Hoşgeldiniz!

Piston Aşağı İndi Videoları

En Komik Piston Aşağı İndi Videoları

Kendi Kendine Gaz Veren Otobüs - Piston Aşağı İndi 01:30
Kendi Kendine Gaz Veren Otobüs - Piston Aşağı İndi Olay Söğütlü-Adapazarı arası çalışan yolcu otobüsünde gerçekleşiyor. Başta çok normal giden yolculuk, ışıklarda durup yeşilin yanmasını beklerken umulmadık bir hadise ile sıradışı bir hal alıyor. Şoför abimizin tepkisini ve devamında gelişen olayları izliyoruz.
Piston Aşağı İndi - Ofis Versiyonu 00:24
Piston Aşağı İndi - Ofis Versiyonu Taşındıklarını söylemek isteyen bir firma bunun için böyle bir video çekip internete yükler. Orijinal versiyonunda daha iyi olmuş gibi geldi bana.
Güldür Güldür - Piston Aşagi 00:26
Güldür Güldür - Piston Aşagi Güldür Güldür - Piston Aşagi
Arkadaşa Piston Aşağı İndi Şakası 00:30
Arkadaşa Piston Aşağı İndi Şakası Arkadaşa Piston Aşağı İndi Şakası
Seda Sayan'la Piston Düştü! 03:09
Seda Sayan'la Piston Düştü! Özenti Seda Sayan bikaç gün önce Serap Paköz'ün yaptığı gibi Piston Aşağı İndi şakası yapmak istiyor ama daha ne diyeceğinden bile haberi yok, daha orijinalini izlemiş midir onu da pek sanmıyorum ama neyse
Piston Aşağı İndi - Şiki Şiki Baba Versiyonu 01:09
Piston Aşağı İndi - Şiki Şiki Baba Versiyonu Piston Aşağı İndi Çılgınlığı Atla Gel Şaban Filmine De Sıçradı! İşte Karşınızda Piston Aşağı İndi - Şiki Şiki Baba! Bu Arada Kemal Sunal Ve Dinçer Çekmez'i Bir Kez Daha Rahmetle Anıyoruz.
Gezi Parkı'nda Piston Aşağı İndi Şakası 00:17
Gezi Parkı'nda Piston Aşağı İndi Şakası Bir grup gencin halk otobüsünde çektiği bu video bir çok tepki ve övgü aldı, tabiki buna yinede halkımız karar verecektir.
Kalem Yere Düstü - Piston Asagı İndi Parody 00:22
Kalem Yere Düstü - Piston Asagı İndi Parody Ders Çalışan Öğrencinin Kalemi Düşünce Ve Bunu Diğer Öğrenciler Yanlış Anlayınncaaa :)
Piston Aşağı İndi Liseli Versiyon 00:28
Piston Aşağı İndi Liseli Versiyon Piston Aşağı İndi Liseli Versiyon
Piston Aşağı İndi - Meslek Lisesi Versiyonu 00:36
Piston Aşağı İndi - Meslek Lisesi Versiyonu Büyük ihtimal meslek lisesi olan öğrenci grubu boş derslerini bu tip aktivitelerlen geçirmeyi seviyor olmalı. kendilerinden harlem shake videosu da bekliyorum, şaka lan şaka beklemiyorum.
Piston Aşağı İndi!  - Ofis Versiyonu (Donanımhaber) 00:31
Piston Aşağı İndi! - Ofis Versiyonu (Donanımhaber) Çalışmaktan canları çok sıkılmış elemanlardan meşhur piston videosunun çakmasını izliyoruz. Bizim de gangnam style'mız falan oldu ne mutluyum. O değil de piston ne lan?! Bi aratıp bakayım.
Piston Aşağı İndi! - Liseli Versiyonu 00:36
Piston Aşağı İndi! - Liseli Versiyonu Liseli bir grup genç tarafından hazırlanan piston aşağı videosunu izleyeceğiz. Görünen o ki gençlerimiz video takip etme konusunda çok başarılılar.
'Piston Aşağı İndi'nin Şoförü Konuştu 01:40
'Piston Aşağı İndi'nin Şoförü Konuştu Sakarya'da bir midibüs şoförünün kırmızı ışıkta beklerken duyduğu bir ses üzerine panikle aşağıya indiği sırada söylediği sözler, yolcuların da panik halinde...
Canlı yayında piston aşağı indi 01:00
Canlı yayında piston aşağı indi Canlı yayında piston aşağı indi
Piston Aşağı İndi Gta San Andreas 00:29
Piston Aşağı İndi Gta San Andreas İnş Beğenirsiniz :d
Piston Aşağı - Öğretmene 1 Nisan Şakası 01:16
Piston Aşağı - Öğretmene 1 Nisan Şakası Genelleme, ön yargı, karaktersiz ve saçma yorum yapacak olan varlıklar lütfen izlemeyin ve o gereksiz kişiliğinizi de alıp başka videolara geçin. 1 nisan 1 nisan lise Pison aşağı Piston aşağı 1 nisan piston aşağı lise piston aşağı 1 nisan lise an April Fool's an April Fool's high school an April an April high school April Fool's Days Şaka Komik Videolar
Piston Aşağı İndi Şangay Versiyon 00:59
Piston Aşağı İndi Şangay Versiyon Şangay Metrosunda "Piston Aşağı İndi" Videosunun Yeni Versiyonu Yaşandı.
Piston Aşağı (Genç-İz Özel) 00:29
Piston Aşağı (Genç-İz Özel) Piston Aşağı (Genç-İz Özel)