Hoşgeldiniz!

Cübbeli Ahmet Hoca Videoları İzle

Berâat Gecesi Kılınacak 100 Rekat Namaz (Aklını Kaçır Bu Namazı Kaçırma! ) 04:09
Berâat Gecesi Kılınacak 100 Rekat Namaz (Aklını Kaçır Bu Namazı Kaçırma! ) 425 izlenme - 2 hafta önce Cübbeli Ahmet Hoca - Berat gecesi 100 rekat nasıl kılınır, yüz rekat, berat gecesi namazı kaç rekat, 10 ihlas, Namazın tarifi için tıklayın https://goo.gl/S97l8z
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 00:25
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 376.886 izlenme - 2 yıl önce Hocayı ve kendisinin İslam anlayışını bu ifadesiyle daha iyi idrak ediyoruz. 01.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
111 Kere Okunduğunda 24 Saat İçinde Kabulü Gerçekleşecek İsmi Azam 06:51
111 Kere Okunduğunda 24 Saat İçinde Kabulü Gerçekleşecek İsmi Azam 348 izlenme - 3 hafta önce tıklayınız: http://cubbeliden.blogspot.com.tr/201... cübbeli ahmet hoca
 Satranç Oynamak Günahtır, Kumardan da Beterdir  - Cübbeli Ahmet Hoca 03:37
Satranç Oynamak Günahtır, Kumardan da Beterdir - Cübbeli Ahmet Hoca 13.737 izlenme - 5 ay önce Sevgili hocamız Cübbeli Ahmet hoca bu sefer de satranç ve tavla konusundaki görüşleriniz bilerle paylaşmış.İzliyoruz
Allâh İçin Yapılan Tebliğlere Neden Abone Olmuyorsunuz? 02:49
Allâh İçin Yapılan Tebliğlere Neden Abone Olmuyorsunuz? 6.031 izlenme - 3 ay önce Cübbeli Ahmet Hocafendi Hazretleri youtube'daki takipçi sayısına sitem ediyor.
Erkeklerin Başı Açık Gezmesi Çok Tehlikelidir! 04:55
Erkeklerin Başı Açık Gezmesi Çok Tehlikelidir! 28.563 izlenme - 6 ay önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi başı açık gezen erkeklerle ilgili konuşuyor.
Cübbeli - Yemeği Elinizle Yiyin Bitince Ellerinizi Emdirin 00:47
Cübbeli - Yemeği Elinizle Yiyin Bitince Ellerinizi Emdirin 8.494 izlenme - 4 ay önce Cübbeli; 'Yemeği elinizle yiyin bitince ellerinizi emdirin',kaşık kullanmayın, kendi aramızda yapalım.
Kadın Erkek Eşit Değildir - Cübbeli Ahmet Hoca 03:55
Kadın Erkek Eşit Değildir - Cübbeli Ahmet Hoca 11.566 izlenme - 6 ay önce Cübbeli Ahmet Hocamız en bilinmeyenleri yanıtlamaya devam ediyordu. İzliyoruz.
Cübbeli Ahmet Hoca Atatürk'e Hakaret Edenlere Verdi Veriştirdi 02:54
Cübbeli Ahmet Hoca Atatürk'e Hakaret Edenlere Verdi Veriştirdi 74 izlenme - 1 hafta önce Kamuoyunda 'Cübelli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün annesine hakaret eden Hasan Akar'a tepki gösterdi. 'Bu da CIA'in oyunu' diyen Cübbeli, Atatürk'ün annesine hakaret edenlere kaynaklık eden Rıza Nur için "gavurun önde gideni" ifadelerini kullandı.
[acayip Bir Dua] Sıkıntıyı Defeden, Başa Gelmesi Kesinse Dahi Beraberinde Bir Lütufla İndiren Dua 05:39
[acayip Bir Dua] Sıkıntıyı Defeden, Başa Gelmesi Kesinse Dahi Beraberinde Bir Lütufla İndiren Dua 96 izlenme - 2 hafta önce Dua için tıklayın http://cubbeliden.blogspot.com.tr/201... Cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca: Kafamı Kızdırmayın Teravihi 34 Rekate Çıkarırım 02:19
Cübbeli Ahmet Hoca: Kafamı Kızdırmayın Teravihi 34 Rekate Çıkarırım 30.089 izlenme - 11 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, son sohbetinde Ramazan ayında kılınan Teravih namazının 8 rekat olarak kılınabileceğini söyleyenlere tepki göstererek "Bak 8'e indirmeye kalkma, kafamı bozarsan 34'e çıkarırım. Medine ehli 34'e çıkarmış. Onun için sen 20'yi kıl, öp başına koy" dedi. Cübbeli şunları söyledi: "8 rekat diye bir şey yok. Uyduran, kaydıranlara bakmayın. Kuvvetli rivayetler 20 rekattır. Hatta Mekke'dekiler her iki rekat arasında bir tavaf yaparlarmış. Onun için Medine'deki sahabeler demişler ki madem biz Mekke'de değiliz, tavaf yapamıyoruz, o tavafların da yerine 34'e çıkarmışlar. Bak 8'e indirmeye kalkma, kafamı bozarsan 34'e çıkarırım. Medine ehli 34'e çıkarmış. Onun için sen 20'yi kıl, öp başına koy. Sekize, mekize kaytarma."
Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 02:01
Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 14.579 izlenme - 7 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca Efendi spor için yürüyüş yapanlara tavsiye ettiği şeyler açıkçası bana mantıklı geldi yürüyorsun da ne oluyor mübarek? eline ne geçiyor? aldığın nefese yazık. Hızlı yürümek dinende çok doğru değilmiş.
Cubbeli Ahmet Hoca Cehennem Azabı 10:38
Cubbeli Ahmet Hoca Cehennem Azabı 198.253 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli hoca kabir azabı videosu ve daha fazla online video izlemek için hemen tıkla! En çok izlenen videolar izlesene.com'da!
Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet Hoca'ya Tavsiyeler 01:31
Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet Hoca'ya Tavsiyeler 5.215 izlenme - 4 ay önce Kanal D Ana Haber'de Ahmet Hakan, son günlerde satranç açıklamalarıyla oldukça tartışılan, kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye 4 tavsiyede bulundu. Video ve açıklama Hürriyet gazetesinin Facebook sayfasından alınmıştır.
Cübbeli Ahmet Hoca - Lol Oynuyor 01:53
Cübbeli Ahmet Hoca - Lol Oynuyor 29.061 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca dün akşam Twitch'de League of Legends yayını yaparak herkesi şaşırtmıştır.
Cübbeli Ahmet Hoca: 2. 3. Darbe Bekliyorlar Nah Yaparlar! 02:52
Cübbeli Ahmet Hoca: 2. 3. Darbe Bekliyorlar Nah Yaparlar! 6.550 izlenme - 7 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca: 2. 3. Darbe Bekliyorlar Nah Yaparlar! Cübbeli Ahmet Hoca bugünkü programında gene ilginç açıklamalarıyla programa damga vurdu
Reddedilmeyecek Bir Dua - İsmi Azam 02:43
Reddedilmeyecek Bir Dua - İsmi Azam 51 izlenme - 2 hafta önce REDDEDİLMEYECEK BİR DUA,İSMİ AZAM https://muslumankardesim.wordpress.co...
Cübbeli Ahmet Hoca: İbni Sina ve Farabi Kâfirdir 05:10
Cübbeli Ahmet Hoca: İbni Sina ve Farabi Kâfirdir 6.939 izlenme - 7 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca, "İbni Sina ve Farabi gibi isimler 'Göklerin Allah'ın yok etmesi' gibi ayetleri kabul etmiyorlar. İşi akla dayattığı için kafayı yemişler. Farabi'leri ve İbni Sina'ların kafir sayıldıkları nokta bu" dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca: Ne Demokrasisi Allah Muhafaza Biz Şeriatçiyiz 00:45
Cübbeli Ahmet Hoca: Ne Demokrasisi Allah Muhafaza Biz Şeriatçiyiz 10.082 izlenme - 9 ay önce DEMOKRASI ÇOK TEHLIKELI BIR LAF Demokrasi mitinginde en önlerde olan Cübbeli: Allah muhafaza ! Ne Demokrasisi, biz Şeriatciyiz. Demokrasi çok tehlikeli bir laf. ? Demokrasi demek... Ben Allah'ın işine karışırım demek
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kutlu Doğum Haftası Yorumu 06:14
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kutlu Doğum Haftası Yorumu 181 izlenme - 1 ay önce Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan İsmailağa Cemaati'nin önde gelenlerinden Ahmet Mahmut Ünlü,FETÖ projesi olduğu ortaya çıkan Kutlu Doğum Haftası ile ilgili olarak, "Bu kötü niyetli bir projedir.Diyanet İşleri Başkanı'ndan bunu durdurmalarını rica ediyoruz" dedi.
Hazreti Mûsâ'ya A S Sordular.. - Cübbeli Ahmet Hoca 03:39
Hazreti Mûsâ'ya A S Sordular.. - Cübbeli Ahmet Hoca 252 izlenme - 1 ay önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UCC9I... GuncelHaberTV.com
Cübbeli Ahmet'in Fatih Terime Reddiye Yayımlaması 03:48
Cübbeli Ahmet'in Fatih Terime Reddiye Yayımlaması 14.280 izlenme - 12 ay önce Fatih Terim'in 'maç varken oruç tutmayabilirsiniz, herkes sizin yerinize tutuyor' açıklamasına reddiye veriyor ve komik bir dille bunu anlatıyor.
