Hoşgeldiniz!

Mala Bağlayanlar

Mala Bağlayan İnternet Fenomenleri

Mala Bağlayan Ak Amca 00:11
Mala Bağlayan Ak Amca Mala Bağlayan Adam ve Mala Bağlayan Kadın dan sonra koleksiyonun bir eksik parçasını daha bulduk.Görüntüler kısa ama uzun versiyonunu da bulacağımızı ümit ediyor.Mala Bağlayan Teyze, Mala Bağlayan Nine, Mala Bağlayan Dede... gibi eksikleri de bulup Mala Bağlayan ailesinin tüm fertlerini bir araya getirmek istiyoruz.
Kamera Karşısında Mala Bağlayan Adam 00:40
Kamera Karşısında Mala Bağlayan Adam BJK TV'nin mikrofonunu gören abinin beyine oksijen gitmemesi sonucunda mala bağladığı anlar... Herkes 15 dakikalığına da olsa ünlü oluyor işte.
MFÖ Sorusunu EMF Diye Anlayıp Mala Bağlayan Adam 00:29
MFÖ Sorusunu EMF Diye Anlayıp Mala Bağlayan Adam Amcamız soruyu çok güzel anlamış. EMF hakkında bilgi vermek istiyor ama onun hakkında da bilgisi yok. Eee napsım amcamda bi güzel yediriyor sıvazlıyor..
Mikrofon Görünce Mala Bağlayan Adam 00:30
Mikrofon Görünce Mala Bağlayan Adam İnsanımız kamera, mikrofon gördü mü? ' Ulan ben de şurdan el sallayım yakınlara havam olur 'dercesine kamera önüne atlar. Bunun birçok örneğini daha önce gördüğümüz gibi, mikrofon uzatılınca da ne yapacağını şaşırır, mala bağlar. (Y.A.Ş) Yüksek Askeri Şüra kararını yanlış anlayan, bazardaki artiz misali: "Ben 70 yaşındayım" diyen amcamız geliyor şimdi.
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 01:13
Mala Bağlayan Gomşu Teyze Mala Bağlayan Gomşu Teyze, Komik, Komik Sohbet, Kamera Görünce Mala Bağlayanlar, Yaran Videolar, Güldüren Videolar, Komik Videolar....ferdi Yelol Şavşatli
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 00:17
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak Geçenlerde Eskişehir'in "Teksan" denilen oto tamirciler ve tornacılar sitesinde kimsayasal madde üretimi yapan fabrikada, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana gelmiş ve 4 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Olaydan sonra bir gazeteci de patlamanın nasıl olduğunu öğrenmek için çevredekilerle röportaj yapmak ister. Ancak röportaj yapacak daha başka yetkili ve etkili bir kimse bulamamış olacak ki tamamen olaydan bihaber -ki biz öyle olduğunu ümit ediyoruz- birisine sorusunu sorar ve olaylar gelişir. Uyarı: Abinin cevabı bünyede kısa süreli şok etkisi yapabilir.
Kastamonu TV -  Siz Nerenin Nesinin Neyin Oluyonuz? 00:23
Kastamonu TV - Siz Nerenin Nesinin Neyin Oluyonuz? Kastamonu'nun yerel televizyon kanalındaki bir programda sunucu amcaya mikrofonu uzatıyor, amcamız da ortaya yeni bir mala bağlayan amca vakası çıkartıyor. Benim memleketimin insanı severim aynı zamanda amca kanalda gösterilen Kastamonu spor maçlarınında donduğundan yakınıyor kendisine aynen katılıyor, hak veriyorum.
Mala Bağlayan Adam - Bosna Versiyonu 00:42
Mala Bağlayan Adam - Bosna Versiyonu Bosna'da mala bağlayan bu kişi, kameradan mı yoksa sarhoş olduğundan mı bilinmez, Beşiktaşlı mala bağlayan abimiz gibi sorulan sorulara bilmeden ve düşünmeden cevaplar veriyor. Kafası hayrolsun.
Mala Bağlayan Damat Adayı 03:13
Mala Bağlayan Damat Adayı "Mala" ya da mala bağlamak... Olayı özetliyor aslında.. Teeey Adanalardan kendisi için kalkıp gelen, ve şivesiyle güzelliğini bir level düşüren kadındaki sıcaklığı hisseden damat adayı, hissettiği sıcaklığı karşısında görünce mala bağlıyor. Kurduğum cümleyi okuduğumda bir an ben de mala bağlamış gibi hissediyorum.. UU beybi güzel bir hareketlenme oldu bende..
