Hoşgeldiniz!

Ice Bucket Challenge Videoları

En Komik Ice Bucket Challenge Videoları

İş Makinesiyle Ice Bucket Challenge Yapan Amca 00:28
İş Makinesiyle Ice Bucket Challenge Yapan Amca İyi kalbi Türk amcamız ALS hastalığına destek olmak için iş makinesiyle üzerine su döktürüyor. Bu durum tüm duyarlı insanları ilgilendiriyor.
Kate Upton Ve Sevgilisi - Ice Bucket Challenge 00:29
Kate Upton Ve Sevgilisi - Ice Bucket Challenge ALS hastalığına dikkat çekmek için Kate Upton ve sevgilisinin buzlu su videosu.
Fehem Abi İle Ice Bucket Challenge (Motor Yağı İçerir) 00:56
Fehem Abi İle Ice Bucket Challenge (Motor Yağı İçerir) Ekürisi Karahasanlı Şahin ile birlikte, filmlere konu olan kıvrak ve yaratıcı dans performansları ile tanıdığımız Fehem Abi, bu kez Ice Bucket Challenge temalı meydan okumaları görmüş, görmekle kalmayıp şanına yakışır seviyede artırmıştır.
Hayrettin ALS Ice Bucket Challenge 01:11
Hayrettin ALS Ice Bucket Challenge En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :) #ALSicebucketchallenge www.hayrettin.com.tr www.youtube.com/hayrettin www.izlesene.com/hayrettin www.twitter.com/hayrettin www.facebook.com/hayrettin www.instagram.com/hayrettin
Playboy Kızlarından Ice Bucket Challenge 01:45
Playboy Kızlarından Ice Bucket Challenge Malum bir Ice Bucket Challenge dır almış başını gidiyor. Artık iş çığrından çıkmış, amacına hizmeti bırakmış, ikoncanların yeni oyun trendlerinden olmuştur. Görüntülerdeki Playboy Playmate kızlarına da Cooper Hefner meydan okumuş ve de bu hanım kızlar da bu meydan okumaya bu şekilde karşılık vermişler. Cıvık lan bu sanal alem, ne yapsan bir süre sonra boku çıkmaya mahkum. O değil de küresel ısınma vardı lan bir ara n'oldu o iş?
Amanda Cerny - ALS Ice Bucket Challenge 01:04
Amanda Cerny - ALS Ice Bucket Challenge Fazla açıklamaya gerek yok ürün ortada. Playboy ve Vine dan tanıdığımız ablamız Amanda'nın IBC videosu AYMSD* ye hayırlı olsun. *AlkışlarlaYaşıyorum Meme Severler Derneği
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 04:03
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation ALS hastalığına dikkat çekmek ve hastalara yardımcı olacak maddi imkanları sağlamak amacıyla başlatılan 'Ice bucket challenge' (Bir kova buz) kampanyası tüm dünyada ve Türkiye'de çığ gibi büyüyor. #ALSIceBucketChallenge ALS hastalığına farkındalık için yapılan Ice Bucket Challenge (Buzlu Kova), işte böyle bir hastalık için dünya çapında bir kampanyaya dönüştü. Hem hastaya, hem yakınlarına tahammül fersah bir sınavda yardım eli uzatmak için. Amerika’da çok kısa bir sürede 15,5 milyon dolar yardım parası toplandı. Türkiye’de ise henüz sadece 4 bin lira toplanabildi. Instagram hesabından video paylaşan onlarca tanınmış sporcu ve sanatçı ALS Hastalığı için kafalarında buzu kova dolu su döküyorlar.
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge Türk kökenli Alman aktris Sibel Kekilli de ALS Ice Bucket Challenge'a katıldı. Güzel oyuncu, kafasından aşağı 2 sürahi buzlu su döktürdü.
En Seksi Ice Bucket Challenge Derlemesi 02:23
En Seksi Ice Bucket Challenge Derlemesi İnternette Hızla Yayılmaya Devam Eden İce Bucket Challenge Videolarından Seçmeler. Copy Cat Channel İsimli Youtube Kanalı Bize En Güzellerini Seçmiş Hazırlamış Ve İzlemesi Son Derece Keyifli Olan Bir Video Çıkmış Ortaya
Gwyneth Paltrow - Ice Bucket Challenge 01:01
Gwyneth Paltrow - Ice Bucket Challenge Gwyneth Paltrow'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Cem Yılmaz - Ice Bucket Challenge 00:31
Cem Yılmaz - Ice Bucket Challenge CemYılmaz ice bucket challenge akımı için oluşturduğu tepkisini izliyoruz..
Ice Bucket Challenge'ı Çok Yanlış Anlayan Çocuk 00:06
