Hoşgeldiniz!

Mala Bağlayanlar

Mala Bağlayan İnternet Fenomenleri

Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda 01:07
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda İşsiz amcalar ve okumayan yiğitlerin ellerini arkadan kavuşturmak suretiyle muhtar misali volta attıkları, "bu 5 para etmez aga, ooo araba şahane, 4 teker olsun yeter be hacı" gibi geyiklerle akşamı ettikleri araba pazarlarından kolormatik gözlüğü ile objektiflere takılan bu amcayı Freud'yen dil sürçmesinde "artiz" tavırları ile izliyoruz. Adminin notu: İşbu içerik Akdeniz sahillerindeki yatında meyve kokteylini içip, hatunlarla dans eden adminimiz Hoanes tarafından gönderilmiş ve başka bir tatlıdilli admin arkadaşı tarafından siteye eklenmiştir.
Metroda Mala Bağlayan Adam 00:38
Metroda Mala Bağlayan Adam Metroda söylediği müzik ve yaptığı headbang dans gösterisi ile yolcuları şaşırtan adam için siz ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşına Gaz Verirken Mala Bağlayan Adam 00:54
Arkadaşına Gaz Verirken Mala Bağlayan Adam
Şiirle Birlikte Mala Bağlamak 02:04
Şiirle Birlikte Mala Bağlamak Şiir okumak zor iştir hafız, her yiğidin de harcı değildir... Şiiri okurken mimiklerine de dikkat etmen gerekir bir yandan, mimiklerini de şiire uydurmak zorundasındır çünkü... Hem şiir okuyim hem robot gibi oluyim dersen aha da böle mala bağlaman işten bile değildir... ha goçuma. "Benim kül kokuşlumsun"
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak - Uzun Versiyon 08:02
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak - Uzun Versiyon Webcam üzerinden yabancı bir kızla çat pat ingilizce, yeteri kadar da türkçe konuşarak anlaşmaya çalışan bir Türk'ün dramını izleyeceksiniz, kızın karşısında yapmadığı maymunluk kalmayan genç arkadaşımızda şeytan tüyü olacak ki kız da bir an olsun yerinden ayrılmıyor... Şu siteden yayınını sürdürüyor arkadaşımız: http://www.blogtv.com/people/chymera Kısa Hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51709/kittynin-karsisinda-mala-baglamak
Herkesin Bir Popisi Vardır 00:20
Herkesin Bir Popisi Vardır Ben diyorum arkadaşım var bu İstiklal'de bir şeyler. Havasından mıdır suyundan mıdır bilemem ama röportaj yapan mallaşıyor. Aslına bakarsanız kardeşimiz haklı, Herkes kendi popisinden kendisi sorumludur. Herkesin popisine kimse karışamaz. "Herkes kendi düşüncelerini kendiler paylaşmalı"
Annemler İnanamayacak - Mala Bağlamak - Kim Milyoner Olmak İster 00:49
Annemler İnanamayacak - Mala Bağlamak - Kim Milyoner Olmak İster Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde Sabancı Üniversitesi'nde öğrenim gören Gözde Yalçın, neye uğradığını şaşırdı. İlk soruda elenen Yalçın, kendini gülmekten alamadı!
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros 00:10
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros Centilmenlik böyle bişey herhalde, ispanyol oyuncular Baros'a topu gösteriyor sonra onu kendi haline bırakıyorlar. Eminiz bir gün topun nerede olduğunu anlayacaktır.
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam 00:41
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam