatları her an bir kabusa dönüşebilir.

20 Eylül’de sinemalarda!

Etiketler: Vampir Kız Kardeşler, Vampire Sisters, Fragman, yabancı film