Hoşgeldiniz!

Komik Bebek Videoları

En Komik Bebekler

Baba Diye Seslenişine Hayran Kalınan Aşırı Tatlı Bebek 00:51
Baba Diye Seslenişine Hayran Kalınan Aşırı Tatlı Bebek Görütüde babasıyla zaman geçiren aşırı sevimli tatlı bebeği izlicez,Bebekte ilgi çeken babasına seslenişi hayran kalacaksınız
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 01:39
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı İlk kez pencere camı gören İkiz bebeklerin şaşkın halleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Ne Oldu Sorusuna Anan Diyen Bebek 00:20
Ne Oldu Sorusuna Anan Diyen Bebek Zavallı bebekler yerlerde sürüklenirken video çekip eğlenen ebeveynlere toplu cevap vermiş resmen bebek.
Yeni Örümcek Adam'la Tanışın! 00:52
Yeni Örümcek Adam'la Tanışın! 21 aylık minik Leo, odasından çıkmak için boyundan büyük demir parmaklıklı kapıdan böyle tırmanıyor. Akıllı bebeğin videosu izlenme rekoru kırıyor.
İkiz Bebekleri Görünce Şaşıran Bebek 00:31
İkiz Bebekleri Görünce Şaşıran Bebek İlk kez birbirinin aynısı olan insan görünce bir ona bir diğerine bakıyor. "Yok ya bu kadar aynı olamaz :)"
Bu Bebek Olimpiyat Şampiyonu Olabilir 03:05
Bu Bebek Olimpiyat Şampiyonu Olabilir Bu Bebek Olimpiyat Şampiyonu Olabilir Minik Bebek havuzda yüzenlere taş çıkartıyor..
Japon Bebeklerin Havuz Keyfi! 01:53
Japon Bebeklerin Havuz Keyfi! Japon Bebeklerin Havuz Keyfi!
Yeni Gözlükleriyle Annesini İlk Kez Gören Sevimli Bebek 01:12
Yeni Gözlükleriyle Annesini İlk Kez Gören Sevimli Bebek 3 aylık ufaklık yeni gözlükleriyle annesini ilk kez görüyor. Şaşkınlık ve yüzündeki o sevimli gülümseme tam tapılası.
Bot Giymeye Çalışan Azimli Bebek 00:45
Bot Giymeye Çalışan Azimli Bebek Ayağını yağmur botunun içine sokmaya uğraşan sevimli ufak "Bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 00:49
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 Babası ile ikizini ayırt edemeyen ve ikisinide babasını sanan çok tatlı çocuğumuza bir maşallah diyoruz
Bebekten Babasına Tokat 00:06
Bebekten Babasına Tokat Bebekten Babasına Tokat Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Türlü Uyumayan Bebek Annesine Neler Etti Neler 00:55
Bir Türlü Uyumayan Bebek Annesine Neler Etti Neler Küçük kız öğlen uykusuna yatmamakta ısrar ediyor, annesini de uyutmamak için her şeyi yapıyordu. Anderson da yaşadıklarını kameraya aldı ve küçük kızının “uyumama çabalarını” internette paylaştı.
Babasına Kas Gösterisi Yapan Bebek  00:39
Babasına Kas Gösterisi Yapan Bebek Babasına kas gösterisi yapan bebeğin görüntüleri ilk olarak instagram'da yayıldı ve bütün dünya bu görüntüyü paylaştı. İşte son 2 günün en çok izlenen videosu
Bebeklerin Birbirinden Komik Halleri 07:55
Bebeklerin Birbirinden Komik Halleri Bebeklerin komik hallerinin yer aldığı 2014 derlemesi.
Bebekler Firarda 01:59
Bebekler Firarda Çocuklar bir yerlerden kaçmasınlar, oradan çıkmasınlar diye bazı önlemler alınır. Şimdi ise o önlemleri bir bir yıkan ve oralardan kaçan bebekleri izliyoruz
Babasıyla Tartışan Tatlı Bebek 03:08
Babasıyla Tartışan Tatlı Bebek Ailenin bu sevimli bebekten çekeceği var. Bu sevimli bebek bu yaşta böyleyse biraz daha büyüdüğünde bakalım ne cevaplar verecek.
Bebeklerin Limonla İmtihanı 06:22
Bebeklerin Limonla İmtihanı Bebeklerin yüzleri ekşiyor. Bebeklerin limon yerken binbir türlü yüz şekline girmeleri görülmeye değer.
Yumurtlayan Tavuğa Şaşırıpp Kalan Bebek 00:32
Yumurtlayan Tavuğa Şaşırıpp Kalan Bebek En ünlü bebek videolarının başlarında gelen bir video, yeniden hatırlatmak gerekti. Adeta gerçek gibi yapılan yumurtlayan bir tavuk ve afallayan sevimli bebek
Yürümeyi Öğrenmeden Dans Etmeyi Öğrenen Bebek 00:24
Yürümeyi Öğrenmeden Dans Etmeyi Öğrenen Bebek Muhtemelen yürümeyi ve ayakları üzerinde uzun süre durmayı yeni öğrenmiş olan sevimli bebeğin profesyonel şekilde dans edişini izliyoruz.
