Hoşgeldiniz!

Dalga Dublaj Takımı

Dalga Dublaj Takımı Videoları

Ya Nasip 09:20
Ya Nasip Dublaj işinin küfürsüz ne kadar mükemmel ve daha komik yapılacağını herkese gösteren Dalga Dublaj Takımı'nın sanatının zirve noktası. Her bir cümlesi dillere pelesenk olacak, otobüste "bacanak salyan akmış" lafı aklınıza geldikçe deli gibi kendi kendinize gülmenize sebebiyet verecek sanat eseri. Alkışlar Ağırbaşlı Biraderlere.
DDT - Uydurma Fragmanı Tarumar 02:00
DDT - Uydurma Fragmanı Tarumar Dalga dublaj takımının farklı sinema filmlerinin fragmanlarından, alakasız sahneler montajlayıp, üzerine farklı müzik ve efektler eklendikten sonra tamamı kendilerine ait ses ve grafikle bir bütün haline getirdikleri tadından yenmeyecek alkışlarla yaşayacak uydurma fragmanı.
Dalga Dublaj Takımı - Toplum Destekli Polis 06:11
Dalga Dublaj Takımı - Toplum Destekli Polis Usame ve Sadık Ağırbaşlı kardeşlerden güzel bir dublaj daha. Bu sefer halkı Toplum Destekli Polis Büro Amilliği hakkında bilgilendiriyorlar. Kırmızı halılarda halkı bilişlendirmeye çalışan ünlüler her zamanki gibi harika. Özellikle halktan biraz daha fazla bilişli sivil polis iniştesi olan ünlü. Resmi siete www.aktuelnet.net
Dalga Dublaj Takımı - Çık Çık 02:08
Dalga Dublaj Takımı - Çık Çık Elin Riçırt'ını, Caşua'sını adeta birer Hamza'ya Memduh'a çeviren efsane ekip dalga dublaj takımından enfes bir çalışma. Gram küfür kullanmadan bizi eşşekler gibi güldüren bu güzel tayfanın (üsame ve sadık ağırbaşlı) resmi web sitesi için: http://www.aktuelnet.net/
Dalga Dublaj Takımı - Remisk 3 03:44
Dalga Dublaj Takımı - Remisk 3 Dalga dublaj takımının yaptığı dublajlardan hazırladıkları bir remisk çalışma daha sizlerle..bu defa Ya Nasip adlı dublajdaki 'Neden anlan ya' amcada bizlerle.. diğer dalga dublaj içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=dalga+dublaj
(Dalga Dublaj Takımı) Beyaz Show  - Jay Leno 2 04:35
(Dalga Dublaj Takımı) Beyaz Show - Jay Leno 2 Daha önceden enterelle adlı arkadaşımızın paylaşmış olduğu "Ya Nasip" adlı videodan da bildiğiniz gibi Dalga Dublaj Takımı gerçekten çok başarılı bir ekip ve kufursuz argosuz temiz bir şekilde güldürebilen yegane bir ekip. Bu calışmayı da başarılı bulacağınıza inanıyorum, arkadaşlar.
Dalga Dublaj Takımı - Remiks2 04:04
Dalga Dublaj Takımı - Remiks2 Üsame ve Sadık kardeşlerin yaptıgı dublajları hepimiz biliyoruz. İşte o dublajlardaki kült olmus replikler ile olusturulmus remisk adlı çalışma.hep şarkı hem replikler hem klip gerçekten komik olmus.
Dalga Dublaj Takımı - Seçmen 2 02:14
Dalga Dublaj Takımı - Seçmen 2 Yaptıkları dublajlarla öncelikle yöresinde sonrasında ise ülke genelinde meşhurluk nişanesine erişmiş olan Konyalı arkadaşlarımızın zamanın behrinde yapmış oldukları dublajlardan "seçmen 2" isimli dublajı izleyeceksiniz..
Kara Şimşek Dublajı 02:05
Kara Şimşek Dublajı Babasından gizli arabasının önüne yanar dönerli kırmızı lamba taktıran Mike, kendisini ispiyonlayan elektrikçi arkadaşıyla kavga edip, ortak girecekleri karpuz işinden vazgeçer.Ağırbaşlı Kardeşler' in resmi sitesi olan aktuelnet.net' e duble teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
Star Trek - Soba Muhabbeti 02:27
Star Trek - Soba Muhabbeti Son dönemlerde alkışlarla yöneticilerinin msn muhabbetlerinde sıkça tekrarlanan "Dur ben bi kamuoyunu yoklayayım" cümlesinin yaratıcıları Ağırbaşlı Kardeşler' den "Star Trek - Soba" dublajı.Zafer Abi' yi canından çok seven, Recep yok ben bilmem diyen site gururla sunar efenim. Resmi siteleri: www.aktuelnet.net Önceki Star Trek Serileri: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5629/star-trek-dublaj---100-kufursuz
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 07:30
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz Türkler uzayda geyiğini seneler senesi birçok karikatürist eserlerine malzeme etmiş, birkaç sene evvel Cem Yılmaz filmini dahi çekmiştir amma ve lakin Konya' lı iki cengaver öyle bir dublaj yapmışlardır ki izlerken gülmekten karnına ağrı girmeyen bünyelere bi buçuk adana üstü kelle&paça gerekir... Agırbaşlı kardeşlerin resmi web sitesi aktuelnet.net' e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz efenim.
Çay İçecen mi??  İçmem !!! (dublaj) 05:59
Çay İçecen mi?? İçmem !!! (dublaj) Dalga dublaj takımından Hollywood yıldızlarını birer mahalli kahvehane karakterine dönüştüren, küfürsüz, rafine bir çalışma
Our Boy 2 - Bizim Oğlan 2  (Ddt) 01:46
Our Boy 2 - Bizim Oğlan 2 (Ddt) "Şiddete kesinlikle karşıyım ve bu görüntülerde yapılanları kesinlikle tasvip etmiyorum." diyenler çıkarsa ayak yapıyordur inanmayın. Birine -hem de öyle yanakları olan birine- bu şekilde tokat atmak istiyorsanız kendinize sakın haksızlık etmeyin. Bu sizin şiddet yanlısı olduğunuzun göstergesi değildir. Haziranın onuuu... Dublajını pek beğenmemiş olsam da fragmanı favorilerimdendir.