Hoşgeldiniz!

Kedicikler

Adnan Oktar Hoca'nın Kedicikleri

Adnan Hocaları İçin Kapışan Şarışın Ve Esmer Kedicik 01:24
Adnan Hocaları İçin Kapışan Şarışın Ve Esmer Kedicik Bir sarışın ve bir esmer kedicik Adnan Hocalarının gözüne girmek için oyun havası eşliğinde hünerlerini sergiliyor.
Mezdeke İle Coşan Dar Elbiseli Kedicik 01:01
Mezdeke İle Coşan Dar Elbiseli Kedicik Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan dansları ile gündeme oturan kediciklerden biri yine hünerlerini sergilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kediciklerin Ağır Tahrik İçeren Dansı 02:08
Kediciklerin Ağır Tahrik İçeren Dansı Adnan Oktar'ın sohbet programına ara verip müziğe dansları ile eşlik eden güzel kediciklerin dansı adeta baş döndürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Te Ma Atmaje İle Coşan Kedicik 02:34
Te Ma Atmaje İle Coşan Kedicik Adnan Oktar'ın Damla isimli kediciği Te Ma Atmaje şarkısı eşliğinde kurtlarını dökmüş. Hoş dansı ile kedicik damla karşınızda.
''Zor İmiş Meğer'' Türküsünde Bile Dans Eden Kedicik 00:49
''Zor İmiş Meğer'' Türküsünde Bile Dans Eden Kedicik Adnan Oktar'ı etkilemek için uzun havada bile dans edebilecek yeteneğe sahip kediciklerin yine yine yeniden dans şovunu izliyoruz.
Adnan Oktar'ın Rus Kedicik ile Dansı 00:51
Adnan Oktar'ın Rus Kedicik ile Dansı A9TV'de yayınlanan hoş sohbet programına dans ile ara veren Adnan Oktar bu sefer kediciklerin oynamasına dayanamayıp kendini piste atmış.
Ankara Havası İle Coşan Kedicik 02:03
Ankara Havası İle Coşan Kedicik Uzun saçlı sarışın güzel kedicik çalan Ankara Havası eşliğinde Adnan Hocasına karşı hünerlerinin sergiliyor.
Kedicik Beyza Bayraktar'ın Heybetli Fiziği İle Büyüleyici Dansı 01:32
Kedicik Beyza Bayraktar'ın Heybetli Fiziği İle Büyüleyici Dansı Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan dans ve müzik video kesitlerinden oluşan bir topluluk kanalıdır.Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Fileli Çorabı İle Yürek Hoplatan Kedicik 03:19
Fileli Çorabı İle Yürek Hoplatan Kedicik Adnan Oktar'ın sohbet programlarına damgasını vuran kediciklerden biri karşımızda. Fileli çorabı daracık kıyafeti ile hocasından geçer not alıyor.
Yalan Dünya’da Dans Eden Peçeli Kedicik 00:54
Yalan Dünya’da Dans Eden Peçeli Kedicik Bizim dertlendiğimiz türküde sen nasıl oynarsın bre kedicik. Neşet Ertaş'ı mezarında ters döndürdün abla.
Mini Etekli Kediciklerin Adnan Hocalarını Etkileme Yarışı 01:05
Mini Etekli Kediciklerin Adnan Hocalarını Etkileme Yarışı Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın Aslı ve Saliha isimli kedicikleri çalan müzik eşliğinde Hocalarını etkileme çabasındalar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kedicik Betül'ün  Endamıyla Göz Dolduran Dansı 02:12
Kedicik Betül'ün Endamıyla Göz Dolduran Dansı Adnan Oktar'ın danslarıyla uslanmaz kedicikleri bizleri sevindirmeye tam gaz devam ediyor kedicik Nur Betül endamıyla göz dolduran dansını izliyoruz
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 00:47
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik A9TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla adından sık sık söz ettiren Adnan Oktar. Bir kediciğinin oynarken sergilediği bakışlarından etkilenmemiş değil.
Adnan Hocası İçin Oynayan Sarışın Kedicik 01:49
Adnan Hocası İçin Oynayan Sarışın Kedicik Adnan Hocası İçin Oynayan Sarışın Kedicik Adnan Oktar'ın dünyalar güzeli kediciklerinden biri olan Pınar hanım şahane dansıyla karşınızda.
Tarzı ve Bakışları ile Ateş Eden Kedicik 02:33
Tarzı ve Bakışları ile Ateş Eden Kedicik Yalnız sevgili kedi kot elbiselerin modası biraz geçti ya salaş bir şeyler giyersen sevinirim. O botları da kaldır artık bahar geldi ayakların kokacak spor ayakkabı neyim giy.
Dansı İle Büyüleyen Rus Kedicik 02:37
Dansı İle Büyüleyen Rus Kedicik A9 ekranlarında yayınyanan programda Rus kedicik Lisa, oryantal şovuyla Adnan Oktar'ı kendisine hayran bıraktı.
Aşırı Dövmeli Kediğin Roman Dansı 01:53
Aşırı Dövmeli Kediğin Roman Dansı Adnan Oktar'ın dövmeli kediciği Mehtap bu kez roman havasında oynadı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Adnan Hocasına Kur Dansı Yapan Kedicik 03:16
Adnan Hocasına Kur Dansı Yapan Kedicik Adnan Oktar'ın en gözde kediciklerinden Gülşah Güçyetmez, Katy Perry’nin Dark Horse parçasında adeta Adnan Hocasına kur yapar gibi dans ediyor.
Minili Kedicik Dansı İle Yürek Hoplattı 03:16
Minili Kedicik Dansı İle Yürek Hoplattı Adnan Oktar'ın kediciği arslan gibi delikanlı kız Betül dans ediyor. Mini eteği ile dansın hakkını veriyor.
Peçeli Kediciğin Adnan Hocasına Dans Şovu 02:26
Peçeli Kediciğin Adnan Hocasına Dans Şovu Yüzünü kapatıp geri tarafını örtmeyi unutan yağ tenekesi kediciğin derin bakışlarında boğulmayın arkadaşlar onlar Adnan hoca için.
Dansı İle Adnan Hocasını Mest Eden Sarışın Kedicik 02:25
Dansı İle Adnan Hocasını Mest Eden Sarışın Kedicik Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın sarışın kediciği Pınar Yada Fidayda’da dans etmiş. Dans ederken bakışları ile Adnan Hocasını büyülemiş.
Elbisesi Dar Peçesi Mavi Kediciğin Ultra Ateşli Dansı 03:54
Elbisesi Dar Peçesi Mavi Kediciğin Ultra Ateşli Dansı Adnan Oktar hocamızın acayip güzel dans eden kediciklerinden merhaba,hocamızın mavi peçeli kediciğin ankara şarkısı eşliğinde olay dansı ve hocamızın dayamayıp eşlik etmesini izliyoruz
Peçeli Kediciğin Adnan Oktar'ın Önündeki Kıvrak Dansı 01:29
Peçeli Kediciğin Adnan Oktar'ın Önündeki Kıvrak Dansı Adnan Oktar kedicikleri dans videosu ile yine karşınızdayız. Sayın Adnan Oktar'ı çok seven mini etekli pembe peçeli güzel bir fiziğe sahip hanım kardeşimizin bu dansına hayran kalacaksınız.
Adnan Oktar'ın Dansıyla Yürek Hoplatan Yeni Kediciği 00:52
Adnan Oktar'ın Dansıyla Yürek Hoplatan Yeni Kediciği Adnan Oktar'ın Dansıyla Yürel Hoplatan Yeni Kediciği Karşısında ilk kez dans eden kediciği hayranlıkla izleyen Adnan Oktar, el hareketleriyle tempo tuttu.
Dekolteli Kediciğin Münafıklara Kafayı Yedirten Dansı 02:44
Dekolteli Kediciğin Münafıklara Kafayı Yedirten Dansı Adnan Oktar'ın yeni gözdesi Nur Betül dansıyla Sibel Can'a adeta taş çıkartıyor, Adnan hocamızız boyunu bosunu sevdiği kediciği Nur Betül'ün münafıklara kafayı yedirten dansını izliyoruz
Rus Kedicik Lisa Dansıyla Adnan Oktar'ı Büyüledi 02:37
Rus Kedicik Lisa Dansıyla Adnan Oktar'ı Büyüledi Rus kedicik Lisa, oryantal şovuyla Adnan Oktar'ı kendisine hayran bıraktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Esmer Kedicik Dansı İle Büyülüyor 01:36
Esmer Kedicik Dansı İle Büyülüyor A9 TV Kanalında Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın kedicikleri ile sohbetinde kendini müziğin ritmine bırakan esmer kedicik izleyenleri büyülemiş.
