Hoşgeldiniz!

İngilizceyi Katledenler

İngilizce Katilleri

Tevez ve İngilizce Röportajı 00:55
Tevez ve İngilizce Röportajı Fatih Terim ingilizcesi Arda Turan ingilizcesi derken ulann bu İngiliz dil bilimciler bi tek Türkiye'de mi çıkıyor dedim ve Tevez'i buldum. İyi seyirler.
Tuncay Şanlı İngilizcesi 01:33
Tuncay Şanlı İngilizcesi "Fatih Terim ile İngilizce Öğreniyorum" serisinin ardından bu kez Fatih'in aslanlarından Tuncay Şanlı çıkıyor karşımıza. Videoda Tuncay ile Middlesbrough'da oynadığı dönemde bir Aston Villa maçından sonraki röportaj yer alıyor. Spiker soruyor: Tuncay, 2 gol attın. Günün kahramanısın, ne hissediyorsun? Tuncay: Kahraman mı? Ehi ehi ehi... ...ve olaylar gelişir... Serinin başlangıç videoları için: Fatih Terim #1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/298/fatih-terim-ingilizce-konusuyor Fatih Terim #2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15832/fatih-terim-ingilizce-konusuyor-2 Fatih Terim Director's Cut: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2512/fatih-terim-ingilizce-konusuyor----yonetmens-cut
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 00:59
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor Burada gördüğüm manzara karşısında keşke İtalyanca bilseydim de orada yaşanan muhtemel komediye de şahit olsaydım diye üzülmüyor değilim
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı Top 10 Yapsak İlk Sırayı Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2. Sıraya Sevtap Parman - I Asked My Mother Adlı Şarkı Gelirdi Sanırım.
Ercan Taner'in İngilizce Tercümesi - Chelsea & Bayern Münih 02:15
Ercan Taner'in İngilizce Tercümesi - Chelsea & Bayern Münih Fatih Terim İngilizcesi, Acun Ilıcalı İngilizcesi derken literatürümüze bir de Ercan Taner'in İngilizcesi katılmış bulunmakta. Chelsea-Bayern Münih şampiyonlar ligi finali sonrası bir İngiliz spikerin Chelsea kalecisi Peter Cech ve Chelsea forveti Didier Drogba ile yaptığı röportajı simultane çevirmek isteyen spiker Ercan Taner'in ''beginner'' İngilizcesini izlyoruz efendim.
Miss Universe 2008 - Sinem Sülün ve İngilizcesi 01:29
Miss Universe 2008 - Sinem Sülün ve İngilizcesi Bazı kadınlar vardır ta ki ağzını açana kadar dünya güzelidir. İşte size dünyalar güzeli bir bağyan. Ama İngilizcesi daha şukella. Miss Universe 2008'de Türkiye'yi temsil eden Sinem Sülün'ün İngilizce konuşması(pardon, konuşmaya çalışması) Fatih Terim'i aratmadı. Fatih Terim için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20479/fatih-terim---in-the-tabela-remix http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15832/fatih-terim-ingilizce-konusuyor-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2512/fatih-terim-ingilizce-konusuyor----yonetmens-cut http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23417/fatih-terim-ingilizce-konusuyor-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/298/fatih-terim-ingilizce-konusuyor
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 05:09
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı Berna Arıcı'nın ilginç İngilizcesiyle anlattığı Fransız futbolcuyu klibinde oynatmak için kandırma öyküsü alay konusu oldu...Berna Arıcı, Puket'te çektiği klibin hikayesini anlatırken kurduğu ingilizce cümlelerle Süper Kulüp'e alay konusu oldu.
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2 01:15
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2 İlk sürümleri oldukça ilgi çeken "Fatih Terim ingilizcesi" temalı videoların Gürcistan maçı sonrasında geçen versiyonu. ilki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2512/fatih-terim-ingilizce-konusuyor----yonetmens-cut
Rusların İngilizce Konuşmaları 01:13
Rusların İngilizce Konuşmaları Dilbilgisinw sıkı sıkıya bağlı ve ezberi içine çekmiş ülkemizde ingilizce konuşmanın ne kadar sıkıntılı olabileceği düşünürken, rusların bu denli sıkıntılı olabilmeleri sanırım bizim gibi hobi olarak takılmalarından dolayı. Acilen fatih terim, arda turan, kültür bakanı ömer çelik burada derslere başlayabilir. Herkese nasip olmayan bilgi ve yetenek birikimidir.
Arda Turan'dan Fatih Terim İnglizcesi 00:11
Arda Turan'dan Fatih Terim İnglizcesi Atletico Madrid kulübüne transfer olan Arda Turan ispanyol gazetecilerin sorularını Fatih Terim vari bir ingilizce ile yanıtladı, izliyoruz efenim...
Özyeğin Üniversitesi - Problems of Istanbul 11:16
Özyeğin Üniversitesi - Problems of Istanbul Özyeğin Üniversitesi hazırlık öğrencilerinden Fatih Terim İngilizcesi ile çektikleri İstanbul'un Sorunları adlı videoyu ve dudak ısırtan performanslarını izliyoruz.
EhliSünnet TV Ekibinin İngilizce İle İmtihanı 01:01
EhliSünnet TV Ekibinin İngilizce İle İmtihanı Londra'da müslüman olan bir kardeşimiz karşısında ingilizce ile zor anlar yaşıyan EhliSünnet TV ekibimizin komik halleri. Not : Türkçe konuşarak İngilizce konuştuğunu sanan kişi o kel sakallı var ya hep gözlüğü gömleğe asıyor o kamil işte.
Atilla Taş ile İngilizce'ye Giriş 00:43
Atilla Taş ile İngilizce'ye Giriş Atilla Taş Amerika macerasını anlatırken İngilizce'nin gözüne gözüne vuruyor. Aynı zamanda Amerikalılar'ın bırakın "big famous" Atilla Taş'ı tanımayı, Türkiye'yi bile bilmemelerinden dem vurarak toplumsal bir yaraya parmak basıyor.
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor -  Yönetmen's Cut 01:13
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut Basın toplantısının başlangıcında şimdiye kadar internette yayınlanmamış sahneler. NTV'nin Fatih Terim basın toplantısı yapıyor diye yayınını kesip basın toplantısına canlı yayınla bağlanması ve Hoca konuşamayınca yayını kesmesi.
Aldatan Kızın İngilizceyle İmtihanı 04:56
Aldatan Kızın İngilizceyle İmtihanı Kırık ingilizcesi ile eski sevgilisine teselli vermeye çalışan kızın, arkaplana istanbulu alarak, yeni abiyle takılma videosu. If you watch this video now, you should know that i am...
Fatih Terim - In The Tabela (Remix) 03:23
Fatih Terim - In The Tabela (Remix) Fatih'im Terim'im ßasın Toplantılarında konuşmaya çalıştığı ve bizim okul sıralarında bir hayli sıkıldığımız ingilizceyi daha eğlenceli bir hale getirmişler. Ağzına sağlık Adanalı'm.
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 08:26
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma Ömer Çelik'in harika aksanıyla AKP adına yaptığı konuşma dinleyen herkesin takdirini kazandı. Akabinde bir çok yabancı siyaset adamı kendisine tebrik mesajı göndermiş. Bravo.
Tarkan'la Yapılan İngilizce Röportaj (Advanced İngilizce İçerir) 04:51
Tarkan'la Yapılan İngilizce Röportaj (Advanced İngilizce İçerir) Tarkan'ın 2007 yılındaki Üsküp konserinden önce yapılan ingilizce röportaj.. Şarkılarını çok fazla sevmeme rağmen ülkemizin tanıtımını en iyi yapanlardan biri olduğunu düşünüyorum. İyi seyirler..
Adnan Oktar'ın Ukraynalı Güzele İngilizce İltifatları 02:15
Adnan Oktar'ın Ukraynalı Güzele İngilizce İltifatları Adnan Oktar'ın Ukraynalı konuğuna İngilizce iltifatlarını izliyoruz. Aynı programdan başka bölümler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151583/telefon-baglanti-sistemi-kurulumu-adnan-oktar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149372/adnan-oktarin-beyaz-tvye-verdigi-tarihi-ayar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163285/adnan-oktarin-yaran-ciftlik-esprisi
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 02:02
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak Blog TV'nin poşet ile suratını yakan gençten sonra 2. ünlüsü de gelmiş oldu. İngiliz Kitty ile canlı yayın şovlarına devam eden 'Chymera' nickli ergen, Türk Blog TV tarihinin en fazla izlenen üyesi durumuna geldi. Binlerce kişinin izlediği, adına yüzlerce entry girilen 'Chymera', Anadolu İngilizcesi ile güzeller güzelini güldürmeyi başarıyor. 'Chymera'nın bi sonraki şovu ile beraber, ailesi ve akrabalarıyla olan yeni ilişki durumu da merak ediliyor.
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 00:29
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) Liderlerimiz arasında ingilizce seviyeleri üzerine hoş bir değerlendirme yapılmış.. keyifle izledim.. keyifle izleyin..
Kaçkar Tv İngilizcesi - Van Tu 05:13
Kaçkar Tv İngilizcesi - Van Tu Tele Kulis programı sunucusunun ortaokul seviyesindeki İngilizcesi ile Çaykur Rizespor'un kalecisi David Loriya ve Nijeryalı futbolcusu Uche Kalu'ya bi şeyler anlatmaya çalışmasını izleyeceksiniz. Futbolcularda da peygamber sabrı varmış, takdir ettim gerçekten. Ben olsam yüzlerine kapamıştım telefonu.
Binali Yıldırım Vs İngilizce 02:10
Binali Yıldırım Vs İngilizce Binali Yıldırım Önde Arda ve Emre arkada ispanyol 3 bayanla karşılaşırlar herşey normaldir. Binali Yıldırım açar ağzını yumar gözünü ve başlar ingilizce konuşmaya.
İngilizce Bilmeden Röportaj Vermek 00:27
İngilizce Bilmeden Röportaj Vermek Maç sonrası röportaj veren Ukrayna ligi takımı Shacktar Doneks'in futbolcusu İvan Luis Fernado ingilizceyi pekte bilmiyor. Aradan duyulan sometimes bizi başka yerlere götürüyor.
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 3 00:35
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 3 Merakla beklenen serinin üçüncü filmi Hagi'nin hayat hikayesi üzerine kurulmuş. ilk bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/298/ ikinci bölüm: ikinci bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15832/ in the tabela remix: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20479/
Buse Terim İngilizcesi 00:59
Buse Terim İngilizcesi Fatih Terim İngilizcesinin ülkemizde ne kadar popüler olduğu malumunuz. Karşımızda Kurt Hocamız Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in İngilizcesi. Kendisi bir stilist ve de bir blog sitesine verdiği söyleşi.
Eto'o'nun İngilizce ile İmtihanı 00:30
Eto'o'nun İngilizce ile İmtihanı Chelsea'nin dün Manchester United'ı yendiği ve Samuel Eto'o nun hattrick yaptığı maçtan sonra bu diyalog yaşanmış, adam kırk senedir dışarıda oynuyor daha iki kelime İngilizce öğrenmeye teşebbüs etmemiş, belki de skimde olur mu? diyerekten öğrenmiyor bilemeyiz.Bu arada muhabirin ses de sesli okuma gibi hamınımm vat ken ay duuuu tsııhs samtaymmzz
Petek Dinçöz - Foolish Casanova 03:14
Petek Dinçöz - Foolish Casanova Assolistlik aşkıyla yanıp tutuşan Petek hanımın zamane geçliği üzerinde zihinsel olarak ters, hormonal olarak yukarı tepen ilk ingilizce çalışması. Ajdar'ın, Sevtap Parman'ın geleceğini önceden görüp uyarı mayetinde olan bu klip zamanında istediği gibi anlaşılamamış ve sonucunda Türk halkı çeşitli işkencelere maruz kalmıştır. What it what it what it...
Are You Player? - Kezman'a İsyan (Uzun Versiyon) 04:39
Are You Player? - Kezman'a İsyan (Uzun Versiyon) Sitenin "Are You Player" isimli güzide videosunun uzun versiyonu. 2007-2008 sezonunda Nonda'nın attığı golle ezeli rakibe kaptırılan şampiyonluğun ardından geçirilen cinnet anı. "İnternetin hayırlı olsun kardeş"çilerden korunmak için bir kalkan cümle düşündüm ama bulamadım. İyi seyirler.
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 01:58
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) Sarı Mikrofon, sokakta insanlara İngilizce birikimlerini sunma imkanı verdi. Gelen harika cümleleri anlayabilmemiz için çok iyi çevirmenlere ihtiyacımız olduğu kesin.
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 01:28
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı Çocukluğumuzdan beri oynadığımız bazı oyunların telaffuzlarını, İngilizce olmaları sebebiyle yanlış yapabiliyoruz. İngilizce yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğundan, Türkçe ile taban tabana zıtlıklar gösterebilen telaffuzlar barındırabiliyor. Call of Duty ise kimimizin çok sevdiği, kimimizin ise çok sıcak bakmadığı bir seri. Ancak sevelim ya da sevmeyelim, bu İngilizce kelimenin bir doğru okunuşa sahip olması gerekiyor. Biz de en doğrusunu düşündüğümüz halkımıza Call of Duty nasıl okunur diye sorduk. İşte cevaplar.
Sedat Doğan - İngilizce Konuşmak 02:05
Sedat Doğan - İngilizce Konuşmak Galatasaray Yönetim kurulu üyesi Sedat Doğan'ın süper ingilizcesi ne Fatih Terim ne Tevez ne Trt muhabiri ne de Tuncay'ın ingilizcesine benziyor. Harika bir ingilizceyle konusan Sedat Doğan bizi mest ediyor.
