Hoşgeldiniz!

Komik Dayılar

Komik Dayı Videoları

İngilizce Şarkı Söyleyen Dayı 00:31
İngilizce Şarkı Söyleyen Dayı Açık olan araba camından kafasını uzatıp İngilizce şarkı söyleyen (söylemeye çalışan) dayı ritim de başarılı ama İngilizce de o kadar değil. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı 00:13
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı Maç sonucu sizce ne olur sorusuna amcamızın kendinden emin tahminini buyrun hep birlik de izliyoruz. İki sıfır Sıfır sıfır iki sıfır ama gol yok sıfır iki beş sıfır...
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 00:16
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı Yer Çanakkale.Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 93.Yıldönümü törenlerinde; ağzında sigarası, altında motosikleti ile protokolün önünden geçen vatandaş polisi alarma geçirdi.Dayıdaki rahatlık takdire şayan.
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı (Küfür İçerir) 01:20
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı (Küfür İçerir) 'Kardeş Ne Diyon Sen?'den Sonra Yine Sadece Ve Sadece Siteniz Alkislarlayasiyorum.com A Özel Bir Vidyo Daha. İşte Sarhoşken Dere Kenarında Bisiklete Binmenin Zararları.
Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı 00:27
Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı Tokat'ta mutluluğun formülünü bilen ama söylemek istemeyen dayının spikere yaşattığı zor anlar...
Oryantal Dayı 00:59
Oryantal Dayı Birçok dansöze parmak ısırtacak kıvraklıkta oryantal figürler sergileyen dayımıza alkışlarımızı eksik etmeyelim lütfen.
İçinden Bruce Lee Çıkan Dayı 00:34
İçinden Bruce Lee Çıkan Dayı İçinde tetiklenmeyi bekleyen bir kung fu ustası barındıran dayının bu özelliğini keşfetmesini hep beraber izliyoruz.
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 04:12
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı Abimiz o kadar inanmış olacak ki kendince bilimsel veriler(!) öne sürerek dünyanın düz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor ve o kadar gerçekçi anlatıyorki bi an inanmadım değil.
Yerli Cazcı Dayı (Tabu Yıktırır) 01:42
Yerli Cazcı Dayı (Tabu Yıktırır) Gözlerime inanamadığım nadir videolardan, müthiş bir yetenek dinlemek üzeresiniz.
Bulgaristan'da Düğün (Sapık Dayı İçerir) 04:11
Bulgaristan'da Düğün (Sapık Dayı İçerir) Bulgaristan'daki düğünde herkes bizdeki halay gibi kendi geleneksel danslarını yaparken dayı olayı çok yanlış anlamış...
Sosyal Medyayı Sallayan Muharrem Şarkısı 01:19
Sosyal Medyayı Sallayan Muharrem Şarkısı Konya Beyşehir'de yaşayan ve 'Muharrem Dayı' olarak bilinen bir vatandaşın 'Neden sevdin beni Muharrem' şarkısına çektiği komik video, sosyal medyada gündem oldu
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 00:19
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı Gol istiyom goool diyerek iman gücüyle haykıran dayının isteme şekli takdire şayan. Arada I want diye ingilizce bir şeyler söylüyor sanki ama tam anlaşılamamakla beraber kesin o da bir gol isteğidir. Gol istiyom, goooolll!
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 00:28
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı Efendim amcamız mezarlıkta hunharca uluyor, izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28852/devlet-bahceli-039yi-gorunce-ulumak
Protesto Ederken Az Kalsın Bok Yoluna Giden Dayı 03:00
Protesto Ederken Az Kalsın Bok Yoluna Giden Dayı Emekli olan Polis Amcamız kendi çapında küçük ama insanlık için büyük bir eylem yapmaya kalkışır . Yalçın Küçük kılığında protestosunu yaparken kendisini tabure 'den kendisini boşluğa bırakır. dipnot : Selam olsun ağzında sigarayla hayat kurtaran diğer dayıya...
Polisten Gaz Bombası İsteyen Arıza Dayı 00:18
Polisten Gaz Bombası İsteyen Arıza Dayı Neyin kafasında oldugu anlasılamayan dayı polisten gaz bombası istiyor. Her ne kadar şaka yaptıgını düşünsem de dayının kafası çok hoş...
Dombıra Eşliğinde Şehir Turu Yapan Dayı 02:22
Dombıra Eşliğinde Şehir Turu Yapan Dayı Abimiz baya kaptırmış kendini Dombra şarkısı eşliğinde kopmaktadır.
İbrahim Tatlıses Kopyası Tekelci Dayı 01:38
İbrahim Tatlıses Kopyası Tekelci Dayı Tekel bayi sahibi dayımız sesinin güzel olması yanı sıra sesinin İbrahim Tatlıses'e benzemesi şaşkınlık yaratıyor.
Diriliş Ertuğrul'a Kendini Kaptıran Dayı 01:44
Diriliş Ertuğrul'a Kendini Kaptıran Dayı Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'u izleyen bu dayı, kendini dizinin akışına biraz fazla kaptırmış.
Boykot İçin Kolaları Yola Döken Dayı 02:36
Boykot İçin Kolaları Yola Döken Dayı Gün geçmiyor ki milletimizden saçmalık ve cahillik manzaraları görmeyelim. ama yapacak bişey yok. Bu adam boykot ettiğini sanıyor da bütün sokağın ve araçların lastiklerinin içine sıçıyor.
Kafası Çok Karışık Kral Dayı 01:48
Kafası Çok Karışık Kral Dayı Krallığını ispatlayıp kanıtlayan dayının kafası çok karışık anlaşılan ama her siyasetçi gibi o da icraatlarını allahın izniyle yapacağını söylüyor. İlginç bi şekilde bu kadar ayık gözükeni görmemiştim daha önce.
Stand Up'ına Gülünen Dayı 01:26
Stand Up'ına Gülünen Dayı Abimiz evde arkadaşları ile toplanıp stand up yapıyor. Günlerden beri Stand up'ına gülünmeyen adamı izliyoruz site sakinleri olarak yüreklerimiz sızlamadı değil bu duruma. Not: Video efekt içermez abilerimizin sikimsonik gülüşleri tamamen orjinaldir.
Yanlış Kucağa Oturan Dayı 00:34
Yanlış Kucağa Oturan Dayı Samba ateşiyle kavrulan dayı, 'misafir umduğunu değil bulduğunu yer' atasözünün tam anlamıyla canlı örneği olmuş. Dayının Türk olduğuyla ilgili dedikodular var.
Pitbulla Kafa Tutan Yürek Yemiş Dayı 00:59
Pitbulla Kafa Tutan Yürek Yemiş Dayı Sokakta başı boş olarak pitbull dolaştıran o gerizekalı gencimiz yüzünden olan kediye olmuş maalesef. Yürek yemiş dayımız sahneye çıkmış ve de pitbulla kafa tutarak olay yerinden uzaklaştırmış lakin kedicik maalesef kurtulamamış. kediyi kurtaramasa da çabasına alkış dayının...
Neyi Affetmezsin Sorusuna Manidar Cevap Veren Dayı 00:50
Neyi Affetmezsin Sorusuna Manidar Cevap Veren Dayı Sivas'ta yapılan bir röportajda "Neyi Affetmezsin" sorusuna dayıdan manidar bir cevap gelmiş. Görünen o ki dayı tansiyon ilacı yerine yanlış ilacı almış.
Anlamsızca Hareket Çeken Dayı 01:01
Anlamsızca Hareket Çeken Dayı Kameraya karşı tiki olan dayı kamera görünce dayanamaz ve liseliler gibi davranmaya başlar.
Sokak Ortasında Oynayan Angaralı Dayı 02:53
Sokak Ortasında Oynayan Angaralı Dayı Ankara Kızılay'da sokak ortasında ilginç figürler sergileyerek oynayan dayı ve ona eşlik eden apaçiyi izliyoruz. Siteye yüklediğim ilk içerik umarım beğenirsiniz.
Tofaşa Binince Psikolojisi Düzelen Dayı 01:46
Tofaşa Binince Psikolojisi Düzelen Dayı Türkiye'nin bozuk yollarından bıkan dayı isyanını farklı ve esprili bir yolla dile getirmiş. Türkiye'de tofaş kullanmanın anlam ve önemini anlatan dayıyı izliyoruz.
Als'yi Kanser Sanıp Meydan Okuyan Dayı 01:09
Als'yi Kanser Sanıp Meydan Okuyan Dayı Açıklama yapamadım kanım dondu, kendisinin açıklamalarını dinleyelim.
Fenerbahçe Takımını Tek Başına Gazlayan Dayı 00:38
Fenerbahçe Takımını Tek Başına Gazlayan Dayı Fenerbahçe basketbol takımının Ülker Sports Arena'da oynadığı maçta Tam zamanı, zorlayın diye bağırıp takımını gazlayan dayıyı izliyoruz.
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı Cansız mankene tecavüz eden şahıs...Ne olur biri bunun bir şaka olduğunu falan söylesin. Yada biri şu dayıyı durdursun.
Dansa Tepki Olarak Yaşayan Dayı 01:19
Dansa Tepki Olarak Yaşayan Dayı Dansa yeni bir soluk kazandıran dayı, milyonlar önünde hünerlerini sergilemiş.
Çatışma Ortasında Sakince Börek Yiyen Dayı 00:27
Çatışma Ortasında Sakince Börek Yiyen Dayı Olaylı geçen 1 Mayıs kutlamaları sırasında Okmeydanındaki olaylari pek takmayan böreğini yiyen dayıyı izliyoruz. Sülalem rahat...
Halayın Dibine Vuran Dayılar 00:54
Halayın Dibine Vuran Dayılar Halaya duran dayılar davulcunun da coşması ile gaza gelmişler adeta kurtlarını dökmüşler. Kendilerine has hareketler sergilemişler.