Hoşgeldiniz!

Ice Bucket Challenge Videoları

En Komik Ice Bucket Challenge Videoları

Şahan Gökbakar da Ice Bucket Challenge'a katıldı 00:14
Şahan Gökbakar da Ice Bucket Challenge'a katıldı Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ALS farkındalığı için buz banyosu yaptı. Ünlü komedyen Ata Demirer, Demet Akalın ve Hidayet Türkoğlu'na meydan okudu.
Als Hastalarına Destek Veren Türk Kızları 10:36
Als Hastalarına Destek Veren Türk Kızları ALS Hastalığına destek veren 'Türk Kızları' derlemesi. İce Bucket Challenge olarak başlayan bu kampanyaya onlarda katıldı.
Michael Jordan -  Ice Bucket Challenge ALS 00:27
Michael Jordan - Ice Bucket Challenge ALS NBA'in ünlü basketbol oyuncusu Michael Jordan'ın son zamanlarda moda olan ve ALS hastalığına destek amaçlı yapılan Ice Bucket Challenge desteği karşınızda.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları(Çok komik) 06:14
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları(Çok komik) Hi bir yerde bulamayacağınız videolar için like atmayı ve beğenmeyi unutmayın
Hilal Cebeci - Ice Bucket Challenge 00:55
Hilal Cebeci - Ice Bucket Challenge Merakla acaba neden hala katılmadı derken gözümün nuru lokum tenli Hilalimd e ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su dökenler kervanına katılmış.izliyoruz
Mustafa Ceceli Als Ice Bucket Challenge 00:43
Mustafa Ceceli Als Ice Bucket Challenge Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, ALS için Acun Ilıcalı, Samsun Demir ve Ayhan Madenoğlu'na meydan okudu. Buz kovasını başından aşağı boşalttı.
Demi Lovato - Ice Bucket Challenge 01:25
Demi Lovato - Ice Bucket Challenge Demi Lovato'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
İce Bucket Challenge - Ata Demirer 00:15
İce Bucket Challenge - Ata Demirer ALS hastalğına dikkat çekmek için ortaya çıkan ice bucket challenge'in son mağduru ata demirer olmuş. Bakalım daha ne kadar ekmeğini yiyecek ünlülerimiz bu saçmalığın.
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 00:25
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu David Beckham da buz kovası modasına uydu. Kendisiyle düelloya Magic Johnson, Michael Jordan ve Leonardo DiCaprio'yu davet etti.
Pınar Altuğ Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge 00:29
Pınar Altuğ Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge Pınar Altuğ Pınar Altuğ ALS Hastalarına Destek Pınar Altuğ ALS Hastalarına Destek - ALS Ice Bucket Challenge Pınar AltuğT Meydan Okuma Yasemin Özilhan Hadise...
Jose Mourinho - ALS Ice Bucket Challenge 00:36
Jose Mourinho - ALS Ice Bucket Challenge Bir kova buz akımına katılan ünlüler arasına spor camiasından Jose Mourinho da katıldı. Didier Drogba'nın çağrısını kabul eden Mourinho, aynı çağrıyı şarkıcı Bryan Adams ve aktör James McAvoy'a da yaptı.
Benedict Cumberbatch Ice Bucket Challenge'a Katıldı 02:08
Benedict Cumberbatch Ice Bucket Challenge'a Katıldı Benedict Cumberbatch Ice Bucket Challenge'a değişik bir boyut getirdi. Ünlü oyuncu, tek bir denemeyle yetinmedi.
Selena Gomez - Als Ice Bucket Challenge 00:19
Selena Gomez - Als Ice Bucket Challenge Accepted @ryansecreast @taylorswift my whole team is donating! I nominate @caradelevigne @sukiwaterhouse @jamesfrancotv