Nereden Nereyi Bağlayan Dayı 00:32
Nereden Nereyi Bağlayan Dayı Dayının sokak röportajında kentsel dönüşümle ilgili sorulan soruyu askerliği ile başlayıp kentsel dönüşüme bağlaması oldukça ilginç.
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda 01:07
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda İşsiz amcalar ve okumayan yiğitlerin ellerini arkadan kavuşturmak suretiyle muhtar misali volta attıkları, "bu 5 para etmez aga, ooo araba şahane, 4 teker olsun yeter be hacı" gibi geyiklerle akşamı ettikleri araba pazarlarından kolormatik gözlüğü ile objektiflere takılan bu amcayı Freud'yen dil sürçmesinde "artiz" tavırları ile izliyoruz. Adminin notu: İşbu içerik Akdeniz sahillerindeki yatında meyve kokteylini içip, hatunlarla dans eden adminimiz Hoanes tarafından gönderilmiş ve başka bir tatlıdilli admin arkadaşı tarafından siteye eklenmiştir.
Metroda Mala Bağlayan Adam 00:38
Metroda Mala Bağlayan Adam Metroda söylediği müzik ve yaptığı headbang dans gösterisi ile yolcuları şaşırtan adam için siz ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşına Gaz Verirken Mala Bağlayan Adam 00:54
Arkadaşına Gaz Verirken Mala Bağlayan Adam
Şiirle Birlikte Mala Bağlamak 02:04
Şiirle Birlikte Mala Bağlamak Şiir okumak zor iştir hafız, her yiğidin de harcı değildir... Şiiri okurken mimiklerine de dikkat etmen gerekir bir yandan, mimiklerini de şiire uydurmak zorundasındır çünkü... Hem şiir okuyim hem robot gibi oluyim dersen aha da böle mala bağlaman işten bile değildir... ha goçuma. "Benim kül kokuşlumsun"
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak - Uzun Versiyon 08:02
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak - Uzun Versiyon Webcam üzerinden yabancı bir kızla çat pat ingilizce, yeteri kadar da türkçe konuşarak anlaşmaya çalışan bir Türk'ün dramını izleyeceksiniz, kızın karşısında yapmadığı maymunluk kalmayan genç arkadaşımızda şeytan tüyü olacak ki kız da bir an olsun yerinden ayrılmıyor... Şu siteden yayınını sürdürüyor arkadaşımız: http://www.blogtv.com/people/chymera Kısa Hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51709/kittynin-karsisinda-mala-baglamak
Herkesin Bir Popisi Vardır 00:20
Herkesin Bir Popisi Vardır Ben diyorum arkadaşım var bu İstiklal'de bir şeyler. Havasından mıdır suyundan mıdır bilemem ama röportaj yapan mallaşıyor. Aslına bakarsanız kardeşimiz haklı, Herkes kendi popisinden kendisi sorumludur. Herkesin popisine kimse karışamaz. "Herkes kendi düşüncelerini kendiler paylaşmalı"
Annemler İnanamayacak - Mala Bağlamak - Kim Milyoner Olmak İster 00:49
Annemler İnanamayacak - Mala Bağlamak - Kim Milyoner Olmak İster Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde Sabancı Üniversitesi'nde öğrenim gören Gözde Yalçın, neye uğradığını şaşırdı. İlk soruda elenen Yalçın, kendini gülmekten alamadı!
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros 00:10
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros Centilmenlik böyle bişey herhalde, ispanyol oyuncular Baros'a topu gösteriyor sonra onu kendi haline bırakıyorlar. Eminiz bir gün topun nerede olduğunu anlayacaktır.
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam 00:41
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam