Hoşgeldiniz!

Mannequin Challenge Videoları

En Komik Mannequin Challenge Videoları

Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:00
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Portekiz Milli Takımı da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 00:56
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru Amerika Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Phoenix Suns'ın taraftarları, kendi evlerinde Portland Trail Blazers ile 9 Kasım 2016 tarihinde oynadıkları maçta, son zamanların virüs gibi yayılan akımlarından birisi olan ''Mannequin Challenge''ı bütün salonca deneyip ''Dünya'daki En Kalabalık Mannequin Challenge'' rekorunu kırmaya çalışıyorlar.
Mannequin Challenge Şakası 04:15
Mannequin Challenge Şakası Halkın arasına karıştık ve son günlerin popüler videosu olan mannequin challenge 'ı insanların yanına giderek yaptık, bizler çok eğlendik umarım izlerken sizlerde eğlenirsiniz, İyi seyirler :)
Blac Chyna Doğum Esnasında Mannequin Challenge Akımına Uydu 00:18
Blac Chyna Doğum Esnasında Mannequin Challenge Akımına Uydu Rob Kardashian'ın sevgilisi Blac Chyna, Amerika'da özel bir sağlık merkezinde doğum yaptı. Doğum öncesi sancıları tutan ve doğum sedyesi üzerine oturtulan Blac Chyna çektiği sancılardan dolayı çığlık atarken, Rob ise sevgilinin önünde diz çökerek doğacak çocuğu tutmak için ellerini açarak bekledi. DOĞUM ANINI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI Kardashian ailesinin tüm üyelerinin katıldığı doğumdan sonra Blac Chyna Dream ismini verdikleri kız çocuğu ile ilk videosunu perşembe günü SnapChat'ten takipçileri ile paylaştı. Kız çocuğunun kendi aile fertlerine benzediğini gören baba Rob Kardashian ise mutluluktan çılgına döndü. ÇELENK TAKTI Doğumdan bir kaç saat sonra bebeği ile paylaştığı videoda ise 28 yaşındaki Chyna'nin kendi kafasına ve kızının kafasına çiçeklerden yapılmış bir çelenk taktığı görülüyor.
Mehmetçik'ten -15 Derecede Mannequin Challenge! 00:59
Mehmetçik'ten -15 Derecede Mannequin Challenge! Mehmetçik'ten -15 Derecede Mannequin Challenge! Hakkari'nin dağlarında -15 derecede Mannequin Challenge akımına katılan kahramanlarımız!
İlk Mannequin Challenge Videosu 01:00
İlk Mannequin Challenge Videosu Görünüşe göre ilk mannequin challenge denemesini Michael Jackson çekmişe benziyor. Ünlü sanatçı Michael Jackson konser sırasında verdiği bu görüntüyle ilk mannequin challenge sergileyeni olmuşa benziyor.
Beyaz Futbol'un Mannequin Challenge Yapması 00:44
Beyaz Futbol'un Mannequin Challenge Yapması TV programı Beyaz Futbol'da, sosyal medya trendi Mannequin Challenge'a el attı. Hiç lafı dolandırmadan izliyoruz.
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:59
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Allen Iverson Mannequin Challenge Denemesine Katıldı 00:57
Allen Iverson Mannequin Challenge Denemesine Katıldı Mannequin Challenge akımına katılmayan kalmadı galiba
Wesley Sneijder Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımına Uydu! 01:00
Wesley Sneijder Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımına Uydu! Wesley Sneijder Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımına Uydu! Wesley Sneijder ve ailesi yılbaşı konseptli Mannequin Challange çekti.
Jimnastik Antrenmanında Mannequin Challenge Yapmak 00:33
Jimnastik Antrenmanında Mannequin Challenge Yapmak Jimnastik Antrenmanında Mannequin Challenge Yapmak Antreman yapan jimnastik sporcuları Mannequin Challenge yapıyor.
En Yaratıcı Mannequin Challenge Videoları 03:02
En Yaratıcı Mannequin Challenge Videoları Türk mannequin challenge videoları henüz çekilmemiş olsa da yabancı manken duruşu videoları şimdiden her yerde görülür oldu. Ünlüler mannequin challenge videoları da yavaştan gelmeye başladı
Mannequin Challenge Müziği - Rae Sremmurd - Black Beatles Ft. Gucci Mane 04:53
Mannequin Challenge Müziği - Rae Sremmurd - Black Beatles Ft. Gucci Mane Mankin challenge videolarının çıktığı sıralarda mannequin challengeda çalan müzik olarak ün salan Rae Sremmurd şarkısı. Gucci Mane birlikteliğiyle.
Lebron James Ve Cleveland’lı Oyunculardan Beyaz Saray'da Mannequin Challenge 00:30
Lebron James Ve Cleveland’lı Oyunculardan Beyaz Saray'da Mannequin Challenge Beyaz Saray’da ağırlanan son NBA şampiyonu Cleveland’da, tüm takım cansız manken oldu. Eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı videoda, basketbolculara Michelle Obama da eşlik etti.
Türkiye’nin Açık Ara En İyi Mannequin Challenge’ı 01:08
Türkiye’nin Açık Ara En İyi Mannequin Challenge’ı Sosyal medyada virüs gibi yayılan 'Mannequin Challenge' çılgınlığına bir örnek de İstanbul'un ünlü mekanlarından İndigo'dan geldi. Video şimdiye kadar yapılanların en iyisi gibi...
Demet Akalın İle Yılmaz Morgül'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:36
Demet Akalın İle Yılmaz Morgül'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.