Heybetli Kedicik Beyza Bayraktar Adnan Hocası İçin Dans Ediyor 02:15
Heybetli Kedicik Beyza Bayraktar Adnan Hocası İçin Dans Ediyor Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın en ünlü kediciği Beyza Bayraktar çalan müzik eşliğinde hocasının karşısında kurtlarını döküyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Derin Bakışları İle Adnan Hocalarını Etkilemek İsteyen Kedicikler 02:49
Derin Bakışları İle Adnan Hocalarını Etkilemek İsteyen Kedicikler Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın Tuğba Bozkurt ve Damla Pamir isimli kedicikleri derin bakışları ile hocalarını etkileme çabasındalar.
Giydiği Kıyafeti Yerinde Durmayan Bembeyaz Tenli Kediciğin Harika Dansı 00:56
Giydiği Kıyafeti Yerinde Durmayan Bembeyaz Tenli Kediciğin Harika Dansı Giydiği kıyafeti yerinde durmayan bembeyaz tenli kedicik kübra'nın harika dansını izliyoruız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Adnan Oktar'ın Dansı İle Büyüleyen Kediciği 02:30
Adnan Oktar'ın Dansı İle Büyüleyen Kediciği Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın esmer kediciği çalan Ankara Havası eşliğinden hünerlerini sergilemiş.
Pembe Peçeli Taytı Dar Kediciğin Oryantal Dansı 02:37
Pembe Peçeli Taytı Dar Kediciğin Oryantal Dansı Adnan Oktar'ın alışıla gelmiş kedicik dansları ile yeniden beraberiz.Bu sefer taytı ile göze çarpan pembe peçeli kediciğin dansını izliyoruz
Adnan Hocanın Christina Aguilera'ya Benzeyen Kediciği 00:35
Adnan Hocanın Christina Aguilera'ya Benzeyen Kediciği Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca A9 TV Kanalında yayınlanan programında güzel kediciğini Christina Aguilera benzetmiş.
Adnan Oktar'ın Kuran'ı Su Gibi Ezbere Bilen Talebesi 00:38
Adnan Oktar'ın Kuran'ı Su Gibi Ezbere Bilen Talebesi Adnan Oktar'ın Kuran'ı su gibi ezberden bilen talebesi
Sarışın Peçeli Kedicik Ankara'nın Bağları ile Coştu 02:42
Sarışın Peçeli Kedicik Ankara'nın Bağları ile Coştu Sarışın peçeli kedicik Adnan Oktar'ın önünde Ankara'nın Bağları ile coştu. Adnan Oktar'ın peçeli kediciği oryantal yaptı. Adnan Oktar'ın peçeli kediciğinden kıvrak dans hareketleri. Adnan Oktar'ın peçeli kediciği dansözlere taş çıkarttı.
İlvanlım Şarkısında Döktüren Alımlı Kedicik 01:16
İlvanlım Şarkısında Döktüren Alımlı Kedicik Adnan Oktar'ın kediciklerine artık çok hayranız.Kedicikler olmasa Adnan Oktar'ın programı yaş,görüntüde alımlı kediciğin ilvanlım şarkısında coşmasını izliyoruz
Oynarken Yürek Hoplatan Mini Etekli Kedicik 01:00
Oynarken Yürek Hoplatan Mini Etekli Kedicik Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan eğlenceli dans ve müzik video kesitlerinden biri karşımızda. Mini etekli kedicik adeta yürek hoplatıyor.
Adnan Oktar'ın Dekolteli Kediciğinden Olay Dans 01:03
Adnan Oktar'ın Dekolteli Kediciğinden Olay Dans Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan dans ve müzik video kesitlerinden oluşan bir topluluk kanalıdır.Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Dekolteli Kedicikten Yürek Hoplatan Dans 02:44
Dekolteli Kedicikten Yürek Hoplatan Dans dnan Oktar ile Sohbetler programında dans eden kediciklerin arasına zerafetiyle göz kamaştıran Nur Betül de katıldı. Adnan Oktar'ın boyunu posunu sevdiği kediciğin dansını çok beğeneceksiniz. Adnan Oktar'ın yeni gözdesi Nur Betül dansıyla Sibel Can'a adeta taş çıkartıyor, maşaAllah.
Bacağı Dövmeli Kediciğin Etkileyici Dansı 01:35
Bacağı Dövmeli Kediciğin Etkileyici Dansı A9TV kanalında Adnan Oktar'ın sohbet programlarında çalan müzik eşliğinde coşan bacağı dövmeli kediciği izliyoruz.