Türkçe Olimpiyatlarında İngilizce Konuşmak - Ajda Pekkan 04:53
Türkçe Olimpiyatlarında İngilizce Konuşmak - Ajda Pekkan Türkçe olimpiyatlarında Ajda Pekkanın şarkısı söylendiğindi esnada Ajda Pekkan sahneye çıkıyor ve sahnedeki kızla düet yapıyor Şarkı bittiğinde Ajda Pekkan'ın 'ingilizce' yorumunu izliyoruz efendim bu arada eline bir kağıt tutuşturulmasıyla birlikte ingilizce yorumunu yarırıda bırakıp türkçe konuşmaya başlıyor fantastic... .
Sakıp Sabancı'nın İngilizce Konuşması 00:49
Sakıp Sabancı'nın İngilizce Konuşması Lise'yi yarı bırakarak iş hayatına atılan ve malumunuz üzere çok başarılı olan Sakıp Aga'nın bence ortalamanın üstünde bir aksanla yaptığı ingilizce konuşma...
Yedi Numara - İngilizce Sahneleri 02:59
Yedi Numara - İngilizce Sahneleri canım müsrüflüğün alemi yok, boÅŸuna dolmuÅŸa para vermeyelim, ÅŸurdan aksaray a sırtını verdin mi yarım saate varırız.
Erdoğan'ın Konuklarıyla İngilizce Muhabbeti 00:17
Erdoğan'ın Konuklarıyla İngilizce Muhabbeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yabancı konuklarını karşılarken hoşgeldin beşgittin muhabbetidir. İyi seyirler.
Latif Doğan - Öz İngilizce Küstüm Performans 04:00
Latif Doğan - Öz İngilizce Küstüm Performans Stüdyoda bulunan taç giymiş güzelimizin yanında karizmayı çizdirmemek için "Küstüm " şarkısını İngilizce de okurum diyen Latif Doğan ın iman gücüyle giriştiği bu performans sizlerle...Veri vir yu tök piratoffff...küstümmmm küstümmmm...ay dont keyir...kustummm...iven if you bemay dırey...viyer tırey...oyyy oyyy...küstümmmm.iven if you miri saltım...küstümmm...
Burak Yılmaz'ın İngilizce İle İmtihanı 00:14
Burak Yılmaz'ın İngilizce İle İmtihanı Çin'in Beijing Guoan takımına transfer olan Burak Yılmaz'ın maç sonrası yaptığı ingilizce konuşma gündeme oturacak gibi.
Ahmet Çakar İngilizcesi 00:33
Ahmet Çakar İngilizcesi Sevgili, pek değerli Ahmet Çakar'ın bir Fatih Terim ingilizcesi olamayacak ama listeye üst sıralardan girebilecek mükemmel ingilizcesi. champions do that... fuck! that's the clue: club has been involved in fudge match fixing. fak fak. üç tas has fak. c'mon.
Adnan Oktar'ın 19'luk Konuğu (Adnan Oktar İngilizcesi İçerir) 01:24
Adnan Oktar'ın 19'luk Konuğu (Adnan Oktar İngilizcesi İçerir) Malumunuz hocamız kedicikleri yayından çekti ama fazla dayanamayıp gene programına hatun çıkarmış. Bu videoda hocamızın dilini nasıl aktif kullandığını gözler önüne seriyor.Maşallah.
Kahraman Polisimizin Bombalı Çanta ve İngilizce ile İmtihanı 03:01
Kahraman Polisimizin Bombalı Çanta ve İngilizce ile İmtihanı Taksim meydanında bugün yaşanan bir olay izliyoruz efenim, ayrıca görgü tanığı arkadaş da işi gücü bırakmış turist arkadaşları kesiyor olsa gerek ki çanta bunun bunun deyip durmuş.
Yeliz Yeşilmen - Fıstık Çıkı Çıkı (İngilizce İçerir) 03:40
Yeliz Yeşilmen - Fıstık Çıkı Çıkı (İngilizce İçerir) Yeliz Yeşilmen'in 2009 yılında çıkardığı parçayı, ilkokul müsamerelerinde Hadise'nin şarkılarıyla bezenmiş zavallı saf miniklerin koreografilerine benzeyen dansı ve akıl almaz nereden çıktığı belli olmayan ingilizce şivesiyle izliyoruz.
Titanic Cover (+98) 04:30
Titanic Cover (+98) Üstün ingilizceye sahip kızımızdan titanic cover'ı. Sesine ayrıca yorum yazmama gerek yok sanırım. Komşulara karşı da çok ayıp oldu diyip susuyorum. Evet. Sustum. (+98 izlemesin anlamında. Yani dedenize falan izlettiginizde allah korusun adam ben bunca yıl boşuna yaşamışım hissine kapılıp, yemeden içmeden kesilebilir. Aynısı kaynıma oldu.)