Hoşgeldiniz!

Serin Sesler

Serin Sesler Videoları

Johnny Sins - Hayy Canım Benim (Serin Sesler) 01:57
Johnny Sins - Hayy Canım Benim (Serin Sesler) Johnny Sins'in çok özel metodunu deşifre etmece
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı - Drama Nakli (Serin Sesler) 01:20
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı - Drama Nakli (Serin Sesler) Naçizane bendenizin yaptığı bu çalışmayı, benden başka biri bu platformdan paylaşmasın diye, ilk ben el atayım dedim. Hayırlısı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2947/bisikletiyle-dereye-dusen-dayi-18
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 00:46
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) Aleyna Tilki'nin ''Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” açıklamalarına serin sesler tabi ki kayıtsız kalmamış.
Kasım Şeren -Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren -Aşk Benimle (Serin Sesler) Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını cover'ladık.
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan Serin Sesler - Kenan Komutan
Çal Ronaldo Keke Çal - Serin Sesler 01:12
Çal Ronaldo Keke Çal - Serin Sesler Çal Ronaldo Keke Çal - Serin Sesler
Beyin Bedava Sanatsal (Serin Sesler) 00:39
Beyin Bedava Sanatsal (Serin Sesler) Beyin Bedava Sanatsal (Serin Sesler)
Serin Sesler - Cal keke Cal (Messi Ronaldo İçerir) 01:13
Serin Sesler - Cal keke Cal (Messi Ronaldo İçerir) Serin Sesler - Cal keke Cal (Messi Ronaldo İçerir)
Çalışkan Ahmet'in Dellendiği An (Serin Sesler) 01:21
Çalışkan Ahmet'in Dellendiği An (Serin Sesler) Atara atar gidere gider hababam çocuğuyuz tarzımız yeter. Orijinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11728/caliskan-ahmet039in-dellendigi-an-hababam-sinifi
Serin Sesler - Lanet Olsun Bu Hayat Şiir Hayatım Leyla 01:16
Serin Sesler - Lanet Olsun Bu Hayat Şiir Hayatım Leyla Serin Sesler - Lanet Olsun Bu Hayat Şiir Hayatım Leyla
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 01:25
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Sana iki buçuk milyarlık mazot da yetmiyorsa ne kadarlık yetiyor? Show TV'de yayınlanan Evleneceksen Gel programına katılan gelin adayı, kendisine talip olan damat adayının maaşını duyunca inanılmaz tepkiler verdi. Farklı bir yaşantı tarzı olduğunu iddia eden ve 2500 TL'nin mazotuna yeteceğinden emin olamayan gelin adayı, kısa sürede bir internet fenomenine dönüştü.
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 02:42
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler İlk izlenildiğinde hiçbir şey anlaşılamayan tuhaf bir film. İsmi Malkoçoğlu Firar. Filmin hikayesi şöyle. 1995 yılında, yıllarca Almanya'da yaşayan Aslen Sivaslı Sönmez memleketi Sivas'a geldiğinde yanında bir kamera getirir. O zamanlar köyde kimsede kamera yoktur. Sönmez, kendi kamerası ile Malkoçoğlu filmini çekmek ister, Başrol Malkoçoğlu'nu da kendi oynar. Rol arkadaşları ise, Sönmez'in istediği gibi rol yapamayınca, ortaya bu absürt görüntüler çıkar. Bu görüntüler Çekilmesi muhtemel filmin önüne geçer ve Sönmez, değeri yıllar sonra anlaşılan bir filme imza atar.
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 01:20
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler)
Serin Sesler Hodor Şarkısı 02:35
Serin Sesler Hodor Şarkısı Game of thrones dizisinin Hodor'uşarkı sözleri ile değiştirilse nasıl şekilsiz bir ahenk çıkar izliyoruz efendim.
Serin Sesler - Saçım Şekil 01:31
Serin Sesler - Saçım Şekil Serin Sesler'den "Saçım Şekil"
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 03:25
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler Milli hobilerimizden, iş makinası izlemek üzerine belgesel tadında bir çalışma. Her türden insanımızı ortak paydada buluşturan ve milli meditasyonlarımızdan iş makinası izleme üzerine bazı bilgi belge ve detayları sunduk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serin Sesler Tablet Reyiz 01:40
Serin Sesler Tablet Reyiz Ünlü çocuk oyuncu Emir berke ve Samsung galaxy tab 3 kutu açılımını yapan zıpır evladımızı serinsesler ekibi kıyaslamış.İzleyelim bakalım bokta çıkabilir
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 01:49
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler Aksaray'da esnafla tek başına kavga eden İrlanladı Turist için yazılan şiiri seslendirelim dedik.
Fen Lisesindeki Tartışmadan Muazzam Replikler - Serin Sesler 00:44
Fen Lisesindeki Tartışmadan Muazzam Replikler - Serin Sesler O kadar bencilsiniz ki!, sözde de bir adaletiniz var! var mı? yok! gibi efsane repliklerin yer aldığı, fen lisesi tartışması.
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 01:58
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler Kırk is Coming! Video, spoiler içermektedir. Yüreği kor gibi dağlarda gezen! Hayinin, zalimin başını ezen Yokluğu tüm Westeros'u üzen Canımız ciğerimiz Jon Snow'un kırkına bütün halkımız davetlidir.. "Alıntıdır"
Ah Hollanda Zalım Hollanda - Serin Sesler 03:04
Ah Hollanda Zalım Hollanda - Serin Sesler Şimdi efendim hepimizin malumu Hollanda İspanya'yı hacamat etti. 1-0 öne geçtikten sonra top çevirip oyunun anasını belleyen bu pas manyaklarına atılmış en büyük tokattı bu aslında. Serin sesler ekibi de bu hezimetten sonra Casillas adına bir türkü yakmış. Başarılı bir çalışma olmuş kanımca. Volkan Konak'ın seslendirmiş olduğu Cerrahpaşa isimli eser üzerine sözlerle oynanmasından mütevellit böyle bir video hazırlamışlar.( vay emenike.. Sanki millet anlamadı Cerrahpaşa olduğunu) Neyse. Şizofrene bağlamadan yazıma son vermek istiyorum. Büyüklerin ellerinden falan filan. 1. Not: Açıklama yetersiz bulunmasın diye saçmaladım afedersiniz ama suç benim değil. Bu final sonuçlarını göstermek için sıhımsonik anketler doldurmak zorunda bırakan hocalara benzeyen adminlerde. 2. Not: Part time müslüman amın oğlu esteban nickli üyemize video için teşekkürler. 3. Not: Ne konuştun mk bi su be dediğinizi duyar gibiyim.
Fake Stayla - Serin Sesler 01:17
Fake Stayla - Serin Sesler A tribute for fenomen oldu bi nevi. İyi seyirler. Serin sesler dublajıyla internet fenomeni videoları izleyelim.
Metallica'dan Hoş Geldin Akustik Performansı | Serin Sesler 02:11
Metallica'dan Hoş Geldin Akustik Performansı | Serin Sesler Sonra diyorsun ki, neden bu kadar çok akor basıyorsun? Basarım tabii, ben akor basmayı beceremem dünya güzeli... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Overlok Makinası (Serin Sesler) 00:36
Overlok Makinası (Serin Sesler) Overlok Makinası (Serin Sesler)
Benim Adım Cafer (Serin Sesler) 01:23
Benim Adım Cafer (Serin Sesler) Huzurlarınıza, kısa boylu ve mavi gözlü kızları seven, dayak yemeye bayılan Yenimahalleli Cafer. Cafer alayınıza gider.
Serin Sesler - Uyuşturucu Pişmanlıktır 01:06
Serin Sesler - Uyuşturucu Pişmanlıktır Uyuşturucu Pişmanlıktır temalı çok tartışılacak bir video ile serin sesler yine karşımızda. izliyoruz.
Fukara Ronaldo - Serin Sesler 01:17
Fukara Ronaldo - Serin Sesler Yaptığı dublajlarla kah güldüren kah eğlendiren serin sesler ekibi bu kez Ronaldo'ya yaptığı dublajla karşınızda.