Tatışmacı Komik Bebek Videoları 04:23
Tatışmacı Komik Bebek Videoları Komik Bebek Videoları İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle İzlesene.com'da İzle.
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 00:28
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri İkiz bebekler öyle güzel hapşır deyince hapşırıyorlarki İnsanın onları yiyesi geliyor!
İlk Kez Patlayan Şeker Yiyen Bebek 01:07
İlk Kez Patlayan Şeker Yiyen Bebek Hayatında ilk kez patlayan şeker verilen bebeğin tepkilerine hayran kalacaksınız. Çocuğun komik hali görülmeye değer...
Bebek Nasıl Uyanır? 01:02
Bebek Nasıl Uyanır? En Yeni Videolar Bu Kanalda
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 00:34
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı
Bebek Dili İle Telefon Görüşmesi 00:59
Bebek Dili İle Telefon Görüşmesi Tatlı ve sevimli bebeğin kendi dilinde babasıyla konuşmasını izleyince gülümsemenize engel olamayacaksınız :)
Bebeklerin Hapşırdıktan Sonraki Şaşkın Halleri 00:54
Bebeklerin Hapşırdıktan Sonraki Şaşkın Halleri Bebeklerin Hapşırdıktan Sonraki Şaşkın Halleri Bebekler çok sevimli varlıklar masum oldukları kadar bir o kadar da şaşkınlar izleyelim.
Uyurken Annesi Tarafından Farklı Karakterlere Sokulan 4 Aylık Bebek 00:59
Uyurken Annesi Tarafından Farklı Karakterlere Sokulan 4 Aylık Bebek Instagram'ın yeni fenomeni, Joey Marie Choi 4 aylık ve annesi o her uyuduğunda onu farklı bir karaktere sokup fotoğraflarını paylaşıyor. Biraz fazla uykucu bebek.
İlk Defa Motosiklet Yarışı İzleyen Bebek 00:22
İlk Defa Motosiklet Yarışı İzleyen Bebek lk defa motor yarışı izlemek için tribünlerdeki yerini alan sevimli ufaklık, motosikletler geçerken öyle bir heyecan yaptı ki...
Bebeklerin Şirin Mimikleri 02:59
Bebeklerin Şirin Mimikleri Şirin Mimikli Bebekler
Gizli Kameraya Yakalanan Bebeklerin Gizli Hayatları 02:54
Gizli Kameraya Yakalanan Bebeklerin Gizli Hayatları Anneleri odadan ayrıldıktan sonra uyumak yerine birbirleri ile iletişim haline girip oyun oynayan çocuklar gizli kameraya yakalandı. Annenin merakı üzerine yerleştirdiği kamera sonrası çocukların şekerleme yapmayıp birbirleri ile oyun oynayan Mariah ve Beckham isimli çocukları izliyoruz...
Star Wars Müziği İle Sakinleşen Bebek 00:28
Star Wars Müziği İle Sakinleşen Bebek Star Wars Müziği İle Sakinleşen Bebek
1 Dakikada Bebek Uyutmanın Yolu 00:41
1 Dakikada Bebek Uyutmanın Yolu 1 Dakikada bebeği uyutmanın kolay yöntemini bulmuşlar. Bu yöntemi kim nasıl buldu hiç belli değil; işe yarayıp yaramadığı ise merak konusu. Bu ilginç yöntemi sizinle paylaşmak istedik.
Sevimli Bebek, Babasıyla Evde Tek Kalırsa 00:53
Sevimli Bebek, Babasıyla Evde Tek Kalırsa Sevimli bebek, babasıyla evde tek kalınca, hınzır baba çocuğuna yapmadığını bırakmıyor ve onu tanınmaz hale getiriyor.
Üçüz Bebeklerin Komik Ve Eğlenceli Halleri 03:21
Üçüz Bebeklerin Komik Ve Eğlenceli Halleri Üçüz Bebeklerin Komik ve Eğlenceli Halleri
Ağlayan Bebek Nasıl Uyutulur? 01:39
Ağlayan Bebek Nasıl Uyutulur? Konu Uyutmak Ve Ağlayan Bebeği Susturmak Olunca, Kedi Anne Babadan Daha Marifetli
Elma Yerken Uyuyakalan Şirin Bebek 00:42
Elma Yerken Uyuyakalan Şirin Bebek Elma Yerken Uyuyakalan Şirin Bebek
Cips Yemekle Uyumak Arasında Kalan Bebek 02:16
Cips Yemekle Uyumak Arasında Kalan Bebek Bu şirin bebek cips yemeye mi devam etsin yoksa uyusun mu karar veremiyor.
