Hoşgeldiniz!

Komik Teyzeler

Komik Teyze Videoları

Çaydanlık Şakasına Başka Bir Hava Katan Mağdur Teyze 00:27
Çaydanlık Şakasına Başka Bir Hava Katan Mağdur Teyze Kızının çaydanlık şakası karşısında teyzemiz oldukça sinirleniyor. 07.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çaydanlık Şakasına Başka Bir Hava Katan Mağdur Teyze' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendini İlk Defa Webcam'de Gören Teyze 00:31
Kendini İlk Defa Webcam'de Gören Teyze Şimdi biz de kendimizi webcamde gördüğümüzde böyle şeyler yapmadık mı? İlk porno siteyi keşfettiğimiz günleri hatırlayın, mirc`den ilk kızı düşürdüğümüz günler... 90`lar... Değil mi? O saflık bu videoda sonuna kadar hissediliyor. Teyzeye selamlar
3D HD Film İzleyen Teyze 00:21
3D HD Film İzleyen Teyze 80'lik Nine 3D HD film izlerse ne olur aha da bu olur. Memleketimden insan manzaraları.
Nereden Geliyorsun Sorusuna En Dürüst Cevabı Veren Trabzonlu Teyze 00:43
Nereden Geliyorsun Sorusuna En Dürüst Cevabı Veren Trabzonlu Teyze Karadenizin bir yerel televizyonunda karadenizli teyze ile röportaj yapan muhabir teyzeye nereden geliyorsun sorusu soruyor, teyzenin cevabı ise evden geliyorum oluyor.
Tumansızlara Düşman Teyze (Küfür İçerir) 01:15
Tumansızlara Düşman Teyze (Küfür İçerir) Yaşlı teyze cıbıllardan, tumansızlardan şikayetçi. Muhabiri çevirip dert yanıyor. Muhabir ise olayın şaşkınlığı atmaya çalışırken konuyu aydınlatmaya çalışmaktadır.
Türk Teyzenin Sevgililer Günü Heyecanı 00:21
Türk Teyzenin Sevgililer Günü Heyecanı izle kop
Kızdığı Minibüsçüye Trafiği Dar Eden Ankaralı Teyze 05:04
Kızdığı Minibüsçüye Trafiği Dar Eden Ankaralı Teyze Minibüsçünün kendisini sıkıştırmasına kızan teyze minibüse trafiği dar etmiştir. Cesaretinden dolayı teyzeyi alkışlıyorum. İyi seyirler.
Dedeye Sahip Çıkalım 01:12
Dedeye Sahip Çıkalım Gün geçmiyor ki, yurdumda kendi dünyasında yaşayıp dışardan müdahale gören organizmalar balatayı sıyırmıyor? Gomşumuz oluyo da kendisi. Muhabirin de isyanına dikkat edelim.
Otomatik Kadın - Doğum Tarihi? 02:27
Otomatik Kadın - Doğum Tarihi? Hobileri arasında otomatiğe bağlayıp çılgın atmak olan ablamızın CIA ve FBI tarafından kullanılan ayrıca Kamboçya'dan özel olarak getirilen yalan testi makinasına oturduğu an... "Doğum Tarihiniz?" sorusuna "Muş!" diyecek kadar cesaretli, elektrik çarptığı sırada "Uyh Çarptı" diyip geçiştirecek kadar naif, fakat sinirlenince de Beyblade Sabri kadar hırçın... Alkışlar Sana...
Apaçi Dansı Yapan Teyze (+32) 01:52
Apaçi Dansı Yapan Teyze (+32) Eğlenmenin ne yaşı vardı ne de başı ya da söz nasılsa öyle işte. Okuldan dönen öğrenciler mahallede sevdikleri teyzeyi biraz eğlendirmek istiyorlar ve başlıyorlar apaçi marşını çalmaya. Marş çalmasıyla teyzemiz kendini yere atıp dans etmesi bir oluyor. Aslında teyzemiz biraz yaşlı ve hatta ayakta bile zor duruyor ama o enerjisiyle birlikte bastonu bile unutup ayağa kalkıp dans ediyor. Bravo teyzemize…
Röportajdan Siz Televizyoncusunuz Deyip Kaçan Teyze 00:14
Röportajdan Siz Televizyoncusunuz Deyip Kaçan Teyze Sokak röportajında, kar olsaydınız kimin üstüne yağardınız sorusu sorulan teyzeden beklenmeyen bir tepki geliyor.
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 00:57
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze Bu teyzemize yolun ortasında tek başına halay çektiren nedir, sevindirici bir haber midir bilinmez ama . İnsan yeter ki eğlenmek istesin yer ve zamanın önemi yok.
Egeli Hayvansever Teyzenin Tatlı Sohbeti 03:21
Egeli Hayvansever Teyzenin Tatlı Sohbeti Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
Yaşadığı Köyü Tuvale Çeviren İzmirli Teyze 02:34
Yaşadığı Köyü Tuvale Çeviren İzmirli Teyze İZMİR'in Çeşme ilçesindeki Türkiye'nin ilk 'slow food' köyü ilan edilen Germiyan'da çobanlık ve çiftçilik yapan 54 yaşındaki Nuran Erden, 1.5 yıldır köy evlerinin duvarlarına resim çiziyor. Örnek bir yaşamı olan şirin teyzemizi kutlarız...
Eylemcilere Söven Teyze - Ayıp Oldu Ama İstediler 01:16
Eylemcilere Söven Teyze - Ayıp Oldu Ama İstediler ikidir gördüğümüz yaşlı teyze yine içli, bu sefer belki çok agresif değil ama ucundan kendince değinmiş eylemlere. muhtemelen aynı gün çekilmiş bir video. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125810/eylemcilere-soven-teyze-kufur-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127929/chpli-teyzeden-capulculara-isyan!
''Get Öte Gitt'' Teyze - 45 Kişilik Minibüs 03:55
''Get Öte Gitt'' Teyze - 45 Kişilik Minibüs İzmitte yaşanan olayda 45 tane kadın kendi dediklerine göre İstanbul'a işe, bohçaya ve dilenmeye gidiyor. Ayrıca araç yolda durduruluyor ve sürücüye fazla yolcu bulundurmaktan 154 lira para cezası kesiliyor, ilginç olan aynı şekilde yola devam etmiş cezadan sonra. Garip bir video. Videonun geneli için trajikomik mi desem trajik mi desem bilemedim. İlk saniyelerdeki kadının swfsini şimdiden gözümde canlandırabiliyorum
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 00:13
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek Gezi Parkı Direnişine katılan teyzenin tepkisi... Alkışı kaptın teyzecim mübarek ellerinden öperim.
Kız O Neydi? (Çaydanlık İçerir) 00:20
Kız O Neydi? (Çaydanlık İçerir) Misafirlige gelen hanım teyzemiz çay ikram edilecek sanıyor ve koyu bir sohbete dalıyorlar ev sahibi ile çayı getiren arkadasımız bakın neler yapıyor.
Eylemcilere Söven Teyze (Küfür İçerir) 01:07
Eylemcilere Söven Teyze (Küfür İçerir) Oturduğu bank'ı yerinde bulamayan teyze etrafındakilere giydiriyor, haklı olarak eylemcilere de yolda gösteriyor cumhuriyet kadını ifade özgürlügü ve demokrasi hepsi bu videoda.
Kim Milyoner Olmak İster - Pazarcı Teyze 20:21
Kim Milyoner Olmak İster - Pazarcı Teyze Çok okuyanmı bilir? çok gezenmi? çok yaşayanmı? tahsil bilgi için yeterlimidir? Profesorlerin, Doçentlerin,Odtülü Boğaziçili,Hacettepeli öğrencilerin henüz ilk soruda elendiği Yarışmada Pazarcılık yapan Ümmiye Gürbüz, hiç bir joker hakkını kullanmadan 8'inci soruya kadar geldi. 8'inci soruda ise 3 joker hakkını birden kullanan Ümmiye Gürbüz, 30 bin lira alarak yarışmadan çekildi Kesinlikle Alkışlarla yaşamayı hakediyor.. İyi seyirler
Playstation VR'de Oyun Oynarken Öbür Tarafa Gidip Gelen Teyze 01:37
Playstation VR'de Oyun Oynarken Öbür Tarafa Gidip Gelen Teyze Sanal gerçeklik gözlüklerinin her gün bir yenisi ekleniyor. Playstation'la birlikte oyun oynarken karşısına çıkan yaratıklarla kendini kaybeden teyzemize şahit oluyoruz.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze 00:33
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Etkisinde Kalan Teyze Sanal gerçeklik gözlüğü takan teyzelerin amcaların dedelerin farklı tepkilerini gördük ama bu teyze olayı birebir yaşamış ve gözlüğü çıkarsa da yaşamaya devam etmiş.
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Birsen Teyze 17:28
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Birsen Teyze Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Birsen Teyze 'Kim Milyoner Olmak İster'de üstün başarısıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Birsen Aksoy, 125 bin lira ödül kazandı.