Ice Bucket Challenge'ı Çok Yanlış Anlayan Çocuk Tüm dünyada insanların ALS hastalığı farkındalığı için katıldıkları Ice Bucket Challenge'a kendi evindeki küvetinde katılan Türk gencini medeni cesaretinden ötürü kutluyoruz.
George W Bush - Ice Bucket Challenge ALS 00:48
George W Bush - Ice Bucket Challenge ALS Amerika'nın eski başbakanı George W. Bush'un ALS hastalığına destek vermek için yaptığı Ice Bucket Challenge'ı karşınızda.
Şahan Gökbakar da Ice Bucket Challenge'a katıldı 00:14
Şahan Gökbakar da Ice Bucket Challenge'a katıldı Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ALS farkındalığı için buz banyosu yaptı. Ünlü komedyen Ata Demirer, Demet Akalın ve Hidayet Türkoğlu'na meydan okudu.
Als Hastalarına Destek Veren Türk Kızları 10:36
Als Hastalarına Destek Veren Türk Kızları ALS Hastalığına destek veren 'Türk Kızları' derlemesi. İce Bucket Challenge olarak başlayan bu kampanyaya onlarda katıldı.
Michael Jordan -  Ice Bucket Challenge ALS 00:27
Michael Jordan - Ice Bucket Challenge ALS NBA'in ünlü basketbol oyuncusu Michael Jordan'ın son zamanlarda moda olan ve ALS hastalığına destek amaçlı yapılan Ice Bucket Challenge desteği karşınızda.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları(Çok komik) 06:14
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları(Çok komik) Hi bir yerde bulamayacağınız videolar için like atmayı ve beğenmeyi unutmayın
Hilal Cebeci - Ice Bucket Challenge 00:55
Hilal Cebeci - Ice Bucket Challenge Merakla acaba neden hala katılmadı derken gözümün nuru lokum tenli Hilalimd e ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su dökenler kervanına katılmış.izliyoruz
Mustafa Ceceli Als Ice Bucket Challenge 00:43
Mustafa Ceceli Als Ice Bucket Challenge Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, ALS için Acun Ilıcalı, Samsun Demir ve Ayhan Madenoğlu'na meydan okudu. Buz kovasını başından aşağı boşalttı.
Demi Lovato - Ice Bucket Challenge 01:25
Demi Lovato - Ice Bucket Challenge Demi Lovato'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
İce Bucket Challenge - Ata Demirer 00:15
İce Bucket Challenge - Ata Demirer ALS hastalğına dikkat çekmek için ortaya çıkan ice bucket challenge'in son mağduru ata demirer olmuş. Bakalım daha ne kadar ekmeğini yiyecek ünlülerimiz bu saçmalığın.
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 00:25
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu David Beckham da buz kovası modasına uydu. Kendisiyle düelloya Magic Johnson, Michael Jordan ve Leonardo DiCaprio'yu davet etti.
Pınar Altuğ Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge 00:29
Pınar Altuğ Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge Pınar Altuğ Pınar Altuğ ALS Hastalarına Destek Pınar Altuğ ALS Hastalarına Destek - ALS Ice Bucket Challenge Pınar AltuğT Meydan Okuma Yasemin Özilhan Hadise...
Jose Mourinho - ALS Ice Bucket Challenge 00:36
Jose Mourinho - ALS Ice Bucket Challenge Bir kova buz akımına katılan ünlüler arasına spor camiasından Jose Mourinho da katıldı. Didier Drogba'nın çağrısını kabul eden Mourinho, aynı çağrıyı şarkıcı Bryan Adams ve aktör James McAvoy'a da yaptı.
Benedict Cumberbatch Ice Bucket Challenge'a Katıldı 02:08
Benedict Cumberbatch Ice Bucket Challenge'a Katıldı Benedict Cumberbatch Ice Bucket Challenge'a değişik bir boyut getirdi. Ünlü oyuncu, tek bir denemeyle yetinmedi.
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 00:26
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü DARKORBİT OYNAYANLAR BEDAVA URİDİUM ALMAK İÇİN BU SİTEYE GİRİN darkorbitusers.tr.gg
Selena Gomez - Als Ice Bucket Challenge 00:19
Selena Gomez - Als Ice Bucket Challenge Accepted @ryansecreast @taylorswift my whole team is donating! I nominate @caradelevigne @sukiwaterhouse @jamesfrancotv