Bebeklikte Verilen Aşırı Müzik Dozunun Etkileri 02:00
Bebeklikte Verilen Aşırı Müzik Dozunun Etkileri Şirin mi şirin bir bebek aldığı aşırı doz müziğin yan etkisi sonucu bağlama çaldığını zannederek havaya giriyor. Bağlamayı çalmaya çalışan ve türküye eşlik eden , bazı bölümlerde efkarlanan bebeğin koptuğu anları hep beraber izleyelim.
Burun Sesine Gülen Bebek 00:58
Burun Sesine Gülen Bebek http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Köpeğin Mısır Yemesine Gülen Bebek 01:47
Köpeğin Mısır Yemesine Gülen Bebek Bebek patlamış mısır yiyen köpeğe gülüyor.
Annesinin Cips Yemesine Kahkahalarla Gülen Bebek 01:19
Annesinin Cips Yemesine Kahkahalarla Gülen Bebek Annesi cips yerken kahkahalara boğulan bebek Henüz 4 aylık olan sevimli bebeğin annesinin cips yerken çıkardığı sese verdiği tepki izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor.
Rüyasında Gülen Bebek 00:25
Rüyasında Gülen Bebek Rüyasında Gülen Bebek
Balon Patlatan Köpeğe Gülen Bebek 00:59
Balon Patlatan Köpeğe Gülen Bebek www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek 00:59
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek Sosyal ağlarda viral olan bebeğin çıkardığı seslerin neye benzediği hakkında herkes tahminde bulunmuş,evil laugh, şeytani,lanetli (bebek için ikisi aşırı benzetme)
Ağlarken Gülen Bebek 00:58
Ağlarken Gülen Bebek Ağlarken Gülen Bebek
Bi Farklı Karizma Gülen Bebek 00:09
Bi Farklı Karizma Gülen Bebek 27.12.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Bi Farklı Karizma Gülen Bebek " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Annesinin Kollarında Başının Okşanması ile Gülen Bebek 00:15
Annesinin Kollarında Başının Okşanması ile Gülen Bebek
Kediye Gülen Bebek 00:11
Kediye Gülen Bebek Mama Sandalyesindeki Bebek Dakikalarca Kediye Güldü.
Annesi Sakız Şişirince Korkan Bebek 00:18
Annesi Sakız Şişirince Korkan Bebek Bu sevimli bebeğin korktuğu şeye inanamayacaksınız. Annesi ağzındaki sakızı şişirince korkan sevimli zenci bebeği izliyoruz.
Kelebekten Korkan Aşırı Tatlı Kız 00:56
Kelebekten Korkan Aşırı Tatlı Kız Isırmalık tatlı kızımız kelebekten nasıl kokrtuğunu çok tatlı bir şekilde anlatıyor. Maşallah demeyi unutmayın lütfen.
Babasının Kahkahasından Korkan Küçük Kız 00:25
Babasının Kahkahasından Korkan Küçük Kız Babasının attığı kahkahadan korkup ağlayan 5 aylık minik kız aslında ağlıyor ama ağlarken dahi o kadar sevimli ki, babası hala onu ağlatmaktan geri kalmıyor:)
Annesinin Düğün Şarkısına Ağlayan Bebek 01:04
Annesinin Düğün Şarkısına Ağlayan Bebek Annesinin Düğün Şarkısına Ağlayan Bebek
İçten İçe Ağlayan Bebek :) 01:29
İçten İçe Ağlayan Bebek :) Yiğit Efe'nin Şirinlikleri :)
Kedi Taklidine Ağlayan Bebek 01:07
Kedi Taklidine Ağlayan Bebek Kedi Taklidine Ağlayan Bebek Çoook Tatlı Ağlıyoo
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 01:27
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler Yataktan Firar Eden Şirin İkizler
Galeta Savaşı 05:53
Galeta Savaşı İkiz Kardeşlerin Galeta İçin Verdiği Çetin Mücadele Komik Anlara Sahne Oldu.
Yeni Doğan İkizlerin Birbirleriyle Kurdukları Telepati 00:20
Yeni Doğan İkizlerin Birbirleriyle Kurdukları Telepati Yeni doğmuş ikizler, yan yana yatarken birbirleriyle ilk görüşmelerini yapmaya çalışıyorlar. Bebekler doğdukları anda herhangi bir ses çıkaramazlar fakat ikizlerin telepati yoluyla birbirleriyle iletişime geçebildikleri söyleniyor.
İkiz Bebeklerini Uyutmaya Çalışan Annenin Mücadelesi 03:13
İkiz Bebeklerini Uyutmaya Çalışan Annenin Mücadelesi Annelerinin ayrı odalarda uyutmak istediği ikizler, yatağa girmemek için her yöntemi deniyor. Her defasında yataktan çıkıp ayağa kalkan bebekler annelerini çıldırtıyor. Bu videodaki annenin yerinde olmak istemezdiniz..