Ey Katiller, Ey Tecavüzcüler Bakın Bu Salavatı Okuduğunuzda Yaptığınız Yanınıza Kâr Kalacak!! 01:27
Ey Katiller, Ey Tecavüzcüler Bakın Bu Salavatı Okuduğunuzda Yaptığınız Yanınıza Kâr Kalacak!! 80 izlenme - 3 hafta önce Ey katiller, ey tecavüzcüler bakın bu salavatı okuduğunuzda yaptığınız yanınıza kâr kalacak!!
Ayet-el Kursi Oku Ve Dinle 00:55
Ayet-el Kursi Oku Ve Dinle 113.695 izlenme - 3 yıl önce Ayetel Kürsi duası okunuşu (Arapça): Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te'huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil'ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi'iznih, ya'lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi'şey'im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel'ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim. Ayetel Kürsi Anlamı (Türkçe Meali): Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.) O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar, O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler. O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür. Ayetel Kürsi Fazileti: Ayetel Kürsi'nin birçok faydaları ve fazileti bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir: * Ayet-el kürsi okunan eve şeytan giremez. O evde büyü tutmaz. * Devamlı olarak ayetel kürsi okumaya devam eden kişi hem dünyada hem ahirette büyük makamlara erişir. * Ayetel Kürsi 313 defa okunup ve her okuyuşta hu diye nimetlere üfürülürse o nimet bereketlenir. 313 Ayet-el Kürsi'nin hatim adedidir. * Ayet-el Kürsi okumayı adet edinen kimsenin geçmişte işlemiş olduğu günahlar bağışlanır. Hazreti Allah o kişiye hayır kapılarını açar. * Bir kişi 7 defa okuyup birincide sağına ikincide soluna üçüncüde önüne dördüncüde arkasına beşincide yukarı altıncıda aşağı ve yedincide içine hu diye üflerse ve son olarak etrafını çevreleyecek şekilde üflerse melekler onu çevreler ve o gün içinde o kimseye bela isabet etmez. * Ayet-el Kürsi her namazdan sonra okunmalıdır. Bunu okuyan kişiye cennetin sekiz kapısı açılır ve dilediği kapıdan cennete girer. * Cenab-ı Hak sevdiği bir kuluna namazdan sonra Ayet-el Kürsi okumayı unutturmaz. Kabir ehli için okunursa cenabı hak Ayetel Kürsi'nin fazileti hürmetine o kabir ehlinin kabrini genişletir ve makamını yükseltir. Okuyan kişiye de sevap yazılır. * Gece yatmadan önce okunursa kişi kendini ve ailesini güven içine almış olur. Sıkıntılı zamanlarda okunursa Allah’ın izni ile sıkıntı geçer.
Recep Ayında Sabah Namazından Sonra Yasin Okumak 02:06
Recep Ayında Sabah Namazından Sonra Yasin Okumak 433 izlenme - 2 ay önce
Duaların Başına Eklenmesi Gereken, Reddolunmayan Bir Dua 02:46
Duaların Başına Eklenmesi Gereken, Reddolunmayan Bir Dua 53 izlenme - 3 hafta önce Dua için tıklayın: http://cubbeliden.blogspot.com.tr/201... Cübbeli Ahmet Hoca
Evlenemeyen Kızlara Tavsiyeler - Cübbeli Ahmet Hoca 02:20
Evlenemeyen Kızlara Tavsiyeler - Cübbeli Ahmet Hoca 6.205 izlenme - 8 ay önce Medyada sık sık gündeme gelen Cübbeli Ahmet Hoca yine ciddi bir konuya değinmiş.Türk kızları neden evde kalıyorum diye düşünmesin diyorum sizleri tavsiyelerle baş başa bırakıyorum.
Kefen Soyucunun Başına Gelenler- Cübbeli Ahmet Hoca 08:33
Kefen Soyucunun Başına Gelenler- Cübbeli Ahmet Hoca 118.667 izlenme - 3 yıl önce Kefen Soyucunun Başına Gelenler-cübbeli Ahmet Hoca
Cübbeli Ahmet Hoca: Nişantaşı Kaşarları Vatandaşlıktan Çıkarılsın 05:16
Cübbeli Ahmet Hoca: Nişantaşı Kaşarları Vatandaşlıktan Çıkarılsın 15.424 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca: PKK Destekçileri Vatandaşlıktan Çıkarılsın Cübbeli: Nişantaşı kaşarları vatandaşlıktan çıkarılsın Cübbeli Ahmet Hoca, HDP'ye destek verenleri kast ederek "Nişantaşı kaşarları vatandaşlıktan çıkartılsın" tavsiyesinde bulundu.
cübbeli ahmet hoca sagopa kajmer 02:06
cübbeli ahmet hoca sagopa kajmer 607.634 izlenme - 8 yıl önce cübbeli ahmet hoca "sagopa kajmer" hakkında konuşuyor | 02.08.2009 | canlı